soundconverter - en to eu translation catalogue (102 entries)

en: Sound Converter
eu: Soinu-bihurtzailea

en: Audio Format Converter
eu: Audio Formatu Bihurtzailea

en: Converts audio files into other formats
eu: Audio fitxategiak beste formatuetara bihurtzen ditu

en: GNOME-powered Sound Conversion
eu: GNOME-k indarturiko Soinu Bihurketa

en: Website
eu: Webgunea

en: dialog1
eu: elkarrizketa1

en: Filter
eu: Iragazkia

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
eu: Errorea

en: File exists already
eu: Fitxategia dagoeneko existitzen da

en: _Overwrite
eu: _Gainidatzi

en: _Skip
eu: _Saltatu

en: <big><b>File exists already</b></big>
eu: <big><b>Fitxategia dagoeneko existitzen da</b></big>

en: _Apply to entire queue
eu: _Aplikatu ilada osoari

en: artist/album
eu: artista/albuma

en: artist - album
eu: artista - albuma

en: Very Low
eu: Oso baxua

en: Low
eu: Baxua

en: Normal
eu: Normala

en: High
eu: Altua

en: Very High
eu: Oso altua

en: Insanely High
eu: Izugarri altua

en: 8 bits (very low quality)
eu: 8 bit (oso kalitate baxua)

en: 16 bits (default)
eu: 16 bit (lehenetsia)

en: 32 bits
eu: 32 bit

en: Less (Faster)
eu: Gutxiago (Azkarragoa)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Better (Slower)
eu: Hobea (Motelagoa)

en: Constant (CBR)
eu: Konstantea (CBR)

en: Average (ABR)
eu: Batez bestekoa (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
eu: Aldakorra (VBR) - Kalitaterik onena

en: FLAC Lossless (.flac)
eu: Galerarik gabeko FLAC (.flac)

en: GNOME Audio Profile
eu: GNOME Audio Profila

en: track_number - track_title
eu: pista_zenbakia - pistaren_izenburua

en: track_title
eu: pistaren_izenburua

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Same folder as the input file
eu: Sarrerako fitxategia izen bera du

en: Choose...
eu: Aukeratu...

en: Into a specified folder
eu: Zehaztutako karpetara

en: Create subfolders:
eu: Sortu azpikarpetak:

en: Delete original file
eu: Ezabatu jatorrizko fitxategia

en: <b>Where to place results?</b>
eu: <b>Non kokatu emaitzak?</b>

en: Filename pattern:
eu: Fitxategi-izen eredua:

en: Replace all messy characters
eu: Ordezkatu karaktere narrats guztiak

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
eu: Kendu karaktere guztiak letrak, zenbakiak eta ./_- ezik

en: <i>Example filename:</i>
eu: <i>Fitxategi-izenaren adibidea:<i>

en: <b>How to name files?</b>
eu: <b>Nola izendatu fitxategiak?</b>

en: Format:
eu: Formatua:

en: Quality:
eu: Kalitatea:

en: Use .oga extension
eu: Erabili .oga luzapena

en: Bitrate mode:
eu: Bit-emari modua:

en: Compression:
eu: Konpresioa:

en: Sample width:
eu: Lagin-zabalera:

en: Profile:
eu: Profila:

en: gst-profile
eu: gst-profila

en: <b>Type of result?</b>
eu: <b>Emaitza mota?</b>

en: Resample
eu: Lagindu berriro

en: Force mono output
eu: Behartu mono irteera

en: Limit number of parallel jobs
eu: Mugatu lan paralelo kopurua

en: MP3 Encoder is not present.
eu: MP3 Kodetzailerik ez dago

en: Read how to install
eu: Irakurri nola instalatu

en: Where to place results?
eu: Non kokatu emaitzak?

en: SoundConverter
eu: Soinu-bihurtzailea

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Add File
eu: _Gehitu fitxategia

en: Add _Folder
eu: _Gehitu karpeta

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
eu: Bihurtu batch moduan, komando lerrotik, erabiltzaile-interfaze
     grafikorik gabe. Shell scriptetan erabili dezakezu hau, adibidez.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
eu: Erakutsi sarrerako fitxategien etiketak bihurtu ordez. Honek komando lerroko
    batch modua adierazten du eta erabiltzaile interfaze grafikoa desgaitzen du.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
eu: Ezarri batch modurako irteerako MIME mota. Lehenetsia %s da. Kontutan izan, ziur aski, irteerako atzizkia ere aldatu nahiko duzula.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
eu: Isila izan. Irteera arruntean erroreak soilik idatzi.

en: Displays additional debug information
eu: Arazketako informazio gehigarria erakusten du

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
eu: Ezarri irteerako fitxategi-izenaren atzizkia batch modurako. Lehenetsia %s da. Kontutan izan atzizkiak
     ez duela eraginik irteeraren MIME motan.

en: Force number of concurrent conversions.
eu: Behartu aldibereko bihurketen kopurua.

en: Shows GStreamer Options
eu: GStreamer aukerak erakusten ditu

en: 
    
    Error: %s
    %s
eu: 
    
    Errorea: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
eu: Plugin instalazioa gelditu da.

en: Cannot create '%s' folder.
eu: Ezin da '%s' karpeta sortu.

note: pass
en: GStreamer Error:
eu: GStreamer Errorea:

en: Conversion done in %s
eu: Bihurketa eginda %s-(e)n

en: Unknown Album
eu: Album ezezaguna

en: Unknown Artist
eu: Artista ezezaguna

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: 
    Error: %s
    %s
eu: 
    Errorea: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
eu: Sarrerakoa bezalakoa, baina atzizkia ordezkatuz

en: Same as input, but with an additional suffix
eu: Sarrerakoa bezalakoa, baina atzizki gehigarri batekin

en: Track number - title
eu: Pista zenbakia - izenburua

en: Track title
eu: Pistaren izenburua

en: Artist - title
eu: Artista - izenburua

en: Custom filename pattern
eu: Fitxategi-izen eredu pertsonalizatua

en: artist-album
eu: artista-albuma

en: Available patterns:
eu: Eredu erabilgarriak:

en: Into folder %s
eu: %s karpetara

en: Target bitrate: %s
eu: Helburuko bit-emaria: %s

en: Open a file
eu: Ireki fitxategi bat

en: Add Folder...
eu: Gehitu karpeta...

en: Preparing conversion...
eu: Bihurketa prestatzen...

en: Converting
eu: Bihurtzen

en: Canceled
eu: Utzita

en: Paused
eu: Pausatuta

en: %d:%02d left
eu: %d:%02d falta dira

en: Ready
eu: Prest
