sound-juicer master - en to eo translation catalogue (76 entries)

en: Select Album
eo: Elekti albumon

en: _Select
eo: _Elekti

en: This CD could be more than one album. Please select which album it is.
eo: Ĉi tiu KD povus enhavi pli ol unu albumo. Bonvole elektu kiu albumo ĝi estas.

en: _Edit Album
eo: R_edakti albumon

en: _Year:
eo: _Jaro:

en: _Disc:
eo: _Disko:

en: _Title:
eo: _Titolo:

en: _Artist:
eo: _Artisto:

en: _Composer:
eo: _Komponisto:

en: _Genre:
eo: Ĝ_enro:

en: Duration:
eo: Daŭro:

en: Tracks
eo: Kantoj

en: _Play
eo: _Ludi

en: E_xtract
eo: E_lpaki

en: Preferences
eo: Agordoj

en: Device
eo: Aparato

en: Music Folder
eo: Muzikdosierujo

en: _Folder:
eo: _Dosierujo:

en: Select A Folder
eo: Elekti dosierujon

en: Folder hie_rarchy:
eo: Dosierujo-hie_rarkio:

en: File _name:
eo: Dosier_nomo:

en: Format
eo: Formo

en: Disc
eo: Disko

en: Duplicate
eo: Duobligi

en: Eject
eo: Elĵeti

en: Shortcuts
eo: Klavkombinoj

en: Help
eo: Helpo

en: About
eo: Pri

en: Quit
eo: Ĉesi

[ctx: shortcut window]
en: Disc
eo: Disko

[ctx: shortcut window]
en: Eject disc
eo: Elĵeti diskon

[ctx: shortcut window]
en: General
eo: Ĝenerale

[ctx: shortcut window]
en: Help
eo: Helpo

[ctx: shortcut window]
en: Quit
eo: Ĉesi

[ctx: shortcut window]
en: Select all tracks
eo: Elekti ĉiujn kantojn

[ctx: shortcut window]
en: Unselect all tracks
eo: Malelekti ĉiujn kantojn

en: Cannot read CD: %s
eo: Ne eblas legi KD-n: %s

en: Device ‘%s’ could not be opened. Check the access permissions on the device.
eo: Ne eblis malfermi la aparaton ‘%s’. Kontrolu atingopermesojn por la aparato.

en: Cannot access CD
eo: Ne eblas atingi KD-n

en: Unknown Title
eo: Nekonata titolo

en: Unknown Artist
eo: Nekonata artisto

en: Cannot access CD: %s
eo: Ne povas atingi KD-n: %s

en: Unknown Album
eo: Nekonata albumo

en: Sound Juicer is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
eo: Sound Juicer estas libera programaro; vi povas distribui kaj/aŭ modifi ĝin sub la kondiĉoj de la Ĝenerala Publika Permesilo de GNU eldonite de la Free Software Foundation; aŭ en la 2a versio de la permesilo aŭ (laŭ via volo) en iu sekva versio.

en: Sound Juicer is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
eo: Sound Juicer estas distribuite kun la espero ke ĝi estos utila, sed SEN IA AJN GARANTIO; eĉ sen la implica garantio de NEGOCEBLO aŭ ADAPTADO AL IU APARTA CELO.  Vidu la Ĝeneralan Publikan Permesilon de GNU por pli da detaloj.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Sound Juicer; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
eo: Vi devintus ricevi kopion de la Ĝenerala Publika Permesilo de GNU kune kun Sound Juicer; se ne, skribu al la Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 Usono

en: Name too long
eo: Tro longa nomo

en: A file with the same name exists
eo: Dosiero kun sama nomo ekzistas

en: _Skip
eo: _Ignori

en: S_kip All
eo: I_gnori ĉiujn

en: _Overwrite
eo: _Anstataŭigi

en: Overwrite _All
eo: Anstataŭigi ĉi_ujn

en: Reason
eo: Kialo

en: _Stop
eo: _Halti

en: Unknown Composer
eo: Nekonata komponisto

en: Unknown Track
eo: Nekonata kanto

en: Classical
eo: Klasike

en: _Quit
eo: Ĉ_esi

en: _Continue
eo: _Daŭrigi

en: Select None
eo: Elekti nenion

en: Select All
eo: Elekti ĉiujn

en: (unknown)
eo: (nekonate)

en: Could not open URL
eo: Ne eblis malfermi URL-n

en: Could not read the CD
eo: Ne eblis legi KD-n

en: _Change Profile
eo: Ŝanĝi _profilon

en: _Pause
eo: _Paŭzi

en: Track
eo: Kanto

en: Title
eo: Titolo

en: Artist
eo: Artisto

en: Composer
eo: Komponisto

en: Duration
eo: Daŭro

en: DEVICE
eo: APARATO

en: Album Title
eo: Albumtitolo

en: Album Artist
eo: Albumartisto

en: [none]
eo: [neniu]

en: Number - Title
eo: Numero - Titolo
