soundconverter - en to uk translation catalogue (101 entries)

en: Sound Converter
uk: Конвертер аудіо

en: Audio Format Converter
uk: Конвертер аудіоформатів

en: Converts audio files into other formats
uk: Конвертує звукові файли в інші формати

en: GNOME-powered Sound Conversion
uk: Конвертація звуку в GNOME

en: Website
uk: Вебсайт

en: dialog1
uk: діалог1

en: Filter
uk: Фільтр

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
uk: Помилка

en: File exists already
uk: Файл вже існує

en: _Overwrite
uk: Переписати

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: <big><b>File exists already</b></big>
uk: <big><b>Файл вже існує</b></big>

en: _Apply to entire queue
uk: _Застосувати до всієї черги

en: artist/album
uk: виконавець/альбом

en: artist - album
uk: виконавець - альбом

en: Very Low
uk: Дуже низька

en: Low
uk: Низька

en: Normal
uk: Нормальна

en: High
uk: Висока

en: Very High
uk: Дуже висока

en: Insanely High
uk: Дуже висока

en: 8 bits (very low quality)
uk: 8 біт (дуже низька якість)

en: 16 bits (default)
uk: 16 біт (звичайний)

en: 32 bits
uk: 32 біт

en: Less (Faster)
uk: Гірше (швидше)

en: Default
uk: Типово

en: Better (Slower)
uk: Краще (повільніше)

en: Constant (CBR)
uk: Сталий (CBR)

en: Average (ABR)
uk: Середній (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
uk: Змінний (VBR) - Найкраща якість

en: FLAC Lossless (.flac)
uk: FLAC без втрат (.flac)

en: GNOME Audio Profile
uk: Аудіопрофіль GNOME

en: track_number - track_title
uk: номер треку-назва треку

en: track_title
uk: назва треку

en: Preferences
uk: Параметри

en: Same folder as the input file
uk: Та сама тека для вихідного файлу

en: Choose...
uk: Виберіть...

en: Into a specified folder
uk: До вказаної теки

en: Create subfolders:
uk: Створювати підтеки:

en: Delete original file
uk: Вилучати оригінальний файл

en: <b>Where to place results?</b>
uk: <b>Куди зберігати результат?</b>

en: Filename pattern:
uk: Шаблон імені файлу:

en: Replace all messy characters
uk: Замінити усі неправильні символи

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
uk: Вилучить всі символи, крім букв, цифр та ./_-

en: <i>Example filename:</i>
uk: <i>Приклад назви файлу:</i>

en: <b>How to name files?</b>
uk: <b>Як іменувати файли?</b>

en: Format:
uk: Формат:

en: Quality:
uk: Якість:

en: Use .oga extension
uk: Використовуйте розширення .oga

en: Bitrate mode:
uk: Режим бітрейту:

en: Compression:
uk: Стиснення:

en: Sample width:
uk: Ширина семплу

en: Profile:
uk: Профіль:

en: gst-profile
uk: gst-профіль

en: <b>Type of result?</b>
uk: <b>Тип результату?</b>

en: Resample
uk: Змінити частоту

en: Force mono output
uk: Примусовий вивід моно

en: Limit number of parallel jobs
uk: Обмежити кількість паралельних процесів

en: MP3 Encoder is not present.
uk: Кодек MP3 відсутній.

en: Read how to install
uk: Прочитати як встановити

en: Where to place results?
uk: Куди зберігати результати?

en: _File
uk: Файл

en: _Edit
uk: Редагувати

en: _Help
uk: Довідка

en: _Add File
uk: _Додати файл

en: Add _Folder
uk: Додати _теку

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
uk: Конвертація в пакетному режимі, з командного рядку, 
     без графічного інтерфейсу. Ви це можете використовувати,
     наприклад, у скриптах.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
uk: Показувати теги вхідних файлів замість їх перетворення. Це вмикає
    пакетний режим командного рядка й вимикає графічний інтерфейс.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
uk: Встановити вихідний MIME-тип для пакетного режиму. Типово %s. Зауважте, що ви, можливо, бажаєте також  встановити суфікс виводу.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
uk: Бути тихим. Не показувати звичайний вивід програми, виводити тільки помилки.

en: Displays additional debug information
uk: Показати додаткову налагоджувальну інформацію

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
uk: Встановити суфікс виводу для пакетного режиму. Типово %s. Зауважте, що суфікс не впливає
    на MIME-тип виводу.

en: Force number of concurrent conversions.
uk: Кількість одночасних перетворень

en: Shows GStreamer Options
uk: Показати параметри GStreamer

en: 
    
    Error: %s
    %s
uk: 
    
    Помилка: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
uk: Встановлення втулки перервано.

en: Cannot create '%s' folder.
uk: Не вдається створити теку '%s'.

note: pass
en: GStreamer Error:
uk: Помилка GStreamer:

en: Conversion done in %s
uk: Перетворення закінчено за %s

en: Unknown Album
uk: Невідомий альбом

en: Unknown Artist
uk: Невідомий виконавець

en: All files
uk: Усі файли

en: 
    Error: %s
    %s
uk: 
    Помилка: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
uk: Такий самий, як і вхідний, але з заміною суфікса

en: Same as input, but with an additional suffix
uk: Такий самий, як і вхідний, але з додатковим суфіксом

en: Track number - title
uk: Номер треку - назва

en: Track title
uk: Назва треку

en: Artist - title
uk: Виконавець - назва

en: Custom filename pattern
uk: Спеціальний шаблон імен файлів

en: artist-album
uk: виконавець-альбом

en: Available patterns:
uk: Шаблони що є

en: Into folder %s
uk: До теки %s

en: Target bitrate: %s
uk: Цільовий бітрейт: %s

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Add Folder...
uk: Додати теку...

en: Preparing conversion...
uk: Підготування до конвертації..

en: Converting
uk: Перетворення

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Paused
uk: Призупинено

en: %d:%02d left
uk: %d:%02d залишилось

en: Ready
uk: Готово
