soundconverter - en to cs translation catalogue (100 entries)

en: Sound Converter
cs: Převaděč zvuků

en: Audio Format Converter
cs: Převaděč zvukových formátů

en: Converts audio files into other formats
cs: Převádí audio soubory do různých formátů

en: GNOME-powered Sound Conversion
cs: GNOME převod zvuku

en: Website
cs: Webová stránka

en: Filter
cs: Filtr

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
cs: Chyba

en: File exists already
cs: Soubor již existuje

en: _Overwrite
cs: _Přepsat

en: _Skip
cs: Pře_skočit

en: <big><b>File exists already</b></big>
cs: <big><b>Soubor již existuje</b></big>

en: _Apply to entire queue
cs: Použít n_a celou frontu

en: artist/album
cs: umělec/album

en: artist - album
cs: umělec - album

en: Very Low
cs: Velmi nízká

en: Low
cs: Nízká

en: Normal
cs: Normální

en: High
cs: Vysoká

en: Very High
cs: Velmi vysoká

en: Insanely High
cs: Nejvyšší

en: 8 bits (very low quality)
cs: 8 bitů (velmi nízká kvalita)

en: 16 bits (default)
cs: 16 bitů (výchozí)

en: 32 bits
cs: 32 bitů

en: Less (Faster)
cs: Nižší (rychlejší)

en: Default
cs: Výchozí

en: Better (Slower)
cs: Vyšší (pomalejší)

en: Constant (CBR)
cs: Konstatní (CBR)

en: Average (ABR)
cs: Průměrný (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
cs: Proměný (VBR) - Nejlepší kvalita

en: GNOME Audio Profile
cs: GNOME zvukový profil

en: track_number - track_title
cs: stopa_číslo - stopa_titul

en: track_title
cs: stopa_titul

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Same folder as the input file
cs: Stejná složka jako původní soubor

en: Choose...
cs: Vybrat..

en: Into a specified folder
cs: Do určené složky

en: Create subfolders:
cs: Vytvořit podsložky:

en: Delete original file
cs: Smazat původní soubor

en: <b>Where to place results?</b>
cs: <b>Kam umístit výsledek?</b>

en: Filename pattern:
cs: Vzorek jména souboru:

en: Replace all messy characters
cs: Odstranit všechny nepořádné znaky

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
cs: Odstranit všechny znaky kromě písmen, číslic a ./_-

en: <i>Example filename:</i>
cs: <i>Ukázkové jméno souboru:</i>

en: <b>How to name files?</b>
cs: <b>Jak pojmenovat soubory?</b>

en: Format:
cs: Formát:

en: Quality:
cs: Kvalita:

en: Use .oga extension
cs: Použít příponu .oga

en: Bitrate mode:
cs: Typ bitového toku:

en: Compression:
cs: Komprese:

en: Sample width:
cs: Šířka vzorku:

en: Profile:
cs: Profil:

en: gst-profile
cs: gst-profil

en: <b>Type of result?</b>
cs: <b>Typ výsledku?</b>

en: Resample
cs: Převzorkovat

en: Force mono output
cs: Vynutit mono výstup

en: Limit number of parallel jobs
cs: Omezit počet paralelních činností

en: MP3 Encoder is not present.
cs: MP3 enkodér není dostupný.

en: Read how to install
cs: Čtěte jak nainstalovat

en: Where to place results?
cs: Kam umístit výsledky?

en: SoundConverter
cs: Převaděč zvuků

en: _File
cs: _Soubor

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Add File
cs: Přid_at soubor

en: Add _Folder
cs: Přidat _složku

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
cs: Převádí v dávkovém režimu, z příkazové řádky, bez grafického uživatelského
     rozhraní. Můžete to použít z, řekněme, shellových skriptů.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
cs: Zobrazit značky (tagy) vstupních souborů namísto jejich převodu. To znamená 
     dávkový režim v příkazovém řádku a vypnutí grafického uživatelského rozhraní.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
cs: Nastavit výstupní MIME typ dávkovém režimu. Výchozí hodnota je %s. Pravděpodobně budete chtít nastavit výstupní příponu stejně.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
cs: Buď potichu. Nevypisuj normální výstup, jen chyby.

en: Displays additional debug information
cs: Zobrazí dodatečné ladicí informace

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
cs: Nastavte výstupní příponu názvu souboru pro dávkové zpracování. Výchozí je %s. Všimněte si, že přípona nemá vliv
     na výstup MIME typu.

en: Force number of concurrent conversions.
cs: Vynutit počet souběžných konverzí.

en: Shows GStreamer Options
cs: Zobrazit možnosti GStreameru

en: 
    
    Error: %s
    %s
cs: 
    
    Chyba: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
cs: Instalace zásuvného modulu byla zastavena.

en: Cannot create '%s' folder.
cs: Nelze vytvořit složku '%s'.

note: pass
en: GStreamer Error:
cs: Chyba GStreameru:

en: Conversion done in %s
cs: Konverze dokončena za %s

en: Unknown Album
cs: Neznámé album

en: Unknown Artist
cs: Neznámý interpret

en: All files
cs: Všechny soubory

en: 
    Error: %s
    %s
cs: 
    Chyba: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
cs: Stejně jako vstup, ale s náhradou přípony

en: Same as input, but with an additional suffix
cs: Stejně jako vstup, ale s dodatečnou příponou

en: Track number - title
cs: Číslo stopy - název

en: Track title
cs: Název stopy

en: Artist - title
cs: Umělec - název

en: Custom filename pattern
cs: Vlastní vzorek jména souboru

en: artist-album
cs: umělec-album

en: Available patterns:
cs: Dostupné vzory:

en: Into folder %s
cs: Do složky %s

en: Target bitrate: %s
cs: Cílový bitový tok: %s

en: Open a file
cs: Otevřít soubor

en: Add Folder...
cs: Přidat složku...

en: Preparing conversion...
cs: Připravuji konverzi...

en: Converting
cs: Převádění

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: %d:%02d left
cs: %d:%02d zbývá

en: Ready
cs: Připraven
