soundconverter - en to ms translation catalogue (101 entries)

en: Sound Converter
ms: Penukar Bunyi

en: Audio Format Converter
ms: Penukar Format Audio

en: Converts audio files into other formats
ms: Tukar fail audio kepada format lain

en: GNOME-powered Sound Conversion
ms: Penukar Bunyi Dikuasakan-GNOME

en: Website
ms: Laman Sesawang

en: Filter
ms: Penapis

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
ms: Ralat

en: File exists already
ms: Fail telah wujud

en: _Overwrite
ms: _Tulis-Ganti

en: _Skip
ms: _Langkau

en: <big><b>File exists already</b></big>
ms: <big><b>Fail telah wujud</b></big>

en: _Apply to entire queue
ms: L_aksanakan keseluruhan baris gilir

en: artist/album
ms: artis/album

en: artist - album
ms: artis - album

en: Very Low
ms: Sangat Rendah

en: Low
ms: Rendah

en: Normal
ms: Biasa

en: High
ms: Tinggi

en: Very High
ms: Sangat Tinggi

en: Insanely High
ms: Terlalui Tinggi

en: 8 bits (very low quality)
ms: 8 bit (kualiti sangat rendah)

en: 16 bits (default)
ms: 16 bit (lalai)

en: 32 bits
ms: 32 bit

en: Less (Faster)
ms: Kurang (Lebih Pantas)

en: Default
ms: Lalai

en: Better (Slower)
ms: Lebih Baik (Lebih Perlahan)

en: Constant (CBR)
ms: Malar (CBR)

en: Average (ABR)
ms: Putara (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
ms: Pembolehubah (VBR) - Kualiti terbaik

en: FLAC Lossless (.flac)
ms: FLAC Tak Hilang (.flac)

en: MS Wave (.wav)
ms: Wave MS (.wav)

en: GNOME Audio Profile
ms: Profil Audio GNOME

en: track_number - track_title
ms: nombor_trek - tajuk_trek

en: track_title
ms: tajuk_trek

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Same folder as the input file
ms: Folder yang serupa sebagai fail input

en: Choose...
ms: Pilih...

en: Into a specified folder
ms: Ke dalam folder yang dinyatakan

en: Create subfolders:
ms: Cipta subfolder:

en: Delete original file
ms: Buang fail asal

en: <b>Where to place results?</b>
ms: <b>Manakah hendak letakkan hasil ?</b>

en: Filename pattern:
ms: Corak nama fail:

en: Replace all messy characters
ms: Gantikan semua aksara yang berselerak

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
ms: Buang semua aksara kecuali huruf, digit dan ./_-

en: <i>Example filename:</i>
ms: <i>Nama fail contoh:</i>

en: <b>How to name files?</b>
ms: <b>Bagaimana hendak menamakan fail ini ?</b>

en: Quality:
ms: Kualiti:

en: Use .oga extension
ms: Guna sambungan .oga

en: Bitrate mode:
ms: Mod kadar bit:

en: Compression:
ms: Pemampatan:

en: Sample width:
ms: Lebar sampel:

en: Profile:
ms: Profil:

en: gst-profile
ms: profil-gst

en: <b>Type of result?</b>
ms: <b>Jenis hasil?</b>

en: Resample
ms: Sampel semula

en: Force mono output
ms: Paksa output mono

en: Limit number of parallel jobs
ms: Bilangan had bagi kerja selari

en: MP3 Encoder is not present.
ms: Pengekod MP3 tidak hadir.

en: Read how to install
ms: Baca bagaimana hendak dipasang

en: Where to place results?
ms: Manakah hendak meletakkan hasil?

en: SoundConverter
ms: Penukar Bunyi

en: _File
ms: _Fail

en: _Edit
ms: _Sunting

en: _Help
ms: _Bantuan

en: _Add File
ms: _Tambah Fail

en: Add _Folder
ms: Tambah _Folder

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
ms: Tukar dalam mod kelumpok, daria baris perintah, tanpa antaramuka
     pengguna. Anda boleh guna ini daripada skrip shell.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
ms: Papar tag bagi fail input selain dari menukarkannya. Ini menunjukkan 
    mod kelumpok baris perintah dan lumpuhkan antaramuka pengguna
    bergrafik.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
ms: Tetapkan jenis MIME output untuk mod kelumpok. Lalai ialah %s. Perhatian, anda kemungkinan hendak tetapkan akhiran output juga.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
ms: Senyap. Jangan tulis output biasa, hanya ralat.

en: Displays additional debug information
ms: Papar maklumat nyahpepijat tambahan

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
ms: Tetapkan akhiran nama fail output untuk mod kelumpok. Lalai ialah %s. Perhatian akhiran tidak memberi
     kesan pada jenis MIME output.

en: Force number of concurrent conversions.
ms: Paksa bilangan penukaran serentak.

en: Shows GStreamer Options
ms: Papar Pilihan GStreamer

en: 
    
    Error: %s
    %s
ms: 
    
    Ralat: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
ms: Pemasangan pemalam dihenti paksa.

en: Cannot create '%s' folder.
ms: Tidak dapat cipta folder '%s'

note: pass
en: GStreamer Error:
ms: Ralat GStreamer:

en: Conversion done in %s
ms: Penukaran selesai dalam %s

en: Unknown Album
ms: Album Tidak Diketahui

en: Unknown Artist
ms: Artis Tidak Diketahui

en: All files
ms: Semua fail

en: 
    Error: %s
    %s
ms: 
    Ralat: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
ms: Sama seperti input, tetapi menggantikan akhiran

en: Same as input, but with an additional suffix
ms: Sama seperti input, tetapi dengan akhiran tambahan

en: Track number - title
ms: Nombor trek - tajuk

en: Track title
ms: Tajuk Trek

en: Artist - title
ms: Artis - tajuk

en: Custom filename pattern
ms: Corak nama fail suai

en: artist-album
ms: artis-album

en: Available patterns:
ms: Corak tersedia:

en: Into folder %s
ms: Ke dalam folder %s

en: Target bitrate: %s
ms: Kadar bit sasaran: %s

en: Open a file
ms: Buka fail

en: Add Folder...
ms: Tambah Folder...

en: Preparing conversion...
ms: Menyediakan penukaran...

en: Converting
ms: Menukar

en: Canceled
ms: Dibatalkan

en: Paused
ms: Dijeda

en: %d:%02d left
ms: %d:%02d berbaki

en: Ready
ms: Sedia
