spacebar - en to sa translation catalogue (95 entries)

en: New message
sa: नूतनः सन्देशः

en: Message from %1
sa: %1 तः सन्देशः

[ctx: Number of files attached]
en: %1 Attachment | %1 Attachments
sa[0]: %1 आसक्तिः
sa[1]: %1 संलग्नकाः

[ctx: @action open message in application]
en: Open
sa: उद्घाटित

en: Spacebar background service
sa: स्पेसबार पृष्ठभूमि सेवा

en: and %1 more
sa: तथा %1 अधिकं

en: Details
sa: वर्णन

en: %1 person | %1 people
sa[0]: %1 व्यक्तिः
sa[1]: %1 जनाः

en: Add people
sa: जनान् योजयन्तु

en: Chats
sa: चटः

en: New Conversation
sa: नवीनं सम्भाषणम्

[ctx: Configuring application settings]
en: Settings
sa: सेटिंग्स्

[ctx: Deleting a conversation]
en: Delete
sa: लुप्

en: Unable to connect to messaging daemon
sa: सन्देश-दैमन्-सङ्गतिं कर्तुं असमर्थः

[ctx: Selecting recipients from contacts list]
en: Create a chat
sa: गपशपं रचयन्तु

[ctx: Indicating that message was sent by you]
en: You
sa: त्वम्‌

[ctx: Indicating that message contains an image]
en: Picture
sa: चित्र

en: Delete this conversation? | Delete %1 conversations?
sa[0]: एतत् संभाषणं विलोपयतु?
sa[1]: %1 वार्तालापाः विलोपयन्तु?

en: This is permanent and can't be undone
sa: एतत् स्थायित्वं, अकृतं कर्तुं न शक्यते

en: Call
sa: आह्वानम्‌

en: Texting this premium SMS number might cause you to be charged money
sa: एतत् प्रीमियम-एसएमएस-सङ्ख्यां पाठयित्वा भवतः धनं गृहीतुं शक्यते

en: Max attachment limit exceeded
sa: अधिकतमं आसक्तिसीमा अतिक्रान्तवती

en: No MMSC configured
sa: न MMSC विन्यस्तम्

en: Message has expired and will be deleted
sa: सन्देशस्य अवधिः समाप्तः अस्ति, सः विलोपितः भविष्यति

en: Message will be sent as individual messages
sa: सन्देशः व्यक्तिगतसन्देशरूपेण प्रेषितः भविष्यति

en: MMS message
sa: MMS सन्देशः

en: Message size: %1
sa: सन्देशस्य आकारः %1

en: Expires: %1
sa: अवधिः समाप्तः भवति: %1

en: View all
sa: सर्वाणि पश्यन्तु

en: %1 new message | %1 new messages
sa[0]: %1 नूतनः सन्देशः
sa[1]: %1 नूतनाः सन्देशाः

en: Copy code
sa: कोड प्रतिलिपि कुर्वन्तु

en: Copy link
sa: प्रतिलिङ्कं लिङ्कं कुर्वन्तु

en: Copy text
sa: पाठं प्रतिलिख्यताम्

en: Save attachment
sa: आसक्तिं रक्षतु

en: Delete message
sa: सन्देशं विलोपयतु

[ctx: Retry sending message]
en: Resend
sa: पुनः प्रेषयतु

en: Save
sa: रक्ष्

en: Cancel
sa: निरसयतु

[ctx: Remove item from list]
en: Remove
sa: अपाकरोति

en: Write Message...
sa: सन्देश लिखें...

[ctx: %1 is a phone number]
en: Send Message from %1...
sa: %1 तः सन्देशं प्रेषयन्तु...

en: Choose a file
sa: सञ्चिकां चिनोतु

en: Select a number
sa: एकं सङ्ख्यां चिनोतु

en: Search or enter number…
sa: अन्वेषणं कुर्वन्तु अथवा संख्यां प्रविशन्तु...

[ctx: Number of items selected]
en: %1 Selected
sa: %1 चयनितम्

[ctx: Open chat conversation window]
en: Create
sa: निर्मियताम्

[ctx: @info:status Error message displayed when no contact is selected]
en: No contact selected
sa: कोऽपि सम्पर्कः चयनितः नास्ति

en: New Group
sa: नवीन समूह

en: No contacts with phone numbers yet
sa: अद्यापि दूरभाषसङ्ख्याभिः सह सम्पर्कः नास्ति

en: Open contacts app
sa: सम्पर्क एप्लिकेशन खोलें

en: No results found
sa: न परिणामः प्राप्तः

en: New Group Chat
sa: नवीन समूह गपशप

en: New Chat
sa: नवीन गपशप

en: Back
sa: पृष्ठभागः

en: MMS Settings
sa: MMS सेटिंग्स्

en: Multimedia messages (MMS)
sa: बहुमाध्यमसन्देशाः (MMS)

en: Proxy
sa: प्रॉक्सी

en: Port
sa: पोताश्रय

en: Request delivery reports
sa: प्रसवप्रतिवेदनानि अनुरोधयन्तु

en: Request read reports
sa: पठितप्रतिवेदनानि अनुरोधयन्तु

en: Share delivery status
sa: वितरणस्य स्थितिः साझां कुर्वन्तु

en: Share read status
sa: पठित स्थिति साझा करें

en: Auto download messages
sa: स्वतः डाउनलोड् सन्देशाः

en: Auto download messages for existing contacts only
sa: केवलं विद्यमानसम्पर्कस्य कृते स्वयमेव डाउनलोड् सन्देशाः

en: Max message size (KiB)
sa: अधिकतमं सन्देशस्य आकारः (KiB) .

en: Max attachments
sa: अधिकतम संलग्नक

en: Auto create SMIL
sa: स्वतः SMIL रचयन्तु

en: Default to group conversations
sa: समूहवार्तालापेषु पूर्वनिर्धारितम्

en: Settings
sa: सेटिंग्स्

en: General
sa: सामान्य

en: About
sa: विषये

en: Multimedia Messages (MMS)
sa: बहुमाध्यमसन्देशाः (MMS)

en: Restore defaults
sa: पूर्वनिर्धारितं पुनः स्थापयन्तु

en: Reset
sa: पुनः सेट् करें

en: Appearance
sa: स्वरूपम्‌

en: Use custom colors for messages
sa: सन्देशानां कृते इष्टवर्णानां उपयोगं कुर्वन्तु

en: Incoming message color
sa: आगच्छन् सन्देशवर्णः

en: Outgoing message color
sa: बहिर्गच्छन् सन्देशवर्णः

en: Message font size
sa: सन्देशस्य फ़ॉन्ट् आकारः

en: Notifications
sa: अधिसूचना

en: Show sender name / number
sa: प्रेषकस्य नाम / संख्यां दर्शयतु

en: Show a preview of the message content
sa: सन्देशसामग्रीणां पूर्वावलोकनं दर्शयतु

en: Show attachment previews
sa: संलग्नकपूर्वावलोकनानि दर्शयतु

en: Ignore tapbacks
sa: टैपबैक् इत्यस्य अवहेलना कुर्वन्तु

en: Choose a color
sa: एकं वर्णं चिनुत

en: SMS/MMS messaging client
sa: SMS/MMS सन्देशप्रसारणग्राहकः

en: © 2020-2024 KDE Community
sa: © २०२०-२०२४ केडीई समुदाय

en: Bhushan Shah
sa: भूषण शाह

en: Jonah Brüchert
sa: जोनाह ब्रुचेर्ट

en: Martin Klapetek
sa: मार्टिन् क्लापेटेक

en: Michael Lang
sa: माइकल लैङ्ग

en: Nicolas Fella
sa: निकोलस फेला

en: Smitty van Bodegom
sa: स्मिट्टी वैन बोडेगोम्

en: Spacebar SMS/MMS client
sa: स्पेसबार एसएमएस/एमएमएस क्लायन्ट

en: Open a chat with the given phone number
sa: दत्तेन दूरभाषसङ्ख्यायाः सह गपशपं उद्घाटयन्तु
