soundconverter - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Filter
fa: صافی

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
fa: خطا

en: artist/album
fa: هنرمند/آلبوم

en: artist - album
fa: هنرمند - آلبوم

en: Preferences
fa: تنظیمات‌

en: Choose...
fa: انتخاب...

en: Quality:
fa: کیفیت:

en: artist-album
fa: هنرمند/آلبوم

en: Add Folder...
fa: افزودن پوشه...

en: Canceled
fa: لغو شده‌

en: Paused
fa: مکث شده‌

en: Ready
fa: آماده
