soundkonverter - en to nl translation catalogue (504 entries)

en: About plugins
nl: Over plugins

en: Installed plugins:
nl: Geinstalleerde plugins:

en: About plugin %1:
nl: Over plugin %1:

en: Plugin type: %1
nl: Plugin-type: %1

en: %1 (found at: %2)
nl: %1 (gevonden bij: %2)

en: %1 (not found)
nl: %1 (niet gevonden)

en: Supported codecs:
nl: Ondersteunde codecs:

en: Currently deactivated.
nl: Momenteel niet actief.

en: Encode: %1
nl: Encoderen: %1

en: Decode: %1
nl: Decoderen: %1

en: Configure %1 ...
nl: Configureren %1 ...

en: Solutions for backend problems
nl: Oplossingen voor backendproblemen

en: You have installed or removed backends and your soundKonverter settings can be optimized.
nl: U hebt backends geinstalleerd of verwijderd waardoor soundKonverter-instellingen geoptimaliseerd kunnen worden.

en: For encoding %1 files the backend '%2' can be replaced with '%3'.
nl: Voor het encoderen van %1-bestanden kan backend '%2' vervangen worden door '%3'.

en: For ripping audio CDs the backend '%1' can be replaced with '%2'.
nl: Voor het rippen van audio-CD's kan backend %1 vervangen worden door '%2'.

en: For decoding %1 files the backend '%2' can be replaced with '%3'.
nl: Voor het decoderen van %1-bestanden kan backend '%2' vervangen worden door '%3'

en: For applying Replay Gain to %1 files the backend '%2' can be replaced with '%3'.
nl: Voor het toepassen van Replay Gain op %1-bestanden kan backend '%2' vervangen worden door '%3'.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Fix
nl: Herstel

en: soundKonverter couldn't find any missing packages.
    If you are missing some file formats you might need to install an additional plugin via the package manager of your distribution.
nl: soundKonverter kon geen ontbrekende pakketten vinden.
    Wanneer bestandsformaten ontbreken, kunt u deze mogelijk installeren via het pakketbeheer van uw distributie.

en: Some of the installed plugins aren't working.
    Possible solutions are listed below.
nl: Sommige geinstalleerde plugins werken niet.
    Mogelijke oplossingen worden hieronder gegeven.

en: Some files can't be decoded.
    Possible solutions are listed below.
nl: Sommige bestanden kunnen niet gedecodeerd worden.
    Mogelijk oplossingen worden hieronder gegeven.

en: Replay Gain isn't supported for some files.
    Possible solutions are listed below.
nl: Replay Gain wordt niet ondersteund voor sommige bestanden.
    Mogelijk oplossingen worden hieronder gegeven.

en: Ripping audio CDs is not supported by any installed plugin.
    Please have a look at your distributions package manager in order to get a cd ripper plugin for soundKonverter.
nl: Er is geen plugin gevonden die het rippen van audio-CD's ondersteunt.
    Raadpleeg het pakketbeheer van uw distributie om een CD-ripper-plugin te installeren voor soundKonverter.

en: Ripping audio CDs is currently not supported because of missing backends.
    Possible solutions are listed below.
nl: Het rippen van audio-CD's wordt op dit moment niet ondersteund vanwege ontbrekende backends.
    Mogelijke oplossingen worden hieronder gegeven.

en: Possible solutions for %1
nl: Mogelijke oplossingen voor %1

[ctx: like in either or]
en: or
nl: of

en: Affected files:
nl: Betrokken bestanden:

en: Last used
nl: Laatst gebruikt

en: High
nl: Hoog

[ctx: cover file name]
en: cover
nl: hoes

en: Try internal
nl: Probeer intern

en: Very low
nl: Zeer laag

en: Low
nl: Laag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Very high
nl: Zeer hoog

en: Lossless
nl: Verliesvrij

en: Hybrid
nl: Hybride

en: User defined
nl: Door gebruiker gedefinieerd

en: Convert with soundKonverter
nl: Converteer met soundKonverter

en: Add Replay Gain with soundKonverter
nl: Pas Replay Gain toe m.b.v. soundKonverter

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Preferred file name extension for ogg vorbis files:
nl: Gewenste extensie voor ogg vorbis-bestanden:

en: Preferred comment tag field for ogg vorbis and flac files:
nl: Gewenste commentaar-tagveld voor ogg vorbis- en flacbestanden:

en: Some applications use the field DESCRIPTION even though the field COMMENT is the correct one.
    Comments will be written to the selected field, when reading tags the selected field will be preferred.
nl: Sommige programma's gebruiken het veld DESCRIPTION ondanks dat COMMENT het correcte veld is.
    Bij lezen zal het geselecteerde veld de voorkeur hebben, bij schrijven zal enkel het geselecteerde veld gebruikt worden.

en: Preferred total tracks number tag field for ogg vorbis and flac files:
nl: Gewenste veld voor het totaal aantal tracks voor ogg vorbis- en flacbestanden:

en: Total tracks number will be written to the selected field, when reading tags the selected field will be preferred.
    When using the field TRACKNUMBER, the track number and the total tracks number will be written to the same field separated by a slash ('/').
nl: Bij schrijven zal het gekozen veld gebruikt worden. Bij lezen zal het gekozen veld de voorkeur hebben.
    Wanneer u het veld TRACKNUMBER kiest, zullen het tracknummer en het totale aantal tracks gescheiden door een slash ('/') geschreven worden in dit veld.

en: Preferred total discs number tag field for ogg vorbis and flac files:
nl: Gewenste veld voor het totaal aantal schijven voor ogg vorbis- en flacbestanden:

en: Total discs number will be written to the selected field, when reading tags the selected field will be preferred.
    When using the field DISCNUMBER, the disc number and the total discs number will be written to the same field separated by a slash ('/').
nl: Bij schrijven zal het gekozen veld gebruikt worden. Bij lezen zal het gekozen veld de voorkeur hebben.
    Wanneer u het veld DISCNUMBER kiest, zullen het schijfnummer en het totale aantal schijven gescheiden door een slash ('/') geschreven worden in dit veld.

en: Always use FAT compatible output file names
nl: Altijd FAT-compatible bestandsnamen gebruiken voor doelbestanden.

en: Replaces some special characters like '?' by '_'.
    If the output directory is on a FAT file system FAT compatible file names will automatically be used independently from this option.
nl: Vervangt sommige bijzondere tekens zoals '?' door '_'.
    Wanneer de doeldirectory zich op een FAT-bestandsssyteem bevindt, worden automatisch FAT-compatible bestandsnamen gebruikt ongeacht deze instelling.

en: Eject CD after ripping has been completed
nl: CD uitwerpen na rippen

en: Debug
nl: Debuggen

en: Write log files to disc
nl: Logbestand naar schijf schrijven

en: Write log files to the hard drive while converting.
    This can be useful if a crash occurs and you can't access the log file using the log viewer.
    Log files will be written to %1
nl: Logbestanden naar schijf schrijven tijdens converteren.
    Dit kan nuttig zijn wanneer een crash optreedt en de logviewer daardoor niet toegankelijk is.
    Logbestanden worden geschreven naar %1

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Store temporary files in memory unless the estimated size is more than:
nl: Bewaar tijdelijke bestanden in het werkgeheugen tenzij de geschatte omvang groter is dan:

en: Don't store files that are expected to be bigger than this value in memory to avoid swapping
nl: Bestanden groter dan deze waarde niet in het werkgeheugen houden om swapping te voorkomen.

en: It seems there's no filesystem mounted on /dev/shm
nl: Er lijkt geen bestandssysteem te zijn gemount op /dev/shm

en: Use pipes when possible
nl: Gebruik pipes wanneer mogelijk

en: Pipes make it unnecessary to use temporary files, therefore increasing the performance.
    But some backends cause errors in this mode so be cautious.
nl: Pipes maken het gebruik van tijdelijke bestanden overbodig. Dit verhoogt de performance.
    Sommige backends geven echter fouten in deze modus, dus wees voorzichtig.

en: Move %1 one position up
nl: Verplaats %1 een plek omhoog

en: Move %1 one position down
nl: Verplaats %1 een plek omlaag

en: About %1 ...
nl: Over %1 ...

en: Use plugin:
nl: Gebruik plugin:

en: Enable plugins:
nl: Gebruik plugins:

en: Priorities
nl: Prioriteit

en: Configure plugin priorities for format:
nl: Stel prioriteit van plugins in voor:

en: Show possible optimizations
nl: Toon mogelijke optimalisaties

en: You have changed the current settings.
    Do you want to save them?
nl: De huidige instellingen zijn gewijzigd.
    Wilt u deze opslaan?

en: Settings changed
nl: Instellingen gewijzigd

en: This will choose the best backends for all formats and save the new preferences immediately.
    
    Do you want to continue?
nl: Dit zal de beste backends voor alle formaten kiezen en deze instellingen opslaan.
    
    Wilt u doorgaan?

en: All backend settings seem to be optimal, there is nothing to do.
nl: Alle backend-instellingen lijken optimaal te zijn, er hoeft niets veranderd te worden.

en: Saving covers to output directory
nl: Hoezen opslaan in uitvoermap

en: Save embedded covers to output directory
nl: Ingebedde hoezen opslaan in uitvoermap

en: Always
nl: Altijd

en: Only if embedding the covers into the output files is not possible
nl: Alleen wanneer het inbedden van hoezen in de bestanden zelf niet mogelijk is

en: Never
nl: Nooit

en: File name for the cover (when saving to output directory)
nl: Naam voor de hoes (wanneer opgeslagen in uitvoermap)

en: The embedded cover description
nl: De beschrijving van de ingebedde hoes

en: The default cover file name
nl: De standaard bestandsnaam voor de hoes

en: Default cover file name:
nl: Bestandsnaam:

en: The following strings are wildcards that will be replaced
    by the information in the meta data:
    
    %a - Artist
    %b - Album
    %d - Cover description
    %r - Cover role
nl: De volgende strings zijn wildcards die vervangen zullen worden door informatie uit de metadata:
    
    %a - Artiest
    %b - Album
    %d - Hoesbeschrijving
    %r - Hoestype

en: Settings
nl: Instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Cover art
nl: Hoezen

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Start in Mode:
nl: Starten in Modus:

en: Simple
nl: Simpel

en: Detailed
nl: Gedetailleerd

en: Default profile:
nl: Standaard profiel:

en: Default format:
nl: Standaard formaat:

en: Conversion
nl: Conversie

en: Conflict handling:
nl: Bestandsnaamconflicten:

en: Generate new file name
nl: Genereer nieuwe bestandsnaam

en: Skip file
nl: Bestand overslaan

note: i18n("Overwrite file") );
en: Do that if the output file already exists
nl: Wat te doen bij bestaand bestand

en: Number of files to convert at once:
nl: Aantal bestanden tegelijk converteren:

en: You shouldn't set this number higher than the amount of installed processor cores.
    There have been %1 processor cores detected.
nl: Stel dit getal niet hoger in dan het aantal processor-cores.
    Er zijn %1 processor-cores gedecteeerd.

en: Apply album gain to converted files
nl: Pas Album Gain toe op geconverteerde bestanden

en: Keep songs of the same album waiting in file list in order to apply album gain to all files.
nl: Nummers van hetzelfde album in de bestandslijst laten staan om Album Gain toe te kunnen passen op alle bestanden.

en: Copy files instead of converting to the same file format
nl: Niet naar hetzelfde bestandsformaat converteren maar kopiëren

en: If the input and the output file format are the same, copy the files instead of re-encoding them.
nl: Wanneer het in- en uitvoerformaat hetzelfde zijn, kopieer dan de bestanden in plaats van ze te converteren.

en: Replay Gain tool
nl: Replay Gain-gereedschap

en: Group files in the Replay Gain tool by:
nl: Groepeer bestanden in het Replay Gain-scherm op:

[ctx: Group files in the Replay Gain tool by]
en: Album tags and directories
nl: Album-tags en -mappen

[ctx: Group files in the Replay Gain tool by]
en: Album tags only
nl: Alleen album-tags

[ctx: Group files in the Replay Gain tool by]
en: Directories only
nl: Alleen mappen

en: Number of items to process at once:
nl: Aantal bestanden tegelijk converteren:

en: Getting file
nl: Bestand ophalen

en: Copying "%1" to "%2"
nl: Kopieeren van "%1" naar "%2"

en: File is encrypted, conversion not possible
nl: Bestand is versleuteld, conversie niet mogelijk

en: No more backends left to try :(
nl: Geen backends over om te proberen :(

en: Converting
nl: Converteren

en: Conversion failed. At least one of the used backends needs to be configured properly.
nl: Conversie mislukt. Tenminste een van de backends moet eerst correct geconfigureerd worden.

en: Conversion failed. The preferred plugin lacks support for a necessary feature.
nl: Conversie mislukt. De gewenste plugin heeft geen ondersteuning voor een benodigde functie.

en: Conversion failed. Unknown Error.
nl: Conversie mislukt. Onbekende fout.

en: Ripping
nl: Rippen

en: Decoding
nl: Decoderen

en: Applying filter
nl: Filter toepassen

en: Encoding
nl: Coderen

en: Skipping Replay Gain, Album Gain will be calculated later
nl: Replay Gain overslaan, Album Gain wordt later berekend.

en: Applying Replay Gain
nl: Replay Gain toepassen

en: Waiting for running Vorbis Gain process to finish
nl: Wachtend tot Vorbis Gain voltooid is

en: Writing tags
nl: Tags schrijven

en: Executing next step
nl: Volgende stap uitvoeren

en: Read tags successfully
nl: Tags met succes gelezen

en: Unable to read tags
nl: Kan tags niet lezen

[ctx: removing file]
en: Removing: %1
nl: Verwijderen: %1

en: An error occurred. Error code: %1 (%2)
nl: Er is een fout opgetreden. Foutcode: %1 (%2)

en: Conversion failed. Exit code: %1
nl: Conversie mislukt. Exitcode: %1

en: Adding new item to conversion list: '%1'
nl: Nieuw item toevoegen aan conversielijst: '%1'

en: Got log ID: %1
nl: Log ID: %1

en: Track number: %1, device: %2
nl: Tracknummer: %1, apparaat: %2

en: Possible conversion strategies:
nl: Mogelijke conversiestrategieen:

en: File system type: %1
nl: Type bestandssysteem: %1

en: An error occurred, the output file size is less than one percent of the input file size
nl: Er is een fout opgetreden. De omvang van het doelbestand is minder dan 1% van de omvang van het bronbestand.

en: Conversion failed, trying again. Exit code: -2 (%1)
nl: Conversie mislukt, nieuwe poging. Exitcode: -2 (%1)

en: Removing partially converted output file
nl: Gedeeltelijk geconverteerd doelbestand verwijderen

[ctx: Conversion exit status]
en: Normal exit
nl: Normale exit

[ctx: Conversion exit status]
en: Succeeded but problems occurred
nl: Voltooid maar met fouten

[ctx: Conversion exit status]
en: Aborted by the user
nl: Afgebroken door gebruiker

[ctx: Conversion exit status]
en: Backend needs configuration
nl: Backend vereist configuratie

[ctx: Conversion exit status]
en: Not enough space on the output device
nl: Niet genoeg vrije ruimte op het opslagapparaat

[ctx: Conversion exit status]
en: File already exists
nl: Bestand bestaat reeds

[ctx: Conversion exit status]
en: File is encrypted
nl: Bestand is versleuteld

[ctx: Conversion exit status]
en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Executing command: "%1"
nl: Commando uitvoeren: "%1"

en: Removing file from conversion list. Exit code %1 (%2)
nl: Bestand van conversielijst verwijderen. Exitcode %1 (%2)

en: Conversion time
nl: Conversietijd:

en: Output file size
nl: Omvang van doelbestand

en: File size ratio
nl: Verhoudin bestandsomvang

[ctx: The conversion progress can't be determined]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Waiting for Replay Gain
nl: Wachten op Replay Gain

en: Progress: %1
nl: Voortgang: %1

en: Wave is a very simple audio format that doesn't compress the audio stream so it's lossless but the file size is very big and it doesn't support advanced features like tags.<br>It is supported by virtually any software or device.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/WAV">http://en.wikipedia.org/wiki/WAV</a>
nl: Wave is een zeer eenvoudig audioformaat dat de geluidsstroom niet comprimeert. Het is dus verliesloos maar de bestandsomvang is groot en het ondersteunt geen geavanceerde functies zoals tags.<br>Het wordt ondersteund door vrijwel alle software en elk apparaat.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/WAV">http://en.wikipedia.org/wiki/WAV</a>

en: Advanced Audio Coding (AAC) is a lossy and popular audio format. It is widely used by Apple Inc.<br>In soundKonverter "aac" refers to only the codec. In order to get a file with tagging capabilities use "m4a/aac".<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding">http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Audio Coding</a>
nl: Advanced Audio Coding (AAC) is een a lossy en populair audioformaat. Het wordt vooral gebruikt door Apple Inc.<br>In soundKonverter is "aac" enkel de codec. Wanneer u een bestand met tags wilt dan dient u "m4a/aac" te gebruiken.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding">http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Audio Coding</a>

en: Advanced Audio Coding (AAC) is a lossy and popular audio format. It is widely used by Apple Inc.<br>In soundKonverter "m4a/aac" refers to a MPEG-4 audio file encoded with AAC.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding">http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Audio Coding</a>
nl: Advanced Audio Coding (AAC) is een a lossy en populair audioformaat. Het wordt vooral gebruikt door Apple Inc.<br>In soundKonverter is "m4a/aac" een MPEG-4 audiobestand gecodeerd met AAC.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding">http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Audio Coding</a>

en: Apple Lossless Audio Codec (ALAC) is a lossless audio format. It is widely used by Apple Inc.<br>In soundKonverter "m4a/alac" refers to a MPEG-4 audio file encoded with ALAC.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless">http://en.wikipedia.org/wiki/Apple Lossless</a>
nl: Apple Lossless Audio Codec (ALAC) is een verliesvrij audioformaat. Het wordt veel gebruikt door Apple Inc.<br>In soundKonverter verwijst "m4a/alac" naar een MPEG-4 audiobestand geencodeerd met ALAC.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless">http://en.wikipedia.org/wiki/Apple Lossless</a>

en: Ogg Vorbis is a lossy and popular audio format.<br>It is free of any legal restrictions.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis">http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis</a>
nl: Ogg Vorbis is een lossy en populair audioformaat.<br>Het is vrij van enige legale beperking.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis">http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis</a>

en: Opus is a lossy audio format designed for real time communication over the internet.<br>It can cover a wide range of bitrates with a high quality and it is free of any legal restrictions.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)">http://en.wikipedia.org/wiki/Opus (audio format)</a>
nl: Opus is een lossy audioformaat ontworpen voor real time communicatie over het internet.<br>Het ondersteunt een groot bereik aan bitrates, allen met hoge kwaliteit. Het is vrij van enige legale beperking.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)">http://en.wikipedia.org/wiki/Opus (audio format)</a>

en: MPEG-1 or MPEG-2 Audio Layer III (MP3) is the most popular lossy audio format.<br>It is supported by virtually all audio players even though it has some legal restrictions.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/MP3">http://en.wikipedia.org/wiki/MP3</a>
nl: MPEG-1 of MPEG-2 Audio Layer III (MP3) is het meest populaire lossy audioformaat.<br>Het wordt ondersteund door vrijwel alle audiospelers hoewel het enkele legale beperkingen kent.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/MP3">http://en.wikipedia.org/wiki/MP3</a>

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is a lossless audio format.<br>It is free of any legal restrictions.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/FLAC">http://en.wikipedia.org/wiki/FLAC</a>
nl: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is een verliesvrij audioformaat.<br>Het is vrij van enige legale beperking.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/FLAC">http://en.wikipedia.org/wiki/FLAC</a>

en: Windows Media Audio (WMA) is a lossy audio format developed by Microsoft.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio">http://en.wikipedia.org/wiki/Windows Media Audio</a>
nl: Windows Media Audio (WMA) is een lossy audioformaat ontwikkeld door Microsoft.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio">http://en.wikipedia.org/wiki/Windows Media Audio</a>

en: AC3 or AC-3 is part of the Dolby Digital format family.<br>It was designed to be used for movies (e.g. DVDs) and supports surround sound.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital">http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby Digital</a>
nl: AC3 of AC-3 maakt deel uit van de familie formaten van Dolby Digital.<br>Het werd ontwikkeld voor gebruik in films (b.v. DVDs) en ondersteunt surround sound.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby_Digital">http://en.wikipedia.org/wiki/Dolby Digital</a>

en: MPEG-1 or MPEG-2 Audio Layer II (MP2) is an old lossy audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1_Audio_Layer_II">http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1 Audio Layer II</a>
nl: MPEG-1 of MPEG-2 Audio Layer II (MP2) is een oud en lossy audioformaat.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1_Audio_Layer_II">http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1 Audio Layer II</a>

en: Adaptive Multi-Rate Narrow-Band (AMR NB) is mainly used for speech compression for mobile communication.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Multi-Rate_audio_codec">http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive Multi-Rate audio codec</a>
nl: Adaptive Multi-Rate Narrow-Band (AMR NB) wordt voornamelijk gebruikt voor het comprimeren van spraak voor mobiele communicatie.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Multi-Rate_audio_codec">http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive Multi-Rate audio codec</a>

en: Adaptive Multi-Rate Wide-Band (AMR WB) is an advanced version of AMR NB which uses a higher data rate resulting in a higher quality.<br>Still it should be used only for speech compression.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Multi-Rate_Wideband">http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive Multi-Rate Wideband</a>
nl: Adaptive Multi-Rate Wide-Band (AMR WB) is een geavanceerde versie van AMR NB en gebruikt een hogere gegevensdichtheid, resulterend in een hogere kwaliteit.<br>Desondanks dient het enkel voor spraak gebruikt te worden.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive_Multi-Rate_Wideband">http://en.wikipedia.org/wiki/Adaptive Multi-Rate Wideband</a>

en: Monkey's Audio is a lossless audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Monkey's_Audio">http://en.wikipedia.org/wiki/Monkey's Audio</a>
nl: Monkey's Audio is een verliesvrij audioformaat.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Monkey's_Audio">http://en.wikipedia.org/wiki/Monkey's Audio</a>

en: Speex is a lossy audio format designed for speech encoding.<br>It is free of any legal restrictions. Since the release of Opus, Speex is considered obsolete.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Speex">http://en.wikipedia.org/wiki/Speex<a/>
nl: Speex is een lossy audioformaat ontworpen voor het coderen van spraak.<br>Het is vrij van legale beperkingen. Sinds de vrijgave van Opus wordt Speex als verouderd beschouwd.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Speex">http://en.wikipedia.org/wiki/Speex<a/>

en: Musepack (MPC) is a free and lossy file format based on mp2 and optimized for high quality.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack">http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack<a/>
nl: Musepack (MPC) is een vrij en 'lossy' bestandsformaat gebaseerd op mp2 en geoptimaliseerd voor hoge kwaliteit.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack">http://en.wikipedia.org/wiki/Musepack<a/>

en: Shorten (SHN) is a free and lossless audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Shorten">http://en.wikipedia.org/wiki/Shorten</a>
nl: Shorten (SHN) is een vrij en verliesvrij audioformaat.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Shorten">http://en.wikipedia.org/wiki/Shorten</a>

en: True Audio (TTA) is a free and lossless audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/TTA_(codec)">http://en.wikipedia.org/wiki/TTA (codec)<a/>
nl: True Audio (TTA) is een vrij en verliesvrij audioformaat.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/TTA_(codec)">http://en.wikipedia.org/wiki/TTA (codec)<a/>

en: WavPack (WV) is a free and lossless audio format.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/WavPack">http://en.wikipedia.org/wiki/WavPack<a/>
nl: WavPack (WV) is een vrij en verliesvrij audioformaat.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/WavPack">http://en.wikipedia.org/wiki/WavPack<a/>

en: 8-Bit Sampled Voice (8SVX) is an audio file format standard developed by Electronic Arts for the Commodore-Amiga computer series.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/8SVX">http://en.wikipedia.org/wiki/8SVX</a>
nl: 8-Bit Sampled Voice (8SVX) is een audioformaat ontwikkeld door Electronic Arts voor de Commodore-Amiga-computers.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/8SVX">http://en.wikipedia.org/wiki/8SVX</a>

en: Audio Interchange File Format (AIFF) is a very simple audio format that doesn't compress the audio stream so it's lossless but the file size is very big and it doesn't support advanced features like tags.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Audio_Interchange_File_Format">http://en.wikipedia.org/wiki/Audio Interchange File Format</a>
nl: Audio Interchange File Format (AIFF) is een erg simpel audioformaat dat de audio niet comprimeert. Het is dus verliesvrij maar levert erg grote bestanden op en het ondersteunt geen geavanceerde functies zoals tags.<br><br><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Audio_Interchange_File_Format">http://en.wikipedia.org/wiki/Audio Interchange File Format</a>

en: Killing process on user request
nl: Proces sluiten op verzoek van gebruiker

en: In order to encode %1 files, you need to install '%2'.
nl: Om %1-bestanden te coderen, moet u '%2' installeren.

en: In order to decode %1 files, you need to install '%2'.
nl: Om %1-bestanden te decoderen, moet u '%2' installeren.

en: In order to transcode %1 files, you need to install '%2'.
nl: Om %1-bestanden te transcoderen, moet u '%2' installeren.

en: In order to calculate Replay Gain tags for %1 files, you need to install '%2'.
nl: Om Replay Gain tags voor %1-bestanden te berekenen, moet u '%2' installeren.

en: '%1' should be shipped with your distribution.
nl: '%1' zou met uw distributie moeten zijn meegeleverd.

en: Since '%1' includes patented codecs, it may not be included in the default installation of your distribution. Many distributions offer '%1' in an additional software repository.
nl: Aangezien '%1' gepatenteerde codecs bevat, mag deze niet standaard worden meegeleverd met uw distributie. Veel distributies bieden '%1' in een aparte repository.

en: You can download '%1' at %2
nl: U kunt '%1' download op %2

en: In order to use the filter %1, you need to install '%2'.
nl: Om het filter %1 te gebruiken dient u '%2' te installeren.

en: In order to use the filters %1, you need to install '%2'.
nl: Om de filters %1 te gebruiken dient u '%2' te installeren.

en: State
nl: Staat

en: Input
nl: Invoer

en: Output
nl: Uitvoer

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Edit options...
nl: Bewerk opties...

en: Start conversion
nl: Start conversie

en: Stop conversion
nl: Stop conversie

en: Remove
nl: Verwijderen

en: This file type is unknown to soundKonverter.
    Maybe you need to install an additional soundKonverter plugin.
    You should have a look at your distribution's package manager for this.
nl: SoundKonverter herkent dit bestandstype niet.
    Mogelijk moet u aanvullende soundKonverter-plugins installeren.
    Raadpleeg hiervoor het pakketbeheer van uw distributie.

en: ... and %1 more files
nl: ... en nog %1 bestanden

en: Will be skipped
nl: Wordt overgeslagen

en: Will be copied
nl: Wordt gekopieerd

en: Waiting
nl: Wachtend

en: The conversion has failed.
    See the log for more information.
nl: De conversie is mislukt.
    Kijk in het logbestand voor meer informatie.

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: CD track %1
nl: CD-nummer %1

en: Do you want to overwrite the current file list?
    
    If not, the saved file list will be appended.
nl: Wilt u de huidige bestandslijst overschrijven?
    
    Zo niet, dan wordt de opgeslagen lijst toegevoegd.

en: Identifier
nl: Naam

en: Finished logging
nl: Loggen voltooid

en: Log Viewer
nl: Log-lezer

en: Save to file...
nl: Opslaan in bestand...

en: Log file:
nl: Logbestand:

en: soundKonverter application log
nl: programmalogboek van soundKonverter

en: Save log file
nl: Logboek opslaan

en: File already exists. Do you really want to overwrite it?
nl: Bestand bestaat al. Wilt u het overschrijven?

en: Writing to file failed.
    Maybe you haven't got write permission.
nl: Schrijven naar bestand mislukt.
    U hebt mogelijk geen schrijfrechten.

en: Nuvola icon theme
nl: Nuvola iconenthema

en: All programmers of audio converters
nl: Alle programmeurs van de audio-converters

en: Open the Replay Gain tool and add all given files
nl: Open de Replay Gain-tool en voeg alle opgegeven bestanden toe

en: List all tracks on the cd drive <device>, 'auto' will search for a cd
nl: Toon alle nummers op cd-station <apparaat>, 'auto' zoekt naar een CD

en: Add all files using the given profile
nl: Voeg alle bestanden volgens het opgegeven profiel

en: Add all files using the given format
nl: Voeg alle bestanden toe volgens het opgegeven formaat

en: Output all files to <directory>
nl: Schrijf alle bestanden naar <directory>

en: Start soundKonverter invisible
nl: Start soundKonverter onzichtbaar

en: Start the conversion immediately (enabled when using '--invisible')
nl: Start het converteren direct (ingeschakeld bij gebruik van '--invisible')

en: Close soundKonverter after all files are converted (enabled when using '--invisible')
nl: Sluit soundKonverter wanneer alle bestanden geconverteerd zijn (ingeschakeld bij gebruik van '--invisible')

en: Execute <command> after each file has been converted (%i=input file, %o=output file)
nl: Start <command> iedere keer dat een bestand geconverteerd is (%i=invoerbestand, %o=uitvoerbestand)

en: Audio file(s) to append to the file list
nl: Audiobestand(en) om toe te voegen aan de lijst

[ctx: cover type]
en: Unclassified
nl: Ongeclassificeerd

[ctx: cover type]
en: 32x32 PNG file icon
nl: 32x32 PNG-bestandsikoon

[ctx: cover type]
en: File icon
nl: Bestandsikoon

[ctx: cover type]
en: Front cover
nl: Voorkant hoes

[ctx: cover type]
en: Back cover
nl: Achterkant hoes

[ctx: cover type]
en: Leaflet page
nl: Binnenkant hoes

[ctx: cover type]
en: CD photo
nl: CD-foto

[ctx: cover type]
en: Lead artist picture
nl: Foto van artiest

[ctx: cover type]
en: Artist picture
nl: Foto van artiest

[ctx: cover type]
en: Conductor picture
nl: Foto van dirigent

[ctx: cover type]
en: Band picture
nl: Bandfoto

[ctx: cover type]
en: Composer picture
nl: Foto van componist

[ctx: cover type]
en: Lyricist picture
nl: Foto van tekstschrijver

[ctx: cover type]
en: Picture of the recording location
nl: Foto van opnamelocatie

[ctx: cover type]
en: Picture of the artists during recording
nl: Foto van artiest(en) tijdens opnames

[ctx: cover type]
en: Picture of the artists during performance
nl: Foto van artiest(en) tijdens optreden

[ctx: cover type]
en: Picture from a video
nl: Beeld uit een video

[ctx: cover type]
en: Picture of a large, coloured fish
nl: Beeld van een grote gekleurde vis

[ctx: cover type]
en: Illustration related to the track
nl: Afbeelding gerelateerd aan het nummer

[ctx: cover type]
en: Band logo
nl: Bandlogo

[ctx: cover type]
en: Publisher logo
nl: Logo van uitgever

en: Add CD tracks
nl: Voeg CD-tracks toe

en: 1. Select CD tracks
nl: 1. Selecteer CD-tracks

en: 2. Set conversion options
nl: 2. Stel conversie-opties in

en: Album artist:
nl: Artiest:

en: Disc No.:
nl: Schijfnummer:

[ctx: Track/Disc No. x of y]
en: of
nl: van

en: Year:
nl: Jaar:

en: Artist
nl: Artiest

en: Composer
nl: Componist

en: Title
nl: Titel

en: Length
nl: Lengte

en: Player
nl: Speler

en: No track selected
nl: Geen track geselecteerd

en: Title:
nl: Titel:

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Composer:
nl: Componist:

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Select your desired output options and click on "Ok".
nl: Selecteer gewenste uitvoeropties en klik op "Ok".

en: Save cue sheet...
nl: Bewaar cue sheet...

en: Request CDDB
nl: Query CDDB

en: Rip entire CD to one file
nl: Gehele CD naar 1 bestand rippen

en: Ripping an entire cd to a single file is not supported by the installed backends.
    Possible solutions are listed below.
nl: Het rippen van een hele CD naar een enkel bestand wordt niet ondersteund door de geïnstalleerde backends.
    Mogelijke oplossingen ziet u hieronder.

en: Ripping an entire cd to a single file is not supported by the installed backends.
    Please check your distribution's package manager in order to install an additional ripper plugin which supports ripping to one file.
nl: Het rippen van een gehele CD naar een enkel bestand wordt niet ondersteund door de geïnstalleerde backends.
    Controleer het pakketbeheer van uw distributie om een extra ripper-plugin te vinden die deze functionaliteit wel biedt.

en: Proceed
nl: Doorgaan

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Select CD-ROM drive
nl: Selecteer CD-ROM station

en: Multiple CD-ROM drives where found. Please select one:
nl: Meerdere CD-ROM-stations gevonden. Maak een keuze:

en: %1 (%2): Audio CD with %3 tracks
nl: %1 (%2): Audio-CD met %3 tracks

en: Please wait, trying to download CDDB data ...
nl: Even geduld, bezig CDDB-gegevens te downloaden...

en: Select CDDB Entry
nl: Kies CDDB-item

en: Multiple CDDB entries where found. Please select one:
nl: Meerdere CDDB-items gevonden, maak een keuze:

en: All tracks
nl: Alle tracks

en: Please select at least one track in order to proceed.
nl: Selecteer tenminste 1 track om door te gaan.

en: No conversion options selected.
nl: Geen conversie-opties geselecteerd

en: A file with this name already exists.
    
    Do you want to overwrite the existing one?
nl: Een bestand met deze naam bestaat al.
    
    Wilt u het bestaande bestand overschrijven?

en: File already exists
nl: Bestand bestaat al

en: Add folder
nl: Map toevoegen

en: 1. Select directory
nl: 1. Kies map

en: Directory:
nl: Map:

en: Only add selected file formats:
nl: Alleen geselecteerde bestandsformaten toevoegen:

en: Are you missing some file formats?
nl: Ontbreken er bestandsformaten?

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select none
nl: Niets selecteren

en: Recursive
nl: Recursief

en: If checked, files from subdirectories will be added, too.
nl: Wanneer aangevinkt worden bestanden uit submappen ook toegevoegd.

en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

en: %1 files
nl: %1 bestanden

en: All supported files
nl: Alle ondersteunde bestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Add playlist
nl: Afspeellijst toevoegen

en: The following files couldn't be found:
nl: De volgende bestanden konden niet gevonden worden:

en: Files not found
nl: Bestanden niet gevonden

en: Add url
nl: URL toevoegen

en: 1. Enter url
nl: 1. Geef URL

en: The Url you entered is invalid. Please try again.
nl: De ingevoerde URL is ongeldig. Probeer het opnieuw.

en: Format:
nl: Formaat:

en: Use Plugin:
nl: Gebruik Plug-in:

en: Destination:
nl: Bestemming:

en: Calculate Replay Gain tags
nl: Bereken Replay Gain tags

en: Save current options as a profile
nl: Bewaar huidige instellingen als profiel

en: Load saved profiles
nl: Laad opgeslagen profielen

en: Replay Gain is not supported for the %1 file format.
    Possible solutions are listed below.
nl: Replay Gain wordt niet ondersteund door het %1-bestandsformaat.
    Mogelijke oplossingen worden hieronder gegeven

en: Replay Gain is not supported for the %1 file format.
    Please check your distribution's package manager in order to install an additional Replay Gain plugin.
nl: Replay Gain wordt niet ondersteund door het %1-bestandsformaat.
    Controleer het pakketbeheer van uw distributie om een extra Replay Gain-plugin te installeren.

en: Replay Gain tags can tell your music player how loud a track is
    so it can adjust the volume to play all tracks with equal loudness.
nl: Replay Gain-tags kunnen door uw muziekspeler gebruikt worden om
    alle nummers met een gelijk volume af te spelen.

en: Using the current conversion options will create files with approximately %1 per minute.
nl: Gebruik van de huidige conversie-opties levert bestanden op met ongeveer %1 per minuut.

en: New profile
nl: Nieuw profiel

en: Enter a name for the new profile:
nl: Geef een naam op voor het nieuwe profiel:

en: You cannot save a profile without a name.
nl: U kunt geen profiel zonder naam bewaren.

en: Profile name is empty
nl: De profielnaam is leeg

en: You cannot overwrite the built-in profiles.
nl: Ingebouwde profielen kunnen niet overschreven worden.

en: Profile already exists
nl: Profiel bestaat al

en: A profile with this name already exists.
    
    Do you want to overwrite the existing one?
nl: Een profiel met deze naam bestaat al.
    
    Wilt u het bestaande profiel overschrijven?

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Edit conversion options
nl: Conversie-opties wijzigen

en: Covers:
nl: Hoezen:

en: Edit
nl: Bewerken

en: Track No.:
nl: Tracknummer:

en: Edit tags
nl: Bewerk tags

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: The tags could not be read, because this is not a local file.
    soundKonverter will try to read the tags, when it is about to convert the file.
    If you want to edit the tags, you can hit the button below but then soundKonverter will not try
    to read the tags after downloading.
nl: De tags konden niet gelezen worden omdat dit geen lokaal bestand is.
    SoundKonverter zal proberen de tags te lezen voorafgaand aan de conversie.
    Wilt u de tags bewerken, klikt u dan op de knop hieronder. SoundKonverter zal dan niet proberen de tags te lezen na het downloaden.

en: Reading the tags of this file failed.
    soundKonverter will try to read the tags a second time, when it is about to convert the file.
    If you want to edit the tags, you can hit the button below but then soundKonverter will not try
    to read the tags a second time.
nl: Het lezen van tags uit dit bestand is mislukt.
    SoundKonverter zal de tags een tweede keer proberen te lezen voorafgaand aan de conversie.
    Wilt u de tags bewerken, klik dan op de knop hieronder. SoundKonverter dan zal niet proberen de tags een tweede keer te lezen.

[ctx: cover tooltip]
en: Cover type:
nl: Hoestype:

[ctx: cover tooltip]
en: Description:
nl: Beschrijving:

[ctx: cover tooltip]
en: Size:
nl: Afmeting:

en: %1 Files
nl: %1 Bestanden

en: You have selected multiple files with different conversion options.
    You can change the options of all files by hitting the button below.
nl: U hebt meerdere bestanden geselecteerd met verschillende conversie-opties.
    U kunt de opties voor alle bestanden wijzigen door op onderstaande knop te klikken.

en: Reading the tags of one or more files failed.
    soundKonverter will try to read the tags a second time, when it is about to convert the files.
    If you want to edit the tags, you can hit the button below but then soundKonverter will not try
    to read the tags a second time.
nl: Het lezen van tags uit een of meer bestanden is mislukt.
    SoundKonverter zal proberen de tags een tweede keer te lezen voorafgaand aan de conversie.
    Wilt u de tags bewerken, klik dan op de knop hieronder. SoundKonverter zal dan niet proberen de tags een tweede keer te lezen.

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Remove the selected profile
nl: Verwijder het gekozen profiel

en: Information about the selected profile
nl: Informatie over het gekozen profiel

en: Information about the selected file format
nl: Informatie over het gekozen bestandsformaat

en: More formats...
nl: Meer formaten...

en: Optional:
nl: Optioneel:

en: Encoding files with a very low quality can be useful if you have a mobile device where your storage space is limited.
    It is not recommended to save your music in this quality without a copy of higher quality.
nl: Dit produceert geluidsbestanden van zeer lage kwaliteit. Dit kan nuttig zijn wanneer u een mobiel apparaat met beperkte opslagcapaciteit gebruikt.
    Het is niet raadzaam uw muziek te bewaren in deze kwaliteit wanneer u niet ook beschikt over een kopie van hogere kwaliteit.

en: Encoding files with a low quality can be useful if you have a mobile device where your storage space is limited.
    It is not recommended to save your music in this quality without a copy of higher quality.
nl: Dit produceert geluidsbestanden van zeer lage kwaliteit. Dit kan nuttig zijn wanneer u een mobiel apparaat met beperkte opslagcapaciteit gebruikt.
    Het is niet raadzaam uw muziek te bewaren in deze kwaliteit wanneer u niet ook beschikt over een kopie van hogere kwaliteit.

en: Encoding files with a medium quality is a compromise between quality and file size.
    Most people might not hear much of a difference to the original files but you should only use it to save music if your storage space is limited.
nl: Bestanden converteren naar gemiddelde kwaliteit is een compromis tussen kwaliteit en bestandsgrootte.
    De meeste mensen zullen geen verschil horen met het origineel maar u wordt aangeraden deze optie alleen te kiezen indien uw opslagruimte beperkt is.

en: Encoding files with a high quality is a good choice if you have enough storage space available. You can use this to save your music.
nl: Bestanden converteren naar hoge kwaliteit is een goede keuze indien u genoeg opslagruimte beschikbaar heeft. U kunt dit gebruiken om uw muziek te bewaren.

en: Encoding files with a very high quality is fine if you have enough storage space.
nl: Bestanden converteren naar zeer hoge kwaliteit is een goede keuze indien u genoeg opslagruimte beschikbaar heeft.

en: Encoding files lossless will preserve the quality of the original file.
    It is only then useful if the original file has a good quality (e.g. audio CD).
    The file size will be big, so you should only use it if you have enough storage space.
nl: Bestanden converteren zonder verlies zal de originele kwaliteit behouden.
    Dit is alleen zinvol wanneer het origineel van een goede kwaliteit is (bijvoorbeeld een audiocd).
    De bestanden zullen groot zijn, dus u dient dit alleen te kiezen indien u over genoeg opslagruimte beschikt.

en: You can define your own profile in the "Detailed" tab.
nl: U kunt uw eigen profiel definieren in de tab "gedetailleerd".

en: This is a user defined profile.
nl: Dit is een door de gebruiker gedefinieerd profiel.

en: Profile info for %1
nl: Profielinformatie voor %1

en: Do you really want to remove the profile: %1
nl: Weet u zeker dat u het volgende profiel wilt verwijderen: %1

en: Remove profile?
nl: Profiel verwijderen?

en: Format info for %1
nl: Formaatinformatie voor %1

en: Sorry, no format information available.
nl: Sorry, geen formaatinformatie beschikbaar

en: By meta data
nl: Op metadata

en: Source directory
nl: Bronmap

en: Specify output directory
nl: Geef doelmap

en: Copy directory structure
nl: Kopieer mappenstructuur

en: Choose an output directory
nl: Kies een doelmap

en: Open the output directory with Dolphin
nl: Open de doelmap met Dolphin

en: Unknown Artist
nl: Onbekende Artiest

en: Unknown Album
nl: Onbekend Album

en: No Comment
nl: Geen Commentaar

en: Unknown Genre
nl: Onbekend Genre

en: Unknown Composer
nl: Onbekende Componist

en: Unknown Title
nl: Onbekende Titel

[ctx: will be appended to the filename if a file with the same name already exists]
en: new
nl: nieuw

en: Name all converted files according to the specified pattern
nl: Bestandsnamen van alle geconverteerde bestanden conform het opgegeven patroon genereren

en: The following strings are wildcards that will be replaced
    by the information in the meta data:
    
    %a - Artist
    %z - Album artist
    %b - Album
    %c - Comment
    %d - Disc number
    %g - Genre
    %n - Track number
    %p - Composer
    %t - Title
    %y - Year
    %f - Original file name
    %s - Path to the source directory
    
    You may parenthesize these wildcards and surrounding characters with squared brackets ('[' and ']')
    so they will be ignored if the replacement value is empty.
    In order to use squared brackets you will have to escape them with a backslash ('\[' and '\]').
nl: De volgende strings zijn wildcards die zullen worden vervangen
    door de informatie uit de metadata:
    
    %a - Artiest
    %z - Album-artiest
    %b - Album
    %c - Commentaar
    %d - Schijfnummer
    %g - Genre
    %n - Tracknummer
    %p - Componist
    %t - Titel
    %y - Jaar
    %f - Oorspronkelijke bestandsnaam
    %s - Pad naar de bronmap
    
    U kunt deze wildcards tussen rechte haken ('[' en ']') plaatsen
    zodat deze genegeerd worden wanneer de vervangingswaarde leeg is.
    Om rechte haken te kunnen gebruiken, zult u ze moeten 'escapen' door
    er backslashes voor te typen ('\[' en '\]').

en: Output all converted files into the same directory as the original files
nl: Plaats alle uitvoerbestanden in dezelfde map als het origineel

en: Output all converted files into the specified output directory
nl: Plaats alle uitvoerbestanden in de opgegeven map

en: Copy the whole directory structure for all converted files
nl: Kopieer de hele mappenstructuur voor alle geconverteerde bestanden

en: Mode:
nl: Modus:

en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

en: Quality level from %1 to %2 where %2 is the highest quality.
    The higher the quality, the bigger the file size and vice versa.
nl: Kwaliteitsniveau tussen %1 en %2 waar %2 de hoogste kwaliteit is.
    Hoe hoger de kwaliteit, des te groter het bestand wordt en omgekeerd.

en: Compile faac with MP4 support.
nl: Compileer faac met MP4-ondersteuning.

en: Bitrate:
nl: Bitsnelheid:

en: Additional encoder arguments:
nl: Additionele argumenten voor encoder:

en: Enable experimental codecs in the ffmpeg configuration dialog.
nl: Experimentele codecs in het configuratiescherm van ffmpeg inschakelen.

en: Compile ffmpeg with %1 support.
nl: Compileer Ffmpeg met ondersteuning voor %1.

en: Configure %1
nl: Configureer %1

en: Enable experimental codecs
nl: Experimentele codecs inschakelen

en: Please restart soundKonverter in order to activate the changes.
nl: Herstart soundKonverter om de wijzigingen actief te maken.

en: Compression level:
nl: Compressieniveau:

en: Compression level from %1 to %2 where %2 is the best compression.
    The better the compression, the slower the conversion but the smaller the file size and vice versa.
nl: Compressieniveau van %1 tot %2 waar %2 de beste compressie is.
    Hoe beter de compressie, des te langzamer de conversie maar hoe kleiner het bestand en vice versa.

en: Use SoundFont file:
nl: Gebruik SoundFont-bestand:

en: In order to convert the midi data to a wave form you need a SoundFont which maps the midi data to sound effects.
    Have a look at %1 in order to get SoundFont files.
nl: Om midi-data om te zetten naar golfvormen is een SoundFont nodig. Dit koppelt midi-data aan geluidseffecten.
    Kijk op %1 om SoundFont bestanden te verkrijgen.

en: FluidSynth is not configured, yet. You need to set a SoundFont file.
nl: FluidSynth is nog niet geconfigureerd. U moet een SoundFont-bestand instellen.

en: Preset:
nl: Voorinstelling:

[ctx: Backend profile]
en: Medium
nl: Gemiddeld

[ctx: Backend profile]
en: Standard
nl: Standaard

[ctx: Backend profile]
en: Extreme
nl: Extreem

[ctx: Backend profile]
en: Insane
nl: Absurd

en: Specify bitrate
nl: Specificeer bitsnelheid

en: Encode using a constant bitrate.
    Only works with 80, 96, 112, 128, 160, 192, 224, 256 and 320 kbps
nl: Encodeer met een constante bitsnelheid.
    Dit werkt uitsluitend met 80, 96, 112, 128, 160, 192, 224, 256 en 320 kbps.

en: Fast encoding
nl: Snelle codering

en: Use a faster encoding algorithm (results in a slightly lower output quality).
nl: Een sneller coderingsalgoritme gebruiken (resulteert in iets lagere uitvoerkwaliteit)

en: Bitrate mode:
nl: Type bitsnelheid:

en: Variable
nl: Variabel

en: Average
nl: Gemiddelde

en: Compression level from %1 to %2 where %2 is the best compression.
    The better the compression, the slower the conversion but the smaller the file size and vice versa.
    A value of %3 is recommended.
nl: Compressieniveau van %1 tot %2 waar %2 de beste compressie is.
    Hoe beter de compressie, des te langzamer de conversie maar hoe kleiner het bestand en vice versa.
    Een waarde van %3 wordt aanbevolen.

en: This preset should provide near transparency to most people on most music (~150 kbps abr).
nl: Deze voorinstelling heeft voor de meeste mensen bij de meeste muzieksoorten geen hoorbaar effect (~150 kbps abr).

en: This preset should generally be transparent to most people on most music
    and is already quite high in quality (~230 kbps abr).
nl: Deze voorinstelling heeft voor de meeste mensen bij de meeste muzieksoorten geen hoorbaar effect en heeft een vrij hoge kwaliteit (~230 kbps abr).

en: If you have extremely good hearing and similar equipment, this preset will generally provide
    slightly higher quality than the standard mode (~280 kbps abr).
nl: Wanneer u een extreem goed gehoor en bijpassende apparatuur heeft, zal deze voorinstelling een iets hogere kwaliteit leveren dan de standaardmodus (~280 kbps abr).

en: This preset will usually be overkill for most people and most situations, but if you must have
    the absolute highest quality with no regard to filesize, this is the way to go (320 kbps cbr).
nl: Deze voorinstelling is meestal teveel van het goede, maar geschikt wanneer u de absoluut hoogst haalbare kwaliteit wenst ongeacht de bestandsgrootte (320 kbps cbr).

en: Stereo mode:
nl: Stereo-modus:

en: Automatic
nl: Automatisch

en: About %1
nl: Ongeveer %1

en: LAME is a free high quality MP3 encoder.
    You can get it at: http://lame.sourceforge.net
nl: LAME is een vrije MP3-encoder van hoge kwaliteit.
    U kunt deze verkrijgen via: http://lame.sourceforge.net

en: Enable experimental codecs in the libav configuration dialog.
nl: Experimentele codecs in het configuratiescherm van libav inschakelen.

en: Compile libav with %1 support.
nl: Libav compileren met ondersteuning voor %1.

[ctx: Backend profile]
en: Telephone
nl: Telefoon

[ctx: Backend profile]
en: Thumb
nl: Duim

[ctx: Backend profile]
en: Braindead
nl: Hersendood

en: Either use one of MusePacks's presets or your own settings.
nl: Gebruik een van MusePack's voorinstellingen of kies uw eigen instellingen.

en: low quality (~60 kbps abr).
nl: lage kwaliteit (~60 kbps abr).

en: low/medium quality (~90 kbps abr).
nl: lage/middelmatige kwaliteit (~90 kbps abr).

en: medium quality (~130 kbps abr).
nl: middelmatige kwaliteit (~130 kbps abr).

en: high quality (~180 kbps abr).
nl: hoge kwaliteit (~180 kbps abr)

en: excellent quality (~210 kbps abr).
nl: uitstekende kwaliteit (~210 kbps abr).

en: excellent quality (~240 kbps abr).
nl: uitstekende kwaliteit (~240 kbps abr).

en: excellent quality (~270 kbps abr).
nl: uitstekende kwaliteit (~270 kbps abr).

en: You can download '%1' at '%2' after entering an email address.
nl: U kunt '%1' downloaden via '%2' nadat u uw e-mailadres heeft opgegeven.

en: '%1' is usually in the package '%2' which should be shipped with your distribution.
nl: '%1' bevindt zich meestal in pakket '%2', welke met uw distributie zou moeten worden meegeleverd.

en: Uncoupled channels
nl: Ongekoppelde kanalen

en: Use one mono stream per channel
nl: Gebruik één monotrack per kanaal

en: TwoLame is a free MP2 encoder.
    You can get it at: http://www.twolame.org
nl: TwoLame is een vrije MP2 encoder.
    Deze is verkrijgbaar via: http://www.twolame.org

en: '%1' is usually in the package '%2' which you can download at %3
nl: '%1' bevindt zich meestal in pakket '%2', welke u kunt downloaden via %3

en: Fast
nl: Snel

en: Normal
nl: Normaal

en: High quality
nl: Hoge kwaliteit

en: Very high quality
nl: Zeer hoge kwaliteit

en: Normalize
nl: Normaliseren

en: Enable experimental codecs in the sox configuration dialog.
nl: Experimentele codecs in het configuratiescherm van sox inschakelen.

en: Compile sox with %1 support.
nl: Sox compileren met ondersteuning voor %1.

en: Sample rate change quality:
nl: Wijzig de kwaliteit van de sample rate:

en: Quick
nl: Snel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Remove this effect
nl: Verwijder dit effect

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add another effect
nl: Effect toevoegen

en: Normalize:
    Change the volume so all files have the same loudness
nl: Normaliseren:
    Pas het volume aan zodat alle bestanden even luid worden

en: Bass:
    Amplify the low frequencies
nl: Bas:
    Versterk de lage frequenties

en: Treble:
    Amplify the high frequencies
nl: Treble:
    Versterk de hoge frequenties

en: Sample size:
nl: Samplegrootte:

en: Channels:
nl: Kanalen:

en: Use tag format:
nl: Gebruik tagformaat:

en: Adjust gain:
nl: Versterking aanpassen:

en: Lower or raise the suggested gain
nl: Verlaag of verhoog de aangeraden versterking

en: Modify audio stream
nl: Audiostroom aanpassen

en: Write gain adjustments directly into the encoded data. That way the adjustment works with all mp3 players.
    Undoing the changes is still possible since correction data will be written as well.
nl: Schrijf aanpassingen aan de gain direct in de data. Op deze manier werkt de aanpassing met alle mp3spelers.
    De wijzigingen ongedaan maken is nog altijd mogelijk omdat herstelinformatie ook weggeschreven wordt.

en: In order to rip audio cds per track or to a single file, you need to install 'cdparanoia'.
    'cdparanoia' is usually shipped with your distribution, the package name can vary.
nl: Om audio-CD's te kunnen rippen naar een enkel bestand, moet u 'cdparanoia' installeren.
    cdparanoia wordt meestal meegeleverd met uw distributie, maar de pakketnaam kan varieren

en: Force read speed:
nl: Leessnelheid om af te dwingen:

en: Maximum read retries:
nl: Maximum aantal leespogingen:

en: Enable paranoia
nl: Paranoia inschakelen

en: Enable extra paranoia
nl: Extra paranoia inschakelen

en: In order to rip audio cds per track or to a single file, you need to install 'icedax'.
    'icedax' is usually shipped with your distribution, the package name can vary.
nl: Om audio-CD's te kunnen rippen naar een enkel bestand, moet u 'icedax' installeren.
    Icedax wordt meestal meegeleverd met uw distributie, maar de pakketnaam kan varieren

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Remaining time:
nl: Resterende tijd:

en: Finished
nl: Voltooid

en: File
nl: Bestand

en: Collapse all
nl: Alles samenvouwen

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

note: i18n("Calculate Replay Gain"), this ); connect( processAddAction, SIGNAL(triggered()), this, SLOT(processAddSelectedItems()) ); processRemoveAction = new KAction( KIcon("list-remove"), i18n("Remove Replay Gain"), this ); connect( processRemoveAction, SIGNAL(triggered()), this, SLOT(processRemoveSele
en: Move to new Album
nl: Naar nieuw album verplaatsen

en: Some tracks can't be added to the album because either the codec or the sampling rate is different.
nl: Een aantal tracks kan niet aan het album worden toegevoegd omdat ofwel de codec ofwel de sample rate verschillend is.

en: New album
nl: Nieuw album

en: Replay Gain failed. The used backend needs to be configured properly.
nl: Replay Gain mislukt. De gebruikte backend moet correct geconfigureerd worden.

en: Replay Gain failed. The preferred plugin lacks support for a necessary feature.
nl: Replay Gain mislukt. De gewenste plugin heeft geen ondersteuning voor een benodigde functie.

en: Replay Gain failed. Unknown Error.
nl: Replay Gain mislukt. Onbekende fout

en: Replay Gain failed. Exit code: %1
nl: Replay Gain mislukt. Exitcode: %1

en: Adding new item to Replay Gain processing list: '%1'
nl: Nieuw item toevoegen aan Replay Gain conversielijst: '%1'

en: Replay Gain for %1
nl: Replay Gain voor %1

en: Possible Replay Gain backends:
nl: Mogelijke backends voor Replay Gain:

[ctx: Conversion exit status]
en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Add folder...
nl: Map toevoegen...

en: Add files...
nl: Bestanden toevoegen...

en: Show soundKonverter main window
nl: Hoofdscherm van soundKonverter tonen

en: Tag untagged
nl: Niet-getagd voorzien van tags

en: Calculate Replay Gain tags for all files in the file list without Replay Gain tags.
nl: Bereken Replay Gain tags voor alle bestanden in de lijst die deze nog niet hebben.

en: Untag tagged
nl: Tags verwijderen van getagde items

en: Remove the Replay Gain tags from all files in the file list.
nl: Replay Gain tags verwijderen van alle bestanden in de lijst.

en: Force recalculation
nl: Herberekening afdwingen

en: Recalculate Replay Gain tags for files that already have Replay Gain tags set.
nl: Herbereken Replay Gain tags voor bestanden in de lijst die deze al hebben.

en: Close
nl: Sluiten

en: There are still Replay Gain jobs running.
    Do you really want to cancel them?
nl: Er worden nog taken voor Replay Gain uitgevoerd.
    Wilt u deze echt afbreken?

en: This is soundKonverter %1
nl: Dit is soundKonverter %1

en: Compiled with TagLib %1.%2.%3
nl: Gecompileerd met TagLib %1.%2.%3

en: Support for cover art in FLAC picture format for Xiph tags requires taglib 1.7 or later.
nl: Ondersteuning voor albumhoezen in FLAC-afbeeldingsformaat voor Xiph-tags vereist taglib 1.7 of hoger.

en: Support for cover art for ASF/WMA tags requires taglib 1.7 or later.
nl: Ondersteuning voor albumhoezen voor ASF/WMA-tags vereist taglib 1.7 of hoger.

en: Support for tags for Ogg Opus files requires taglib 1.9 or later.
nl: Ondersteuning voor Ogg Opus vereist taglib 1.9 of hoger.

en: View logs...
nl: Logs bekijken...

en: Replay Gain tool...
nl: Replay Gain-gereedschap...

en: About plugins...
nl: Over plugins...

en: Add CD tracks...
nl: CD-tracks toevoegen...

en: Add url...
nl: URL toevoegen...

en: Add playlist...
nl: Afspeellijst toevoegen...

en: Load file list
nl: Bestandenlijst laden

en: Save file list
nl: Bestandenlijst opslaan

en: No codec plugins could be loaded. Without codec plugins soundKonverter can't work.
    This problem can have two causes:
    1. You just installed soundKonverter and the KDE System Configuration Cache is not up-to-date, yet.
    In this case, run kbuildsycoca4 and restart soundKonverter to fix the problem.
    2. Your installation is broken.
    In this case try reinstalling soundKonverter.
nl: Geen codecs gevonden. Zonder codecs zal soundKonverter niet kunnen werken.
    Dit probleem kan twee oorzaken hebben:
    1. U heeft soundKonverter zojuist geinstalleerd en de System Configuration Cache van KDE is nog niet up-to-date.
    Voer in dit geval 'kbuildsycoca4' uit en herstart soundKonverter om het probleem op te lossen.
    2. Uw installatie is corrupt.
    Probeer in dit geval om soundKonverter opnieuw te installeren.

en: Removing old file: %1
nl: Verwijderen oud bestand: %1

en: Stop immediatelly
nl: Stop onmiddellijk

en: Stop after current conversions are completed
nl: Stop nadat huidige conversies voltooid zijn

en: Continue after current conversions are completed
nl: Doorgaan nadat huidige conversies voltooid zijn

en: No CD device found
nl: Geen CD-apparaat gevonen

en: Audio file converter, CD ripper and Replay Gain tool
nl: Audiobestanden-converter, CD-ripper en Replay Gain-gereedschap

en: Rip Audio CD with soundKonverter
nl: Audio-CD rippen met soundKonverter
