sound-juicer 2.12 - en to rw translation catalogue (13 entries)

en: Preferences
rw: Ibyahisemo

en: Progress
rw: Aho bigeze

en: Unknown
rw: Kitazwi

en: Country
rw: Igihugu

en: Metal
rw: Icyuma

en: Other
rw: Ikindi

en: Space
rw: Umwanya

en: Gothic
rw: Ikinyagotike

en: Electronic
rw: elegitoroniki

en: Title
rw: Umutwe

en: Artist
rw: Umuhanzi

en: Duration
rw: Igihe-ngombwa

en: [none]
rw: [ntacyo]
