sound-juicer MASTER - en to et translation catalogue (195 entries)

en: Audio CD Extractor
et: Audio CD-de rippija

en: Sound Juicer Audio CD Extractor
et: Sound Juicer Audio CD-de rippija

en: Copy music from your CDs
et: Muusika kopeerimine Sinu CD-plaatidelt

en: Whether to eject the CD when finished extracting.
et: Kas rippimise lõppedes väljastatakse plaat.

en: Whether to open the target directory when finished extracting.
et: Kas rippimise lõppedes avatakse sihtkataloog või mitte.

en: The directory structure for the files
et: Failikataloogide struktuur

en: %at -- album title %aT -- album title (lowercase) %aa -- album artist %aA -- album artist (lowercase) %as -- album artist (sortable) %aS -- album artist (sortable lowercase) %ac -- album composer %aC -- album composer (lowercase) %ap -- album composer (sortable) %aP -- album composer (sortable lowercase) %ay -- album year %tt -- track title %tT -- track title (lowercase) %ta -- track artist %tA -- track artist (lowercase) %ts -- track artist (sortable) %tS -- track artist (sortable lowercase) %tc -- track composer %tC -- track composer (lowercase) %tp -- track composer (sortable) %tP -- track composer (sortable lowercase)
et: %at -- albumi pealkiri %aT -- albumi pealkiri (väiketähed) %aa -- albumi esitaja %aA -- albumi esitaja (väiketähed) %as -- albumi esitaja (sorditav) %aS -- albumi esitaja (sorditav, väiketähed) %aP -- albumi helilooja %aC -- albumi helilooja (väiketähed) %ap -- albumi helilooja (sorditav) %aP -- albumi helilooja (sorditav, väiketähed) %tn -- loo number (nt 8) %tN -- loo number, nullidega (nt 08) %tt -- loo pealkiri %tT -- loo pealkiri (väiketähed) %ta -- loo esitaja %tA -- loo esitaja (väiketähed) %ts -- loo esitaja (sorditav) %tS -- loo esitaja (sorditav, väiketähed) %tc -- loo helilooja %tC -- loo helilooja (väiketähed) %tp -- loo helilooja (sorditav) %tP -- loo helilooja (sorditav, väiketähed)

en: The name pattern for files
et: Failide nimemuster

en: Do not specify an extension. %at -- album title %aT -- album title (lowercase) %aa -- album artist %aA -- album artist (lowercase) %as -- album artist (sortable) %aS -- album artist (sortable lowercase) %ac -- album composer %aC -- album composer (lowercase) %ap -- album composer (sortable) %aP -- album composer (sortable lowercase) %tn -- track number (i.e 8) %tN -- track number, zero padded (i.e 08) %tt -- track title %tT -- track title (lowercase) %ta -- track artist %tA -- track artist (lowercase) %ts -- track artist (sortable) %tS -- track artist (sortable lowercase) %tc -- track composer %tC -- track composer (lowercase) %tp -- track composer (sortable) %tP -- track composer (sortable lowercase) %dn -- disc and track number, track zero padded (i.e Disk 2 - 06, or 06) %dN -- condensed disc and track number, zero padded (i.e d02t06, or 06)
et: Ära määra faililaiendit. %at -- albumi pealkiri %aT -- albumi pealkiri (väiketähed) %aa -- albumi esitaja %aA -- albumi esitaja (väiketähed) %as -- albumi esitaja (sorditav) %aS -- albumi esitaja (sorditav, väiketähed) %aP -- albumi helilooja %aC -- albumi helilooja (väiketähed) %ap -- albumi helilooja (sorditav) %aP -- albumi helilooja (sorditav, väiketähed) %tn -- loo number (nt 8) %tN -- loo number, nullidega (nt 08) %tt -- loo pealkiri %tT -- loo pealkiri (väiketähed) %ta -- loo esitaja %tA -- loo esitaja (väiketähed) %ts -- loo esitaja (sorditav) %tS -- loo esitaja (sorditav, väiketähed) %tc -- loo helilooja %tC -- loo helilooja (väiketähed) %tp -- loo helilooja (sorditav) %tP -- loo helilooja (sorditav, väiketähed) %dn -- plaat ja loo number (nt Plaat 2 - 06, või 06)  %dN -- lühike plaadi ja raja number, nullidega (nt d02t06, või 06)

en: The paranoia mode to use
et: Kasutatav paranoia režiim

en: Paranoia mode: 0) disable 2) fragment 4) overlap 8) scratch 16) repair 255) full
et: Paranoia režiim: 0) keelatud 2) killustamine 4) ülekattumine 8) kriimustamine 16) parandamine 255) täielik

en: If to strip special characters from filenames
et: Kas kaotada spetsiaalsümbolid failinimedest

en: If enabled, special characters such as space, wildcards and backslashes will be removed from the output filename.
et: Kui lubatud, siis spetsiaalsümbolid nagu tühikud, metamärgid ja kurakaldkriipsud kaotatakse failinimedest.

en: The MusicBrainz server to use
et: MusicBrainz'i server, mida kasutada

en: If specified, this value will override the default MusicBrainz server.
et: Kui määratud, siis seda väärtust kasutatakse vaikimisi MusicBrainz'i serveri asemel.

en: (obsolete) Audio Profile with which to encode
et: (kasutu) Kodeerimiseks kasutatav audioprofiil

en: This key used to store the GNOME Audio Profile with which to encode. This has been superseded by GStreamer encoding profiles, which are configured using the audio_profile_media_type key.
et: Seda võtit kasutati, et salvestada GNOME audioprofiil, millesse kodeerida. Seda asendavad nüüd GStreameri kodeerimisprofiilid, mida seadistatakse audio_profile_media_type võtmega.

en: Media type to encode to
et: Meedia tüüp, millesse kodeerida

en: The GStreamer media type to encode to.
et: GStreameri meedia tüüp, millesse kodeerida.

en: Audio volume
et: Helitugevus

en: _Year:
et: _Aasta:

en: Disc:
et: Plaat:

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: _Artist:
et: _Esitaja:

en: _Composer:
et: _Helilooja:

en: _Genre:
et: Ž_anr:

en: Duration:
et: Kestus:

en: Tracks
et: Rajad

en: Track Progress
et: Raja edenemine

en: Multiple Albums Found
et: Leiti mitu albumit

en: This CD could be more than one album. Please select which album it is below and press <i>Continue</i>.
et: Selle albumi kohta leiti mitu vastet. Palun vali allpool, millise albumiga on tegu ning vajuta <i>Jätka</i>.

en: _Continue
et: _Jätka

en: Preferences
et: Eelistused

en: Device
et: Seade

en: CD _drive:
et: CD _seade:

en: _Eject after extracting tracks
et: Pärast lugude rippimist väl_jastatakse plaat

en: _Open music folder when finished
et: Lõpetamisel avatakse _muusikakataloog

en: Music Folder
et: Muusikakaust

en: _Folder:
et: _Kataloog:

en: Select A Folder
et: Vali kataloog

en: Track Names
et: Lugude nimed

en: Folder hie_rarchy:
et: Kataloogide _hierarhia:

en: File _name:
et: Faili _nimi:

en: _Strip special characters
et: Failinimest eemaldatakse _erimärgid

en: Format
et: Vorming

en: O_utput Format:
et: Väljundvo_rming:

en: Disc
et: Plaat

en: Re-read
et: Loe uuesti

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Eject
et: Väljasta

en: Submit Track Names
et: Saada lugude nimed

en: About Sound Juicer
et: Sound Juicerist

en: Help
et: Abi

en: Quit
et: Lõpeta

en: Audio Profile
et: Audioprofiil

en: The GStreamer Encoding Profile used for encoding audio
et: Audio kodeerimiseks kasutatav GStreameri kodeerimisprofiil

en: Paranoia Level
et: Paranoia tase

en: The paranoia level
et: Paranoia tase

en: device
et: seade

en: The device
et: Seade

en: Could not create GStreamer CD reader
et: GStreamer-i CD-lugejat pole võimalik luua

en: Could not create GStreamer encoders for %s
et: GStreamer kodeerijat pole %s jaoks võimalik luua

en: Could not create GStreamer file output
et: GStreamer failiväljundit pole võimalik luua

en: Could not link pipeline
et: Tõrge konveieri kokkupanekul

en: Could not get current track position
et: Aktiivse raja asukohta pole võimalik leida

en: Extractor object is not valid. This is bad, check your console for errors.
et: Rippimisobjekt ei ole kehtiv. See on halb, kontrolli konsoolilt võimalike veateadete olemasolu.

en: The plugin necessary for CD access was not found
et: Selle plaadi kasutamiseks ei leitud vajalikku pluginat

en: The plugin necessary for file access was not found
et: Failidele juurdepääsemiseks vajalikku pluginat ei leitud

note: FIXME: would be nicer to only check if "cdrom" is being probed, * but libbrasero doesn't seem to have an API for that
en: Cannot read CD: %s
et: CD-plaati pole võimalik lugeda: %s

en: Devices haven't been all probed yet
et: Kõiki seadmeid pole veel proovitud

en: Device '%s' does not contain any media
et: Seade '%s' ei sisalda meediat

en: Device '%s' could not be opened. Check the access permissions on the device.
et: Seadet '%s' pole võimalik avada. Kontrolli seadme juurdepääsuõiguseid.

en: Cannot access CD
et: CD-le pole võimalik ligi pääseda

en: Unknown Title
et: Tundmatu pealkiri

en: Unknown Artist
et: Tundmatu esitaja

en: Track %d
et: %d lugu

en: Cannot access CD: %s
et: CD-le pole võimalik ligi pääseda: %s

en: The URI of the audio file
et: Audiofaili URI

en: Title
et: Pealkiri

en: The title of the current stream.
et: Praeguse helivoo pealkiri.

en: Artist
et: Esitaja

en: The artist of the current stream.
et: Praeguse helivoo esitaja.

en: The album of the current stream.
et: Praeguse helivoo album.

en: Position
et: Asukoht

en: The position in the current stream in seconds.
et: Asukoht praeguses helivoos, sekundites.

en: Duration
et: Kestus

en: The duration of the current stream in seconds.
et: Praeguse helivoo kestus sekundites.

en: Unknown Album
et: Tundmatu album

en: GConf error: %s
et: GConf'i viga: %s

en: All further errors shown only on terminal.
et: Kõik edasised vead näidatakse ainult terminalil.

en: Sound Juicer is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Sound Juicer on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta
    vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on
    Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2
    või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Sound Juicer is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Sound Juicer'i levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA
    IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI
    GARANTIITAvõi SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS.
    Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Sound Juicer; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos
    Sound Juicer'iga, kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga,
    Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: An Audio CD Extractor
et: Audio CD-de rippija

en: Failed to get output format
et: Tõrge väljundvormingu hankimisel

en: Name too long
et: Nimi on liiga pikk

note: TODO: find out why GTK+ needs this to work (see #364371)
en: Extract
et: Ripi

en: A file with the same name exists
et: Sama nimega fail on juba olemas

en: A file called '%s' exists, size %s.
    Do you want to skip this track or overwrite it?
et: Fail nimega '%s' ja suurusega %s on olemas.
    Kas soovid selle raja vahele jätta või faili üle kirjutada?

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: S_kip All
et: Jä_ta kõik vahele

en: _Overwrite
et: _Kirjuta üle

en: Overwrite _All
et: Ki_rjuta kõik üle

en: Failed to create output directory: %s
et: Tõrge väljundkataloogi loomisel: %s

en: Estimated time left: %d:%02d (at %0.1f×)
et: Hinnanguliselt aega lõpuni: %d:%02d (%0.1fx-kordsel kiirusel)

en: Estimated time left: unknown
et: Hinnanguliselt aega lõpuni: teadmata

en: CD rip complete
et: CD rippimine lõpetatud

en: Sound Juicer could not extract this CD.
et: Sound Juiceril pole võimalik seda CD-d rippida.

en: Reason
et: Põhjus

note: Change the label to Stop while extracting TODO: find out why GTK+ needs this to work (see #364371)
en: Stop
et: Seiska

en: Extracting audio from CD
et: Muusika rippimine CD-lt

en: Unknown Composer
et: Tundmatu helilooja

en: Unknown Track
et: Tundmatu rada

en: Blues
et: Bluus

en: Classical
et: Klassika

en: Country
et: Kantri

en: Dance
et: Tantsumuusika

en: Electronica
et: Elektrooniline muusika

en: Jazz
et: Džäss

en: Latin
et: Ladina-ameerika

en: Pop
et: Popmuusika

en: Rap
et: Räpp

en: Reggae
et: Regemuusika

en: Rock
et: Rokk

en: Spoken Word
et: Jutustatud tekst

en: Error while saving custom genre: %s
et: Viga kohandatud žanri salvestamisel: %s

en: E_xtract
et: _Ripi

en: Could not start Sound Juicer
et: Sound Juicer'i käivitamine pole võimalik

en: Please consult the documentation for assistance.
et: Abi saamiseks vaata dokumentatsioonist järele.

en: You are currently extracting a CD. Do you want to quit now or continue?
et: Sa ripid hetkel seda CD-d. Kas sa soovid praegu väljuda või hoopis jätkata.

en: Select None
et: Tühjenda valik

en: Select All
et: Vali kõik

en: (unknown)
et: (tundmatu)

en: S_ubmit Album
et: _Saada album

note: Translators: title, artist
en: Could not find %s by %s on MusicBrainz.
et: Esitaja %2$s lugu %1$s pole võimalik MusicBrainz'i andmebaasist leida.

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
et: Sul on võimalik selle albumi lisamisega täiendada MusicBrainz'i andmebaasi.

en: Could not open URL
et: URL-i pole võimalik avada

en: Sound Juicer could not open the submission URL
et: Sound Juiceril pole võimalik andmete saatmise URL-i avada.

en: Could not duplicate disc
et: Plaati pole võimalik dubleerida

en: Sound Juicer could not duplicate the disc
et: Sound Juicer'il pole võimalik plaati dubleerida

en: Opera
et: Ooper

en: Chamber
et: Kammermuusika

en: Musical
et: Muusikal

en: Could not read the CD
et: CD-plaati pole võimalik lugeda

en: Sound Juicer could not read the track listing on this CD.
et: Sound Juiceril pole võimalik plaadi asuvate radade nimekirja lugeda.

note: Set statusbar message
en: Retrieving track listing...please wait.
et: Lugude nimekirja allalaadimine...palun oota.

en: Sound Juicer could not use the CD-ROM device '%s'
et: Sound Juicer ei pääse CD-ROM seadmele '%s' ligi

en: HAL daemon may not be running.
et: HAL-deemon võib mitte töötada.

en: Sound Juicer could not access the CD-ROM device '%s'
et: Sound Juicer ei pääse CD-ROM seadmele '%s' ligi

en: No CD-ROM drives found
et: CD-ROM seadmeid ei leitud

en: Sound Juicer could not find any CD-ROM drives to read.
et: Sound Juicer ei leidnud ühtegi loetavat CD-ROM ketast.

en: The currently selected audio profile is not available on your installation.
et: Hetkel valitud heliprofiil ei ole sinu paigaldusega kättesaadav.

en: _Change Profile
et: _Muuda profiili

en: Unknown column %d was edited
et: Tundmatut tulpa %d on redigeeritud

en: Unknown widget calling on_person_edit_changed.
et: Tundmatu vidin kutsus välja on_person_edit_changed.

en: Could not display help for Sound Juicer
    %s
et: Sound Juicer'i abiteavet pole võimalik kuvada
    %s

en: Could not create GConf client.
et: GConf klienti pole võimalik luua.

en: Track
et: Lugu

en: Composer
et: Helilooja

en: Start extracting immediately
et: Rippimise kohene alustamine

en: Start playing immediately
et: Esitamise kohene alustamine

en: What CD device to read
et: Loetava CD-seadme määramine

en: DEVICE
et: SEADE

en: URI to the CD device to read
et: Loetava CD-seadme URI

en: - Extract music from your CDs
et: - Muusika salvestamine CD-plaatidelt

en: Error playing CD.
    
    Reason: %s
et: Viga CD esitamisel.
    
    Põhjus: %s

note: TODO: find out why GTK+ needs this to work (see #364371)
en: Play
et: Esita

note: TODO: find out why GTK+ needs this to work (see #364371)
en: Pause
et: Pausi

en: Failed to create CD source element
et: Tõrge CD allika loomisel

en: Seeking to %s
et: Hüppamine positsioonile %s

en: Album Artist, Album Title
et: Albumi esitaja, albumi pealkiri

en: Album Artist (sortable), Album Title
et: Albumi esitaja (sorditav), albumi pealkiri

en: Track Artist, Album Title
et: Loo esitaja, albumi pealkiri

en: Track Artist (sortable), Album Title
et: Loo esitaja (sorditav), albumi pealkiri

en: Album Title
et: Albumi pealkiri

en: Album Artist
et: Albumi esitaja

en: Album Artist (sortable)
et: Albumi esitaja (sorditav)

en: Album Artist - Album Title
et: Albumi esitaja - albumi pealkiri

en: Album Artist (sortable) - Album Title
et: Albumi esitaja (sorditav) - albumi pealkiri

en: Album Composer, Album Title
et: Albumi helilooja, albumi pealkiri

en: Album Composer (sortable), Album Title
et: Albumi helilooja (sorditav), albumi pealkiri

en: Track Composer, Album Title
et: Loo helilooja, albumi pealkiri

en: Track Composer (sortable), Album Title
et: Loo helilooja (sorditav), albumi pealkiri

en: [none]
et: [puudub]

en: Number - Title
et: Number - pealkiri

en: Track Title
et: Loo pealkiri

en: Track Artist - Track Title
et: Loo esitaja - loo pealkiri

en: Track Artist (sortable) - Track Title
et: Loo esitaja (sorditav) - loo pealkiri

en: Number. Track Artist - Track Title
et: Number. Loo esitaja - Loo pealkiri

note: {N_("Number. Track Artist (sortable) - Track Title"), "%tN. %ts - %tt"},
en: Number-Track Artist-Track Title (lowercase)
et: Number-Lugu Esitaja-Lugu Pealkiri (väiketähed)

note: {N_("Number-Track Artist (sortable)-Track Title (lowercase)"), "%tN-%tS-%tT"},
en: Track Composer - Track Artist - Track Title
et: Loo helilooja - Loo esitaja - Loo pealkiri

en: Track Composer (sortable) - Track Artist (sortable) - Track Title
et: Loo helilooja (sorditav) - Loo esitaja (sorditav) - Loo pealkiri

en: Number. Track Composer - Track Artist - Track Title
et: Number. Loo Helilooja - Loo Pealkiri - Loo Pealkiri

en: Number-Track Composer-Track Artist-Track Title (lowercase)
et: Number-Loo Helilooja-Loo Esitaja-Loo pealkiri (väiketähed)

en: Example Path
et: Näidisrada
