soundconverter - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Sound Converter
eo: Sonkonvertilo

en: Audio Format Converter
eo: Konvertilo por sonformoj

en: dialog1
eo: dialogo1

en: Filter
eo: Filtrilo

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
eo: Eraro

en: File exists already
eo: Dosiero jam ekzistas

en: _Overwrite
eo: _Anstataŭigi

en: _Skip
eo: _Transsalti

en: <big><b>File exists already</b></big>
eo: <big><b>Dosiero jam ekzistas</b></big>

en: _Apply to entire queue
eo: _Apliki al tuta atendovico

en: artist/album
eo: artisto/albumo

en: artist - album
eo: artisto - albumo

en: Preferences
eo: Agordoj

en: Choose...
eo: Elekti...

en: Into a specified folder
eo: En specifitan dosierujon

en: Create subfolders:
eo: Krei subdosierujojn:

en: Delete original file
eo: Forigi originalan dosieron

en: <b>Where to place results?</b>
eo: <b>Kien meti rezultojn?</b>

en: Filename pattern:
eo: Modelo de dosiernomo:

en: Replace all messy characters
eo: Anstataŭigi ĉiujn nekutimajn signojn

en: <i>Example filename:</i>
eo: <i>Ekzempla dosiernomo:</i>

en: <b>How to name files?</b>
eo: <b>Kiel nomi la dosierojn?</b>

en: Format:
eo: Formo:

en: Quality:
eo: Kvalito:

en: Use .oga extension
eo: Uzi sufikson .oga

en: Bitrate mode:
eo: Reĝimo por bitrapido:

en: Compression:
eo: Densigo:

en: Sample width:
eo: Specimenlarĝo

en: <b>Type of result?</b>
eo: <b>Rezultotipo?</b>

en: Resample
eo: Respecimeni

en: Force mono output
eo: Trudi unukanalan eligon

en: MP3 Encoder is not present.
eo: MP3-kodilo ne disponeblas

en: Read how to install
eo: Legu kiel instali

en: Where to place results?
eo: Kien meti rezultojn?

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Edit
eo: R_edakti

en: _Help
eo: _Helpo

en: _Add File
eo: _Aldoni dosieron

en: Add _Folder
eo: Aldoni d_osierujon

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
eo: Konverti en komandreĝimo, per la komanda linio, sen grafika
     interfaco. Vi povas uzi tion ĉi ekde ekzemple ŝelskriptoj.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
eo: Silenta reĝimo. Montri ne la norman eligon, nur erarojn.

en: Force number of concurrent conversions.
eo: Trudi nombron da nunaj konvertoj.

en: 
    
    Error: %s
    %s
eo: 
    
    Eraro: %s
    %s

en: Artist - title
eo: Artisto - titolo

en: artist-album
eo: artisto-albumo
