spacebar - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Message from %1
nn: Melding frå %1

[ctx: @action open message in application]
en: Open
nn: Opna

en: Chats
nn: Samtalar

en: New Conversation
nn: Ny samle

en: Search or enter number…
nn: Søk eller skriv inn nummer …

en: No contacts with phone numbers yet
nn: Ingen kontaktar med telefonnummer enno

en: Open contacts app
nn: Opna kontaktapp

en: Write Message...
nn: Skriv melding …

en: Contacts
nn: Kontaktar
