spacebar - en to gl translation catalogue (88 entries)

en: New message
gl: Nova mensaxe

en: Message from %1
gl: Mensaxe desde %1

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
gl[0]: %1 anexo
gl[1]: %1 anexos

[ctx: @action open message in application]
en: Open
gl: Abrir

en: Spacebar background service
gl: Servizo de Spacebar en segundo plano

en: and %1 more
gl: e %1 máis

en: Details
gl: Detalles

en: %1 person | %1 people
gl[0]: %1 persoa
gl[1]: %1 persoas

en: Add people
gl: Engadir persoas

en: Chats
gl: Charlas

en: New Conversation
gl: Nova charla

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
gl: Configuración

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
gl: Eliminar

en: Unable to connect to messaging daemon
gl: Non é posíbel conectar ao servizo de mensaxaría.

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
gl: Crear unha charla

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
gl: Vostede

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
gl: Imaxe

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
gl[0]: Eliminar a charla?
gl[1]: Eliminar as %1 charlas?

en: This is permanent and can't be undone
gl: Isto é permanente, non se pode desfacer.

en: Call
gl: Chamar

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
gl: Enviar unha mensaxe a este número de SMS de pago pode custarlle diñeiro.

en: Max attachment limit exceeded
gl: Superouse o límite de anexos.

en: No MMSC configured
gl: Non hai un MMSC configurado.

en: Message has expired and will be deleted
gl: A mensaxe caducou e eliminarase.

en: Message will be sent as individual messages
gl: A mensaxe enviarase como mensaxes individuais.

en: MMS message
gl: Mensaxe MMS

en: Message size: %1
gl: Tamaño da mensaxe: %1

en: Expires: %1
gl: Caducidade: %1

en: View all
gl: Velo todo

en: %1 new message | %1 new messages
gl[0]: %1 nova mensaxe
gl[1]: %1 novas mensaxes

en: Copy code
gl: Copiar o código

en: Copy link
gl: Copiar a ligazón

en: Copy text
gl: Copiar o texto

en: Save attachment
gl: Gardar o anexo

en: Delete message
gl: Eliminar a mensaxe

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
gl: Enviar de novo

en: Save
gl: Gardar

en: Cancel
gl: Cancelar

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
gl: Retirar

en: Write Message...
gl: Escribir unha mensaxe…

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
gl: Enviar a mensaxe desde %1…

en: Choose a file
gl: Escolla un ficheiro

en: Select a number
gl: Seleccione un número.

en: Search or enter number…
gl: Busque ou escriba un número…

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
gl: %1 seleccionados

[ctx: Open chat conversation window]
en: Create
gl: Crear

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
gl: Non seleccionou ningún contacto

en: New Group
gl: Novo grupo

en: No contacts with phone numbers yet
gl: Non hai contactos con número de teléfono.

en: Open contacts app
gl: Abrir a aplicación de contactos

en: No results found
gl: Non se atoparon resultados.

en: New Group Chat
gl: Nova conversa de grupo

en: New Chat
gl: Nova charla

en: Back
gl: Volver

en: MMS Settings
gl: Configuración de MMS

en: Multimedia messages (MMS)
gl: Mensaxes multimedia (MMS)

en: Port
gl: Porto

en: Request delivery reports
gl: Solicitar informes de entrega.

en: Request read reports
gl: Solicitar informes de lectura.

en: Share delivery status
gl: Compartir o estado de entrega.

en: Share read status
gl: Compartir o estado de lectura.

en: Auto download messages
gl: Descargar as mensaxes automaticamente.

en: Auto download messages for existing contacts only
gl: Só descargar automaticamente as mensaxes de contactos existentes.

en: Max message size (KiB)
gl: Tamaño máximo das mensaxes (KiB)

en: Max attachments
gl: Anexos máximos

en: Auto create SMIL
gl: Crear SMIL automaticamente

en: Default to group conversations
gl: Usar charlas de grupo automaticamente.

en: Settings
gl: Configuración

en: General
gl: Xeral

en: About
gl: Sobre

en: Multimedia Messages (MMS)
gl: Mensaxes multimedia (MMS)

en: Restore defaults
gl: Restaurar os valores predeterminados

en: Reset
gl: Restabelecer

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Use custom colors for messages
gl: Usar cores personalizadas para as mensaxes.

en: Incoming message color
gl: Cor das mensaxes recibidas

en: Outgoing message color
gl: Cor das mensaxes enviadas

en: Message font size
gl: Tamaño do tipo de letra das mensaxes

en: Notifications
gl: Notificacións

en: Show sender name / number
gl: Amosar o nome ou o número da remitente.

en: Show a preview of the message content
gl: Amosar unha vista previa do contido das mensaxes.

en: Show attachment previews
gl: Amosar vista previas dos anexos.

en: Ignore tapbacks
gl: Ignorar as reaccións.

en: Choose a color
gl: Escoller unha cor

en: SMS/MMS messaging client
gl: Cliente de SMS e MMS

en: © 2020-2024 KDE Community
gl: © 2020-2024 Comunidade KDE

en: Spacebar SMS/MMS client
gl: Cliente Spacebar de SMS e MMS

en: Open a chat with the given phone number
gl: Abrir unha charla co número de teléfono indicado
