soundconverter - en to tr translation catalogue (98 entries)

en: Sound Converter
tr: Ses Dönüştürücü

en: Audio Format Converter
tr: Ses Biçimi Dönüştürücü

en: Converts audio files into other formats
tr: Ses dosyalarını diğer biçimlere dönüştürür

en: GNOME-powered Sound Conversion
tr: Gnome tabanlı Ses Dönüştürme

en: Website
tr: İnternet Sitesi

en: dialog1
tr: iletişim1

en: Filter
tr: Filtre

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
tr: Hata

en: File exists already
tr: Dosya zaten var

en: _Overwrite
tr: _Üzerine yaz

en: _Skip
tr: _Atla

en: <big><b>File exists already</b></big>
tr: <big><b>Dosya zaten var</b></big>

en: _Apply to entire queue
tr: Tüm kuyruğa uygul_a

en: artist/album
tr: sanatçı/albüm

en: artist - album
tr: sanatçı - albüm

en: Very Low
tr: Çok Düşük

en: Low
tr: Düşük

en: High
tr: Yüksek

en: Very High
tr: Çok Yüksek

en: Insanely High
tr: Delicesine Yüksek

en: 8 bits (very low quality)
tr: 8 bit (çok düşük kalite)

en: 16 bits (default)
tr: 16 bit (varsayılan)

en: 32 bits
tr: 32 bit

en: Less (Faster)
tr: Daha Az (Daha Hızlı)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Better (Slower)
tr: Daha İyi (Daha Yavaş)

en: Constant (CBR)
tr: Sabit (CBR)

en: Average (ABR)
tr: Ortalama (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
tr: Değişken (VBR) - En İyi Kalite

en: FLAC Lossless (.flac)
tr: FLAC Kayıpsız (.flac)

en: GNOME Audio Profile
tr: GNOME Ses Profili

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Same folder as the input file
tr: Girdi dosyasıyla aynı klasör

en: Choose...
tr: Seçiniz...

en: Into a specified folder
tr: Belirtilmiş bir dosyaya

en: Create subfolders:
tr: Alt klasörleri oluştur:

en: Delete original file
tr: Özgün dosyayı sil

en: <b>Where to place results?</b>
tr: <b>Sonuçlar nereye yerleştirilecek?</b>

en: Filename pattern:
tr: Dosya adı kalıbı:

en: Replace all messy characters
tr: Tüm garip karakterleri kaldır

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
tr: Harfler, rakamlar ve ./_- dışındaki tüm karakterleri kaldır

en: <i>Example filename:</i>
tr: <i>Örnek dosya adı:</i>

en: <b>How to name files?</b>
tr: <b>Dosyalar nasıl adlandırılacak?</b>

en: Format:
tr: Biçim:

en: Quality:
tr: Kalite:

en: Use .oga extension
tr: .oga uzantısını kullan

en: Bitrate mode:
tr: Bir oran kipi:

en: Compression:
tr: Sıkıştırma:

en: Sample width:
tr: Örnek genişliği:

en: Profile:
tr: Profil:

en: <b>Type of result?</b>
tr: <b>Sonuç türü?</b>

en: Resample
tr: Tekrar örnekle

en: Force mono output
tr: Tekli (mono) çıkışa zorla

en: Limit number of parallel jobs
tr: Paralel iş sayısını sınırla

en: MP3 Encoder is not present.
tr: MP3 şifreleyici belirtilmedi

en: Read how to install
tr: Nasıl kurulacağını okuyun

en: Where to place results?
tr: Sonuçlar nereye yerleştirilsin?

en: SoundConverter
tr: Ses Dönüştürücü

en: _File
tr: _Dosya

en: _Edit
tr: _Düzenle

en: _Help
tr: _Yardım

en: _Add File
tr: Dosya _Ekle

en: Add _Folder
tr: Klasör _Ekle

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
tr: Sıralı dönüştürme kipi, komut satırından, grafiksel kullanıcı arabirimi olmaksızın.
     Bunu, söyleyin, kabuk komutlarından kullanabilirsiniz.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
tr: Sessiz ol. Normal çıktıyı yazma, sadece hataları yaz.

en: Displays additional debug information
tr: Ek hata ayıklama bilgilerini görüntüler

en: Force number of concurrent conversions.
tr: Eşzamanlı dönüştürmelerin sayısını zorla.

en: Shows GStreamer Options
tr: GStreamer Seçeneklerini Gösterir

en: 
    
    Error: %s
    %s
tr: 
    
    Hata: %s
    %s

en: Cannot create folder!
tr: Klasör oluşturulamadı!

note: TODO: maybe we need a special case here. If dest folder is unwritable. Just stop. or an option to stop all processing.
en: Error while renaming file!
tr: Dosya yeniden adlandırılırken hata!

en: Plugin installation aborted.
tr: Eklenti kurulumu iptal edildi.

en: Cannot create '%s' folder.
tr: '%s' klasörü yaratılamadı.

note: pass
en: GStreamer Error:
tr: GStreamer Hatası:

en: Conversion done in %s
tr: Dönüştürme %s içinde tamamlandı.

en: Unknown Album
tr: Bilinmeyen Albüm

en: Unknown Artist
tr: Bilinmeyen Sanatçı

en: All files
tr: Tüm dosyalar

en: 
    Error: %s
    %s
tr: 
    Hata: %s
    %s

en: Adding files...
tr: Dosyalar ekleniyor...

en: Same as input, but replacing the suffix
tr: Girdi ile aynı fakat son eki değiştir

en: Same as input, but with an additional suffix
tr: Girdi ile aynı fakat fazladan bir son ek

en: Track number - title
tr: Parça numarası - başlık

en: Track title
tr: Parça başlığı

en: Artist - title
tr: Sanatçı - başlık

en: Custom filename pattern
tr: Özel dosya adı kalıbı

en: artist-album
tr: sanatçı-albüm

en: Available patterns:
tr: Kullanılabilir kalıplar:

en: Into folder %s
tr: %s klasörüne

en: Target bitrate: %s
tr: Hedef bit oranı: %s

en: Open a file
tr: Dosya aç

en: Add Folder...
tr: Dizin Ekle...

en: Preparing conversion...
tr: Dönüşüm hazırlanıyor...

en: Converting
tr: Çevriliyor

en: Canceled
tr: İptal Edildi

en: Paused
tr: Duraklatıldı

en: %d:%02d left
tr: %d:%02d kaldı

en: Ready
tr: Hazır
