spacebar - en to eo translation catalogue (90 entries)

en: New message
eo: Nova mesaĝo

en: Message from %1
eo: Mesaĝo de %1

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
eo[0]: %1 Kunsendaĵo
eo[1]: %1 Kunsendaĵoj

[ctx: @action open message in application]
en: Open
eo: Malfermi

en: Spacebar background service
eo: Spacebar-fonservo

en: and %1 more
eo: kaj %1 pli

en: Details
eo: Detaloj

en: %1 person | %1 people
eo[0]: %1 persono
eo[1]: %1 personoj

en: Add people
eo: Aldoni homojn

en: Chats
eo: Babilejoj

en: New Conversation
eo: Nova Konversacio

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
eo: Agordoj

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
eo: Forigi

en: Unable to connect to messaging daemon
eo: Ne eblas konekti al mesaĝdemono

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
eo: Krei babilejon

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
eo: Vi

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
eo: Bildo

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
eo[0]: Ĉu forigi ĉi tiun konversacion?
eo[1]: Ĉu forigi %1 konversaciojn?

en: This is permanent and can't be undone
eo: Ĉi tio estas konstanta kaj ne povas esti malfarita

en: Call
eo: Voki

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
eo: Sendi ĉi tiun superan SMSan numeron povus kaŭzi al vi ŝargon de mono

en: Max attachment limit exceeded
eo: Maksimuma aldonaĵlimo superita

en: No MMSC configured
eo: Neniu MMSC agordita

en: Message has expired and will be deleted
eo: Mesaĝo eksvalidiĝis kaj estos forigita

en: Message will be sent as individual messages
eo: Mesaĝo estos sendita kiel individuaj mesaĝoj

en: MMS message
eo: MMS-mesaĝo

en: Message size: %1
eo: Meza grandeco: %1

en: Expires: %1
eo: Eksvalidiĝas: %1

en: View all
eo: Rigardi ĉiujn

en: %1 new message | %1 new messages
eo[0]: %1 nova mesaĝo
eo[1]: %1 novaj mesaĝoj

en: Copy code
eo: Kopii kodon

en: Copy link
eo: Kopii ligilon

en: Copy text
eo: Kopii tekston

en: Save attachment
eo: Konservi aldonaĵon

en: Delete message
eo: Forigi mesaĝon

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
eo: Resendi

en: Save
eo: Konservi

en: Cancel
eo: Nuligi

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
eo: Forigi

en: Write Message...
eo: Skribi Mesaĝon...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
eo: Sendi Mesaĝon de %1...

en: Choose a file
eo: Elekti dosieron

en: Select a number
eo: Elekti nombron

en: Search or enter number…
eo: Serĉi aŭ enigi numeron…

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
eo: %1 Elektita

[ctx: Open chat conversation window]
en: Create
eo: Krei

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
eo: Neniu kontakto elektita

en: New Group
eo: Nova Grupo

en: No contacts with phone numbers yet
eo: Ankoraŭ neniuj kontaktoj kun telefonnumeroj

en: Open contacts app
eo: Malfermi la apon pri kontaktoj

en: No results found
eo: Neniuj rezultoj trovitaj

en: New Group Chat
eo: Nova Grupbabilo

en: New Chat
eo: Nova Babilo

en: Back
eo: Reen

en: MMS Settings
eo: MMS-agordoj

en: Multimedia messages (MMS)
eo: Multmediaj mesaĝoj (MMS)

en: Proxy
eo: Prokurilo

en: Port
eo: Pordo

en: Request delivery reports
eo: Peti liverajn raportojn

en: Request read reports
eo: Peti legoraportojn

en: Share delivery status
eo: Kunhavigi liveran staton

en: Share read status
eo: Kunhavigi legan staton

en: Auto download messages
eo: Aŭtomate elŝutaj mesaĝoj

en: Auto download messages for existing contacts only
eo: Aŭtomate elŝuti mesaĝojn nur por ekzistantaj kontaktoj

en: Max message size (KiB)
eo: Maksimuma mesaĝgrandeco (KiB)

en: Max attachments
eo: Maksimumaj aldonaĵoj

en: Auto create SMIL
eo: Aŭtomate krei SMIL

en: Default to group conversations
eo: Defaŭlte al grupaj konversacioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: General
eo: Ĝenerala

en: About
eo: Pri

en: Multimedia Messages (MMS)
eo: Multmediaj Mesaĝoj (MMS)

en: Restore defaults
eo: Restaŭri defaŭltojn

en: Reset
eo: Restarigi

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Use custom colors for messages
eo: Uzi proprajn kolorojn por mesaĝoj

en: Incoming message color
eo: Envenanta mesaĝokoloro

en: Outgoing message color
eo: Koloro de eksiĝinta mesaĝo

en: Message font size
eo: Grando de tiparo de mesaĝo

en: Notifications
eo: Sciigoj

en: Show sender name / number
eo: Montri sendintonomon / numeron

en: Show a preview of the message content
eo: Montri antaŭrigardon de la mesaĝ-enhavo

en: Show attachment previews
eo: Montri aldonajn antaŭrigardojn

en: Ignore tapbacks
eo: Ignori frapetojn

en: Choose a color
eo: Elekti koloron

en: SMS/MMS messaging client
eo: SMS/MMS mesaĝa kliento

en: © 2020-2024 KDE Community
eo: © 2020-2024 KDE-Komunumo

en: Michael Lang
eo: Mikaelo Lang

en: Spacebar SMS/MMS client
eo: Spacebar SMS/MMS-kliento

en: Open a chat with the given phone number
eo: Malfermi babilejon kun la donita telefonnumero
