spacefm - en to bg translation catalogue (86 entries)

en: _Browse
bg: _Разглеждане

en: Opened in Terminal
bg: Стартиране в терминал

en: File Properties
bg: Информация за файла

en: <b>_Owner:</b>
bg: <b>_Собственик:</b>

en: <b>_Group:</b>
bg: <b>_Група:</b>

en: <b>Owner:</b>
bg: <b>Собственик:</b>

en: <b>Group:</b>
bg: <b>Група:</b>

en: Read
bg: Четене

en: Write
bg: Запис

en: Execute
bg: Изпълняване

en: Set UID
bg: Задаване на UID

en: Set GID
bg: Задаване на GID

en: _Permissions
bg: _Права

en: _General
bg: _Общи

en: Text:
bg: Текст:

en: Terminal:
bg: Терминал:

en: Error
bg: Грешка

en: _File
bg: _Файл

en: _View
bg: _Изглед

note: Help
en: _Help
bg: _Помощ

en: Folder
bg: Папка

en: Name
bg: Име

en: Size
bg: Размер

en: Type
bg: Тип

en: Permission
bg: Права

en: Back
bg: Назад

en: Forward
bg: Напред

en: Refresh
bg: Опресни

en: New Tab
bg: Нов подпрозорец

note: Properties
en: _Properties
bg: _Настройки

en: _Edit
bg: _Редактиране

note: Bookmark list Removed items config version 30 set = xset_get( "sep_bk1" ); set->menu_style = XSET_MENU_SEP; set = xset_get( "sep_bk2" ); set = xset_set( "book_new", "lbl", _("_New") ); xset_set_set( set, "icn", "gtk-new" ); set = xset_set( "book_rename", "lbl", _("_Rename") ); xset_set_set( set, "ic
en: _Open
bg: _Отваряне

en: New _Window
bg: Нов _прозорец

en: _Tool
bg: _Инструмент

en: E_xecute
bg: _Изпълнение

en: _Rename
bg: П_реименуване

en: _Delete
bg: _Изтриване

en: _Invert Selection
bg: _Обръщане на избора

en: _Icons
bg: _Икони

en: _Eject
bg: _Изваждане

en: To:
bg: До:

en: Overwrite All
bg: Презаписване на всички

en: Skip All
bg: Пропускане на всички

en: Command:
bg: Команда:

en: File System
bg: Файлова система

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
bg: Папка

en: New Folder
bg: Нова директория

en: New File
bg: Нов файл

note: The total file size displayed in "File Properties" is not completely calculated yet. So "Calculating..." is displayed.
en: Calculating...
bg: Изчисление...

en: Invalid User
bg: несъществуващ потребител

en: Invalid Group
bg: Невалидна група

en: %s/%s Drive
bg: Устройство %s/%s

en: %s Drive
bg: Устройство %s

en: Floppy Drive
bg: Флопи-дисково устройство

en: Compact Flash Drive
bg: Устройство за компактна флаш памет

en: Smart Media Drive
bg: Устройство за умни носители (smart media)

en: SD/MMC Drive
bg: Устройство SD/MMC

en: Zip Drive
bg: Устройство Zip

en: Jaz Drive
bg: Устройство Jaz

en: Pen Drive
bg: Устройство Pen

en: %s %s Music Player
bg: Портативно устройство за музика %s %s

en: %s %s Digital Camera
bg: Цифров фотоапарат/камера %s %s

en: Drive
bg: Устройство

en: External %s
bg: Външно %s

en: CD-ROM Disc
bg: Диск CD-ROM

en: Blank CD-R Disc
bg: Празен диск CD-R

en: CD-R Disc
bg: Диск CD-R

en: Blank CD-RW Disc
bg: Празен диск CD-RW

en: CD-RW Disc
bg: Диск CD-RW

en: DVD-ROM Disc
bg: Диск DVD-ROM

en: Blank DVD-RAM Disc
bg: Празен диск DVD-RAM

en: DVD-RAM Disc
bg: Диск DVD-RAM

en: Blank DVD-R Disc
bg: Празен диск DVD-R

en: DVD-R Disc
bg: Диск DVD-R

en: Blank DVD-RW Disc
bg: Празен диск DVD-RW

en: DVD-RW Disc
bg: Диск DVD-RW

en: Blank DVD+R Disc
bg: Празен диск DVD+R

en: DVD+R Disc
bg: Диск DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
bg: Празен диск DVD+RW

en: DVD+RW Disc
bg: Диск DVD+RW

en: Audio Disc
bg: Аудио диск

en: Volume
bg: Сила на звука

en: Error <i>%s</i>
bg: Грешка <i>%s</i>

en: Select a folder
bg: Избор на папка

en: Browse...
bg: Преглед...

en: Last Modified
bg: Последна промяна
