soundconverter - en to et translation catalogue (82 entries)

en: Sound Converter
et: Heli teisendaja

en: Audio Format Converter
et: Heli vormingu teisendaja

en: Website
et: Veebileht

en: dialog1
et: dialoog1

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
et: Tõrge

en: File exists already
et: Fail on juba olemas

en: _Overwrite
et: _Kirjuta üle

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: <big><b>File exists already</b></big>
et: <big><b>Fail on juba olemas</b></big>

en: _Apply to entire queue
et: R_akenda tervele järjekorrale

en: artist/album
et: esitaja/album

en: artist - album
et: esitaja - album

en: Very Low
et: Väga madal

en: Low
et: Madal

en: Normal
et: Normaalne

en: High
et: Kõrge

en: Very High
et: Väga kõrge

en: Insanely High
et: Väga kõrge

en: 8 bits (very low quality)
et: 8-bitti (väga madal kvaliteet)

en: 16 bits (default)
et: 16-bitti (vaikimisi)

en: 32 bits
et: 32-bitti

en: Less (Faster)
et: Vähem (kiirem)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Better (Slower)
et: Kvaliteetsem (Aeglasem)

en: Constant (CBR)
et: Muutumatu bittrate (CBR)

en: Average (ABR)
et: Keskmine (ABR)

en: GNOME Audio Profile
et: GNOME heliprofiil

en: track_number - track_title
et: Loo_number - Loo_pealkiri

en: track_title
et: Loo_pealkiri

en: Preferences
et: Seaded

en: Choose...
et: Vali...

en: Into a specified folder
et: Määratud kataloogi

en: Create subfolders:
et: Loo alamkataloogid:

en: Delete original file
et: Kustuta originaalfail

en: <b>Where to place results?</b>
et: <b>Kuhu asetada tulemused?</b>

en: Filename pattern:
et: Failinime muster:

en: Replace all messy characters
et: Asenda kõik koledad märgid

en: <i>Example filename:</i>
et: <i>Näidis failinimi:</i>

en: <b>How to name files?</b>
et: <b>Kuidas faile nimetada?</b>

en: Format:
et: Vorming:

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Use .oga extension
et: Kasuta .oga laiendit

en: Bitrate mode:
et: Bitikiiruse režiim:

en: Compression:
et: Tihendus:

en: Sample width:
et: Diskreedi laius:

en: <b>Type of result?</b>
et: <b>Tulemuse tüüp?</b>

en: Resample
et: Diskreedi ümber

en: Force mono output
et: Sunni mono väljund

en: Limit number of parallel jobs
et: Piira paralleeltöötluste arvu

en: MP3 Encoder is not present.
et: Puudub MP3-e enkodeerija.

en: Read how to install
et: Loe, kuidas paigaldada

en: Where to place results?
et: Kuhu asetada tulemused?

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redigeeri

en: _Help
et: A_bi

en: _Add File
et: Faili _lisamine

en: Add _Folder
et: _Kausta lisamine

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
et: Teisenda hulgirežiimis käsurealt, ilma graafilise liideseta.
    Sa võid seda kasutada näiteks skriptides.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
et: Ole vaiksem. Ära kuva tavalist väljundit, ainult tõrked.

en: Force number of concurrent conversions.
et: Sunntud üheaegsete teisenduste arv.

en: 
    
    Error: %s
    %s
et: 
    
    Tõrge: %s
    %s

en: Cannot create '%s' folder.
et: Kausta '%s' loomine nurjus.

note: pass
en: GStreamer Error:
et: GStreameri tõrge:

en: All files
et: Kõik failid

en: 
    Error: %s
    %s
et: 
    Viga: %s
     %s

en: Same as input, but replacing the suffix
et: Sama nagu sisendil, aga asendades järelliite

en: Same as input, but with an additional suffix
et: Sama nagu sisendil, aga täiendav järelliide

en: Track number - title
et: Raja number - pealkiri

en: Track title
et: Raja pealkiri

en: Artist - title
et: Esitaja - pealkiri

en: Custom filename pattern
et: Kohandatud failinime muster

en: artist-album
et: esitaja-album

en: Available patterns:
et: Võimalikud mustrid:

en: Into folder %s
et: Kausta %s

en: Target bitrate: %s
et: Siht bitikiirus: %s

en: Open a file
et: Faili avamine

en: Add Folder...
et: Kataloogi lisamine...

en: Converting
et: Teisendan

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Paused
et: Pausitud

en: %d:%02d left
et: %d:%02d jäänud

en: Ready
et: Valmis
