soundconverter - en to lt translation catalogue (100 entries)

en: Sound Converter
lt: Garso keitiklis

en: Audio Format Converter
lt: Garso formatų keitiklis

en: Converts audio files into other formats
lt: Konvertuoja garso failus į kitus formatus

en: GNOME-powered Sound Conversion
lt: GNOME įgalintas garso konvertavimas

en: Website
lt: Interneto svetainė

en: dialog1
lt: dialogas1

en: Filter
lt: Filtras

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
lt: Klaida

en: File exists already
lt: Failas jau yra

en: _Overwrite
lt: _Perrašyti

en: _Skip
lt: P_raleisti

en: <big><b>File exists already</b></big>
lt: <big><b>Failas jau yra</b></big>

en: _Apply to entire queue
lt: T_aikyti visai eilei

en: artist/album
lt: atlikėjas/albumas

en: artist - album
lt: atlikėjas - albumas

en: Very Low
lt: Labai žema

en: Low
lt: Žema

en: Normal
lt: Normali

en: High
lt: Aukšta

en: Very High
lt: Labai aukšta

en: Insanely High
lt: Beprotiškai aukšta

en: 8 bits (very low quality)
lt: 8 bitai (labai žema kokybė)

en: 16 bits (default)
lt: 16 bitų (numatytasis)

en: 32 bits
lt: 32 bitai

en: Less (Faster)
lt: Mažesnis (Greičiau)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Better (Slower)
lt: Geresnis (Lėčiau)

en: Constant (CBR)
lt: Pastovi (CBR)

en: Average (ABR)
lt: Vidutinė (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
lt: Kintamoji (VBR) - Geriausia kokybė

en: FLAC Lossless (.flac)
lt: FLAC nenuostolingasis (.flac)

en: GNOME Audio Profile
lt: GNOME garso įrašų profilis

en: track_number - track_title
lt: takelio_numeris - takelio_pavadinimas

en: track_title
lt: takelio_pavadinimas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Same folder as the input file
lt: Į pradinio failo aplanką

en: Choose...
lt: Pasirinkti...

en: Into a specified folder
lt: Į nurodytą aplanką

en: Create subfolders:
lt: Sukurti poaplankius:

en: Delete original file
lt: Ištrinti pradinį failą

en: <b>Where to place results?</b>
lt: <b>Kur įrašyti galutinius failus?</b>

en: Filename pattern:
lt: Failo pavadinimo šablonas:

en: Replace all messy characters
lt: Pakeisti visus netaisyklingus simbolius

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
lt: Šalinti visus simbolius išskyrus raides, skaičius ir ./_-

en: <i>Example filename:</i>
lt: <i>Failo pavadinimo pavyzdys:</i>

en: <b>How to name files?</b>
lt: <b>Kaip pavadinti failus?</b>

en: Format:
lt: Formatas:

en: Quality:
lt: Kokybė:

en: Use .oga extension
lt: Naudoti .oga plėtinį

en: Bitrate mode:
lt: Pralaidumo veiksena:

en: Compression:
lt: Glaudinimas:

en: Sample width:
lt: Ėminių plotis:

en: Profile:
lt: Profilis:

en: <b>Type of result?</b>
lt: <b>Galutinių failų tipas?</b>

en: Resample
lt: Keisti skaitmeninimo dažnį

en: Force mono output
lt: Priverstinė mono išvestis

en: Limit number of parallel jobs
lt: Riboti lygiagrečių užduočių skaičių

en: MP3 Encoder is not present.
lt: Nėra MP3 koduotuvo

en: Read how to install
lt: Perskaitykite kaip įdiegti

en: Where to place results?
lt: Kur įrašyti galutinius failus?

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Taisyti

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Add File
lt: _Pridėti failą

en: Add _Folder
lt: P_ridėti aplanką

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
lt: Konvertuoti komandų veiksenoje, iš komandinės eilutės, be grafinės
    naudotojo sąsajos. Tai galite naudoti, tarkime, apvalkalo scenarijuose.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
lt: Vietoj to, kad konvertuoti įvesties failus, rodyti jų žymes. Tai nurodo 
    komandų eilutės komandų veikseną ir išjungia grafinę naudotojo sąsają.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
lt: Nustatyti komandų veiksenos išvesties MIME tipą. Numatytasis yra %s. Turėkite omenyje, kad jūs tikriausiai norėsite taip pat nustatyti ir išvesties povardį.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
lt: Elgtis tyliai. Rašyti ne normalią išvestį, o tik klaidas.

en: Displays additional debug information
lt: Rodyti papildomą derinimo informaciją

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
lt: Nustatyti komandų veiksenos išvesties failo pavadinimo povardį. Numatytasis yra %s. Turėkite omenyje,
    kad povardis neįtakoja galutinį MIME tipą.

en: Force number of concurrent conversions.
lt: Priverstinis lygiagrečių konvertavimų skaičius.

en: Shows GStreamer Options
lt: Rodo GStreamer parinktis

en: 
    
    Error: %s
    %s
lt: 
    
    Klaida: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
lt: Įskiepio diegimas nutrauktas.

en: Cannot create '%s' folder.
lt: Nepavyko sukurti aplanko '%s'.

note: pass
en: GStreamer Error:
lt: GStreamer klaida:

en: Conversion done in %s
lt: Konvertavimas atliktas per %s

en: Unknown Album
lt: Nežinomas albumas

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: All files
lt: Visi failai

en: 
    Error: %s
    %s
lt: 
    Klaida: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
lt: Taip pat kaip ir pradinius failus, tik pakeisti povardį

en: Same as input, but with an additional suffix
lt: Taip pat kaip ir pradinius failus, tik be papildomo povardžio

en: Track number - title
lt: Takelio numeris - pavadinimas

en: Track title
lt: Takelio pavadinimas

en: Artist - title
lt: Atlikėjas - pavadinimas

en: Custom filename pattern
lt: Pasirinktinas failo pavadinimo šablonas

en: artist-album
lt: atlikėjas - albumas

en: Available patterns:
lt: Prieinami šablonai:

en: Into folder %s
lt: Į aplanką %s

en: Target bitrate: %s
lt: Galutinis pralaidumas: %s

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Add Folder...
lt: Pridėkite aplanką...

en: Preparing conversion...
lt: Ruošiamas konvertavimas...

en: Converting
lt: Konvertuojama

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: %d:%02d left
lt: Liko %d:%02d

en: Ready
lt: Pasiruošta
