spacebar - en to az translation catalogue (56 entries)

en: New message
az: Yani ismarıc

en: Message from %1
az: %1 ismarıcı

[ctx: @action open message in application]
en: Open
az: Açmaq

en: Spacebar background service
az: Boşluq paneli arxa fon xidməti

en: Chats
az: Çatlar

en: New Conversation
az: Yeni söhbət

en: This is permanent and can't be undone
az: Bu daimidir və ləğv edilə biıməz

en: Select a number
az: Sayı seçin

en: Search or enter number…
az: Nömrəni axtarın və ya daxil edin...

en: No contacts with phone numbers yet
az: Hələlik telefon nömrəsi ilə əlaqə yoxdur

en: Open contacts app
az: Əlaqələr tətbiqini açın

en: No results found
az: Nəticə tapılmadı

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
az: Bu premium nömrəsinə SMS göndərmək hesabınızdan pul silinməsinə səbəb ola bilər

en: Max attachment limit exceeded
az: Qoşma fayllarının ən çox həddi aşıldı

en: No MMSC configured
az: MMSC tənzimlənməyib

en: Message has expired and will be deleted
az: İsmarıcın vaxtı bitib və silinəcəkdir

en: Message will be sent as individual messages
az: İsmarıc fərdi ismarıcıar kimi göndəriləcəkdir

en: MMS message
az: MMS ismarıcları

en: Message size: %1
az: İsmarıcın ölçüsü: %1

en: Expires: %1
az: Vaxtı bitir: %1

en: View all
az: Hamısına baxmaq

en: Copy code
az: Kodu kopyalayın

en: Copy link
az: Keçidi kopyalayın

en: Copy text
az: Mətni kopyalayın

en: Save attachment
az: Qoşmanı saxlayın

en: View slideshow
az: Slayd göstərişinə baxın

en: Delete message
az: İsmarıcı silin

en: Save
az: Saxlayın

en: Cancel
az: İmtina

en: Write Message...
az: İsmarıc yazın...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
az: Məktubu %1'dan göndərin...

en: Choose a file
az: Faylı seçin

en: Contacts
az: Əlaqələr

en: Back
az: Geriyə

en: Multimedia messages (MMS)
az: Multimediya ismarıcları (MMS)

en: Request delivery reports
az: Çatdırma bildirişi tələb edin

en: Request read reports
az: Oxunma bildirişi tələb edin

en: Share delivery status
az: Çatdırılma vəziyyətini paylaşmaq

en: Share read status
az: Oxunma vəziyyətini paylaşmaq

en: Auto download messages
az: İsmarıcların özlüyündə yüklənməsi

en: Auto create SMIL
az: Özlüyündə SMİL yaradılması

en: Default to group conversations
az: Toplu söhbətlər üçün ilkin hal

en: Settings
az: Ayarlar

en: About
az: Haqqında

en: Restore defaults
az: İlkin vəziyyətinə qaytarın

en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: Use custom colors for messages
az: İsmarıc üçün itədiyiniz rəngi istifadə edin

en: Notifications
az: Bildirişlər

en: Show sender name / number
az: Göndərənin adını /nömrəsini göstərmək

en: Show a preview of the message content
az: Məktubun tərkibinə önbaxışı göstərmək

en: Show attachment previews
az: Qoşmaya öncədən baxışı göstərmək

en: Ignore tapbacks
az: Əks rəyi nəzərə almayın

en: Choose a color
az: Rəngi seçin

en: SMS/MMS messaging client
az: SMS/MMS ismarıc yaratma müştərisi

en: Spacebar SMS/MMS client
az: Spacebar SMS/MMS müştərisi

en: Open a chat with the given phone number
az: Söhbətə, verilmiş telefon nömrəsi ilə başlayın
