Soundconverter 0.9.7 - en to nl translation catalogue (97 entries)

en: Sound Converter
nl: Geluidsconverteerder

en: Audio Format Converter
nl: Geluidsformaat-converteerder

en: Converts audio files into other formats
nl: Converteert geluidsbestanden naar andere formaten

en: GNOME-powered Sound Conversion
nl: Geluidsconverteerder gebaseerd op GNOME

en: dialog1
nl: dialoog1

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
nl: Fout

en: File exists already
nl: Bestand bestaat al

en: _Overwrite
nl: _Overschrijven

en: _Skip
nl: Over_slaan

en: <big><b>File exists already</b></big>
nl: <big><b>Bestand bestaat al</b></big>

en: _Apply to entire queue
nl: Op de hele wachtrij _toepassen

en: artist/album
nl: artiest/album

en: artist - album
nl: artiest - album

en: Very Low
nl: Zeer laag

en: Low
nl: Laag

en: Normal
nl: Normaal

en: High
nl: Hoog

en: Very High
nl: Zeer hoog

en: Insanely High
nl: Extreem hoog

en: 8 bits (very low quality)
nl: 8-bits (zeer lage kwaliteit)

en: 16 bits (default)
nl: 16-bits (standaard)

en: 32 bits
nl: 32-bits

en: Less (Faster)
nl: Minder (sneller)

en: Default
nl: Standaard

en: Better (Slower)
nl: Beter (langzamer)

en: Average (ABR)
nl: Gemiddeld (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
nl: Variabel (VBR) – Hoogste kwaliteit

en: GNOME Audio Profile
nl: GNOME-audioprofiel

en: track_number - track_title
nl: track_nummer - nummer_titel

en: track_title
nl: nummer_titel

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Same folder as the input file
nl: Zelfde map als het oorspronkelijke bestand

en: Choose...
nl: Selecteren…

en: Into a specified folder
nl: Naar een specifieke map

en: Create subfolders:
nl: Submappen aanmaken:

en: Delete original file
nl: Origineel bestand verwijderen

en: <b>Where to place results?</b>
nl: <b>Waar moeten de bestanden worden neergezet?</b>

en: Filename pattern:
nl: Bestandsnaampatroon:

en: Replace all messy characters
nl: Problematische tekens vervangen

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
nl: Alle tekens verwijderen behalve letters, cijfers en ./_-

en: <i>Example filename:</i>
nl: <i>Voorbeeld bestandsnaam:</i>

en: <b>How to name files?</b>
nl: <b>Hoe moeten de bestanden genoemd worden?</b>

en: Format:
nl: Formaat:

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Use .oga extension
nl: .oga-extensie gebruiken

en: Bitrate mode:
nl: Bitsnelheid-modus:

en: Compression:
nl: Compressie:

en: Sample width:
nl: Sample-breedte:

en: Profile:
nl: Profiel:

en: gst-profile
nl: gst-profiel

en: <b>Type of result?</b>
nl: <b>Naar welk formaat converteren?</b>

en: Resample
nl: Hersamplen

en: Force mono output
nl: Mono-uitvoer forceren

en: Limit number of parallel jobs
nl: Aantal parallelle taken beperken

en: MP3 Encoder is not present.
nl: Er is geen MP3-encoder geïnstalleerd.

en: Read how to install
nl: Lees hoe te installeren

en: Where to place results?
nl: Waar moeten de bestanden worden neergezet?

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Add File
nl: _Bestand toevoegen

en: Add _Folder
nl: _Map toevoegen

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
nl: Converteren in batch-modus, vanaf de opdrachtregel, zonder grafische
    interface. U kunt dit bijvoorbeeld gebruiken in shell-scripts.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
nl: Toon labels voor de oorspronkelijke bestanden in plaats van deze te converteren 
     Dit betekent de opdrachtregel batch-modus zonder grafische interface.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
nl: Stel het MIME-type in voor het doelbestand in de batch-modus. Standaard is dit %s . Merk op, dat u waarschijnlijk ook de extensie van het doelbestand wilt instellen.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
nl: Stille modus. Niet de normale uitvoer tonen, alleen de fouten.

en: Displays additional debug information
nl: Toont extra foutinformatie

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
nl: Stel de extensie in voor het doelbestand in de batch-modus. Standaard is dit %s . Merk op dat de extensie
     geen effect heeft op het MIME-type van het doelbestand.

en: Force number of concurrent conversions.
nl: Aantal gelijktijdige conversies forceren.

en: Shows GStreamer Options
nl: Toont GStreamer-opties

en: 
    
    Error: %s
    %s
nl: 
    
    Fout: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
nl: Installatie plug-in afgebroken.

en: Cannot create '%s' folder.
nl: Kan de map ‘%s’ niet aanmaken.

note: pass
en: GStreamer Error:
nl: GStreamer-fout:

en: Conversion done in %s
nl: Conversie voltooid in %s

en: Unknown Album
nl: Onbekend album

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: All files
nl: Alle bestanden

en: 
    Error: %s
    %s
nl: 
    Fout: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
nl: Hetzelfde als het origineel, maar extensie vervangen

en: Same as input, but with an additional suffix
nl: Hetzelfde als het origineel, maar extensie toevoegen

en: Track number - title
nl: Tracknummer - titel

en: Track title
nl: Nummertitel

en: Artist - title
nl: Artiest - titel

en: Custom filename pattern
nl: Zelfgemaakt bestandsnaampatroon

en: artist-album
nl: artiest-album

en: Available patterns:
nl: Beschikbare patronen:

en: Into folder %s
nl: In de map ‘%s’

en: Target bitrate: %s
nl: Doelbitsnelheid: %s

en: Open a file
nl: Een bestand openen

en: Add Folder...
nl: Map toevoegen…

en: Preparing conversion...
nl: Conversie voorbereiden…

en: Converting
nl: Bezig met converteren

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: %d:%02d left
nl: %d:%02d resterend

en: Ready
nl: Klaar
