soundconverter - en to lv translation catalogue (101 entries)

en: Sound Converter
lv: Skaņas pārveidotājs

en: Audio Format Converter
lv: Audio formātu pārveidotājs

en: Converts audio files into other formats
lv: Pārveido audio datnes citos formātos

en: GNOME-powered Sound Conversion
lv: Uz GNOME pamata veidots skaņas pārveidotājs

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: dialog1
lv: dialogs1

en: Filter
lv: Filtrs

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
lv: Kļūda

en: File exists already
lv: Tāda datne jau eksistē

en: _Overwrite
lv: _Pārrakstīt

en: _Skip
lv: Izlai_st

en: <big><b>File exists already</b></big>
lv: <big><b>Tāda datne jau eksistē</b></big>

en: _Apply to entire queue
lv: _Attiecināt uz visiem

en: artist/album
lv: izpildītājs/albums

en: artist - album
lv: izpildītājs - albums

en: Very Low
lv: Ļoti zema

en: Low
lv: Zema

en: Normal
lv: Normāla

en: High
lv: Augsta

en: Very High
lv: Ļoti augsta

en: Insanely High
lv: Ārkārtīgi augsta

en: 8 bits (very low quality)
lv: 8 biti (ļoti zema kvalitāte)

en: 16 bits (default)
lv: 16 biti (noklusējuma)

en: 32 bits
lv: 32 biti

en: Less (Faster)
lv: Maza (ātrāk)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Better (Slower)
lv: Labāka (lēnāk)

en: Constant (CBR)
lv: Konstants (CBR)

en: Average (ABR)
lv: Vidējs (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
lv: Mainīgs (VBR) - labākā kvalitāte

en: FLAC Lossless (.flac)
lv: FLAC bezzudumu (.flac)

en: GNOME Audio Profile
lv: GNOME audio profils

en: track_number - track_title
lv: celiņa_numurs - celiņa_nosaukums

en: track_title
lv: celiņa_nosaukums

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Same folder as the input file
lv: Tajā pat mapē, kur ir ievades datnes

en: Choose...
lv: Izvēlēties...

en: Into a specified folder
lv: Norādītajā mapē

en: Create subfolders:
lv: Izveidot apakšmapes:

en: Delete original file
lv: Dzēst oriģinālo datni

en: <b>Where to place results?</b>
lv: <b>Kur novietot rezultātu?</b>

en: Filename pattern:
lv: Datnes nosaukuma raksts:

en: Replace all messy characters
lv: Aizvietot visas neatbilstīgās rakstzīmes

en: Remove all characters except letters, digits and ./_-
lv: Izņemt visas rakstzīmes, izņemto burtus, ciparus un ./_-

en: <i>Example filename:</i>
lv: <i>Datnes nosaukuma piemērs:</i>

en: <b>How to name files?</b>
lv: <b>Kā nosaukt datnes?</b>

en: Format:
lv: Formāts:

en: Quality:
lv: Kvalitāte:

en: Use .oga extension
lv: Lietot .oga paplašinājumu

en: Bitrate mode:
lv: Bitu ātrums:

en: Compression:
lv: Saspiešana:

en: Sample width:
lv: Parauga platums:

en: Profile:
lv: Profils:

en: gst-profile
lv: gst-profils

en: <b>Type of result?</b>
lv: <b>Rezultāta tips?</b>

en: Resample
lv: Mainīt nolases biežumu

en: Force mono output
lv: Uzspiest mono izvadi

en: Limit number of parallel jobs
lv: Ierobežot paralēlo darbu skaitu

en: MP3 Encoder is not present.
lv: Nav pieejams MP3 kodētājs.

en: Read how to install
lv: Kā instalēt

en: Where to place results?
lv: Kur novietot rezultātu?

en: _File
lv: _Datne

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Add File
lv: Pievienot d_atni

en: Add _Folder
lv: Pievienot _mapi

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
lv: Konvertēt pakešu režīmā, no komandrindas bez grafiskas saskarnes.
    Jūs varat to izmantot, teiksim, no čaulu skriptiem.

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
lv: Rādīt birkas ievades datnēm nevis tos pārveidot. Tas norāda
    komandrindas pakešu režīmu un deaktivē grafisko saskarni.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
lv: Iestatīt izvades MIME tipu pakešu režīmam. Noklusējuma ir %s. Ņemiet vērā, ka visdrīzāk vajadzētu iestatīt ari izvades sufiksu.

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
lv: Būt klusam. Neizvadīt parasto izvadi, tikai kļūdas.

en: Displays additional debug information
lv: Rādīt papildu atkļūdošanas informāciju

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
lv: Iestatīt izvades datnes nosaukumu sufiksu pakešu režīmā. Noklusējuma ir %s. Ņemiet vērā, ka sufiks 
    neietekmē izvades MIME tipu.

en: Force number of concurrent conversions.
lv: Piespiedu vienlaicīgo pārveidošanu skaits.

en: Shows GStreamer Options
lv: Rāda GStreamer opcijas

en: 
    
    Error: %s
    %s
lv: 
    
    Kļūda: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
lv: Spraudņa instalēšana tika apturēta.

en: Cannot create '%s' folder.
lv: Nevar izveidot mapi “%s”.

note: pass
en: GStreamer Error:
lv: GStreamer kļūda:

en: Conversion done in %s
lv: Pārveidošana ir pabeigta %s

en: Unknown Album
lv: Nezināms albums

en: Unknown Artist
lv: Nezināms izpildītājs

en: All files
lv: Visas datnes

en: 
    Error: %s
    %s
lv: 
    Kļūda: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
lv: Tāds pats kā ievade, bet aizvieto sufiksu

en: Same as input, but with an additional suffix
lv: Tāds pats kā ievade, bet ar papildu sufiksu

en: Track number - title
lv: Celiņa numurs - nosaukums

en: Track title
lv: Celiņa nosaukums

en: Artist - title
lv: Izpildītājs - nosaukums

en: Custom filename pattern
lv: Pielāgots datnes nosaukuma raksts

en: artist-album
lv: izpildītājs-albums

en: Available patterns:
lv: Pieejamie raksti:

en: Into folder %s
lv: Mapē %s

en: Target bitrate: %s
lv: Mērķa bitu ātrums: %s

en: Open a file
lv: Atvērt datni

en: Add Folder...
lv: Pievienot mapi...

en: Preparing conversion...
lv: Sagatavo pārveidošanu...

en: Converting
lv: Pārveido

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Paused
lv: Pauzēts

en: %d:%02d left
lv: %d:%02d ir atlicis

en: Ready
lv: Gatavs
