sos - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: sosreport (version %s)
pl: sosreport (wersja %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
pl: nieprawidłowa wtyczka %s, pomijanie

en: does not validate
pl: nieprawidłowa

en: plugin %s requires root permissions to execute, skipping
pl: wtyczka %s do wykonania wymaga uprawnień roota, pomijanie

en: requires root
pl: wymaga roota

en: excluded
pl: wykluczona

en: skipped
pl: pominięta

en: inactive
pl: nieaktywna

en: optional
pl: opcjonalna

en: not specified
pl: niepodana

en: plugin %s does not install, skipping: %s
pl: nie można zainstalować wtyczki %s, pomijanie: %s

en: Unknown or inactive profile(s) provided: %s
pl: Podano nieznane lub nieaktywne profile: %s

en: no valid plugins found
pl: nie odnaleziono żadnych prawidłowych wtyczek

en: The following plugins are currently enabled:
pl: Obecnie włączone wtyczki:

en: No plugin enabled.
pl: Brak włączonych wtyczek.

en: The following plugins are currently disabled:
pl: Obecnie wyłączone wtyczki:

en: The following plugin options are available:
pl: Dostępne opcje wtyczek:

en: No plugin options available.
pl: Brak dostępnych opcji wtyczek.

en: no valid profiles found
pl: nie odnaleziono żadnych prawidłowych profili

en: The following profiles are available:
pl: Dostępne profile:

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
pl: Naciśnięcie klawisza Enter kontynuuje, a Ctrl-C zakończy.

en:  Setting up archive ...
pl:  Przygotowywanie archiwum…

en:  Setting up plugins ...
pl:  Przygotowywanie wtyczek…

en:  Running plugins. Please wait ...
pl:  Wykonywanie wtyczek. Proszę czekać…

en: Creating compressed archive...
pl: Tworzenie skompresowanego archiwum…

en:  %s while finalizing archive
pl:  %s podczas finalizowania archiwum

en: Error moving directory: %s
pl: Błąd podczas przenoszenia katalogu: %s

en: Error moving archive file: %s
pl: Błąd podczas przenoszenia pliku archiwum: %s

en: Error moving checksum file: %s
pl: Błąd podczas przenoszenia pliku sumy kontrolnej: %s

en: no valid plugins were enabled
pl: nie włączono żadnych prawidłowych wtyczek
