soundkonverter - en to et translation catalogue (524 entries)

en: About plugins
et: Pluginate info

en: Installed plugins:
et: Paigaldatud pluginad:

en: About plugin %1:
et: Plugina "%1" info:

en: Plugin type: %1
et: Plugina tüüp: %1

en: Backend binaries:
et: Taustprogrammid:

en: %1 (found at: %2)
et: %1 (leitud: %2)

en: %1 (not found)
et: %1 (ei leitud)

en: Supported codecs:
et: Toetatud koodekid:

en: Currently deactivated.
et: Hetkel deaktiveeritud.

en: Encode: %1
et: Kodeerimine: %1

en: Decode: %1
et: Dekodeerimine: %1

en: Configure %1 ...
et: %1 seadistamine...

en: Solutions for backend problems
et: Taustprogrammi probleemide lahendused

en: You have installed or removed backends and your soundKonverter settings can be optimized.
et: On paigaldatud või eemaldatud taustprogramme ning soundKonverteri seadeid saab optimeerida.

en: For encoding %1 files the backend '%2' can be replaced with '%3'.
et: %1-failide kodeerimisel on "%3" parem taustprogramm kui "%2".

en: For ripping audio CDs the backend '%1' can be replaced with '%2'.
et: Audio-CD-de rippimisel on "%2" parem taustprogramm kui "%1".

en: For decoding %1 files the backend '%2' can be replaced with '%3'.
et: %1-failide dekodeerimisel on "%3" parem taustprogramm kui "%2".

en: For applying Replay Gain to %1 files the backend '%2' can be replaced with '%3'.
et: Helitugevuse parandusteabe lisamisel %1-failidele on "%3" parem taustprogramm kui "%2".

en: Ignore
et: Eira

en: Fix
et: Paranda

en: soundKonverter couldn't find any missing packages.
    If you are missing some file formats you might need to install an additional plugin via the package manager of your distribution.
et: soundKonverter ei leidnud puuduvaid pakette.
    Kui tunned mõnest failivormingust puudust, võib olla vaja paigaldada mõni lisaplugin distro paketihalduri abil.

en: Some of the installed plugins aren't working.
    Possible solutions are listed below.
et: Mõned paigaldatud pluginad ei tööta.
    Võimalikud lahendused on toodud allpool.

en: Some files can't be decoded.
    Possible solutions are listed below.
et: Mõnede failide dekodeerimine pole võimalik.
    Võimalikud lahendused on toodud allpool.

en: Replay Gain isn't supported for some files.
    Possible solutions are listed below.
et: Helitugevuse parandusteave pole mõnede failide puhul toetatud.
    Võimalikud lahendused on toodud allpool.

en: Ripping audio CDs is not supported by any installed plugin.
    Please have a look at your distributions package manager in order to get a cd ripper plugin for soundKonverter.
et: Ükski paigaldatud plugin ei toeta audio-CD-de rippimist.
    soundKonverterile CD-rippimise plugina leidmiseks vaata oma distro paketihaldurisse.

en: Ripping audio CDs is currently not supported because of missing backends.
    Possible solutions are listed below.
et: Audio-CD-de rippimine pole hetkel puuduvate taustprogrammide tõttu võimalik.
    Võimalikud lahendused on toodud allpool.

en: Possible solutions for %1
et: Võimalikud lahendused: %1

[ctx: like in either or]
en: or
et: või

en: Affected files:
et: Mõjutatud failid:

en: Last used
et: Viimati kasutatud

en: High
et: Kõrge

[ctx: cover file name]
en: cover
et: kaanepilt

en: Try internal
et: Proovitakse sisemist

en: Very low
et: Väga madal

en: Low
et: Madal

en: Medium
et: Keskmine

en: Very high
et: Väga kõrge

en: Lossless
et: Kadudeta

en: Hybrid
et: Hübriid

en: User defined
et: Kasutajamääratud

en: Convert with soundKonverter
et: Teisenda soundKonverteriga...

en: Add Replay Gain with soundKonverter
et: Lisa helitugevuse parandusteave...

en: Advanced
et: Lisaseaded

en: Preferred file name extension for ogg vorbis files:
et: Eelistatud faililaiend Ogg Vorbise failidele:

en: Preferred comment tag field for ogg vorbis and flac files:
et: Eelistatud kommentaarisildi väli Ogg Vorbise ja FLAC-failidele:

en: Some applications use the field DESCRIPTION even though the field COMMENT is the correct one.
    Comments will be written to the selected field, when reading tags the selected field will be preferred.
et: Mõned programmid kasutavad välja DESCRIPTION, olgugi et korrektne oleks COMMENT.
    Kommentaarid kirjutatakse siin määratud väljale ning ka siltide lugemisel eelistatakse sama välja.

en: Preferred total tracks number tag field for ogg vorbis and flac files:
et: Eelistatud lugude koguarvu sildi väli Ogg Vorbise ja FLAC-failidele:

en: Total tracks number will be written to the selected field, when reading tags the selected field will be preferred.
    When using the field TRACKNUMBER, the track number and the total tracks number will be written to the same field separated by a slash ('/').
et: Lugude koguarv kirjutatakse siin määratud väljale ning ka siltide lugemisel eelistatakse sama välja.
    Kasutades välja TRACKNUMBER, kirjutatakse loo number ja lugude koguarv samale väljale, eraldades nad kaldkriipsuga (/).

en: Preferred total discs number tag field for ogg vorbis and flac files:
et: Eelistatud plaatide koguarvu sildi väli Ogg Vorbise ja FLAC-failidele:

en: Total discs number will be written to the selected field, when reading tags the selected field will be preferred.
    When using the field DISCNUMBER, the disc number and the total discs number will be written to the same field separated by a slash ('/').
et: Plaatide koguarv kirjutatakse siin määratud väljale ning ka siltide lugemisel eelistatakse sama välja.
    Kasutades välja DISCNUMBER, kirjutatakse plaadi number ja plaatide koguarv samale väljale, eraldades nad kaldkriipsuga (/).

en: Always use FAT compatible output file names
et: FAT-iga ühilduvate failinimede kasutamine

en: Replaces some special characters like '?' by '_'.
    If the output directory is on a FAT file system FAT compatible file names will automatically be used independently from this option.
et: Märkimisel asendadakse mõned erimärgid (nt "?") alakriipsudega ("_").
    Kui väljundkataloog asub FAT-failisüsteemil, kasutatakse FAT-iga ühilduvaid failinimesid automaatselt,
    sõltumata sellest, mis siin määratud on.

en: Eject CD after ripping has been completed
et: CD väljutatakse pärast rippimist

en: Debug
et: Silumine

en: Write log files to disc
et: Logifailide salvestamine kettale

en: Write log files to the hard drive while converting.
    This can be useful if a crash occurs and you can't access the log file using the log viewer.
    Log files will be written to %1
et: Märkimisel salvestatakse teisenduslogid kõvakettale.
    See võib olla kasulik kokkujooksmiste korral, kui programmi enda kaudu logi vaadata ei saa.
    Logifailid kirjutatakse kataloogi "%1"

en: Experimental
et: Katsejärgus

en: Store temporary files in memory unless the estimated size is more than:
et: Ajutisi faile hoitakse mälus, kui nende hinnanguline suurus on kuni

en: Don't store files that are expected to be bigger than this value in memory to avoid swapping
et: Saalimise vältimiseks ei hoita mälus faile, mille oodatav maht on siin määratust suurem.

en: It seems there's no filesystem mounted on /dev/shm
et: Paistab, et /dev/shm'i ei ole ühendatud ühtegi failisüsteemi

en: Use pipes when possible
et: Võimalusel toru kasutamine

en: Pipes make it unnecessary to use temporary files, therefore increasing the performance.
    But some backends cause errors in this mode so be cautious.
et: Torud muudavad tarbetuks ajutiste failide kasutamise, kasvatades nii jõudlust.
    Ent mõned taustprogrammid teevad selles režiimis vigu, seega ole ettevaatlik.

en: Decoder
et: Dekooder

en: Encoder
et: Kooder

en: Replay Gain
et: Helitugevuse parandus

en: Move %1 one position up
et: Liiguta "%1" ühe koha võrra üles

en: Move %1 one position down
et: Liiguta "%1" ühe koha võrra alla

en: About %1 ...
et: %1i info...

en: CD ripper
et: CD-rippija

en: Use plugin:
et: Kasutatav plugin:

en: Filters
et: Fintrid

en: Enable plugins:
et: Lubatud pluginad:

en: Priorities
et: Prioriteedid

en: Configure plugin priorities for format:
et: Pluginaprioriteetide seadistamine vormingule:

en: Show possible optimizations
et: Näita võimalikke täiustusi

en: You have changed the current settings.
    Do you want to save them?
et: Seadistust on muudetud.
    Kas tahad uue seadistuse salvestada?

en: Settings changed
et: Seadistusi on muudetud

en: This will choose the best backends for all formats and save the new preferences immediately.
    
    Do you want to continue?
et: See valib iga vormingu jaoks parima taustprogrammi ja salvestab uue seadistuse ilma küsimata.
    
    Kas tahad jätkata?

en: All backend settings seem to be optimal, there is nothing to do.
et: Taustprogrammide seaded näivad olevat optimaalsed, pole vaja midagi teha.

en: Saving covers to output directory
et: Kaanepiltide salvestamine väljundkataloogi

en: Save embedded covers to output directory
et: Põimitud kaanepiltide salvestamine väljundkataloogi

en: Always
et: Alati

en: Only if embedding the covers into the output files is not possible
et: Ainult siis, kui põimimine väljundfailidesse pole võimalik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: File name for the cover (when saving to output directory)
et: Kaanepildi failinimi (väljundkataloogi salvestades)

en: The embedded cover description
et: Põimitud kaanepildi kirjeldus

en: The default cover file name
et: Kaanepildi vaikimisi failinimi

en: Default cover file name:
et: Kaanepildi vaikimisi failinimi:

en: The following strings are wildcards that will be replaced
    by the information in the meta data:
    
    %a - Artist
    %b - Album
    %d - Cover description
    %r - Cover role
et: Järgnevad stringid on muutujad, mis asendatakse
    vastava infoga faili metaandmetest:
    
    %a - esitaja
    %b - album
    %d - kaanepildi kirjeldus
    %r - kaanepildi roll

en: Settings
et: Seadistused

en: General
et: Üldine

en: Cover art
et: Kaanepilt

en: Backends
et: Taustprogrammid

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Start in Mode:
et: Käivitusrežiim:

en: Simple
et: Lihtne

en: Detailed
et: Üksikasjalik

en: Default profile:
et: Vaikeprofiil:

en: Default format:
et: Vaikevorming:

en: Conversion
et: Teisendamine

en: Conflict handling:
et: Konfliktide lahendamine:

en: Generate new file name
et: Faili nimele lisatakse "uus"

en: Skip file
et: Fail jäetakse vahele

note: i18n("Overwrite file") );
en: Do that if the output file already exists
et: Mida teha, kui väljundfaili nimega fail juba olemas on.

en: Number of files to convert at once:
et: Samaaegselt teisendatavate failide arv:

en: You shouldn't set this number higher than the amount of installed processor cores.
    There have been %1 processor cores detected.
et: Seda numbrit ei tohiks sättida suuremaks protsessori tuumade arvust.
    Protsessoril tuvastati %1 tuuma.

en: Apply album gain to converted files
et: Albumi lugude helivaljuse ühtlustamine teisendamisel

en: Keep songs of the same album waiting in file list in order to apply album gain to all files.
et: Märkimisel hoitakse sama albumi lugusid faililoendis ootel, et neisse albumi helitugevuse parandusteave lisada.

en: Replay Gain tool
et: Helitugevuse parandustööriist

en: Group files in the Replay Gain tool by:
et: Failide rühmitamise alus helitugevuse parandustööriistas:

[ctx: Group files in the Replay Gain tool by]
en: Album tags and directories
et: Albumi sildid ja kataloogid

[ctx: Group files in the Replay Gain tool by]
en: Album tags only
et: Ainult albumi sildid

[ctx: Group files in the Replay Gain tool by]
en: Directories only
et: Ainult kataloogid

en: Number of items to process at once:
et: Samaaegselt teisendatavate failide arv:

en: Getting file
et: Faili hankimine

en: Copying "%1" to "%2"
et: Kopeerimine: "%1" -> "%2"

en: No more backends left to try :(
et: Pole enam ühtki taustprogrammi proovida :(

en: Converting
et: Teisendamine

en: Conversion failed. At least one of the used backends needs to be configured properly.
et: Teisendamine ebaõnnestus. Vähemalt üks kasutatud taustprogrammidest vajab seadistamist.

en: Conversion failed. The preferred plugin lacks support for a necessary feature.
et: Teisendamine ebaõnnestus. Eelistatud plugin ei toeta vajalikku funktsiooni.

en: Conversion failed. Unknown Error.
et: Teisendamine ebaõnnestus. Tundmatu viga.

en: Ripping
et: Rippimine

en: Decoding
et: Dekodeerimine

en: Applying filter
et: Filtri rakendamine

en: Encoding
et: Kodeerimine

en: Skipping Replay Gain, Album Gain will be calculated later
et: Helitugevuse parandusteabe vahelejätmine, hiljem arvutatakse albumi jaoks

en: Applying Replay Gain
et: Helitugevuse paranduse rakendamine

en: Writing tags
et: Metaandmete kirjutamine

en: Executing next step
et: Järgmise sammu alustamine

en: Read tags successfully
et: Metaandmed edukalt loetud

en: Unable to read tags
et: Siltide lugemine pole võimalik

[ctx: removing file]
en: Removing: %1
et: Eemaldamine: %1

en: An error occurred. Error code: %1 (%2)
et: Ilmnes viga. Veakood: %1 (%2)

en: Conversion failed. Exit code: %1
et: Teisendamine ebaõnnestus. Lõpetamise olek: %1

[ctx: identificator for the logger]
en: CD track %1: %2 - %3
et: CD rada %1: %2 - %3

[ctx: identificator for the logger]
en: CD track %1
et: CD rada %1

en: Adding new item to conversion list: '%1'
et: Uue üksuse lisamine teisendusloendisse: "%1"

en: Got log ID: %1
et: Logi-ID käes: %1

en: Track number: %1, device: %2
et: Raja number: %1, seade: %2

en: Possible conversion strategies:
et: Võimalikud teisenduskavad:

en: File system type: %1
et: Failisüsteemi tüüp: %1

en: An error occurred, the output file size is less than one percent of the input file size
et: Ilmnes viga, väljundfaili suurus on alla ühe protsendi sisendfaili suurusest

en: Conversion failed, trying again. Exit code: -2 (%1)
et: Teisendamine ebaõnnestus, proovitakse uuesti. Lõpetamise olek: -2 (%1)

en: Removing partially converted output file
et: Pooleldi teisendatud väljundfaili kustutamine

[ctx: Conversion exit status]
en: Normal exit
et: Tavaline väljumine

[ctx: Conversion exit status]
en: Succeeded but problems occurred
et: Õnnestus, aga ilmnesid probleemid

[ctx: Conversion exit status]
en: Aborted by the user
et: Kasutaja katkestas

[ctx: Conversion exit status]
en: Backend needs configuration
et: Taustprogrammid tahavad seadistamist

[ctx: Conversion exit status]
en: Not enough space on the output device
et: Väljundseadmel pole piisavalt ruumi

[ctx: Conversion exit status]
en: File already exists
et: Fail on juba olemas

[ctx: Conversion exit status]
en: An error occurred
et: Ilmnes viga

en: Executing command: "%1"
et: Käivitamine: "%1"

en: Removing file from conversion list. Exit code %1 (%2)
et: Faili eemaldamine teisendusloendist. Lõpetamise olek: %1 (%2)

en: Conversion time
et: Teisendusaeg

en: Output file size
et: Väljundfaili maht

en: File size ratio
et: Failisuuruse suhe

[ctx: The conversion progress can't be determined]
en: Unknown
et: Teadmata

en: Waiting for Replay Gain
et: Helitugevuse paranduse ootamine

en: Progress: %1
et: Edenemine: %1

en: Wave is a very simple audio format that doesn't compress the audio stream so it's lossless but the file size is very big and it doesn't support advanced features like tags.<br>It is supported by virtually any software or device.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/WAV">http://en.wikipedia.org/wiki/WAV</a>
et: Wave on väga lihtne helifailivorming, milles helivoogu kokku ei pakita. Seega on see kadudeta, kuid failid on väga suured ja ei toeta lisavõimalusi nagu sildid.<br>Seda vormingut oskab mängida praktiliselt iga tarkvara ja seade.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/WAV">http://en.wikipedia.org/wiki/WAV</a>

en: Advanced Audio Coding (AAC) is a lossy and popular audio format. It is widely used by Apple Inc.<br>In soundKonverter "aac" refers to only the codec. In order to get a file with tagging capabilities use "m4a/aac".<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding">http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Audio Coding</a>
et: Advanced Audio Coding (AAC) on populaarne kadudega helivorming. Seda kasutatakse laialt Apple'i toodetes.<br>soundKonverteris viitab "aac" üksnes koodekile. Et saada sildistatavat faili, kasuta vormingut "m4a/aac".<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding">http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Audio Coding</a>

en: Advanced Audio Coding (AAC) is a lossy and popular audio format. It is widely used by Apple Inc.<br>In soundKonverter "m4a/aac" refers to a MPEG-4 audio file encoded with AAC.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding">http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Audio Coding</a>
et: Advanced Audio Coding (AAC) on populaarne kadudega helivorming. Seda kasutatakse laialt Apple'i toodetes.<br>soundKonverteris viitab "m4a/aac" MPEG-4 helifailile, mis on kodeeritud AAC-ga.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding">http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Audio Coding</a>

en: Apple Lossless Audio Codec (ALAC) is a lossless audio format. It is widely used by Apple Inc.<br>In soundKonverter "m4a/alac" refers to a MPEG-4 audio file encoded with ALAC.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless">http://en.wikipedia.org/wiki/Apple Lossless</a>
et: Apple Lossless Audio Codec (ALAC) on kadudeta helivorming. Seda kasutatakse laialt Apple'i toodetes.<br>soundKonverteris viitab "m4a/alac" MPEG-4 helifailile, mis on kodeeritud ALAC-ga.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless">http://en.wikipedia.org/wiki/Apple Lossless</a>

en: Ogg Vorbis is a lossy and popular audio format.<br>It is free of any legal restrictions.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis">http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis</a>
et: Ogg Vorbis on populaarne kadudega helivorming.<br>See on vaba igasugustest juriidilistest piirangutest.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis">http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis</a>

en: Opus is a lossy audio format designed for real time communication over the internet.<br>It can cover a wide range of bitrates with a high quality and it is free of any legal restrictions.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)">http://en.wikipedia.org/wiki/Opus (audio format)</a>
et: Opus on kadudega helivorming, mis on mõeldud reaalajasideks üle Interneti.<br>See katab laia bitikiiruste vahemiku kõrge kvaliteediga ja on vaba igasugustest juriidilistest piirangutest.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)">http://en.wikipedia.org/wiki/Opus (audio format)</a>

en: MPEG-1 or MPEG-2 Audio Layer III (MP3) is the most popular lossy audio format.<br>It is supported by virtually all audio players even though it has some legal restrictions.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/MP3">http://en.wikipedia.org/wiki/MP3</a>
et: MPEG-1 or MPEG-2 Audio Layer III (MP3) on populaarseim kadudega helivorming.<br>Seda oskab mängida praktiliselt iga muusikamängija, kuid sel on juriidilisi piiranguid.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/MP3">http://en.wikipedia.org/wiki/MP3</a>

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is a lossless audio format.<br>It is free of any legal restrictions.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/FLAC">http://en.wikipedia.org/wiki/FLAC</a>
et: Free Lossless Audio Codec (FLAC) on kadudeta helivorming.<br>See on vaba igasugustest juriidilistest piirangutest.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/FLAC">http://en.wikipedia.org/wiki/FLAC</a>

en: Windows Media Audio (WMA) is a lossy audio format developed by Microsoft.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio">http://en.wikipedia.org/wiki/Windows Media Audio</a>
et: Windows Media Audio (WMA) on Microsofti arendatud kadudega helivorming.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio">http://en.wikipedia.org/wiki/Windows Media Audio</a>

en: AC3 or AC-3 is part of the Dolby Digital format family.<br>It was designed to be used for movies (e.g. DVDs) and supports surround sound.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital">http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby Digital</a>
et: AC3 või AC-3 kuulub Dolby Digitali vorminguperre.<br>See loodi kasutamiseks filmides (nt DVD-del) ja toetab <em>surround-</em> ehk ruumilist heli.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital">http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby Digital</a>

en: MPEG-1 or MPEG-2 Audio Layer II (MP2) is an old lossy audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1_Audio_Layer_II">http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1 Audio Layer II</a>
et: MPEG-1 või MPEG-2 Audio Layer II (MP2) on vana kadudega helivorming.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1_Audio_Layer_II">http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1 Audio Layer II</a>

en: Adaptive Multi-Rate Narrow-Band (AMR NB) is mainly used for speech compression for mobile communication.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Multi-Rate_audio_codec">http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive Multi-Rate audio codec</a>
et: Adaptive Multi-Rate Narrow-Band (AMR NB) on kasutusel peamiselt kõne pakkimisel mobiilsides.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Multi-Rate_audio_codec">http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive Multi-Rate audio codec</a>

en: Adaptive Multi-Rate Wide-Band (AMR WB) is an advanced version of AMR NB which uses a higher data rate resulting in a higher quality.<br>Still it should be used only for speech compression.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Multi-Rate_Wideband">http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive Multi-Rate Wideband</a>
et: Adaptive Multi-Rate Wide-Band (AMR WB) on AMR NB täiuslikum versioon, mis kasutab suuremat andmekiirust ja seega pakub kõrgemat kvaliteeti.<br>Siiski tasub seda kasutada vaid kõne pakkimiseks.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Multi-Rate_Wideband">http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive Multi-Rate Wideband</a>

en: Monkey's Audio is a lossless audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Monkey's_Audio">http://en.wikipedia.org/wiki/Monkey's Audio</a>
et: Monkey's Audio on kaduteta helivorming.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Monkey's_Audio">http://en.wikipedia.org/wiki/Monkey's Audio</a>

en: Speex is a lossy audio format designed for speech encoding.<br>It is free of any legal restrictions. Since the release of Opus, Speex is considered obsolete.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Speex">http://en.wikipedia.org/wiki/Speex<a/>
et: Speex on kadudega helivorming, mis loodi kõne kodeerimiseks.<br>See on vaba igasugustest juriidilistest piirangutest. Alates Opuse avaldamisest peetakse Speexi iganenuks.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Speex">http://en.wikipedia.org/wiki/Speex<a/>

en: Musepack (MPC) is a free and lossy file format based on mp2 and optimized for high quality.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack">http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack<a/>
et: Musepack (MPC) on vaba kadudega failivorming, mis põhineb MP2-l ja on optimeeritud kõrge kvaliteedi jaoks.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack">http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack<a/>

en: Shorten (SHN) is a free and lossless audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Shorten">http://en.wikipedia.org/wiki/Shorten</a>
et: Shorten (SHN) on vaba kadudeta helivorming.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Shorten">http://en.wikipedia.org/wiki/Shorten</a>

en: True Audio (TTA) is a free and lossless audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/TTA_(codec)">http://en.wikipedia.org/wiki/TTA (codec)<a/>
et: True Audio (TTA) on vaba kadudeta helivorming.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/TTA_(codec)">http://en.wikipedia.org/wiki/TTA (codec)<a/>

en: WavPack (WV) is a free and lossless audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/WavPack">http://en.wikipedia.org/wiki/WavPack<a/>
et: WavPack (WV) on vaba kadudeta helivorming.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/WavPack">http://en.wikipedia.org/wiki/WavPack<a/>

en: 8-Bit Sampled Voice (8SVX) is an audio file format standard developed by Electronic Arts for the Commodore-Amiga computer series.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/8SVX">http://en.wikipedia.org/wiki/8SVX</a>
et: 8-Bit Sampled Voice (8SVX) on Electronic Artsi arendatud helifailide standardvorming Commodore-Amiga arvutiseeriale.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/8SVX">http://en.wikipedia.org/wiki/8SVX</a>

en: Audio Interchange File Format (AIFF) is a very simple audio format that doesn't compress the audio stream so it's lossless but the file size is very big and it doesn't support advanced features like tags.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Audio_Interchange_File_Format">http://en.wikipedia.org/wiki/Audio Interchange File Format</a>
et: Audio Interchange File Format (AIFF) on väga lihtne helifailivorming, milles helivoogu kokku ei pakita. Seega on see kadudeta, kuid failid on väga suured ja ei toeta lisavõimalusi nagu sildid.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Audio_Interchange_File_Format">http://en.wikipedia.org/wiki/Audio Interchange File Format</a>

en: Killing process on user request
et: Kasutaja soovil protsessi tapmine

en: In order to encode %1 files, you need to install '%2'.
et: %1-failide kodeerimiseks tuleb paigaldada "%2".

en: In order to decode %1 files, you need to install '%2'.
et: %1-failide dekodeerimiseks tuleb paigaldada "%2".

en: In order to transcode %1 files, you need to install '%2'.
et: %1-failide teisendamiseks tuleb paigaldada "%2".

en: In order to calculate Replay Gain tags for %1 files, you need to install '%2'.
et: Helitugevuse parandusteabe arvutamiseks %1-failidel tuleb paigaldada pakett "%2".

en: '%1' should be shipped with your distribution.
et: "%1" peaks distroga kaasas olema.

en: Since '%1' includes patented codecs, it may not be included in the default installation of your distribution. Many distributions offer '%1' in an additional software repository.
et: Kuna "%1" sisaldab patenditud koodekeid, ei pruugi seda sinu distroga vaikimisi kaasas olla.
    Paljude distrode puhul leidub "%1" mõnes lisatarkvaravaramus.

en: You can download '%1' at %2
et: "%1" on allalaaditav aadressilt %2

en: In order to use the filter %1, you need to install '%2'.
et: Filtri "%1" kasutamiseks tuleb paigaldada "%2".

en: In order to use the filters %1, you need to install '%2'.
et: Filtrite "%1" kasutamiseks tuleb paigaldada "%2".

en: State
et: Olek

en: Input
et: Sisend

en: Output
et: Väljund

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Edit options...
et: Muuda seadeid...

en: Start conversion
et: Alusta teisendamist

en: Stop conversion
et: Peata teisendamine

en: Remove
et: Eemalda

en: This file type is unknown to soundKonverter.
    Maybe you need to install an additional soundKonverter plugin.
    You should have a look at your distribution's package manager for this.
et: See failitüüp on soundKonverterile tundmatu.
    Võimalik, et tuleks paigaldada veel mõni soundKonverteri plugin.
    Otsi seda oma distro paketihaldurist.

en: ... and %1 more files
et: ...ja veel %1 faili

en: Will be skipped
et: Jäetakse vahele

en: Waiting
et: Ootel

en: The conversion has failed.
    See the log for more information.
et: Teisendus ebaõnnestus.
    Lisainfot leiab logist.

en: CD track %1
et: CD rada %1

en: Do you want to overwrite the current file list?
    
    If not, the saved file list will be appended.
et: Kas tahad praeguse faililoendi asendada?
    
    Kui ei, siis salvestatud loend lisatakse praegusele.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Log ID
et: Logi ID

en: Finished logging
et: Logimine lõpetatud

en: Log Viewer
et: Logi

en: Update
et: Uuenda

en: Save to file...
et: Salvesta failiks...

en: Log file:
et: Logifail:

en: soundKonverter application log
et: soundKonverteri rakenduselogi

en: Save log file
et: Logifaili salvestamine

en: File already exists. Do you really want to overwrite it?
et: Selle nimega fail on juba olemas. Kas tahad olemasoleva üle kirjutada?

en: Writing to file failed.
    Maybe you haven't got write permission.
et: Faili kirjutamine ebaõnnestus.
    Võib-olla pole selleks piisavalt õigusi.

en: Nuvola icon theme
et: Nuvola ikooniteema

en: Amarok developers
et: Amaroki arendajad

en: All programmers of audio converters
et: Kõigi heliteisendajate loojad

en: Open the Replay Gain tool and add all given files
et: Avab helitugevuse parandustööriista ja lisab kõik antud failid

en: List all tracks on the cd drive <device>, 'auto' will search for a cd
et: Loetleb kõik rajad <CD-seadmel>; 'auto' andmisel otsitakse CD'd

en: Add all files using the given profile
et: Kõik failid lisatakse kasutades <profiili>

en: Add all files using the given format
et: Kõik failid lisatakse kasutades <vormingut>

en: Output all files to <directory>
et: Kõik failid väljastatakse <kataloogi>

en: Start soundKonverter invisible
et: soundKonverter käivitatakse peidetult

en: Start the conversion immediately (enabled when using '--invisible')
et: Teisendamist alustatakse otsekohe (seda tehakse ka võtme '--invisible' kasutamisel)

en: Close soundKonverter after all files are converted (enabled when using '--invisible')
et: Pärast kõikide failide teisendamist soundKonverter suletakse (seda tehakse ka võtme '--invisible' kasutamisel)

en: Execute <command> after each file has been converted (%i=input file, %o=output file)
et: Pärast iga faili teisendamist käivitatakse <käsk> (%i = sisendfail, %o = väljundfail)

en: Audio file(s) to append to the file list
et: Nimekirja lisatav(ad) helifail(id)

[ctx: cover type]
en: Unclassified
et: Määratlemata

[ctx: cover type]
en: 32x32 PNG file icon
et: 32x32 px PNG-vormingus faili ikoon

[ctx: cover type]
en: File icon
et: Faili ikoon

[ctx: cover type]
en: Front cover
et: Karbi esikülg

[ctx: cover type]
en: Back cover
et: Karbi tagakülg

[ctx: cover type]
en: Leaflet page
et: Voldiku lehekülg

[ctx: cover type]
en: CD photo
et: CD foto

[ctx: cover type]
en: Lead artist picture
et: Pilt peaesinejast

[ctx: cover type]
en: Artist picture
et: Pilt esitajast

[ctx: cover type]
en: Conductor picture
et: Pilt dirigendist

[ctx: cover type]
en: Band picture
et: Pilt bändist

[ctx: cover type]
en: Composer picture
et: Pilt heliloojast

[ctx: cover type]
en: Lyricist picture
et: Pilt sõnade autorist

[ctx: cover type]
en: Picture of the recording location
et: Pilt lindistuskohast

[ctx: cover type]
en: Picture of the artists during recording
et: Pilt muusikutest lindistamise ajal

[ctx: cover type]
en: Picture of the artists during performance
et: Pilt muusikutest esituse ajal

[ctx: cover type]
en: Picture from a video
et: Kaader filmist/videost

[ctx: cover type]
en: Picture of a large, coloured fish
et: Pilt suurest värvilisest kalast

[ctx: cover type]
en: Illustration related to the track
et: Looga seotud illustratsioon

[ctx: cover type]
en: Band logo
et: Bändi logo

[ctx: cover type]
en: Publisher logo
et: Väljaandja logo

en: Add CD tracks
et: CD radade lisamine

en: 1. Select CD tracks
et: 1. Vali CD rajad

en: 2. Set conversion options
et: 2. Määra teisendusvalikud

en: Album artist:
et: Albumi artist:

en: Disc No.:
et: Plaadi nr:

[ctx: Track/Disc No. x of y]
en: of
et: /

en: Year:
et: Aasta:

en: Genre:
et: Stiil:

[ctx: column title]
en: Rip
et: Ripitav

en: Track
et: Lugu

en: Artist
et: Esitaja

en: Composer
et: Helilooja

en: Title
et: Pealkiri

en: Length
et: Pikkus

en: Player
et: Mängija

en: No track selected
et: Ühtki rada pole valitud

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Artist:
et: Esitaja:

en: Composer:
et: Helilooja:

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Select your desired output options and click on "Ok".
et: Vali soovitud väljundseaded ja klõpsa "OK".

en: Save cue sheet...
et: Salvesta cue-fail...

en: Request CDDB
et: CDDB päring

en: Rip entire CD to one file
et: Kogu CD rippimine üheks failiks

en: Ripping an entire cd to a single file is not supported by the installed backends.
    Possible solutions are listed below.
et: Paigaldatud taustprogrammid ei toeta kogu CD rippimist üheks failiks.
    Võimalikud lahendused on toodud allpool.

en: Ripping an entire cd to a single file is not supported by the installed backends.
    Please check your distribution's package manager in order to install an additional ripper plugin which supports ripping to one file.
et: Paigaldatud taustprogrammid ei toeta kogu CD rippimist üheks failiks.
    Vaata, kas distro paketihalduris on saadaval rippimisplugin, mis seda toetab.

en: Proceed
et: Jätka

en: Ok
et: OK

en: Cancel
et: Loobu

en: Select CD-ROM drive
et: CD-seadme valimine

en: Multiple CD-ROM drives where found. Please select one:
et: Leiti mitu CD-seadet. Vali üks:

en: %1 (%2): Audio CD with %3 tracks
et: %1 (%2): audio-CD %3 rajaga

en: Please wait, trying to download CDDB data ...
et: Palun oota, CDDB-st andmete allalaadimine...

en: Select CDDB Entry
et: CDDB kirje valimine

en: Multiple CDDB entries where found. Please select one:
et: Leiti mitu CDDB-kirjet. Vali üks:

en: All tracks
et: Kõik rajad

en: Tracks
et: Rajad

en: Please select at least one track in order to proceed.
et: Jätkamiseks vali mõni rada.

en: No conversion options selected.
et: Teisendusvalikud on määramata.

en: A file with this name already exists.
    
    Do you want to overwrite the existing one?
et: Selle nimega fail on juba olemas.
    
    Kas tahad olemasoleva üle kirjutada?

en: File already exists
et: Fail on juba olemas

en: Add folder
et: Kataloogi lisamine

en: 1. Select directory
et: 1. Vali kataloog

en: Directory:
et: Kataloog:

en: Only add selected file formats:
et: Lisatakse ainult järgmistes vormingutes failid:

en: Are you missing some file formats?
et: Mõni failivorming puudu?

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select none
et: Ära vali midagi

en: Recursive
et: Rekursiivselt

en: If checked, files from subdirectories will be added, too.
et: Märkimisel lisatakse ka failid alamkataloogidest.

en: Add Files
et: Failide lisamine

en: %1 files
et: %1-failid

en: All supported files
et: Kõik toetatud failid

en: All files
et: Kõik failid

en: Add playlist
et: Esitusloendi lisamine

en: The following files couldn't be found:
et: Järgmisi faile ei leitud:

en: Files not found
et: Leidmata failid

en: Add url
et: URL-i lisamine

en: 1. Enter url
et: 1. Sisesta URL

en: The Url you entered is invalid. Please try again.
et: Sisestatud URL ei sobi. Proovi uuesti.

en: Format:
et: Vorming:

en: Use Plugin:
et: Kasutatav plugin:

en: Destination:
et: Sihtkoht:

en: Calculate Replay Gain tags
et: Helitugevuse parandussiltide arvutamine

en: Save current options as a profile
et: Salvesta need seaded profiilina

en: Load saved profiles
et: Salvestatud profiilide laadimine

en: Replay Gain is not supported for the %1 file format.
    Possible solutions are listed below.
et: %1-vormingu puhul helitugevuse parandusteavet ei toetata.
    Võimalikud lahendused on toodud allpool.

en: Replay Gain is not supported for the %1 file format.
    Please check your distribution's package manager in order to install an additional Replay Gain plugin.
et: %1-vormingu puhul helitugevuse parandusteavet ei toetata.
    Otsi vajalikku pluginat oma distro paketihaldurist.

en: Replay Gain tags can tell your music player how loud a track is
    so it can adjust the volume to play all tracks with equal loudness.
et: Helitugevuse parandusteabe siltidega saab muusikamängijale ette öelda,
    kui vali iga lugu on, et automaatselt helivaljust sättida ja mängida kõiki lugusid sama valjult.

en: Using the current conversion options will create files with approximately %1 per minute.
et: Praeguste teisendusseadetega tuleb failimahuks umbes %1 minuti kohta.

en: New profile
et: Uus profiil

en: Enter a name for the new profile:
et: Sisesta uue profiili nimi:

en: You cannot save a profile without a name.
et: Profiili ei saa salvestada ilma nimeta.

en: Profile name is empty
et: Profiili nimi puudub

en: You cannot overwrite the built-in profiles.
et: Sisse-ehitatud profiile pole võimalik üle kirjutada.

en: Profile already exists
et: Profiil on juba olemas

en: A profile with this name already exists.
    
    Do you want to overwrite the existing one?
et: Selle nimega profiil on juba olemas.
    
    Kas tahad olemasoleva üle kirjutada?

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Edit conversion options
et: Muuda teisendusvalikuid

en: Tags
et: Sildid

en: Covers:
et: Kaanepildid:

en: Edit
et: Redigeeri

en: Track No.:
et: Loo nr:

en: Edit tags
et: Redigeeri silte

en: No file selected
et: Ühtegi faili pole valitud

en: The tags could not be read, because this is not a local file.
    soundKonverter will try to read the tags, when it is about to convert the file.
    If you want to edit the tags, you can hit the button below but then soundKonverter will not try
    to read the tags after downloading.
et: Selle faili siltide lugemine polnud võimalik, sest tegu pole kohaliku failiga.
    Vahetult enne teisendamist proovib soundKonverter uuesti.
    Kui tahad silte käsitsi redigeerida, klõpsa alloleval nupul. Sel juhul pärast faili allalaadimist
    silte uuesti lugeda ei proovita.

en: Reading the tags of this file failed.
    soundKonverter will try to read the tags a second time, when it is about to convert the file.
    If you want to edit the tags, you can hit the button below but then soundKonverter will not try
    to read the tags a second time.
et: Selle faili siltide lugemine ebaõnnestus.
    Vahetult enne teisendamist proovib soundKonverter uuesti.
    Kui tahad silte käsitsi redigeerida, klõpsa alloleval nupul. Sel juhul silte uuesti lugeda ei proovita.

[ctx: cover tooltip]
en: Cover type:
et: Pildi tüüp:

[ctx: cover tooltip]
en: Description:
et: Kirjeldus:

[ctx: cover tooltip]
en: Size:
et: Suurus:

[ctx: cover tooltip]
en: %1 x %2 pixels (%3)
et: %1 x %2 pikslit (%3)

[ctx: cover tooltip]
en: Mime type:
et: MIME-tüüp:

en: %1 Files
et: %1 faili

en: You have selected multiple files with different conversion options.
    You can change the options of all files by hitting the button below.
et: Valitud on mitu erinevate teisendusvalikutega faili.
    Kõikide failide valikute ühtseks muutmiseks klõpsa alloleval nupul.

en: Reading the tags of one or more files failed.
    soundKonverter will try to read the tags a second time, when it is about to convert the files.
    If you want to edit the tags, you can hit the button below but then soundKonverter will not try
    to read the tags a second time.
et: Vähemalt ühe faili siltide lugemine ebaõnnestus.
    Vahetult enne teisendamist proovib soundKonverter uuesti.
    Kui tahad silte käsitsi redigeerida, klõpsa alloleval nupul. Sel juhul silte uuesti lugeda ei proovita.

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Remove the selected profile
et: Eemalda valitud profiil

en: Information about the selected profile
et: Info valitud profiili kohta

en: Information about the selected file format
et: Info valitud failivormingu kohta

en: More formats...
et: Rohkem vorminguid...

en: Optional:
et: Valikuline:

en: Encoding files with a very low quality can be useful if you have a mobile device where your storage space is limited.
    It is not recommended to save your music in this quality without a copy of higher quality.
et: Failide kodeerimine väga madala helikvaliteediga võib olla kasulik, kui sul on väga piiratud mälumahuga mobiilne seade.
    Pole soovitatav salvestada oma muusikat sellise kvaliteediga ilma, et säiliks ka kõrgema kvaliteediga koopia.

en: Encoding files with a low quality can be useful if you have a mobile device where your storage space is limited.
    It is not recommended to save your music in this quality without a copy of higher quality.
et: Failide kodeerimine madala helikvaliteediga võib olla kasulik, kui sul on väga piiratud mälumahuga mobiilne seade.
    Pole soovitatav salvestada oma muusikat sellise kvaliteediga ilma, et säiliks ka kõrgema kvaliteediga koopia.

en: Encoding files with a medium quality is a compromise between quality and file size.
    Most people might not hear much of a difference to the original files but you should only use it to save music if your storage space is limited.
et: Failide kodeerimine keskmise helikvaliteediga on kompromiss kvaliteedi ja failisuuruse vahel.
    Enamik inimesi ilmselt ei kuule algsete failidega võrreldes suuremat erinevust, kuid muusikat tasub sellise kvaliteediga salvestada vaid siis, kui kettaruum on piiratud.

en: Encoding files with a high quality is a good choice if you have enough storage space available. You can use this to save your music.
et: Failide kodeerimine kõrge helikvaliteediga on hea valik, kui sul on piisavalt salvestusruumi. Sellise kvaliteediga juba võib oma muusikat hoida.

en: Encoding files with a very high quality is fine if you have enough storage space.
et: Failide kodeerimine väga kõrge helikvaliteediga sobib siis, kui kettaruumi on piisavalt.

en: Encoding files lossless will preserve the quality of the original file.
    It is only then useful if the original file has a good quality (e.g. audio CD).
    The file size will be big, so you should only use it if you have enough storage space.
et: Failide kodeerimine ilma kadudeta säilitab algse faili helikvaliteedi.
    See on mõttekas üksnes juhul, kui sisend on kõrge kvaliteediga (nt heli-CD).
    Saadavad failid on väga suured, mistõttu tasub seda kasutada vaid siis, kui kettaruumi on piisavalt.

en: You can define your own profile in the "Detailed" tab.
et: Omaloodud profiili saad määrata kaardil "Üksikasjalik".

en: This is a user defined profile.
et: See on kasutajamääratud profiil.

en: Profile info for %1
et: Profiili "%1" info

en: Do you really want to remove the profile: %1
et: Kas tahad kindlasti eemaldada profiili "%1"?

en: Remove profile?
et: Profiili eemaldamine

en: Format info for %1
et: Vormingu "%1" info

en: Sorry, no format information available.
et: Vabandust, infot vormingu kohta pole.

en: By meta data
et: Metaandmete põhjal

en: Source directory
et: Lähtekataloog

en: Specify output directory
et: Määratud kataloog

en: Copy directory structure
et: Kataloogipuu kopeerimine

en: Choose an output directory
et: Vali väljundkataloog

en: Open the output directory with Dolphin
et: Ava väljundkataloog Dolphinis

en: Unknown Artist
et: Esitaja teadmata

en: Unknown Album
et: Album teadmata

en: No Comment
et: Kommentaar puudub

en: Unknown Genre
et: Stiil teadmata

en: Unknown Composer
et: Helilooja teadmata

en: Unknown Title
et: Pealkiri teadmata

[ctx: will be appended to the filename if a file with the same name already exists]
en: new
et: uus

en: Name all converted files according to the specified pattern
et: Teisendatud failid nimetatakse määratud mustri järgi.

en: The following strings are wildcards that will be replaced
    by the information in the meta data:
    
    %a - Artist
    %z - Album artist
    %b - Album
    %c - Comment
    %d - Disc number
    %g - Genre
    %n - Track number
    %p - Composer
    %t - Title
    %y - Year
    %f - Original file name
    %s - Path to the source directory
    
    You may parenthesize these wildcards and surrounding characters with squared brackets ('[' and ']')
    so they will be ignored if the replacement value is empty.
    In order to use squared brackets you will have to escape them with a backslash ('\[' and '\]').
et: Järgnevad stringid on muutujad, mis asendatakse
    vastava infoga faili metaandmetest:
    
    %a - esitaja
    %z - albumi artist
    %b - album
    %c - kommentaar
    %d - plaadi number
    %g - stiil
    %n - loo number
    %p - helilooja
    %t - pealkiri
    %y - aasta
    %f - algne failinimi
    %s - lähtekataloogi tee
    
    Kui panna muutujad (vajadusel koos neid ümbritsevate
    märkidega) nurksulgudesse (s.t "[" ja "]" vahele), siis neid
    eiratakse, kui vastava muutuja asendusväärtus on tühi.
    Et failinimedes nurksulge endid kasutada, tuleb nende ette
    panna kurakriips (niiviisi: "\[" ja "\]").

en: Output all converted files into the same directory as the original files
et: Teisendatud failid kirjutatakse lähtefailidega samasse kataloogi.

en: Output all converted files into the specified output directory
et: Teisendatud failid kirjutatakse määratud väljundkataloogi.

en: Copy the whole directory structure for all converted files
et: Kopeeritakse teisendatud failide kogu kataloogipuu.

en: Mode:
et: Režiim:

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Quality level from %1 to %2 where %2 is the highest quality.
    The higher the quality, the bigger the file size and vice versa.
et: Kvaliteeditase vahemikus %1 kuni %2, kusjuures %2 on kõrgeim kvaliteet.
    Mida kõrgem kvaliteet, seda suuremad failid ja vastupidi.

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Additional encoder arguments:
et: Lisaargumendid kooderile:

en: Enable experimental codecs in the ffmpeg configuration dialog.
et: Luba ffmpeg seadistusdialoogis katsejärgus koodekite kasutamine.

en: Compile ffmpeg with %1 support.
et: Kompileeri ffmpeg %1 toega.

en: Configure %1
et: %1i seadistamine

en: Enable experimental codecs
et: Katsejärgus koodekite lubamine

en: Please restart soundKonverter in order to activate the changes.
et: Muudatuste rakendamiseks käivita soundKonverter uuesti.

en: Compression level:
et: Pakkimistase:

en: Compression level from %1 to %2 where %2 is the best compression.
    The better the compression, the slower the conversion but the smaller the file size and vice versa.
et: Pakkimistase vahemikus %1 kuni %2, kusjuures %2 on maksimaalne tihendus.
    Mida kõrgem pakkimistase, seda aeglasem teisendus ja väiksem fail ning vastupidi.

en: Use SoundFont file:
et: Kasutatav SoundFonti fail:

en: In order to convert the midi data to a wave form you need a SoundFont which maps the midi data to sound effects.
    Have a look at %1 in order to get SoundFont files.
et: MIDI-andmete lainekujule (wav-vormingusse) teisendamiseks on vajalik SoundFont, mis seob MIDI-andmed heliefektidega.
    SoundFonti failide saamiseks vaata aadressile %1.

en: FluidSynth is not configured, yet. You need to set a SoundFont file.
et: FluidSynth pole veel seadistatud. Määrata tuleb SoundFonti fail.

en: Preset:
et: Eelseade:

[ctx: Backend profile]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: Backend profile]
en: Standard
et: Tavaline

[ctx: Backend profile]
en: Extreme
et: Äärmuslik

[ctx: Backend profile]
en: Insane
et: Hullumeelne

en: Specify bitrate
et: Määratud bitikiirus

en: Encode using a constant bitrate.
    Only works with 80, 96, 112, 128, 160, 192, 224, 256 and 320 kbps
et: Kodeerimisel kasutatakse konstantset bitikiirust.
    Töötab ainult 80, 96, 112, 128, 160, 192, 224, 256 või 320 kb/s puhul.

en: Fast encoding
et: Kiire kodeerimine

en: Use a faster encoding algorithm (results in a slightly lower output quality).
et: Märkimisel kasutatakse kiiremat (ja natuke madalama väljundkvaliteediga) kodeerimisalgoritmi.

en: Bitrate mode:
et: Bitikiiruse režiim:

en: Variable
et: Varieeruv

en: Average
et: Keskmine

en: Constant
et: Konstantne

en: Compression level from %1 to %2 where %2 is the best compression.
    The better the compression, the slower the conversion but the smaller the file size and vice versa.
    A value of %3 is recommended.
et: Pakkimistase vahemikus %1 kuni %2, kusjuures %2 on maksimaalne tihendus.
    Mida kõrgem pakkimistase, seda aeglasem teisendus ja väiksem fail ning vastupidi.
    Soovitatav väärtus on %3.

en: This preset should provide near transparency to most people on most music (~150 kbps abr).
et: See eelseade peaks olema piisav enamikule inimestest enamiku muusika jaoks (~150 kb/s abr).

en: This preset should generally be transparent to most people on most music
    and is already quite high in quality (~230 kbps abr).
et: See eelseade peaks olema piisav enamikule inimestest enamiku muusika jaoks
    ja on juba päris kõrge kvaliteediga (~230 kb/s abr).

en: If you have extremely good hearing and similar equipment, this preset will generally provide
    slightly higher quality than the standard mode (~280 kbps abr).
et: Kui sul on äärmiselt hea kuulmine ja vastav helitehnika, siis see eelseade pakub üldjuhul
    tavarežiimist veidi kõrgemat kvaliteeti (~280 kb/s abr).

en: This preset will usually be overkill for most people and most situations, but if you must have
    the absolute highest quality with no regard to filesize, this is the way to go (320 kbps cbr).
et: Enamiku inimeste ja olukordade jaoks on see eelseade nagu sääsejaht suurtükiga, kuid kui
    tahad tingimata parimast parimat kvaliteeti ja ei hooli failimahust, siis on siin midagi sulle (320 kb/s cbr).

en: Stereo mode:
et: Stereorežiim:

en: Automatic
et: Automaatne

en: Joint Stereo
et: Liitstereo

en: Simple Stereo
et: Lihtstereo

en: Forced Joint Stereo
et: Sunnitud liitstereo

en: Dual Mono
et: Topeltmono

en: About %1
et: %1i info

en: LAME is a free high quality MP3 encoder.
    You can get it at: http://lame.sourceforge.net
et: LAME on vaba kõrgekvaliteetne MP3-kooder.
    Saad selle aadressilt http://lame.sourceforge.net

en: Enable experimental codecs in the libav configuration dialog.
et: Luba libav seadistusdialoogis katsejärgus koodekite kasutamine.

en: Compile libav with %1 support.
et: Kompileeri libav %1 toega.

[ctx: Backend profile]
en: Telephone
et: Telefon

[ctx: Backend profile]
en: Thumb
et: Pöial

[ctx: Backend profile]
en: Radio
et: Raadio

[ctx: Backend profile]
en: Braindead
et: Ajusurnud

en: Either use one of MusePacks's presets or your own settings.
et: Kasutada võib MusePacki eelseadeid või omamääratud seadeid.

en: low quality (~60 kbps abr).
et: madal kvaliteet (~60 kb/s abr).

en: low/medium quality (~90 kbps abr).
et: alla keskmise kvaliteet (~90 kb/s abr).

en: medium quality (~130 kbps abr).
et: keskmine kvaliteet (~130 kb/s abr).

en: high quality (~180 kbps abr).
et: kõrge kvaliteet (~180 kb/s abr).

en: excellent quality (~210 kbps abr).
et: hiilgav kvaliteet (~210 kb/s abr).

en: excellent quality (~240 kbps abr).
et: hiilgav kvaliteet (~240 kb/s abr).

en: excellent quality (~270 kbps abr).
et: hiilgav kvaliteet (~270 kb/s abr).

en: You can download '%1' at '%2' after entering an email address.
et: "%1" on allalaaditav aadressilt %2, kuid eeldab e-posti aadressi sisestamist.

en: '%1' is usually in the package '%2' which should be shipped with your distribution.
et: "%1" leidub enamasti paketis "%2", mis peaks distroga kaasas olema.

en: Uncoupled channels
et: Paardamata kanalid

en: Use one mono stream per channel
et: Iga kanali jaoks kasutatakse ühte monoheliga voogu.

en: TwoLame is a free MP2 encoder.
    You can get it at: http://www.twolame.org
et: TwoLame on vaba MP2-kooder.
    Saad selle aadressilt http://www.twolame.org

en: '%1' is usually in the package '%2' which you can download at %3
et: "%1" leidub enamasti paketis "%2", mille saab alla laadida aadressilt %3

en: Fast
et: Kiire

en: Normal
et: Tavaline

en: High quality
et: Kõrge kvaliteet

en: Very high quality
et: Ülikõrge kvaliteet

en: Normalize
et: Normaliseerimine

en: Enable experimental codecs in the sox configuration dialog.
et: Luba sox'i seadistusdialoogis katsejärgus koodekite kasutamine.

en: Compile sox with %1 support.
et: Kompileeri sox %1 toega.

en: Sample rate change quality:
et: Diskreetimissageduse muutmiskvaliteet:

en: Quick
et: Kiire

en: Effect:
et: Efekt:

en: Disabled
et: Keelatud

en: Remove this effect
et: Eemalda see efekt

en: Add
et: Lisa

en: Add another effect
et: Lisa veel üks efekt

en: Normalize:
    Change the volume so all files have the same loudness
et: Normaliseerimine:
    muudab helitugevust nii, et kõik failid on sama valjud

en: Bass:
    Amplify the low frequencies
et: Bass:
    võimendab madalaid sagedusi

en: Treble:
    Amplify the high frequencies
et: Kõrged:
    võimendab kõrgeid sagedusi

en: Sample rate:
et: Diskreetimissagedus:

en: Sample size:
et: Diskreedisuurus:

en: Channels:
et: Kanalid:

en: Use tag format:
et: Sildivorming:

en: Modify audio stream
et: Helivoo muutmine

en: Write gain adjustments directly into the encoded data. That way the adjustment works with all mp3 players.
    Undoing the changes is still possible since correction data will be written as well.
et: Helitugevust muudetakse otse kodeeritud andmetes. Nii töötab parandus kõigis MP3-mängijates.
    Kuna kirjutatakse ka parandusteave, saab muudatused siiski tagasi võtta.

en: In order to rip audio cds per track or to a single file, you need to install 'cdparanoia'.
    'cdparanoia' is usually shipped with your distribution, the package name can vary.
et: Audio-CD-de rippimiseks radade kaupa või üheks failiks tuleb paigaldada "cdparanoia".
    See on saadaval enamikul distrodest, kuid paketi nimi võib veidi erineda.

en: Force read speed:
et: Sunnitakse lugemiskiirust:

en: Maximum read retries:
et: Korduslugemisi (max):

en: Enable paranoia
et: Paranoia lubamine

en: Enable extra paranoia
et: Lisaparanoia lubamine

en: In order to rip audio cds per track or to a single file, you need to install 'icedax'.
    'icedax' is usually shipped with your distribution, the package name can vary.
et: Audio-CD-de rippimiseks radade kaupa või üheks failiks tuleb paigaldada "icedax".
    See on paigaldatud (või paigaldatav) enamikul distrodest, kuigi paketi nimi võib veidi erineda.

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Remaining time:
et: Aeg lõpetamiseni:

en: Finished
et: Valmis

en: File
et: Fail

en: Collapse all
et: Ahenda kõik

en: Expand all
et: Laienda kõik

note: i18n("Calculate Replay Gain"), this ); connect( processAddAction, SIGNAL(triggered()), this, SLOT(processAddSelectedItems()) ); processRemoveAction = new KAction( KIcon("list-remove"), i18n("Remove Replay Gain"), this ); connect( processRemoveAction, SIGNAL(triggered()), this, SLOT(processRemoveSele
en: Move to new Album
et: Liiguta uude albumisse

en: Some tracks can't be added to the album because either the codec or the sampling rate is different.
et: Mõnesid lugusid pole võimalik albumisse lisada, kuna neil on erinev vorming või diskreetimissagedus.

en: New album
et: Uus album

en: Replay Gain failed. The used backend needs to be configured properly.
et: Helitugevuse parandus ebaõnnestus. Kasutatud taustprogramm tuleb korralikult seadistada.

en: Replay Gain failed. The preferred plugin lacks support for a necessary feature.
et: Helitugevuse parandus ebaõnnestus. Eelistatud plugin ei toeta vajalikku funktsiooni.

en: Replay Gain failed. Unknown Error.
et: Helitugevuse parandus ebaõnnestus. Tundmatu viga.

en: Replay Gain failed. Exit code: %1
et: Helitugevuse parandus ebaõnnestus. Lõpetamise olek: %1

en: Adding new item to Replay Gain processing list: '%1'
et: Uue üksuse lisamine helitugevuse paranduse töötlusloendisse. : "%1"

en: Replay Gain for %1
et: Helitugevuse parandus: "%1"

en: Possible Replay Gain backends:
et: Võimalikud helitugevuse paranduse taustprogrammid:

[ctx: Conversion exit status]
en: Skipped
et: Jäeti vahele

en: Add folder...
et: Lisa kataloog...

en: Add files...
et: Lisa faile...

en: Show soundKonverter main window
et: Näitab soundKonverteri põhiakent

en: Tag untagged
et: Sildista

en: Calculate Replay Gain tags for all files in the file list without Replay Gain tags.
et: Helitugevuse parandusteave arvutatakse loendi kõigile failidele, millel seda veel pole.

en: Untag tagged
et: Eemalda sildid

en: Remove the Replay Gain tags from all files in the file list.
et: Helitugevuse parandusteave eemaldatakse kõigilt failidelt loendis.

en: Force recalculation
et: Kordusarvutuse sundimine

en: Recalculate Replay Gain tags for files that already have Replay Gain tags set.
et: Helitugevuse parandusteave arvutatakse uuesti ka failidele, millel juba on helitugevuse parandusteabe sildid.

en: Close
et: Sulge

en: There are still Replay Gain jobs running.
    Do you really want to cancel them?
et: Helitugevuse parandustööd alles käivad.
    Kas tahad kindlasti need katkestada?

en: This is soundKonverter %1
et: See on soundKonverter %1

en: Compiled with TagLib %1.%2.%3
et: Kompiilitud TagLib'i versiooniga %1.%2.%3

en: Support for cover art in FLAC picture format for Xiph tags requires taglib 1.7 or later.
et: FLAC-i pildivormingus Xiph-siltide toe jaoks on vaja taglib'i versiooni 1.7 või uuemat.

en: Support for cover art for ASF/WMA tags requires taglib 1.7 or later.
et: ASF-/WMA-kaanepildisiltide toe jaoks on vaja taglib'i versiooni 1.7 või uuemat.

en: Support for tags for Ogg Opus files requires taglib 1.9 or later.
et: Ogg Opus failide siltide toe jaoks on vaja taglib'i versiooni 1.9 või uuemat.

en: View logs...
et: Logid...

en: Replay Gain tool...
et: Helitugevuse parandustööriist...

en: About plugins...
et: Pluginate info...

en: Add CD tracks...
et: Lisa CD-radu...

en: Add url...
et: Lisa URL...

en: Add playlist...
et: Lisa esitusloend...

en: Load file list
et: Laadi faililoend

en: Save file list
et: Salvesta faililoend

en: No codec plugins could be loaded. Without codec plugins soundKonverter can't work.
    This problem can have two causes:
    1. You just installed soundKonverter and the KDE System Configuration Cache is not up-to-date, yet.
    In this case, run kbuildsycoca4 and restart soundKonverter to fix the problem.
    2. Your installation is broken.
    In this case try reinstalling soundKonverter.
et: Ühegi koodekiplugina laadimine polnud võimalik. Ilma nendeta soundKonverter ei tööta.
    Probleemil võib olla kaks põhjust:
    1. Sa just paigaldasid soundKonverteri KDE süsteemiseadistuse vahemälu pole veel uuendatud.
    Sel juhul käivita probleemi lahendamiseks käsk kbuildsycoca4 ning käivita soundKonverter uuesti.
    2. Su paigaldus on katki.
    Sel juhul proovi soundKonverter uuesti paigaldada.

en: Removing old file: %1
et: Vana faili eemaldamine: %1

en: Start
et: Alusta

en: Stop
et: Katkesta

en: Stop immediatelly
et: Katkesta kohe

en: Stop after current conversions are completed
et: Katkesta pärast praeguste teisenduste valmimist

en: Continue after current conversions are completed
et: Jätka pärast praeguste teisenduste valmimist

en: No CD device found
et: CD-seadet ei leitud

en: Audio file converter, CD ripper and Replay Gain tool
et: Helifailide teisendaja, CD-rippija ja helitugevuse parandustööriist

en: Rip Audio CD with soundKonverter
et: Ripi audio-CD soundKonverteriga
