sound-juicer master - en to eu translation catalogue (218 entries)

en: CD ripper with a clean interface and simple preferences
eu: Interfaze garbia eta hobespen sinpleak dituen CD erauzlea

en: Sound Juicer is a simple and clean CD ripping tool. It allows you to extract the audio from audio compact discs and convert them into audio files that your computer can understand and play. Sound Juicer can also play the audio tracks directly from the CD, allowing you to preview the CD before ripping it.
eu: Sound Juicer CDetatik musika erauzteko tresna erraz eta sinplea da. Audioko disko trinkoetatik audioa erauzi daiteke eta ordenagailuak ulertuko eta erreproduzituko duen audio-fitxategi bihurtu. Sound Juicer aplikazioak CDtik zuzenean erreproduzitu ditzake audio-pistak, eta horrek aukera ematen du musika erauzi baino lehen CDa aurreikusteko.

en: Sound Juicer is designed to be easy to use, and to work with little user intervention. When you start Sound Juicer, it will examine the CD in the drive and try to locate information about the audio tracks using the freely-available MusicBrainz service.
eu: Sound Juicer erabilerraza izateko eta erabiltzaileak gauza gutxi egin behar izateko diseinatua dago. Sound Juicer abiarazten denean, CDa unitatea aztertzen du eta audio-pistei buruzko informazioa aurkitzen saiatzen da. Horretarako, doan erabil daitekeen MusicBrainz zerbitzua erabiltzen du.

note: This is a translatable version of project_group
en: The GNOME Project
eu: GNOME proiektua

en: Audio CD Extractor
eu: Audio CD erauzlea

en: Copy music from your CDs
eu: Kopiatu musika zure CD-etatik

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Ripper;
eu: Erauzlea;

en: The CD to extract from
eu: Informazioa erauziko zaion CDa

en: Please note: Sound Juicer currently only handles real device names, no symlinks like e.g. /dev/cdrom. An empty key implicates that the system's default CD-ROM drive will be used.
eu: Oharra: Sound Juicer aplikazioak momentuz benetako gailuen izenak soilik kudeatzen ditu, ez esteka sinbolikoak, adibidez /dev/cdrom. Gako huts batek sistemaren CD-ROM gailu lehenetsia erabiliko dela adierazten du.

en: Whether to eject the CD when finished extracting
eu: Erauzketa amaitzean CDa egotziko den ala ez

en: Whether to open the target directory when finished extracting
eu: Erauzketa amaitzean helburuko direktorioa irekiko den ala ez

en: The URI to save the extracted music to
eu: Erauzitako musika gordetzeko erabiliko den URIa

en: The directory structure for the files
eu: Direktorioen egitura fitxategientzat

en: Format specifiers: %at - album title; %aT - album title (lowercase); %aa - album artist; %aA - album artist (lowercase); %as - album artist (sortable); %aS - album artist (sortable lowercase); %ac - album composer; %aC - album composer (lowercase); %ap - album composer (sortable); %aP - album composer (sortable lowercase); %ay - album year; %tt - track title; %tT - track title (lowercase); %ta - track artist; %tA - track artist (lowercase); %ts - track artist (sortable); %tS - track artist (sortable lowercase); %tc - track composer; %tC - track composer (lowercase); %tp - track composer (sortable); %tP - track composer (sortable lowercase).
eu: Formatuaren zehaztaileak: %at -- albumaren titulua; %aT - albumaren titulua (letra-xehez); %aa - albumaren artista; %aA - albumaren artista (letra-xehez); %as - albumaren artista (ordena daiteke); %aS - albumaren artista (letra-xehez ordena daiteke); %ac - albumaren konpositorea; %aC - albumaren konpositorea (letra-xehez); %ap - albumaren konpositorea (ordena daiteke); %aP - albumaren konpositorea (letra-xehez ordena daiteke); %ay - albumaren urtea; %tt - pistaren titulua; %tT - pistaren titulua (letra-xehez); %ta - pistaren artista; %tA - pistaren artista (letra-xehez); %ts - pistaren artista (ordena daiteke); %tS - pistaren artista (letra-xehez ordena daiteke);  %tc - pistaren  konpositorea; %tC - pistaren  konpositorea (letra-xehez); %tp - pistaren  konpositorea (ordena daiteke); %tP - pistaren konpositorea (letra-xehez ordena daiteke).

en: The name pattern for files
eu: Izenen ereduak fitxategientzat

en: Do not specify an extension. Format specifiers: %at - album title; %aT - album title (lowercase); %aa - album artist; %aA - album artist (lowercase); %as - album artist (sortable); %aS - album artist (sortable lowercase); %ac - album composer; %aC - album composer (lowercase); %ap - album composer (sortable); %aP - album composer (sortable lowercase); %tn - track number (i.e 8); %tN - track number, zero padded (i.e 08); %tt - track title; %tT - track title (lowercase); %ta - track artist; %tA - track artist (lowercase); %ts - track artist (sortable); %tS - track artist (sortable lowercase); %tc - track composer; %tC - track composer (lowercase); %tp - track composer (sortable); %tP - track composer (sortable lowercase); %dn - disc and track number (i.e Disk 2 - 6, or 6); %dN - disc number, zero padded (i.e d02t06, or 06).
eu: Ez zehaztu luzapenik. Formatuaren zehaztaileak: %at -- albumaren titulua; %aT - albumaren titulua (letra-xehez); %aa - albumaren artista; %aA - albumaren artista (letra-xehez); %as - albumaren artista (ordena daiteke); %aS - albumaren artista (letra-xehez ordena daiteke); %ac - albumaren konpositorea; %aC - albumaren konpositorea (letra-xehez); %ap - albumaren konpositorea (ordena daiteke); %aP - albumaren konpositorea (letra-xehez ordena daiteke); %ay - albumaren urtea; %tn - pistaren zenbakia (adib. 8); %tN - pistaren zenbakia, zeroz beteta (adib. 08); %tt - pistaren titulua; %tT - pistaren titulua (letra-xehez); %ta - pistaren artista; %tA - pistaren artista (letra-xehez); %ts - pistaren artista (ordena daiteke); %tS - pistaren artista (letra-xehez ordena daiteke);  %tc - pistaren  konpositorea; %tC - pistaren  konpositorea (letra-xehez); %tp - pistaren  konpositorea (ordena daiteke); %tP - pistaren konpositorea (letra-xehez ordena daiteke).%dn - diskoa eta pistaren zenbakia (adib. diskoa 2 - 6, edo 6); %dN - diskoaren zenbakia, zeroz beteta (adib. d02t06, edo 06).

en: The paranoia mode to use
eu: Erabiliko den paranoia maila

en: Paranoia flags: disable; fragment; overlap; scratch; repair.
eu: Paranoia banderak: disable (desgaitu); fragment (zatia); overlap (gainjarri); scratch (urratua); repair (konpondu)

en: Whether to strip special characters from filenames
eu: Fitxategi-izenetatik karaktere bereziak kenduko diren ala ez

en: If enabled, special characters such as space, wildcards and backslashes will be removed from the output filename.
eu: Gaitzen bada, hutsuneak eta * ? / bezalako karaktere bereziak ezabatuko dira irteerako fitxategi-izenetatik.

en: Media type to encode to
eu: Euskarri mota horra kodetzeko

en: The GStreamer media type to encode to.
eu: GStreamer euskarri mota, horra kodetzeko.

en: Audio volume
eu: Audioaren bolumena

en: Select Album
eu: Hautatu albuma

en: _Select
eu: _Hautatu

en: This CD could be more than one album. Please select which album it is.
eu: CD honek album bat baino gehiago eduki dezake. Hautatu zein album den.

[ctx: shortcut window]
en: Disc
eu: Diskoa

[ctx: shortcut window]
en: Reread track names
eu: Berrirakurri pisten izenak

[ctx: shortcut window]
en: Eject disc
eu: Egotzi diskoa

[ctx: shortcut window]
en: Toggle playback
eu: Txandakatu erreprodukzioa

[ctx: shortcut window]
en: Next track
eu: Hurrengo pista

[ctx: shortcut window]
en: Previous track
eu: Aurreko pista

[ctx: shortcut window]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: shortcut window]
en: Help
eu: Laguntza

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts help
eu: Lasterbideen laguntza

[ctx: shortcut window]
en: Quit
eu: Irten

[ctx: shortcut window]
en: Select all tracks
eu: Hautatu pista guztiak

[ctx: shortcut window]
en: Unselect all tracks
eu: Desautatu pista guztiak

en: _Edit Album
eu: _Editatu albuma

en: _Reload Album
eu: _Birkargatu albuma

en: _Year:
eu: _Urtea:

en: _Disc:
eu: _Diskoa:

en: _Title:
eu: _Titulua:

en: _Artist:
eu: _Artista:

en: _Composer:
eu: _Konpositorea:

en: _Genre:
eu: _Generoa:

en: Duration:
eu: Iraupena:

en: Tracks
eu: Pistak

en: _Play
eu: _Erreproduzitu

en: E_xtract
eu: E_rauzi

en: Track Progress
eu: Pistaren progresioa

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Device
eu: Gailua

en: CD _drive:
eu: CD _unitatea:

en: _Eject after extracting tracks
eu: _Egotzi pistak erauzi ondoren

en: _Open music folder when finished
eu: _Ireki musikaren karpeta amaitzean

en: Music Folder
eu: Musikaren karpeta

en: _Folder:
eu: _Karpeta:

en: Select A Folder
eu: Hautatu karpeta

en: Track Names
eu: Pisten izenak

en: Folder hie_rarchy:
eu: D_irektorio-hierarkia:

en: File _name:
eu: _Fitxategi-izena:

en: _Strip special characters
eu: _Kendu karaktere bereziak

en: Format
eu: Formatua

en: O_utput Format:
eu: _Irteerako formatua:

en: Re-read
eu: Berrirakurri

en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Eject
eu: Egotzi

en: Open MusicBrainz
eu: Ireki MusicBrainz

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Help
eu: Laguntza

en: About Sound Juicer
eu: Sound Juicer aplikazioari buruz

en: Quit
eu: Irten

en: Could not create GStreamer CD reader
eu: Ezin izan da GStreamer CD irakurlea sortu

en: Could not create GStreamer encoders for %s
eu: Ezin izan da %s(r)en GStreamer kodetzailea sortu

en: Could not create GStreamer file output
eu: Ezin izan da GStreamer-en irteerako fitxategia sortu

en: Could not link pipeline
eu: Huts egin du hodia estekatzean

en: Could not get current track position
eu: Ezin izan da uneko pistaren posizioa lortu

en: Extractor object is not valid. This is bad, check your console for errors.
eu: Objektu-erauzlea baliogabea da. Honek itxura txarra dauka, erabili kontsola erroreak aztertzeko.

en: The plugin necessary for CD access was not found
eu: Ez da CDa atzitzeko beharrezkoa den plugin-a aurkitu

en: The plugin necessary for file access was not found
eu: Ez da fitxategiak atzitzeko beharrezkoa den plugin-a aurkitu

note: FIXME: would be nicer to only check if "cdrom" is being probed, * but libbrasero doesn't seem to have an API for that
en: Cannot read CD: %s
eu: Ezin izan da CDa irakurri: %s

en: Devices haven't been all probed yet
eu: Gailuak ez dira oraindik guztiak probatu

en: Device ‘%s’ does not contain any media
eu: ‘%s‘ gailuak ez du multimediarik

en: Device ‘%s’ could not be opened. Check the access permissions on the device.
eu: Ezin izan da ‘%s‘ gailua ireki. Ziurtatu gailua erabiltzeko baimenak dituzula.

en: Czechoslovakia
eu: Txekoslovakia

en: East Germany
eu: Alemania Ekialdekoa

en: Europe
eu: Europa

en: Serbia and Montenegro
eu: Serbia eta Montenegro

en: Soviet Union
eu: Sobietar Batasuna

en: Worldwide
eu: Mundu osoa

en: Yugoslavia
eu: Jugoslavia

en: Cannot access CD
eu: Ezin da CDa atzitu

en: Unknown Title
eu: Titulu ezezaguna

en: Unknown Artist
eu: Artista ezezaguna

en: Track %d
eu: %d. pista

en: Cannot access CD: %s
eu: Ezin izan da CDa atzitu: %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has composers and arrangers, or a composer and a mixture of arrangers, orchestrators and transcribers
en: %s arr. %s
eu: %s mold. %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has composers and orchestrators
en: %s orch. %s
eu: %s ork. %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has a mixture of arrangers, orchestrators and transcribers but no composers
en: arr. %s
eu: mold. %s

note: Translators: This string is used to build the composer tag when a track has orchestrators but no composer
en: orch. %s
eu: ork. %s

en: Unknown Album
eu: Album ezezaguna

en: Sound Juicer is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
eu: Sound-juicer software librea da; birbana eta/edo alda dezakezu Software Foundation-ek argitaratutako GNU Lizentzia Publiko Orokorraren 2. bertsioan, edo (nahiago baduzu) beste berriago batean, jasotako baldintzak betez gero.

en: Sound Juicer is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
eu: Sound-juicer erabilgarria izango delakoan banatzen da, baina, INOLAKO BERMERIK GABE; era berean, ez da bermatzen beraren EGOKITASUNA MERKATURATZEKO edo HELBURU PARTIKULARRETARAKO ERABILTZEKO. Argibide gehiago nahi izanez gero, ikus GNU Lizentzia Publiko Orokorra.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Sound Juicer; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
eu: Sound-juicer programarekin batera GNU Lizentzia Publiko Orokorraren kopia bat jasoko zenuen; hala ez bada, idatzi hona: Free SoftwareFoundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: An Audio CD Extractor
eu: Audio CD erauzlea

note: Translators: this string is a list of catalog number(s) used by the label(s) to identify the release
en: Catalog No.:  | Catalog Nos.:
eu[0]: Katalogo zbkia.:
eu[1]: Katalogo zbkiak.:

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released: <country> in <year> on <label>"
en: Released: %s in %d on %s
eu: Argitalpena: %s, %d [%s]

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released: <country> on <label>"
en: Released: %s on %s
eu: Argitalpena: %s [%s]

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released: <country> in <year>"
en: Released: %s in %d
eu: Argitalpena: %s, %d

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released: <country>"
en: Released: %s
eu: Argitalpena: %s

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released in <year> on <label>"
en: Released in %d on %s
eu: Argitalpena: %d [%s]

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released in <year>"
en: Released in %d
eu: Argitalpena: %d

note: Translators: this string appears when multiple CDs were found in musicbrainz online database, it corresponds to "Released on <label>"
en: Released on %s
eu: Argitalpena: %s

en: Release label, year & country unknown
eu: Argitalpenaren etiketa, urtea eta herrialdea ezezagunak

note: Translators: this string identifies the number of the barcode printed on the release
en: Barcode:
eu: Barra-kodea:

en:  (Disc %d/%d)
eu:  (%d/%d diskoa)

en: Failed to get output format
eu: Huts egin du irteerako formatua lortzean

en: Name too long
eu: Izena luzeegia

en: A file with the same name exists
eu: Izen bereko fitxategi bat badago lehendik ere

en: A file called ‘%s’ exists, size %s.
    Do you want to skip this track or overwrite it?
eu: ‘%s‘ izeneko fitxategia badago lehendik, tamaina: %s.
    Pista hau saltatu nahi duzu, ala gainidatzi?

en: _Skip
eu: _Saltatu

en: S_kip All
eu: _Saltatu denak

en: _Overwrite
eu: _Gainidatzi

en: Overwrite _All
eu: _Gainidatzi denak

en: Failed to create output directory: %s
eu: Huts egin du irteerako direktorioa sortzean: %s

en: Estimated time left: %d:%02d (at %0.1f×)
eu: Geratzen den denbora: %d:%02d (%0.1fx)

en: Estimated time left: unknown
eu: Geratzen den denbora: ezezaguna

en: CD rip complete
eu: CDaren erauzketa burututa

en: Sound Juicer could not extract this CD.
eu: Sound Juicer-ek ezin izan du CD hau erauzi.

en: Reason
eu: Arrazoia

note: Change the label to Stop while extracting
en: _Stop
eu: _Gelditu

en: Extracting audio from CD
eu: Audioa CDtik erauzten

en: Unknown Composer
eu: Konpositore ezezaguna

en: Unknown Track
eu: Pista ezezaguna

en: Ambient
eu: Giroko musika

en: Blues
eu: Blues-a

en: Classical
eu: Klasikoa

en: Dance
eu: Dance-a

en: Electronica
eu: Elektronikoa

en: Folk
eu: Folka

en: Funk
eu: Funk-a

en: Jazz
eu: Jazz-a

en: Latin
eu: Latinoa

en: Pop
eu: Pop-a

en: Rap
eu: Rap-a

en: Rock
eu: Rocka

en: Soul
eu: Soul-a

en: Spoken Word
eu: Berriketak

en: Error while saving custom genre: %s
eu: Errorea genero pertsonalizatua gordetzean: %s

en: Could not start Sound Juicer
eu: Ezin izan da Sound Juicer abiatu

en: Please consult the documentation for assistance.
eu: Irakurri dokumentazioa laguntzarako.

en: You are currently extracting a CD. Do you want to quit now or continue?
eu: Une honetan CD bat erauzten dago. Ziur zaude irten nahi duzula?

en: _Quit
eu: I_rten

en: _Continue
eu: _Jarraitu

en: Select None
eu: Ez hautatu ezer

en: Select All
eu: Hautatu dena

en: (unknown)
eu: (ezezaguna)

en: This album is not in the MusicBrainz database, please click ‘Edit Album’ to open your browser and edit it in MusicBrainz.
eu: Album hau ez dago MusicBrainz datu-basean. Egin klik ‘Editatu albuma‘ aukeran web arakatzailea ireki eta MusicBrainz-en editatu.

en: Could not find %s by %s on MusicBrainz, please click ‘Edit Album’ to open your browser and edit it in MusicBrainz.
eu: Ezin izan da ‘%s‘ aurkitu %s arabera MusicBrainz-en. Egin klik ‘Editatu albuma‘ aukeran web arakatzailea ireki eta MusicBrainz-en editatu.

en: Click ‘Reload’ to load the edited album details from MusicBrainz
eu: Egin klik ‘Birkargatu‘ editatutako albumaren xehetasunak MusicBrainz-etik kargatzeko.

en: Could not open URL
eu: Ezin izan da URLa irakurri

en: Sound Juicer could not open the submission URL
eu: Sound Juicer-ek ezin izan du bidaltzeko URLa ireki

en: Could not duplicate disc
eu: Ezin izan da diskoa bikoiztu

en: Sound Juicer could not duplicate the disc
eu: Sound Juicer-ek ezin izan du diskoa bikoiztu

en: Chamber
eu: Ganbera

en: Musical
eu: Musikala

en: Could not read the CD
eu: Ezin izan da CDa irakurri

en: Sound Juicer could not read the track listing on this CD.
eu: Sound Juicer-ek ezin izan du CD honen pista-zerrenda irakurri.

en: Sound Juicer could not use the CD-ROM device ‘%s’
eu: Sound Juicer-ek ezin izan du ‘%s‘ CD-ROM gailua erabili

en: HAL daemon may not be running.
eu: Badirudi HAL daemon-a ez dela exekutatzen ari.

en: Sound Juicer could not access the CD-ROM device ‘%s’
eu: Sound Juicer-ek ezin izan du ‘%s‘ CD-ROM gailua atzitu

en: No CD-ROM drives found
eu: Ez da CD-ROM unitaterik aurkitu

en: Sound Juicer could not find any CD-ROM drives to read.
eu: Sound Juicer-ek ezin izan du CD-ROM unitaterik aurkitu irakurtzeko.

en: The currently selected audio profile is not available on your installation.
eu: Unean hautatutako audio profila ez dago eskuragarri zure sisteman.

en: _Change Profile
eu: _Aldatu profila

en: Unknown widget calling on_person_edit_changed.
eu: Dei ezezaguna trepetari 'on_person_edit_changed' egoeran.

en: Could not display help for Sound Juicer
    %s
eu: Ezin izan da Sound Juicer-en laguntza erakutsi
    %s

en: Retrieving track listing…please wait.
eu: Pista-zerrenda lortzen…itxaron apur bat.

en: _Pause
eu: _Pausarazi

en: Track
eu: Pista

en: Title
eu: Titulua

en: Artist
eu: Artista

en: Composer
eu: Konpositorea

en: Duration
eu: Iraupena

en: Start extracting immediately
eu: Hasi erauzten berehala

en: Start playing immediately
eu: Hasi erreproduzitzen berehala

en: What CD device to read
eu: Zein CD gailu irakurri

en: DEVICE
eu: GAILUA

en: URI to the CD device to read
eu: CD gailuaren URIa irakurtzeko

en: Error playing CD.
    
    Reason: %s
eu: Errorea CDa erreproduzitzean.
    
    Arrazoia: %s

en: Failed to create CD source element
eu: Huts egin du CDaren iturburu-elementua sortzean

en: Seeking to %s
eu: %s bilatzen

en: Album Artist, Album Title
eu: Albumaren artista, albumaren titulua

en: Album Artist (sortable), Album Title
eu: Albumaren artista (ordena daiteke), albumaren titulua

en: Track Artist, Album Title
eu: Pistaren artista, albumaren titulua

en: Track Artist (sortable), Album Title
eu: Pistaren artista (ordena daiteke), albumaren titulua

en: Album Title
eu: Albumaren titulua

en: Album Artist
eu: Albumaren artista

en: Album Artist (sortable)
eu: Albumaren artista (ordena daiteke)

en: Album Artist - Album Title
eu: Albumaren artista - Albumaren titulua

en: Album Artist (sortable) - Album Title
eu: Albumaren artista (ordena daiteke) - Albumaren titulua

en: Album Composer, Album Title
eu: Albumaren konpositorea, albumaren titulua

en: Album Composer (sortable), Album Title
eu: Albumaren konpositorea (ordena daiteke), albumaren titulua

en: Track Composer, Album Title
eu: Pistaren konpositorea, albumaren titulua

en: Track Composer (sortable), Album Title
eu: Pistaren konpositorea (ordena daiteke), albumaren titulua

en: [none]
eu: [bat ere ez]

en: Number - Title
eu: Zenbakia - Titulua

en: Track Title
eu: Pistaren titulua

en: Track Artist - Track Title
eu: Pistaren artista - Pistaren titulua

en: Track Artist (sortable) - Track Title
eu: Pistaren artista (ordena daiteke)- Pistaren titulua

en: Number. Track Artist - Track Title
eu: Zenbakia. Pistaren artista - Pistaren titulua

note: {N_("Number. Track Artist (sortable) - Track Title"), "%tN. %ts - %tt"},
en: Number-Track Artist-Track Title (lowercase)
eu: Zenbakia-Pistaren artista-Pistaren titulua (letra-xehez)

note: {N_("Number-Track Artist (sortable)-Track Title (lowercase)"), "%tN-%tS-%tT"},
en: Track Composer - Track Artist - Track Title
eu: Pistaren konpositorea - Pistaren artista - Pistaren titulua

en: Track Composer (sortable) - Track Artist (sortable) - Track Title
eu: Pistaren konpositorea (ordena daiteke)- Pistaren artista (ordena daiteke) - Pistaren titulua

en: Number. Track Composer - Track Artist - Track Title
eu: Zenbakia. Pistaren konpositorea - Pistaren artista - Pistaren titulua

en: Number-Track Composer-Track Artist-Track Title (lowercase)
eu: Zenbakia-Pistaren konpositorea-Pistaren artista-Pistaren titulua (letra-xehez)

en: Example Path:
eu: Adibideko bide-izena:
