sound-juicer 2.14 - en to br translation catalogue (144 entries)

en: Audio CD Extractor
br: Eztenner CDoù sonerezh

en: <b>Device</b>
br: <b>Trobarzhell</b>

en: <b>Disc:</b>
br: <b>Kantenn :</b>

en: <b>Duration:</b>
br: <b>Padelezh :</b>

en: <b>Format</b>
br: <b>Mentrezh</b>

en: <b>Music Folder</b>
br: <b>Teuliad ar sonerezh</b>

en: <b>Track Names</b>
br: <b>Anv al loabroù</b>

en: <b>_Artist:</b>
br: <b>_Arzour :</b>

en: <b>_Genre:</b>
br: <b>_Doare : </b>

en: <b>_Title:</b>
br: <b>_Titl :</b>

en: <b>_Year:</b>
br: <b>Bl_oaz :</b>

en: CD _drive:
br: _Lenner CDoù :

en: E_ject
br: Kas er-_maez

en: Edit _Profiles...
br: Kemm an aeladoù...

en: File _name:
br: Anv ar _restr :

en: Folder hie_rarchy:
br: Urzhaz an teuliad

en: Multiple Albums Found
br: Meur a albom bet kavet

en: O_utput Format:
br: Mentrezh an ec'hankad :

en: Pre_vious Track
br: Loabr a-raok

en: Preferences
br: Gwellvezioù

en: Select A Folder
br: Dibab un teuliad

en: Skip to the next track
br: Mont d'al loabr da heul

en: Skip to the previous track
br: Mont d'al loabr a-raok

en: This CD could be more than one album. Please select which album it is below and press <i>Continue</i>.
br: Ar CD-mañ a c'hell bezañ muioc'h eget un albom. Dibabit amañ dindan peseurt hini eo ha klikit war <i>Kenderc'hel</i>

en: Tracks
br: Loabr

en: _Contents
br: _Endalc'hadoù

en: _Continue
br: _Kenderc'hel

en: _Deselect All
br: Diziuz pep tra

en: _Disc
br: _Kantenn

en: _Duplicate Disc
br: _Eilañ ar gantenn

en: _Edit
br: _Kemmañ

en: _Folder:
br: _Teuliad :

en: _Help
br: _Skoazell

en: _Next Track
br: _Loabr da heul

en: _Play / Pause
br: _Lenn / Ehan

en: _Re-read Disc
br: _Adlenn ar gantenn

en: _Select All
br: _Diuz pep tra

en: _Strip special characters
br: _Lemel an arouezennoù dibar

en: _Submit Track Names...
br: _Lakaat anvioù loabroù...

en: Audio Profile with which to encode
br: Aelad klewed da enbonegañ gantañ

en: Audio volume
br: Ampled ar son

en: If to strip special characters from filenames
br: M'eo ret lemel an arouezennoù dibar diouzh an anvioù-restr

en: The MusicBrainz server to use
br: An dafariad MusicBrainz da implij

en: The directory structure for the files
br: Framm an teuliad evit ar restroù

en: The name pattern for files
br: Goustur an anv evit ar restroù

en: The paranoia mode to use
br: Ar mod CDparanoia da implij

en: Whether to eject the CD when finished extracting.
br: Evit kas er-maez ar CD p'eo echu eztennañ

en: Audio Profile
br: Aelad klewed

en: The GNOME Audio Profile used for encoding audio
br: An aelad klewed GNOME implijet evit enbonegañ sonerezh

en: Paranoia Level
br: Live Paranoia

en: The paranoia level
br: Live Paranoia

en: device
br: trobarzhell

en: The device
br: An drobarzhell

en: Could not create GStreamer CD reader
br: N'eus ket tu da grouiñ al lenner CD GStreamer

en: Could not create GStreamer encoders for %s
br: N'eus ket tu da grouiñ an enbonegerien GStreamer evit %s

en: Could not get current track position
br: N'eus ket tu da gaout lec'hiadur al loabr

en: The plugin necessary for CD access was not found
br: An enlugellad evit tizhout ar CD n'eo ket bet kavet.

en: The plugin necessary for file access was not found
br: An enlugellad a zo ezhomm evit tizhout ar restr n'eo ket bet kavet.

en: Device '%s' does not contain any media
br: N'eus media ebet en drobarzhell '%s'

en: Device '%s' could not be opened. Check the access permissions on the device.
br: An trobarzhell '%s' ne c'hell ket bezañ digoret. Gwiriekait an aotreoù evit an trobarzhell.

en: Cannot read CD: %s
br: N'eus ket tu da lenn ar CD : %s

en: Cannot read CD
br: N'eus ket tu da lenn ar CD

en: Unknown Artist
br: Arzour dianav

en: Unknown Title
br: Titl dianav

en: Track %d
br: Loabr %d

en: Cannot access CD
br: N'eus ket tu da dizhout ar CD

en: Cannot access CD: %s
br: N'eus ket tu da dizhout ar CD: %s

en: This CD could not be queried: %s
br: Ar CD-mañ ne c'hall ket bezañ goulennataet : %s

en: Various
br: Liesseurt

en: Incomplete metadata for this CD
br: Diglok int ar metaroadennoù evit ar CD-mañ

en: [Untitled]
br: [Hep titl]

en: The URI of the audio file
br: URI ar restr klevet

en: Title
br: Titl

en: Artist
br: Arzour

en: Album
br: Albom

en: Position
br: Lec'hiadur

en: Duration
br: Padelezh

en: Unknown Album
br: Albom dianav

en: GConf error: %s
br: Fazi Gconf : %s

en: All further errors shown only on terminal.
br: Holl fazioù da heul a vo diskouezhet en terminal hepken

en: An Audio CD Extractor
br: Un eztenner CDoù sonerezh

en: Name too long
br: Re hir eo an anv

note: TODO: find out why GTK+ needs this to work (see #364371)
en: Extract
br: Eztennañ

en: A file called '%s' exists, size %s.
    Do you want to skip this track or overwrite it?
br: Bez ez eus ur restr anvet '%s', %s e vent.
    Mont e-biou d'al loabr-mañ pe skrivañ warnañ?

en: _Skip
br: _Mont e biou

en: S_kip All
br: _Mont e-biou d'an holl

en: _Overwrite
br: _Skrivañ war

en: Overwrite _All
br: Flastrañ _an holl

en: Estimated time left: %d:%02d (at %0.1f×)
br: Amzer brasjedet o chom: %d:%02d (at %0.1f×)

en: Estimated time left: unknown
br: Amzer brasjedet o chom: dianav

en: CD rip complete
br: Echu eo an eiladur ar CD

en: Sound Juicer could not extract this CD.
br: Sound Juicer n'hall ket eztennañ ar CD-mañ

en: Reason
br: Abeg

note: Change the label to Stop while extracting TODO: find out why GTK+ needs this to work (see #364371)
en: Stop
br: Harz

en: Extracting audio from CD
br: Oc'h eztennañ sonerezh diouzh ar CD

en: Ambient
br: Ardro :

en: Classical
br: Klasel

en: Country
br: Bro

en: E_xtract
br: Eztennañ

en: Could not start Sound Juicer
br: N'eus ket tu da zigeriñ Sound Juicer

en: Please consult the documentation for assistance.
br: Lennit an dielloù-sikour mar plij.

en: You are currently extracting a CD. Do you want to quit now or continue?
br: Emaoc'h oc'h eztennañ ur CD. C'hoant hoc'h eus da guitaat bremañ pe kenderc'hel ?

en: (unknown)
br: (dianav)

en: S_ubmit Album
br: Ki_nnig an albom

en: Could not read the CD
br: N'eus ket tu da lenn ar CD

en: Sound Juicer could not read the track listing on this CD.
br: Sound Juicer ne c'hell ket lenn loabroù ar CD-mañ.

note: Set statusbar message
en: Retrieving track listing...please wait.
br: O tastum ar roll loabroù... gortozit mar plij.

en: Sound Juicer could not access the CD-ROM device '%s'
br: Sound Juicer ne c'hell ket tizhout an trobarzhell CD-ROM '%s'

en: No CD-ROM drives found
br: Lenner CD-ROM ebet kavet

en: Sound Juicer could not find any CD-ROM drives to read.
br: N'eus bet kavet lenner-CD ebet gant Sound-juicer.

en: The currently selected audio profile is not available on your installation.
br: An aelad klewed dibabet bremañ n'eus ket eus outañ war ho staliadur.

en: _Change Profile
br: _Kemmañ an aelad

en: Could not open URL
br: N'eus ket gellet digeriñ an URL

en: Sound Juicer could not open the submission URL
br: Sound Juicer n'eus ket gellet digeriñ an URL roet

en: Unknown column %d was edited
br: Ar golonenn dianav %d a zo bet kemmet

en: Could not display help for Sound Juicer
    %s
br: N'eus ket tu da ziskouez ar skoazell evit Sound Juicer
    %s

en: Start extracting immediately
br: Kregiñ da eztennañ raktal

en: Start playing immediately
br: Kregiñ da lenn raktal

en: What CD device to read
br: Peseurt trobarzhell CD da lenn

en: DEVICE
br: TROBARZHELL

en: URI to the CD device to read
br: Peseurt trobarzhell CD da lenn

en: Could not create GConf client.
br: N'eus ket tu da grouiñ an arval GConf.

note: this is made up
en: The interface file for Sound Juicer could not be read.
br: Ne oa ket tu da lenn restr ar c'hetal evit Sound Juicer.

en: Track
br: Loabr

en: Error playing CD.
    
    Reason: %s
br: Fazi o lenn ar CD.
    
    Abeg: %s

note: TODO: find out why GTK+ needs this to work (see #364371)
en: Play
br: Lenn

note: TODO: find out why GTK+ needs this to work (see #364371)
en: Pause
br: Ehan

en: Album Artist, Album Title
br: Arzour an albom, Titl an Albom

en: Album Artist (sortable), Album Title
br: Arzour an albom (urzhiadus), Titl an albom

en: Track Artist, Album Title
br: Arzour al loabr, Titl an albom

en: Track Artist (sortable), Album Title
br: Arzour al Loabr, Titl an Albom

en: Album Title
br: Titl an albom

en: Album Artist
br: Arzour an albom

en: Album Artist (sortable)
br: Arzour an albom (urzhiadus)

en: Album Artist - Album Title
br: Arzour an albom - Titl an albom

en: Album Artist (sortable) - Album Title
br: Arzour an albom - Title an albom

en: [none]
br: [hini ebet]

en: Number - Title
br: Niverenn - Titl

en: Track Title
br: Titl al loabr

en: Track Artist - Track Title
br: Arzour al loabr - Titl al loabr

en: Track Artist (sortable) - Track Title
br: Arzour al loabr - Titl al loabr

en: Number. Track Artist - Track Title
br: Niverenn. Arzour al loabr - Titl al loabr

note: {N_("Number. Track Artist (sortable) - Track Title"), "%tN. %ts - %tt"},
en: Number-Track Artist-Track Title (lowercase)
br: Niverenn-loabr Arzour-loabr Titl (lizherennoù bihan)

en: Example Path
br: Treug skouer
