sound-juicer - en to uk translation catalogue (224 entries)

en: The CD to extract from
uk: Компакт-диск, дані з якого слід видобути

en: Please note: Sound Juicer currently only handles real device names, no symlinks like e.g. /dev/cdrom. An empty key implicates that the system's default CD-ROM drive will be used.
uk: Будь ласка, зауважте: поточна версія «Sound Juicer» може обробляти лише справжні назви пристроїв, а не символічними посиланнями, наприклад /dev/cdrom. Порожній ключ означає, що буде використано типовий пристрій для читання компакт-дисків у системі.

en: Whether to eject the CD when finished extracting
uk: Чи виштовхувати компакт-диск при завершенні

en: Whether to open the target directory when finished extracting
uk: Чи відкривати каталог зі скопійованою музикою після завершення копіювання

en: The URI to save the extracted music to
uk: Адреса, за якою слід зберегти видобуті музичні дані

en: The directory structure for the files
uk: Структура каталогів для файлів

en: Format specifiers: %at - album title; %aT - album title (lowercase); %aa - album artist; %aA - album artist (lowercase); %as - album artist (sortable); %aS - album artist (sortable lowercase); %ac - album composer; %aC - album composer (lowercase); %ap - album composer (sortable); %aP - album composer (sortable lowercase); %ay - album year; %tt - track title; %tT - track title (lowercase); %ta - track artist; %tA - track artist (lowercase); %ts - track artist (sortable); %tS - track artist (sortable lowercase); %tc - track composer; %tC - track composer (lowercase); %tp - track composer (sortable); %tP - track composer (sortable lowercase).
uk: Специфікатори формату: %at ― назва альбому; %aT ― назва альбому (у нижньому регістрі); %aa ― виконавець альбому; %aA ― виконавець альбому (у нижньому регістрі); %as -- виконавець альбому (з сортуванням); %aS -- виконавець альбому (з сортуванням у нижньому регістрі); %ac -- композитор альбому; %aC -- композитор альбому (у нижньому регістрі); %ap -- композитор альбому (з сортуванням); %aP -- композитор альбому (з сортуванням у нижньому регістрі); %ay -- рік альбому;%tn -- номер доріжки (напр. 8); %tN ― доповнений нулями номер доріжки (напр. 08); %tt -- назва доріжки; %tT ― назва доріжки (у нижньому регістрі); %ta ― виконавець доріжки; %tA ― виконавець доріжки (у нижньому регістрі); %ts -- виконавець доріжки (з сортуванням); %tS -- виконавець доріжки (з сортуванням у нижньому регістрі); %tc - композитор доріжки; %tC -- композитор доріжки (у нижньому регістрі); %tp -- композитор доріжки (з сортуванням); %tP -- композитор доріжки (з сортуванням у нижньому регістрі).

en: The name pattern for files
uk: Шаблон назв для файлів

en: Do not specify an extension. Format specifiers: %at - album title; %aT - album title (lowercase); %aa - album artist; %aA - album artist (lowercase); %as - album artist (sortable); %aS - album artist (sortable lowercase); %ac - album composer; %aC - album composer (lowercase); %ap - album composer (sortable); %aP - album composer (sortable lowercase); %tn - track number (i.e 8); %tN - track number, zero padded (i.e 08); %tt - track title; %tT - track title (lowercase); %ta - track artist; %tA - track artist (lowercase); %ts - track artist (sortable); %tS - track artist (sortable lowercase); %tc - track composer; %tC - track composer (lowercase); %tp - track composer (sortable); %tP - track composer (sortable lowercase); %dn - disc and track number (i.e Disk 2 - 6, or 6); %dN - disc number, zero padded (i.e d02t06, or 06).
uk: Не вказуйте розширення. Специфікатори формату: %at ― назва альбому; %aT ― назва альбому (у нижньому регістрі); %aa ― виконавець альбому; %aA ― виконавець альбому (у нижньому регістрі); %as -- виконавець альбому (з сортуванням); %aS -- виконавець альбому (з сортуванням у нижньому регістрі); %ac -- композитор альбому; %aC -- композитор альбому (у нижньому регістрі); %ap -- композитор альбому (з сортуванням); %aP -- композитор альбому (з сортуванням у нижньому регістрі); %tn -- номер доріжки (напр. 8); %tN ― доповнений нулями номер доріжки (напр. 08); %tt -- назва доріжки; %tT ― назва доріжки (у нижньому регістрі); %ta ― виконавець доріжки; %tA ― виконавець доріжки (у нижньому регістрі); %ts -- виконавець доріжки (з сортуванням); %tS -- виконавець доріжки (з сортуванням у нижньому регістрі); %tc -- композитор доріжки; %tC -- композитор доріжки (у нижньому регістрі); %tp -- композитор доріжки (з сортуванням); %tP -- композитор доріжки (з сортуванням у нижньому регістрі); %dn -- номер диска та доріжки (напр. Диск 2 - 6, або 6); %dN -- номер диска та доріжки доповнений нулями (напр. д02д06, або 06)

en: The paranoia mode to use
uk: Режим paranoia

en: Paranoia flags: disable; fragment; overlap; scratch; repair.
uk: Прапорці Paranoia: disable; fragment; overlap; scratch; repair.

en: Whether to strip special characters from filenames
uk: Визначає, чи слід вилучати спеціальні символи з назв файлів

en: If enabled, special characters such as space, wildcards and backslashes will be removed from the output filename.
uk: Якщо ввімкнено, то спеціальні символи, наприклад пробіли, зірочки та зворотні косі риски будуть видалені з назв створюваних файлів.

en: Media type to encode to
uk: Тип носія для кодування

en: The GStreamer media type to encode to.
uk: Тип носія GStreamer для кодування даних.

en: Audio volume
uk: Гучність аудіо

en: Audio CD Extractor
uk: Програма копіювання звукових CD

en: Copy music from your CDs
uk: Копіювання музики з компакт-дисків

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Ripper;
uk: Ripper;засіб;видобування;витягування;

en: CD ripper with a clean interface and simple preferences
uk: Програма для видобування даних зі звукових компакт-дисків із простим інтерфейсом і налаштуваннями

en: Sound Juicer is a simple and clean CD ripping tool. It allows you to extract the audio from audio compact discs and convert them into audio files that your computer can understand and play. Sound Juicer can also play the audio tracks directly from the CD, allowing you to preview the CD before ripping it.
uk: «Sound Juicer» — проста і незахаращена програма для видобування даних зі звукових компакт-дисків. За її допомогою ви зможете видобувати звукові дані зі звукових компакт-дисків і записувати їх до файлів звукових даних, які можна читати і відтворювати на комп'ютері. Крім того, «Sound Juicer» може відтворювати звукові доріжки безпосередньо з компакт-диска і дає змогу попередньо переглядати вміст компакт-диска до видобування даних.

en: Sound Juicer is designed to be easy to use, and to work with little user intervention. When you start Sound Juicer, it will examine the CD in the drive and try to locate information about the audio tracks using the freely-available MusicBrainz service.
uk: «Sound Juicer» розроблено простим у користуванні, таким, який працюватиме із незначним втручанням користувача. Після запуску «Sound Juicer» програма виконає вивчення компакт-диска у пристрої для читання і спробує виявити дані щодо звукових доріжок за допомогою загальнодоступної служби MusicBrainz.

note: This is a translatable version of project_group
en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: Select Album
uk: Виберіть альбом

en: _Select
uk: _Вибрати

en: This CD could be more than one album. Please select which album it is.
uk: Цьому диску відповідає декілька альбомів. Будь ласка, виберіть належний альбом.

en: _Edit Album
uk: _Редагувати альбом

en: _Reload Album
uk: П_ерезавантажити альбом

en: _Year:
uk: _Рік:

en: _Disc:
uk: _Диск:

en: _Title:
uk: _Заголовок:

en: _Artist:
uk: _Виконавець:

en: _Composer:
uk: _Композитор:

en: _Genre:
uk: _Жанр:

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: Tracks
uk: Доріжки

en: _Play
uk: _Відтворити

en: E_xtract
uk: _Копіювати

en: Track Progress
uk: Стан доріжки

en: Preferences
uk: Параметри

en: Device
uk: Пристрій

en: CD _drive:
uk: _Пристрій CD:

en: _Eject after extracting tracks
uk: _Витягувати після копіювання доріжок

en: _Open music folder when finished
uk: _Відкривати теку музики після завершення

en: Music Folder
uk: Тека музики

en: _Folder:
uk: _Тека:

en: Select A Folder
uk: Вибір теки

en: Track Names
uk: Назви доріжок

en: Folder hie_rarchy:
uk: _Ієрархія тек:

en: File _name:
uk: _Назва файлу:

en: _Strip special characters
uk: Від_сікати спеціальні символи

en: Format
uk: Формат

en: O_utput Format:
uk: _Формат виводу:

en: Re-read
uk: Перечитати

en: Duplicate
uk: Здублювати

en: Eject
uk: Виштовхнути

en: Open MusicBrainz
uk: Відкрити MusicBrainz

en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: Help
uk: Довідка

en: About Sound Juicer
uk: Про «Sound Juicer»

en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Disc
uk: Диск

[ctx: shortcut window]
en: Reread track names
uk: Перечитати назви доріжок

[ctx: shortcut window]
en: Eject disc
uk: Виштовхнути диск

[ctx: shortcut window]
en: Toggle playback
uk: Перемкнути відтворення

[ctx: shortcut window]
en: Next track
uk: Наступна доріжка

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
uk: Попередня доріжка

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts help
uk: Довідка щодо клавіатурних скорочень

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Select all tracks
uk: Позначити всі доріжки

[ctx: shortcut window]
en: Unselect all tracks
uk: Зняти позначення з усіх доріжок

en: Could not create GStreamer CD reader
uk: Не вдається створити GStreamer CD reader

en: Could not create GStreamer encoders for %s
uk: Не вдається створити об'єкт кодування GStreamer для %s

en: Could not create GStreamer file output
uk: Не вдається створити файл виводу GStreamer

en: Could not link pipeline
uk: Не вдається зв'язатись з конвеєром

en: Could not get current track position
uk: Не вдається отримати поточну позицію доріжки

en: Extractor object is not valid. This is bad, check your console for errors.
uk: Об'єкт отримання звуку неправильний. Це погано, помилки дивіться у консолі.

en: The plugin necessary for CD access was not found
uk: Не знайдено необхідний модуль для доступу до CD

en: The plugin necessary for file access was not found
uk: Не знайдено необхідний модуль для доступу до файлу

note: FIXME: would be nicer to only check if "cdrom" is being probed, * but libbrasero doesn't seem to have an API for that
en: Cannot read CD: %s
uk: Не вдається зчитати CD: %s

en: Devices haven't been all probed yet
uk: Зондування усіх пристроїв ще не виконувалося

en: Device ‘%s’ does not contain any media
uk: Пристрій «%s» не містить носія даних

en: Device ‘%s’ could not be opened. Check the access permissions on the device.
uk: Пристрій «%s» не може бути відкрито. Перевірте права доступу до пристрою.

en: Czechoslovakia
uk: Чехословаччина

en: East Germany
uk: Східна Німеччина

en: Europe
uk: Європа

en: Serbia and Montenegro
uk: Сербія і Чорногорія

en: Soviet Union
uk: СРСР

en: Worldwide
uk: У всьому світі

en: Yugoslavia
uk: Югославія

en: Cannot access CD
uk: Не вдається зчитати CD

en: Unknown Title
uk: Невідома назва

en: Unknown Artist
uk: Невідомий виконавець

en: Track %d
uk: Доріжка %d

en: Cannot access CD: %s
uk: Не вдається зчитати CD: %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has composers and arrangers, or a composer and a mixture of arrangers, orchestrators and transcribers
en: %s arr. %s
uk: %s ар. %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has composers and orchestrators
en: %s orch. %s
uk: %s орк. %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has composers and transcribers
en: %s trans. %s
uk: %s транскр. %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has a mixture of arrangers, orchestrators and transcribers but no composers
en: arr. %s
uk: ар. %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has orchestrators but no composer
en: orch. %s
uk: орк. %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has a transcribers but no composer
en: trans. %s
uk: транскр. %s

en: Unknown Album
uk: Невідомий альбом

en: Sound Juicer is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Sound Juicer є вільною програмою; ви можете розповсюджувати її та/або змінювати за умови виконання вимог GNU General Public Licesse, що опублікована Free Software Foundation; версії 2 цієї ліцензії, або (на ваш вибір) будь-якої подальшої.

en: Sound Juicer is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Sound Juicer розповсюджується в сподіванні на те, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, в тому числі без неявної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ чи ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЦІЛЕЙ. Докладніше про це дивіться GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Sound Juicer; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
uk: Ви мали отримати копію GNU General Public License разом з цією програмою; якщо це не так, напишіть у Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: An Audio CD Extractor
uk: Програма копіювання звуку із звукових дисків

note: Translators: this string is a list of catalog number(s) used by the label(s) to identify the release
en: Catalog No.:  | Catalog Nos.:
uk[0]: Номери за каталогом:
uk[1]: Номери за каталогом:
uk[2]: Номери за каталогом:
uk[3]: Номер за каталогом:

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released: <country> in <year> on <label>"
en: Released: %s in %d on %s
uk: Випущено: %s у %d, %s

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released: <country> on <label>"
en: Released: %s on %s
uk: Випущено: %s, %s

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released: <country> in <year>"
en: Released: %s in %d
uk: Випущено: %s у %d

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released: <country>"
en: Released: %s
uk: Випущено: %s

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released in <year> on <label>"
en: Released in %d on %s
uk: Випущено у %d, %s

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released in <year>"
en: Released in %d
uk: Випущено у %d

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released on <label>"
en: Released on %s
uk: Випущено %s

en: Release label, year & country unknown
uk: Невідома звукозаписувальна компанія, рік і країна

note: Translators: this string identifies the number of the barcode printed on the release
en: Barcode:
uk: Штрих-код:

en:  (Disc %d/%d)
uk:  (диск %d з %d)

en: Failed to get output format
uk: Помилка при отриманні формату виводу

en: Name too long
uk: Надто довга назва

en: A file with the same name exists
uk: Вже існує файл з такою ж назвою

en: A file called ‘%s’ exists, size %s.
    Do you want to skip this track or overwrite it?
uk: Файл з назвою «%s» вже існує, розмір %s.
    Бажаєте пропустити цю доріжку чи перезаписати його?

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: S_kip All
uk: Пропустити _все

en: _Overwrite
uk: Пере_записати

en: Overwrite _All
uk: Перезаписати вс_е

en: Failed to create output directory: %s
uk: Помилка при створенні каталогу виводу: %s

en: Estimated time left: %d:%02d (at %0.1f×)
uk: Залишилось часу: %d:%02d (у %0.1f×)

en: Estimated time left: unknown
uk: Залишилось часу: невідомо

en: CD rip complete
uk: Переписування з диска завершено

en: Sound Juicer could not extract this CD.
uk: Програма Sound Juicer не може витягнути цей диск.

en: Reason
uk: Причина

note: Change the label to Stop while extracting
en: _Stop
uk: З_упинити

en: Extracting audio from CD
uk: Копіювання звукових доріжок з CD

en: Unknown Composer
uk: Невідомий композитор

en: Unknown Track
uk: Невідома доріжка

en: Ambient
uk: Ембієнт

en: Blues
uk: Блюз

en: Classical
uk: Класична

en: Country
uk: Кантрі

en: Dance
uk: Танцювальна

en: Electronica
uk: Електронна

en: Folk
uk: Фолк

en: Funk
uk: Фанк

en: Jazz
uk: Джаз

en: Latin
uk: Латинська

en: Pop
uk: Поп

en: Rap
uk: Реп

en: Reggae
uk: Реггі

en: Rock
uk: Рок

en: Soul
uk: Соул

en: Spoken Word
uk: Потік свідомості

en: Error while saving custom genre: %s
uk: Помилка при збереженні власного жанру: %s

en: Could not start Sound Juicer
uk: Не вдається запустити Sound Juicer

en: Please consult the documentation for assistance.
uk: Зверніться до документації за довідкою.

en: You are currently extracting a CD. Do you want to quit now or continue?
uk: Наразі триває копіювання CD. Вийти з програми зараз чи продовжити копіювання?

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Continue
uk: _Продовжити

en: Select None
uk: Зняти вибір

en: Select All
uk: Вибрати все

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: This album is not in the MusicBrainz database, please click ‘Edit Album’ to open your browser and edit it in MusicBrainz.
uk: Цього альбому немає у базі даних MusicBrainz. Будь ласка, натисніть кнопку «Редагувати альбом», щоб відкрити браузер і виконати редагування альбому у MusicBrainz.

en: Could not find %s by %s on MusicBrainz, please click ‘Edit Album’ to open your browser and edit it in MusicBrainz.
uk: Не вдалося знайти %s, %s на MusicBrainz. Будь ласка, натисніть кнопку «Редагувати альбом», щоб відкрити браузер і виконати редагування альбому у MusicBrainz.

en: Click ‘Reload’ to load the edited album details from MusicBrainz
uk: Натисніть кнопку «Перезавантажити», щоб завантажити дані редагованого альбому з MusicBrainz

en: Could not open URL
uk: Не вдається відкрити URL

en: Sound Juicer could not open the submission URL
uk: Програмі Sound Juicer не вдається відкрити URL для передавання назв доріжок

en: Could not duplicate disc
uk: Не вдається створити копію компакт-диска

en: Sound Juicer could not duplicate the disc
uk: Програмі Sound Juicer не вдається створити копію диска

en: Lieder
uk: Лідер

en: Opera
uk: Опера

en: Chamber
uk: Кімната

en: Musical
uk: Музична

en: Could not read the CD
uk: Не вдається зчитати компакт-диск

en: Sound Juicer could not read the track listing on this CD.
uk: Програмі Sound Juicer не вдалося зчитати перелік доріжок цього компакт-диска.

en: Sound Juicer could not use the CD-ROM device ‘%s’
uk: «Sound Juicer» не вдалося скористатися пристроєм для читання компакт-дисків «%s»

en: HAL daemon may not be running.
uk: Можливо, служба HAL не запущена.

en: Sound Juicer could not access the CD-ROM device ‘%s’
uk: «Sound Juicer» не вдалося отримати доступ до пристрою для читання компакт-дисків «%s»

en: No CD-ROM drives found
uk: Не знайдено пристроїв CD-ROM

en: Sound Juicer could not find any CD-ROM drives to read.
uk: Програмі Sound Juicer не вдається знайти жодного пристрою CD-ROM для зчитування.

en: The currently selected audio profile is not available on your installation.
uk: Вибраний звуковий профіль недоступний у вашому встановленні.

en: _Change Profile
uk: _Змінити профіль

en: Unknown widget calling on_person_edit_changed.
uk: Невідомий віджет, що викликає on_person_edit_changed.

en: Could not display help for Sound Juicer
    %s
uk: Не вдається відобразити довідку з Sound Juicer
    %s

en: Retrieving track listing…please wait.
uk: Отримуємо список доріжок… Будь ласка, зачекайте.

en: _Pause
uk: П_ризупинити

en: Track
uk: Доріжка

en: Title
uk: Заголовок

en: Artist
uk: Виконавець

en: Composer
uk: Композитор

en: Duration
uk: Тривалість

en: Start extracting immediately
uk: Почати копіювання негайно

en: Start playing immediately
uk: Почати відтворення негайно

en: What CD device to read
uk: Який пристрій використовувати для читання

en: DEVICE
uk: ПРИСТРІЙ

en: URI to the CD device to read
uk: URI до CD-пристрою для читання

en: Error playing CD.
    
    Reason: %s
uk: Помилка програвання CD.
    
    Причина: %s

en: Failed to create CD source element
uk: Не вдається створити елемент джерела типу CD

en: Seeking to %s
uk: Переміщення на %s

en: Album Artist, Album Title
uk: Виконавець альбому, назва альбому

en: Album Artist (sortable), Album Title
uk: Виконавець альбому (сортується), назва альбому

en: Track Artist, Album Title
uk: Виконавець доріжки, назва альбому

en: Track Artist (sortable), Album Title
uk: Виконавець доріжки (сортується), назва альбому

en: Album Title
uk: Назва альбому

en: Album Artist
uk: Виконавець альбому

en: Album Artist (sortable)
uk: Виконавець альбому (сортується)

en: Album Artist - Album Title
uk: Виконавець альбому - назва альбому

en: Album Artist (sortable) - Album Title
uk: Виконавець альбому (сортується) - назва альбому

en: Album Composer, Album Title
uk: Композитор альбому, назва альбому

en: Album Composer (sortable), Album Title
uk: Композитор альбому (сортується), назва альбому

en: Track Composer, Album Title
uk: Композитор доріжки, назва альбому

en: Track Composer (sortable), Album Title
uk: Композитор доріжки (сортується), назва альбому

en: [none]
uk: [немає]

en: Number - Title
uk: Номер - Назва

en: Track Title
uk: Назва доріжки

en: Track Artist - Track Title
uk: Виконавець доріжки - назва доріжки

en: Track Artist (sortable) - Track Title
uk: Виконавець доріжки (сортується) - назва доріжки

en: Number. Track Artist - Track Title
uk: Номер. Виконавець доріжки - Назва доріжки

note: {N_("Number. Track Artist (sortable) - Track Title"), "%tN. %ts - %tt"},
en: Number-Track Artist-Track Title (lowercase)
uk: Номер. Виконавець доріжки - Назва доріжки (маленькими літерами)

note: {N_("Number-Track Artist (sortable)-Track Title (lowercase)"), "%tN-%tS-%tT"},
en: Track Composer - Track Artist - Track Title
uk: Композитор доріжки - Виконавець доріжки - Назва доріжки

en: Track Composer (sortable) - Track Artist (sortable) - Track Title
uk: Композитор доріжки (сортується) - Виконавець доріжки (сортується) - назва доріжки

en: Number. Track Composer - Track Artist - Track Title
uk: Номер. Композитор доріжки - Виконавець доріжки - Назва доріжки

en: Number-Track Composer-Track Artist-Track Title (lowercase)
uk: Номер-Композитор доріжки-Виконавець доріжки-Назва доріжки (маленькими літерами)

en: Example Path:
uk: Приклад шляху:
