soundconverter - en to sk translation catalogue (101 entries)

en: Sound Converter
sk: Zvukový konvertor

en: Audio Format Converter
sk: Prevod formátov zvuku

en: Converts audio files into other formats
sk: Prevádza audio súbory do rôznych formátov

en: GNOME-powered Sound Conversion
sk: GNOME prevod zvuku

en: Website
sk: Webová stránka

en: dialog1
sk: dialóg1

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
sk: Chyba

en: File exists already
sk: Súbor už existuje

en: _Overwrite
sk: _Prepísať

en: _Skip
sk: _Preskočiť

en: <big><b>File exists already</b></big>
sk: <big><b>Súbor už existuje</b></big>

en: _Apply to entire queue
sk: _Použiť na celú frontu

en: artist/album
sk: umelec/album

en: artist - album
sk: umelec - album

en: Very Low
sk: Veľmi nízka

en: Low
sk: Nízka

en: Normal
sk: Normálna

en: High
sk: Vysoká

en: Very High
sk: Veľmi vysoká

en: Insanely High
sk: Najlepšia

en: 8 bits (very low quality)
sk: 8 bitov (veľmi nízka kvalita)

en: 16 bits (default)
sk: 16 bitov (východzie)

en: 32 bits
sk: 32 bitov

en: Less (Faster)
sk: Nižšia (rýchlejší)

en: Default
sk: Bežná

en: Better (Slower)
sk: Vyššia (pomalší)

en: Constant (CBR)
sk: Konštantný (CBR)

en: Average (ABR)
sk: Priemerný (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
sk: Promenlivý (VBR)

en: FLAC Lossless (.flac)
sk: FLAC bezstratový (.flac)

en: GNOME Audio Profile
sk: GNOME Audio Profil

en: track_number - track_title
sk: stopa_číslo - stopa_titul

en: track_title
sk: stopa_titul

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: Same folder as the input file
sk: Rovnaká zložka ako pôvodný súbor

en: Choose...
sk: Vybrať...

en: Into a specified folder
sk: Do určeného priečinka

en: Create subfolders:
sk: Vytvoriť podpriečinky:

en: Delete original file
sk: Vymazať pôvodný súbor

en: <b>Where to place results?</b>
sk: <b>Kam sa majú umiestniť výsledky?</b>

en: Filename pattern:
sk: Vzor názvu súboru:

en: Replace all messy characters
sk: Odstrániť všetky problémové znaky

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
sk: Odstrániť všetky zanky okrem písmen, číslic a znakov ./_-

en: <i>Example filename:</i>
sk: <i>Príklad názvu súboru:</i>

en: <b>How to name files?</b>
sk: <b>Aký názov majú mať súbory?</b>

en: Format:
sk: Formát:

en: Quality:
sk: Kvalita:

en: Use .oga extension
sk: Použiť príponu .oga

en: Bitrate mode:
sk: Mód bitového toku:

en: Compression:
sk: Kompresia:

en: Sample width:
sk: Šírka vzorky:

en: Profile:
sk: Profil:

en: gst-profile
sk: gst-profil

en: <b>Type of result?</b>
sk: <b>Typ výsledku?</b>

en: Resample
sk: Prevzorkovať

en: Force mono output
sk: Vynútiť mono výstup

en: Limit number of parallel jobs
sk: Obmedziť počet paralelných činností

en: MP3 Encoder is not present.
sk: MP3 kódovač nie je prítomný.

en: Read how to install
sk: Čítať ako nainštalovať

en: Where to place results?
sk: Kam umiestniť výsledky?

en: SoundConverter
sk: Prevod zvuku

en: _File
sk: _Súbor

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Add File
sk: _Pridať súbor

en: Add _Folder
sk: Pridať _priečinok

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
sk: Previesť v dávkovom režime z príkazového riadku bez grafického rozhrania.
     Môžte použiť tento spôsob, povedzme, v shellových skriptoch.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
sk: Zobraziť značky (tagy) vstupných súborov namiesto ich prevodu. To znamená 
     dávkový režim v príkazovom riadku a vypnutia grafického užívateľského rozhrania.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
sk: Nastaviť výstupný MIME typ dávkovom režime. Predvolená hodnota je %s. Pravdepodobne budete chcieť nastaviť výstupný príponu rovnako.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
sk: Nevypisovať zvyčajný výstup, len chyby.

en: Displays additional debug information
sk: Zobraziť dodatkové informácie pre ladenie

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
sk: Nastavte výstupnú príponu názvu súboru pre dávkové spracovanie. Predvolená je% s. Všimnite si, že prípona nemá vplyv
     na výstup MIME typu.

en: Force number of concurrent conversions.
sk: Vynútiť počet súbežných konverzií.

en: Shows GStreamer Options
sk: Zobraziť možnosti GStreamer

en: 
    
    Error: %s
    %s
sk: 
    
    Chyba: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
sk: Inštalácia pluginu prerušena.

en: Cannot create '%s' folder.
sk: Nemôžem vytvoriť priečinok '%s'.

note: pass
en: GStreamer Error:
sk: GStreamer chyba:

en: Conversion done in %s
sk: Zostáva %s

en: Unknown Album
sk: Neznáme album

en: Unknown Artist
sk: Neznámy interpret

en: All files
sk: Všetky súbory

en: 
    Error: %s
    %s
sk: 
    Chyba: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
sk: Rovnako ako vstupné, ale nahradí príponu

en: Same as input, but with an additional suffix
sk: Rovnako ako vstupné, ale s pridanou príponou

en: Track number - title
sk: Číslo stopy - názov

en: Track title
sk: Názov stopy

en: Artist - title
sk: Umelec - názov

en: Custom filename pattern
sk: Vlastný názov súboru

en: artist-album
sk: umelec-album

en: Available patterns:
sk: Dostupné vzory:

en: Into folder %s
sk: Do priečinka %s

en: Target bitrate: %s
sk: Cieľový bitový tok: %s

en: Open a file
sk: Otvoriť­ súbor

en: Add Folder...
sk: Pridať priečinok...

en: Preparing conversion...
sk: Pripravuje sa konverzia...

en: Converting
sk: Konvertujem

en: Canceled
sk: Zrušené

en: Paused
sk: Pozastavené

en: %d:%02d left
sk: zostáva %d:%02d

en: Ready
sk: Pripravený
