soundconverter - en to ka translation catalogue (86 entries)

en: Audio Format Converter
ka: აუდიო ფორმატების გადამყვანი

en: Converts audio files into other formats
ka: აუდიო ფაილების სხვა ფორმატებში გადაყვანა

en: GNOME-powered Sound Conversion
ka: GNOME-ზე აგებული ხმის გადამყვანი

en: Website
ka: ვებგვერდი

en: Error
ka: შეცდომა

en: File exists already
ka: ფაილი უკვე არსებობს

en: _Overwrite
ka: _ზედგადაწერა

en: _Skip
ka: _გამოტოვება

en: <big><b>File exists already</b></big>
ka: <big><b>ფაილი უკვე არსებობს</b></big>

en: _Apply to entire queue
ka: მთელ _რიგზე გადატარება

en: artist/album
ka: შემსრულებელი / ალბომი

en: artist - album
ka: შემსრულებელი - ალბომი

en: Very Low
ka: ძალიან დაბალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Normal
ka: ნორმალური

en: High
ka: მაღალი

en: Very High
ka: ძალიან მაღალი

en: Insanely High
ka: ძალიან მაღალი

en: 8 bits (very low quality)
ka: 8 ბიტი (ძალიან დაბალი ხარისხი)

en: 16 bits (default)
ka: 16 ბიტი (ნაგულისხმები)

en: 32 bits
ka: 32 ბიტი

en: Less (Faster)
ka: ნაკლები (ჩქარი)

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Better (Slower)
ka: უკეთესი (უფრო ნელი)

en: Constant (CBR)
ka: მუდმივი (CBR)

en: Average (ABR)
ka: საშუალო (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
ka: ცვლადი (VBR) - საუკეთსო ხარისხი

en: Preferences
ka: მორგება

en: Same folder as the input file
ka: იგივე საქაღალდე, საიდანაც შეყვანის ფაილი

en: Choose…
ka: არჩევა…

en: Into a specified folder
ka: მითითებულ საქაღალდეში

en: Create subfolders:
ka: ქვესაქაღალდეების შექმნა:

en: Delete original file
ka: საწყისი ფაილის წაშლა

en: <b>Where to place results?</b>
ka: <b>სად წავიღო შედეგები?</b>

en: Filename pattern:
ka: ფაილის სახელის შაბლონი:

en: Replace all messy characters
ka: არეული სიმბოლოების ჩანაცვლება

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
ka: ყველა სიმბოლოს წაშლა, გარდა ასოების, ციფრების და /_-

en: <i>Example filename:</i>
ka: <i>მაგალითად ფაილის სახელი:</i>

en: <b>How to name files?</b>
ka: <b>რა დავარქვათ ფაილებს?</b>

en: Format:
ka: ფორმატი:

en: Quality:
ka: ხარისხი:

en: Use .oga extension
ka: .oga გაფართოების გამოყენება

en: Bitrate mode:
ka: ბიტური სიჩქარის რეჟიმი:

en: Compression:
ka: შეკუმშვა:

en: Sample width:
ka: სემპლის სიგანე:

en: <b>Type of result?</b>
ka: <b>შედეგის ტიპი?</b>

en: Resample
ka: რესემპლინგი

en: Force mono output
ka: მონოში ძალით გატანა

en: Limit number of parallel jobs
ka: პარალელური დავალებების რაოდენობის შეზღუდვა

en: MP3 Encoder is not present.
ka: MP3 ენკოდერი ვერ ვიპოვე.

en: Read how to install
ka: წაიკითხეთ, როგორ დააყენოთ

en: _Clear List
ka: _სიის გასუფთავება

en: Invalid Files
ka: არასწორი ფაილები

en: About
ka: შესახებ

en: Quit
ka: დასრულება

en: Add File
ka: ფაილის დამატება

en: Add Folder
ka: საქაღალდის დამატება

en: _File
ka: _ფაილი

en: _Add File
ka: _ფაილის დამატება

en: Add _Folder
ka: _საქაღალდის დამატება

en: _Edit
ka: _ჩასწორება

en: _Help
ka: _დახმარება

en: Same as input, but replacing the suffix
ka: იგივე, რაც შეყვანილი. შეიცვლება მხოლოდ სუფიქსი

en: Same as input, but with an additional suffix
ka: იგივე, რაც შეყვანილი. სუფიქსი დაემატება

en: Track number - title
ka: ტრეკის ნომერი - სათაური

en: Track title
ka: ტრეკის სათაური

en: Artist - title
ka: შემსრულებელი - სათაური

en: Custom filename pattern
ka: ფაილის სახელის ნიმუშის ხელით მითითება

en: artist-album
ka: შემსრულებელი-ალბომი

note: traductors: These are the custom filename patterns. Only if it makes sense.
en: Artist Album Album-Artist Title Track Total Genre Date Year Timestamp DiscNumber DiscTotal Ext
ka: შემსრულებელი ალბომი ალბომი-შემსრულებელი სათაური ტრეკი სულ ჟანრი თარიღი წელი დროისშტამპი დისკისნომერი სულდისკები გაფ

en: All files
ka: ყველა ფაილი

en: Unknown Album
ka: უცნობი ალბომი

en: Unknown Artist
ka: უცნობი შემსრულებელი

en: Unknown Genre
ka: უცნობი ჟანრი

en: Unknown Year
ka: უცნობი წელი

en: Unknown Date
ka: უცნობი თარიღი

en: cannot create '{}' folder.
ka: '()' საქაღალდის შექმნის შეცდომა.

en: Add Folder…
ka: საქაღალდის დამატება…

en: Add Files…
ka: ფაილების დამატება…

en: Paused
ka: დაპაუზებულია

note: wait a bit not to display crap
en: Estimating…
ka: დაახლოებით…

en: %d:%02d left
ka: დარჩენილია %d:%02d

en: Converting
ka: გადაყვანა

en: Canceled
ka: გაუქმებულია

en: Conversion done in %s
ka: გადაყვანის დასრულების დროა %s

en: Ready
ka: მზადაა
