spacebar - en to ka translation catalogue (90 entries)

en: New message
ka: ახალი შეტყობინება

en: Message from %1
ka: შეტყობინება %1-სგან

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
ka[0]: %1 მიმგრებული
ka[1]: %1 მიმაგრებული

[ctx: @action open message in application]
en: Open
ka: გახსნა

en: Spacebar background service
ka: Spacebar -ის ფონური სერვისი

en: and %1 more
ka: და კიდევ %1

en: Details
ka: დეტალები

en: %1 person | %1 people
ka[0]: %1 პიროვნება
ka[1]: %1 პიროვნება

en: Add people
ka: ხალხის დამატება

en: Chats
ka: საუბრები

en: New Conversation
ka: ახალი საუბარი

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
ka: პარამეტრები

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
ka: წაშლა

en: Unable to connect to messaging daemon
ka: შეტყობინებების დემონთან დაკავშირება შეუძლებელია

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
ka: ჩატის შექმნა

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
ka: თქვენ

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
ka: სურათი

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
ka[0]: წავშალო ეს სუბარი?
ka[1]: წავშალო %1 საუბარი?

en: This is permanent and can't be undone
ka: ქმედება შეუქცევადია

en: Call
ka: დარეკვა

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
ka: პრემიუმ SMS ნომერზე მიწერამ შეიძლება დამატებითი თანხების გახარჯვა გამოიწვიოს

en: Max attachment limit exceeded
ka: შეტყობინების მაქსიმალური რაოდენობა გადაჭარბებულია

en: No MMSC configured
ka: MMSC მორგებული არაა

en: Message has expired and will be deleted
ka: შეტყობინება ვადაგასულია და წაიშლება

en: Message will be sent as individual messages
ka: შეტყობინება სათითაოდ გაეგზავნებათ

en: MMS message
ka: MMS შეტყობინება

en: Message size: %1
ka: შეტყობინების ზომა: %1

en: Expires: %1
ka: ვადა იწურება: %1

en: View all
ka: ყველას ნახვა

en: %1 new message | %1 new messages
ka[0]: %1 ახალი შეტყობინება
ka[1]: %1 ახალი შეტყობინება

en: Copy code
ka: კოდის კოპირება

en: Copy link
ka: Ბმულის კოპირება

en: Copy text
ka: ტექსტის კოპირება

en: Save attachment
ka: მიმაგრებული ფაილის შენახვა

en: Delete message
ka: შეტყობინების წაშლა

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
ka: თავიდან გაგზავნა

en: Save
ka: შენახვა

en: Cancel
ka: შეწყვეტა

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
ka: წაშლა

en: Write Message...
ka: შეტყობინების დაწერა…

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
ka: შეტყობინების გაგზავნა %1-დან…

en: Choose a file
ka: ფაილის არჩევა

en: Select a number
ka: აირჩიეთ რიცხვი

en: Search or enter number…
ka: აირჩიეთ ან მოძებნეთ რიცხვი…

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
ka: %1 მონიშნულია

[ctx: Open chat conversation window]
en: Create
ka: შექმნა

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
ka: კონტაქტი არჩეული არაა

en: New Group
ka: ახალი ჯგუფი

en: No contacts with phone numbers yet
ka: ტელეფონის მქონე კონტაქტები ჯერ არ გაქვთ

en: Open contacts app
ka: კონტაქტების აპის გახსნა

en: No results found
ka: შედეგების გარეშე

en: New Group Chat
ka: ახალი ჯგუფური საუბარი

en: New Chat
ka: ახალი ჩატი

en: Back
ka: უკან

en: MMS Settings
ka: MMS-ის მორგება

en: Multimedia messages (MMS)
ka: მულტიმედია შეტყობინებები (MMS)

en: Proxy
ka: პროქსი

en: Port
ka: პორტი

en: Request delivery reports
ka: შეტყობინების მიღების ანგარიშის მოთხოვნა

en: Request read reports
ka: შეტყობინების წაკითხვის ანგარიშის მოთხოვნა

en: Share delivery status
ka: გაზიარებულის მიღების სტატუსი

en: Share read status
ka: გაზიარებულის წაკითხვის სტატუსი

en: Auto download messages
ka: შეტყობინებების ავტომატური გადმოწერა

en: Auto download messages for existing contacts only
ka: შეტყობინებების ავტომატური გადმოწერა მხოლოდ არსებული კონტაქტებისთვის

en: Max message size (KiB)
ka: შეტყობინების მაქს ზომა (კიბ)

en: Max attachments
ka: მაქს. მიმაგრებული ფაილები

en: Auto create SMIL
ka: SMIL-ის ავტომატური შექმნა

en: Default to group conversations
ka: ჯგუფური საუბრების ნაგულისხმევი გამოყენება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General
ka: საერთო

en: About
ka: შესახებ

en: Multimedia Messages (MMS)
ka: მულტიმედია შეტყობინებები (MMS)

en: Restore defaults
ka: ნაგულისხმევი მნიშვნელობების აღდგენა

en: Reset
ka: ჩამოყრა

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Use custom colors for messages
ka: შეტყობინებებისათვის ფერების მითითება

en: Incoming message color
ka: შემომავალი შეტყობინების ფერი

en: Outgoing message color
ka: გამავალი შეტყობინების ფერი

en: Message font size
ka: შეტყობინების ფონტის ზომა

en: Notifications
ka: გაფრთხილებები

en: Show sender name / number
ka: გამომგზავნის სახელისა და ნომრის ჩვენება

en: Show a preview of the message content
ka: შეტყობინების შემცველობის მინიატურის ჩვენება

en: Show attachment previews
ka: მიმაგრებული ფაილების მინიატურების ჩვენება

en: Ignore tapbacks
ka: შეხების იგნორი

en: Choose a color
ka: აირჩიეთ ფერი

en: SMS/MMS messaging client
ka: SMS/MMS შეტყობინებების კლიენტი

en: © 2020-2024 KDE Community
ka: © 2020-2024 KDE-ის საზოგადოება

en: Nicolas Fella
ka: ნიკოლას ფელა

en: Spacebar SMS/MMS client
ka: Spacebar SMS/MMS კლიენტი

en: Open a chat with the given phone number
ka: მითითებულ ტელეფონის ნომერთან სასაუბროს გახსნა
