spacebar - en to eu translation catalogue (86 entries)

en: New message
eu: Mezu berria

en: Message from %1
eu: %1(e)ren mezua

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
eu[0]: Eranskin %1
eu[1]: %1 eranskin

[ctx: @action open message in application]
en: Open
eu: Ireki

en: Spacebar background service
eu: Spacebar atzeko planoko zerbitzua

en: and %1 more
eu: eta %1 gehiago

en: Details
eu: Xehetasunak

en: %1 person | %1 people
eu[0]: Pertsona %1
eu[1]: %1 pertsona

en: Add people
eu: Gehitu jendea

en: Chats
eu: Berriketak

en: New Conversation
eu: Elkarrizketa berria

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
eu: Ezarpenak

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
eu: Ezabatu

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
eu: Sortu berriketa bat

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
eu: Zu

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
eu: Irudia

en: Delete this conversation | Delete %1 conversations?
eu[0]: Elkarrizketa hau ezabatu?
eu[1]: %1 Elkarrizketa ezabatu?

en: This is permanent and can't be undone
eu: Hau iraunkorra da eta ezin da desegin

en: Select a number
eu: Aukeratu zenbaki bat

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
eu: %1 hautatuta

[ctx: Open chat conversation window]
en: Next
eu: Hurrengoa

en: Search or enter number…
eu: Bilatu edo aurkitu zenbakia...

en: No contacts with phone numbers yet
eu: Oraindik ez dago telefono zenbakirik duen kontakturik

en: Open contacts app
eu: Ireki kontaktuen aplikazioa

en: No results found
eu: Ez da emaitzarik aurkitu

en: Call
eu: Deitu

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
eu: Prima duen SMS zenbaki honetara testu-mezuak bidaltzeak dirua ordaindu behar izatea ekar diezazuke

en: Max attachment limit exceeded
eu: Gehienezko eranskin kopurua gainditu da

en: No MMSC configured
eu: Ez da MMSC konfiguratu

en: Message has expired and will be deleted
eu: Mezua iraungi egin da eta ezabatu egingo da

en: Message will be sent as individual messages
eu: Mezua banakako mezu gisa bidaliko da

en: MMS message
eu: MMS mezua

en: Message size: %1
eu: Mezuaren neurria: %1

en: Expires: %1
eu: Iraungitzea: %1

en: View all
eu: Ikusi dena

en: %1 new message | %1 new messages
eu[0]: Mezu berri %1
eu[1]: %1 mezu berri

en: Copy code
eu: Kopiatu kodea

en: Copy link
eu: Kopiatu esteka

en: Copy text
eu: Kopiatu testua

en: Save attachment
eu: Gorde eranskina

en: View slideshow
eu: Ikusi diapositiba emanaldia

en: Delete message
eu: Ezabatu mezua

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
eu: Berriz bidali

en: Save
eu: Gorde

en: Cancel
eu: Utzi

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
eu: Kendu

en: Write Message...
eu: Idatzi mezua...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
eu: Bidali mezua %1(e)tik...

en: Choose a file
eu: Aukeratu fitxategi bat

en: Contacts
eu: Kontaktuak

en: Back
eu: Atzera

en: MMS Settings
eu: MMS ezarpenak

en: Multimedia messages (MMS)
eu: Multimedia mezuak (MMS)

en: Proxy
eu: Ordezkaria

en: Port
eu: Ataka

en: Request delivery reports
eu: Eskatu banatu izanaren txostenak

en: Request read reports
eu: Eskatu irakurri izanaren txostenak

en: Share delivery status
eu: Partekatu banaketa egoera

en: Share read status
eu: Partekatu irakurtze egoera

en: Auto download messages
eu: Mezuak automatikoki zama-jaitsi

en: Auto download messages for existing contacts only
eu: Mezuak automatikoki zama-jaitsi existitzen diren kontaktuetarako bakarrik

en: Max message size (KiB)
eu: Mezuen gehienezko neurria (KiB)

en: Max attachments
eu: Gehienezko eranskinak

en: Auto create SMIL
eu: SMIL automatikoki sortu

en: Default to group conversations
eu: Lehenespena, elkarrizketak taldekatzea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General
eu: Orokorra

en: About
eu: Honi buruz

en: Multimedia Messages (MMS)
eu: Multimedia mezuak (MMS)

en: Restore defaults
eu: Leheneratu lehenetsietara

en: Reset
eu: Berrezarri

en: Appearance
eu: Itxura

en: Use custom colors for messages
eu: Erabili mezuetan zure gustura finkatutako koloreak

en: Incoming message color
eu: Sarrerako mezuen kolorea

en: Outgoing message color
eu: Irteerako mezuen kolorea

en: Message font size
eu: Mezuaren letra-tipoaren neurria

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Show sender name / number
eu: Erakutsi bidaltzailearen izena / zenbakia

en: Show a preview of the message content
eu: Erakutsi mezuaren edukiaren aurreikuspegi bat

en: Show attachment previews
eu: Erakutsi eranskinaren aurreikuspegiak

en: Ignore tapbacks
eu: Ez ikusi itzulerako tak egiteak

en: Choose a color
eu: Hautatu kolore bat

en: SMS/MMS messaging client
eu: SMS/MMS mezularitza bezeroa

en: © 2020-2021 KDE Community
eu: © 2020-2021 KDE Komunitatea

en: Spacebar SMS/MMS client
eu: Spacebar SMS/MMS bezeroa

en: Open a chat with the given phone number
eu: Ireki berriketa bat emandako telefono zenbakiarekin
