spacebar - en to pl translation catalogue (88 entries)

en: New message
pl: Nowa wiadomość

en: Message from %1
pl: Wiadomość od %1

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
pl[0]: %1 załącznik
pl[1]: %1 załączniki
pl[2]: %1 załączników

[ctx: @action open message in application]
en: Open
pl: Otwórz

en: Spacebar background service
pl: Usługa w tle Spacebar

en: and %1 more
pl: i %1 więcej

en: Details
pl: Szczegóły

en: %1 person | %1 people
pl[0]: %1 osoba
pl[1]: %1 osoby
pl[2]: %1 osób

en: Add people
pl: Dodaj ludzi

en: Chats
pl: Rozmowy

en: New Conversation
pl: Nowa rozmowa

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
pl: Ustawienia

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
pl: Usuń

en: Unable to connect to messaging daemon
pl: Nie można połączyć z usługą wiadomości

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
pl: Utwórz rozmowę

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
pl: Ty

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
pl: Zdjęcie

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
pl[0]: Czy usunąć rozmowę?
pl[1]: Czy usunąć %1 rozmowy?
pl[2]: Czy usunąć %1 rozmów?

en: This is permanent and can't be undone
pl: To jest trwałe i niemożliwe do wycofania

en: Call
pl: Zadzwoń

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
pl: Ten numer SMS jest z puli premium i napisanie na niego może wiązać się z dodatkową opłatą

en: Max attachment limit exceeded
pl: Osiągnięto graniczną liczbę załączników

en: No MMSC configured
pl: Nie ustawiono MMSC

en: Message has expired and will be deleted
pl: Wiadomość wygasła i zostanie usunięta

en: Message will be sent as individual messages
pl: Wiadomość zostanie wysłana w kilku wiadomościach

en: MMS message
pl: Wiadomość MMS

en: Message size: %1
pl: Rozmiar wiadomości: %1

en: Expires: %1
pl: Wygasa: %1

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: %1 new message | %1 new messages
pl[0]: %1 nowa wiadomość
pl[1]: %1 nowe wiadomości
pl[2]: %1 nowych wiadomości

en: Copy code
pl: Skopiuj kod

en: Copy link
pl: Skopiuj odnośnik

en: Copy text
pl: Skopiuj tekst

en: Save attachment
pl: Zapisz załącznik

en: Delete message
pl: Usuń wiadomość

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Save
pl: Zapisz

en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
pl: Usuń

en: Write Message...
pl: Napisz wiadomość...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
pl: Wyślij wiadomość z %1...

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Select a number
pl: Wybierz liczbę

en: Search or enter number…
pl: Wyszukaj lub wpisz numer…

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
pl: %1 zaznaczona

[ctx: Open chat conversation window]
en: Create
pl: Utwórz

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
pl: Nie zaznaczono żadnego kontaktu

en: New Group
pl: Nowa grupa

en: No contacts with phone numbers yet
pl: Jeszcze nie ma żadnych kontaktów z numerami telefonów

en: Open contacts app
pl: Otwórz program do kontaktów

en: No results found
pl: Nie znaleziono żadnych wyników

en: New Group Chat
pl: Nowa rozmowa grupowa

en: New Chat
pl: Nowa rozmowa

en: Back
pl: Wstecz

en: MMS Settings
pl: Ustawienia MMS

en: Multimedia messages (MMS)
pl: Wiadomości multimedialne (MMS)

en: Proxy
pl: Pośrednik

en: Request delivery reports
pl: Proś o powiadomienie o dostarczeniu

en: Request read reports
pl: Proś o powiadomienie odczytania

en: Share delivery status
pl: Wysyłaj stan wysłania

en: Share read status
pl: Wysyłaj stan odczytania

en: Auto download messages
pl: Sam pobieraj wiadomości

en: Auto download messages for existing contacts only
pl: Sam pobieraj wiadomości tylko dla istniejących już kontaktów

en: Max message size (KiB)
pl: Graniczny rozmiar wiadomości (KiB)

en: Max attachments
pl: Najwięcej załączników

en: Auto create SMIL
pl: Sam twórz SMIL

en: Default to group conversations
pl: Domyślnie rozpocznij rozmowę grupową

en: Settings
pl: Ustawienia

en: General
pl: Ogólne

en: About
pl: O programie

en: Multimedia Messages (MMS)
pl: Wiadomości multimedialne (MMS)

en: Restore defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Reset
pl: Wyzeruj

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Use custom colors for messages
pl: Użyj własnych barw dla wiadomości

en: Incoming message color
pl: Barwa wiadomości przychodzącej

en: Outgoing message color
pl: Barwa wiadomości wychodzącej

en: Message font size
pl: Rozmiar czcionki wiadomości

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Show sender name / number
pl: Pokaż nazwę / numer wysyłającego

en: Show a preview of the message content
pl: Pokaż podgląd treści wiadomości

en: Show attachment previews
pl: Zapisz podglądy załączników

en: Ignore tapbacks
pl: Pomiń stuknięcia wstecz

en: Choose a color
pl: Wybierz kolor

en: SMS/MMS messaging client
pl: Klient wiadomości SMS/MMS

en: © 2020-2024 KDE Community
pl: © 2020-2024 Społeczność KDE

en: Spacebar SMS/MMS client
pl: Klient SMS/MMS Spacebar

en: Open a chat with the given phone number
pl: Otwórz rozmowę z danym numer telefonu
