soundconverter - en to bg translation catalogue (97 entries)

en: Audio Format Converter
bg: Конвертор на аудио формати

en: Converts audio files into other formats
bg: Конвертирне на аудио файлове в различни формати

en: GNOME-powered Sound Conversion
bg: Звуково превръщане с помощта на GNOME

en: Website
bg: Уеб сайт

en: Filter
bg: Филтър

note: TODO: is this used ? TODO: add proper error management when an encoder cannot be created
en: Error
bg: Грешка

en: File exists already
bg: Файла вече съществува

en: _Overwrite
bg: _Презапиши

en: _Skip
bg: _Прескочи

en: <big><b>File exists already</b></big>
bg: <big><b>Файла вече съществува</b></big>

en: _Apply to entire queue
bg: _Приложи към цялата опашка

en: artist/album
bg: изпълнител/албум

en: artist - album
bg: изпълнител - албум

en: Very Low
bg: Много ниско

en: Low
bg: Нискo

en: Normal
bg: Нормално

en: High
bg: Високo

en: Very High
bg: Много високо

en: Insanely High
bg: Безумно високо

en: 8 bits (very low quality)
bg: 8 бита (много ниско качество)

en: 16 bits (default)
bg: 16 бита (стандартно)

en: 32 bits
bg: 32 бита

en: Less (Faster)
bg: По-малко (По-бързо)

en: Default
bg: Стандартно

en: Better (Slower)
bg: По-добро (По-бавно)

en: Constant (CBR)
bg: Константно (CBR)

en: Average (ABR)
bg: Осреднено (ABR)

en: Variable (VBR) - Best quality
bg: Променливо (VBR) - Най-добро качество

en: GNOME Audio Profile
bg: Звуков профил на GNOME

en: track_number - track_title
bg: номер_на_песен - име_на_песен

en: track_title
bg: име_на_песен

en: Preferences
bg: Настройки

en: Same folder as the input file
bg: В същата папка, като входящия файл

en: Choose...
bg: Изберете...

en: Into a specified folder
bg: В изрично упомената папка

en: Create subfolders:
bg: Създаване на подпапки

en: Delete original file
bg: Изтриване на оригиналният файл

en: <b>Where to place results?</b>
bg: <b>Къде да поставим резултата?</b>

en: Filename pattern:
bg: Шаблон за наименоване

en: Replace all messy characters
bg: Заместване на всички неправилни символи

en: <i>Example filename:</i>
bg: <i>Примерно наименование:</i>

en: <b>How to name files?</b>
bg: <b>Как ще се казва файла?</b>

en: Format:
bg: Формат:

en: Quality:
bg: Качество:

en: Use .oga extension
bg: Използвай .oga разширение

en: Bitrate mode:
bg: Тип на плътността kb/s

en: Compression:
bg: Компресия:

en: Sample width:
bg: Размер на семпъла:

en: Profile:
bg: Профил:

en: gst-profile
bg: gst-профил

en: <b>Type of result?</b>
bg: <b>Формат на изходният файл?</b>

en: Resample
bg: Ресемпъл

en: Force mono output
bg: Принудително моно

en: Limit number of parallel jobs
bg: Ограничени на броя на паралелните задачи

en: MP3 Encoder is not present.
bg: Не е намерен кодек за MP3

en: Read how to install
bg: Прочетете как се инсталира

en: Where to place results?
bg: Къде да поставим резултата?

en: _File
bg: _Файл

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Add File
bg: _Добави файл

en: Add _Folder
bg: _Добави папка

en: Convert in batch mode, from command line, without a graphical user
     interface. You can use this from, say, shell scripts.
bg: Конвертирай в пакетен режим, от командния ред, без графичен
     интерфейс. Това е използваемо, да кажем, чрез скриптове

en: Show tags for input files instead of converting them. This indicates 
     command line batch mode and disables the graphical user interface.
bg: Показване на таговете на входящите файлове, вместо конвертирането им. Това означава 
     влизане в команден ред и изключване на графичния интерфейс.

en: Set the output MIME type for batch mode. The default is %s. Note that you probably want to set the output suffix as well.
bg: Настройка на изходящия MIME тип на командния ред. Стандартния е %s. Вероятно ще искате да настроите суфикс...

en: Be quiet. Don't write normal output, only errors.
bg: Съобщавай само грешките.

en: Displays additional debug information
bg: Показване на допълнителна информация

en: Set the output filename suffix for batch mode.The default is %s . Note that the suffix does not affect
     the output MIME type.
bg: Задаване на суфикс. Стандартния е %s. Този суфикс няма да се отрази
     изходящия MIME тип.

en: Force number of concurrent conversions.
bg: Ограничаване на броя на едновременни преобразувания

en: Shows GStreamer Options
bg: Показване на настройките на GStreamer

en: 
    
    Error: %s
    %s
bg: 
    
    Грешка: %s
    %s

en: Plugin installation aborted.
bg: Инсталацията на плъгина е прекратена.

en: Cannot create '%s' folder.
bg: Невъзможно създаването на папка '%s'

note: pass
en: GStreamer Error:
bg: GStreamer грешка:

en: Conversion done in %s
bg: Преобразуването е завършено за %s

en: Unknown Album
bg: Неизвестен албум

en: Unknown Artist
bg: Неизвестен изпълнител

en: All files
bg: Всички файлове

en: 
    Error: %s
    %s
bg: 
    Грешка: %s
    %s

en: Same as input, but replacing the suffix
bg: Като оригиналния файл, но замествайки разширението

en: Same as input, but with an additional suffix
bg: Като оригиналния файл, но добавяйки разширение

en: Track number - title
bg: Номер на песен - Заглавие

en: Track title
bg: Номер на заглавие

en: Artist - title
bg: Изпълнител - Заглавие

en: Custom filename pattern
bg: Собствен шаблон за наименование на файла

en: artist-album
bg: изпълнител-албум

en: Available patterns:
bg: Налични шаблони

en: Into folder %s
bg: В папка %s

en: Target bitrate: %s
bg: Изходна плътност kb/s: %s

en: Open a file
bg: Отваряне на файл

en: Add Folder...
bg: Добави папка...

en: Preparing conversion...
bg: Подготовка за преобразуване ...

en: Converting
bg: Конвертиране

en: Canceled
bg: Отменено

en: Paused
bg: Прекъснато

en: %d:%02d left
bg: Остават %d:%02d

en: Ready
bg: Готово
