spacebar - en to ca@valencia translation catalogue (87 entries)

en: New message
ca@valencia: Missatge nou

en: Message from %1
ca@valencia: Missatge de %1

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
ca@valencia[0]: %1 adjunt
ca@valencia[1]: %1 adjunts

[ctx: @action open message in application]
en: Open
ca@valencia: Obri

en: Spacebar background service
ca@valencia: Servei en segon pla de Spacebar

en: and %1 more
ca@valencia: i %1 més

en: Details
ca@valencia: Detalls

en: %1 person | %1 people
ca@valencia[0]: %1 persona
ca@valencia[1]: %1 persones

en: Add people
ca@valencia: Afig persones

en: Chats
ca@valencia: Xats

en: New Conversation
ca@valencia: Conversa nova

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
ca@valencia: Configuració

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Unable to connect to messaging daemon
ca@valencia: No s'ha pogut connectar amb el dimoni de missatgeria

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
ca@valencia: Crea un xat

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
ca@valencia: Tu

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
ca@valencia: Imatge

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
ca@valencia[0]: Voleu suprimir esta conversa?
ca@valencia[1]: Voleu suprimir %1 converses?

en: This is permanent and can't be undone
ca@valencia: Açò és permanent i no es podrà desfer

en: Call
ca@valencia: Toca

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
ca@valencia: Enviar un missatge de text a este número SMS prèmium pot tindre un cost

en: Max attachment limit exceeded
ca@valencia: S'ha superat el límit màxim d'adjunts

en: No MMSC configured
ca@valencia: No s'ha configurat cap MMSC

en: Message has expired and will be deleted
ca@valencia: El missatge ha caducat i se suprimirà

en: Message will be sent as individual messages
ca@valencia: El missatge s'enviarà com a missatges individuals

en: MMS message
ca@valencia: Missatge MMS

en: Message size: %1
ca@valencia: Mida del missatge: %1

en: Expires: %1
ca@valencia: Caduca: %1

en: View all
ca@valencia: Visualitza-ho tot

en: %1 new message | %1 new messages
ca@valencia[0]: %1 missatge nou
ca@valencia[1]: %1 missatges nous

en: Copy code
ca@valencia: Copia el codi

en: Copy link
ca@valencia: Copia l'enllaç

en: Copy text
ca@valencia: Copia el text

en: Save attachment
ca@valencia: Guarda l'adjunt

en: Delete message
ca@valencia: Suprimix el missatge

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
ca@valencia: Torna a enviar

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
ca@valencia: Elimina

en: Write Message...
ca@valencia: Escriu un missatge…

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
ca@valencia: Envia un missatge des de %1…

en: Choose a file
ca@valencia: Trieu un fitxer

en: Select a number
ca@valencia: Trieu un número

en: Search or enter number…
ca@valencia: Busca o introduïu un número…

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
ca@valencia: %1 seleccionats

[ctx: Open chat conversation window]
en: Create
ca@valencia: Crea

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
ca@valencia: No s'ha seleccionat cap contacte

en: New Group
ca@valencia: Grup nou

en: No contacts with phone numbers yet
ca@valencia: Encara no hi ha cap contacte amb número de telèfon

en: Open contacts app
ca@valencia: Obri l'aplicació de contactes

en: No results found
ca@valencia: No s'ha trobat cap resultat

en: New Group Chat
ca@valencia: Xat nou de grup

en: New Chat
ca@valencia: Xat nou

en: Back
ca@valencia: Arrere

en: MMS Settings
ca@valencia: Configureu els MMS

en: Multimedia messages (MMS)
ca@valencia: Missatges multimèdia (MMS)

en: Proxy
ca@valencia: Servidor intermediari

en: Request delivery reports
ca@valencia: Sol·licita informes de lliurament

en: Request read reports
ca@valencia: Sol·licita informes de lectura

en: Share delivery status
ca@valencia: Compartix l'estat de lliurament

en: Share read status
ca@valencia: Compartix l'estat de lectura

en: Auto download messages
ca@valencia: Baixada automàtica dels missatges

en: Auto download messages for existing contacts only
ca@valencia: Baixada automàtica dels missatges només dels contactes existents

en: Max message size (KiB)
ca@valencia: Mida màxima dels missatges (KiB)

en: Max attachments
ca@valencia: Nombre màxim d'adjunts

en: Auto create SMIL
ca@valencia: Crea l'SMIL automàticament

en: Default to group conversations
ca@valencia: Agrupa converses de manera predeterminada

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: About
ca@valencia: Quant a

en: Multimedia Messages (MMS)
ca@valencia: Missatges multimèdia (MMS)

en: Restore defaults
ca@valencia: Restaura als valors predeterminats

en: Reset
ca@valencia: Reinicia

en: Appearance
ca@valencia: Aparença

en: Use custom colors for messages
ca@valencia: Utilitza colors personalitzats per als missatges

en: Incoming message color
ca@valencia: Color dels missatges entrants

en: Outgoing message color
ca@valencia: Color dels missatges ixents

en: Message font size
ca@valencia: Mida de la lletra del missatge

en: Notifications
ca@valencia: Notificacions

en: Show sender name / number
ca@valencia: Mostra el nom / número del remitent

en: Show a preview of the message content
ca@valencia: Mostra una vista prèvia del contingut del missatge

en: Show attachment previews
ca@valencia: Mostra les vistes prèvies dels adjunts

en: Ignore tapbacks
ca@valencia: Ignora els «tapbacks»

en: Choose a color
ca@valencia: Trieu un color

en: SMS/MMS messaging client
ca@valencia: Client de missatgeria SMS/MMS

en: © 2020-2024 KDE Community
ca@valencia: © 2020-2024 Comunitat KDE

en: Spacebar SMS/MMS client
ca@valencia: Client SMS/MMS Spacebar

en: Open a chat with the given phone number
ca@valencia: Obri un xat amb el número de telèfon indicat
