soundconverter - en to br translation catalogue (100 entries)

en: Sound Converter
br: Amdroer Sound Converter

en: Audio Format Converter
br: Amdroer mentrezhoù aodio

en: Converts audio files into other formats
br: Amdreiñ ar restroù aodio da mentrezhoù all

en: GNOME-powered Sound Conversion
br: Amdroer sonioù poulzet gant GNOME

en: Website
br: Lec'hienn web

en: Filter
br: Sil

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
br: Fazi

en: File exists already
br: Bez eus c'hoazh ar restr

en: _Overwrite
br: _Flastrañ

en: _Skip
br: _Mont e biou

en: <big><b>File exists already</b></big>
br: <big><b>Bez eus c'hoazh ar restr</b></big>

en: _Apply to entire queue
br: _Arloañ evit tout ar steudad c'hortoz

en: artist/album
br: arzour/albom

en: artist - album
br: arzour - albom

en: Very Low
br: Izel-tre

en: Low
br: Izel

en: Normal
br: Reizh

en: High
br: Uhel

en: Very High
br: Uhel tre

en: Insanely High
br: Uhel gant diboell

en: 8 bits (very low quality)
br: 8 eizhbit (perzhded izel tre)

en: 16 bits (default)
br: 16 eizhbit (diouer)

en: 32 bits
br: 32 eizhbit

en: Less (Faster)
br: bihanoc'h (Buaner)

en: Default
br: Dre ziouer

en: Better (Slower)
br: Muioc'h (gorrekoc'h)

en: Constant (CBR)
br: Arstalek (CBR)

en: Average (ABR)
br: Keitad (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
br: Argemmus (VBR) - Muiañ perzhded

en: FLAC Lossless (.flac)
br: FLAC hep koll (.flac)

en: GNOME Audio Profile
br: Aelad aodio GNOME

en: track_number - track_title
br: Niverenn_loabr - titl_loabr

en: track_title
br: titl_loabr

en: Preferences
br: Gwellvezioù

en: Same folder as the input file
br: Er memes teuliad ar restr enank

en: Choose...
br: Furchal...

en: Into a specified folder
br: Er renkell arbennik

en: Create subfolders:
br: Krouiñ is-teuliadoù :

en: Delete original file
br: Skarzhañ ar restr orin

en: <b>Where to place results?</b>
br: <b>Pelec'h lechiañ ar restroù amdreet?</b>

en: Filename pattern:
br: Goustur an anv restr :

en: Replace all messy characters
br: Erlec'hiañ an holl arouezennoù iskis

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
br: Dilemel an holl arouezennoù nemet lizherennoù, sifroù ha ./_-

en: <i>Example filename:</i>
br: <i>Skouer anv restr:</i>

en: <b>How to name files?</b>
br: <b>Penaos adanviñ ar restroù?</b>

en: Format:
br: Mentrezh :

en: Quality:
br: Perzhded :

en: Use .oga extension
br: Arverañ an askouezhadenn .oga

en: Bitrate mode:
br: Kas binarel:

en: Compression:
br: koazhaenn

en: Sample width:
br: Led ar standilhon :

en: Profile:
br: Aelad :

en: gst-profile
br: aelad-gst

en: <b>Type of result?</b>
br: <b>Mentrezh ar restroù disoc'h ?</b>

en: Resample
br: Adstandilhonañ

en: Force mono output
br: Bountañ ec'hankad mono

en: Limit number of parallel jobs
br: Bevenniñ niverenn al labourioù a-stur

en: MP3 Encoder is not present.
br: N'eus ket enkoder MP3.

en: Read how to install
br: Lenn penaos staliañ

en: Where to place results?
br: E pelec'h lechiañ ar restroù amdreet?

en: _File
br: _Restr

en: _Edit
br: K_emmañ

en: _Help
br: _Skoazell

en: _Add File
br: Ouzhpenn_añ ur restr

en: Add _Folder
br: Ouzhpennañ un _teuliad

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
br: Amdreiñ er mod  batch, diouzh al linenn urzhiañ, hep etrefas
     grafek. Da implij er skriptoù shell.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
br: Diskouez klavioù evit ar restroù enank e-lec'h amdreiñ anezho. Menegiñ a ra 
     mod dre lodoù al linenn arc'had ha diweredekaat ketal grafek an arveriad.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
br: Arventenniñ rizh MIME an ec'hankad evit ar mod dre lodoù. %s eo dre ziouer. Ha marteze e vo arventennet askouezhadenn an ec'hankad ivez.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
br: Didrouzer. Diskouez fazioù nemetken.

en: Displays additional debug information
br: Diskouez titouroù diveugañ ouzhpenn

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
br: Arventenniñ anv restr an ec'hankad evit ar mod dre lodoù. %s eo dre ziouer. Ne vo ket kemmet
     rizh MIME an ec'hankad.

en: Force number of concurrent conversions.
br: Bountañ war niverenn an amdroadurioù kevezel

en: Shows GStreamer Options
br: Diskouez an dibarzhioù GStreamer

en: 
    
    Error: %s
    %s
br: 
    
    Fazi : %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
br: Staliadur an enlugellad troc'het.

en: Cannot create '%s' folder.
br: N'eus ket tu da grouiñ an teuliad :·'%s'.

note: pass
en: GStreamer Error:
br: Fazi GStreamer

en: Conversion done in %s
br: Amdroadur graet e %s

en: Unknown Album
br: Albom dianav

en: Unknown Artist
br: Arzour dianav

en: All files
br: An holl restroù

en: 
    Error: %s
    %s
br: 
    Fazi : %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
br: Heñvel eget an enankad, oc'h erlec'hiañ an askouezhadenn

en: Same as input, but with an additional suffix
br: Heñvel eget an enankad, gant un askouezhadenn ouzhpenn

en: Track number - title
br: Niverenn - titl

en: Track title
br: Titl al loabr

en: Artist - title
br: Arzour - titl

en: Custom filename pattern
br: Patrom personelaet evit an anvioù restroù

en: artist-album
br: arzour-albom

en: Available patterns:
br: Gousturioù hegerz

en: Into folder %s
br: En teuliad %s

en: Target bitrate: %s
br: Kas binarel al lec'h kas : %s

en: Open a file
br: Digeriñ ur restr

en: Add Folder...
br: Ouzhpennañ un teuliad...

en: Preparing conversion...
br: O prientiñ an amdroadur...

en: Converting
br: Oc'h amdreiñ

en: Canceled
br: Nullet

en: Paused
br: Ehanet

en: %d:%02d left
br: O chom %d:%02d

en: Ready
br: Prest
