spacefm - en to et translation catalogue (164 entries)

en: _Browse
et: _Lehitse

en: Opened in Terminal
et: Terminali aknas käivitamine

en: File Properties
et: Faili omadused

en: <b>_Owner:</b>
et: <b>_Omanik:</b>

en: <b>_Group:</b>
et: <b>_Grupp:</b>

en: <b>Owner:</b>
et: <b>Omanik:</b>

en: <b>Group:</b>
et: <b>Grupp:</b>

en: Read
et: Lugemine

en: Write
et: Kirjutamine

en: Execute
et: Käivitamine

en: Set UID
et: UID

en: Set GID
et: GID

en: Sticky
et: Kleepuv

en: _Permissions
et: Õ_igused

en: Bytes
et: Baiti

en: Any
et: Suvaline

en: Within One Day
et: Päeva jooksul

en: Within One Week
et: Nädala jooksul

en: Within One Month
et: Kuu jooksul

en: Within One Year
et: Aasta jooksul

en: Within Selected Date Range
et: Määratud kuupäevade vahemikus

en: Find Files
et: Failide otsimine

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Video Files (avi, mpg,...)
et: Videofailid (avi, mpg,...)

en: Audio Files (mp3, ogg,...)
et: Helifailid (mp3, ogg,...)

en: Image Files (jpg, png,...)
et: Pildifailid (jpg, png,...)

en: Plain Text Files
et: Lihttekstifailid

en: All Files and Folders
et: Kõik failid ja kataloogid

en: <b>File Types to Search</b>
et: <b>Faili tüübid, mida otsida</b>

en: <b>Places to Search</b>
et: <b>Otsitavad kohad</b>

en: General
et: Üldine

en: File Contains:
et: Fail sisaldab:

en: Use Regular Expression
et: Regulaaravaldiste kasutamine

en: <b>File Content</b>
et: <b>Faili sisu</b>

en: Content
et: Sisu

en: Greater Than:
et: Suurem kui:

en: Smaller Than:
et: Väiksem kui:

en: <b>File Size</b>
et: <b>Faili suurus</b>

en: <b>Last Modified</b>
et: <b>Viimati muudetud</b>

en: Size & Date
et: Suurus & kuupäev

en: <b>Search Result:</b>
et: <b>Otsingutulemused:</b>

en: Search Again
et: Otsi uuesti

en: Preferences
et: Eelistused

en: Bookmarks:
et: Järjehoidjad:

en: _General
et: Ü_ldine

en: Wallpaper:
et: Taustapilt:

en: Please select an image file
et: Palun vali pildifail

en: Mode:
et: Kuvamine:

en: Background:
et: Taust:

en: Text:
et: Tekst:

en: Shadow:
et: Vari:

en: _Desktop
et: _Töölaud

en: _Volume Management
et: _Andmeruumide haldus

en: Terminal:
et: Terminalirakendus:

en: _Advanced
et: _Laiendatud

en: File doesn't exist
et: Faili ei eksisteeri!

en: Error
et: Viga

en: Error: Unable to establish connection with FAM.
    
    Do you have "FAM" or "Gamin" installed and running?
et: Viga: FAM'iga pole võimalik ühendust luua.
    
    Kas "FAM" või "Gamin" on paigaldatud ja töötab?

en: Don't know how to open the file
et: Pole teada, kuidas faili avada

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
et: Faili pole võimalik avada:
    "%s"
    %s

en: _File
et: _Fail

en: _View
et: _Vaade

note: Help
en: _Help
et: _Abi

en: Folder
et: Kataloog

en: Name
et: Nimi

en: Size
et: Suurus

en: Type
et: Tüüp

en: Permission
et: Õigused

en: Back
et: Tagasi

en: Forward
et: Edasi

en: Refresh
et: Värskenda

en: New Tab
et: Uus sakk

en: _Folder
et: _Kataloog

note: New > Bookmark
en: _Bookmark
et: _Järjehoidjad

note: Properties
en: _Properties
et: _Omadused

en: _Edit
et: _Redigeerimine

note: Bookmark list Removed items config version 30 set = xset_get( "sep_bk1" ); set->menu_style = XSET_MENU_SEP; set = xset_get( "sep_bk2" ); set = xset_set( "book_new", "lbl", _("_New") ); xset_set_set( set, "icn", "gtk-new" ); set = xset_set( "book_rename", "lbl", _("_Rename") ); xset_set_set( set, "ic
en: _Open
et: _Ava

en: New _Window
et: Uus _aken

en: _Tool
et: _Tööriistad

en: E_xecute
et: _Käivita

en: Extract _To
et: _Kataloogi

[ctx: New|]
en: _Bookmark
et: _Järjehoidjad

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Invert Selection
et: _Pööra valik

en: _Icons
et: _Ikoonid

en: Unable to mount device
et: Seadme haakimine pole võimalik

en: Unable to unmount device
et: Seadme lahtihaakimine pole võimalik

en: Unable to eject device
et: Seadme väljastamine pole võimalik

en: _Eject
et: _Väljasta

en: Move:
et: Liiguta:

en: Copy:
et: Kopeeri:

en: Delete:
et: Kustuta:

en: Moving...
et: Liigutamine...

en: Copying...
et: Kopeerimine...

en: Deleting...
et: Kustutamine...

en: Linking...
et: Linkimine...

en: To:
et: Kuhu:

en: Overwrite All
et: Kirjuta kõik üle

en: Skip All
et: Jäta kõik vahele

en: 
    Complete!
et: 
    Lõpetatud!

en: Command:
et: Käsk:

en: File System
et: Failisüsteem

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
et: Kataloog

en: New Folder
et: Uus kataloog

en: New File
et: Uus fail

note: The total file size displayed in "File Properties" is not completely calculated yet. So "Calculating..." is displayed.
en: Calculating...
et: Arvutamine...

en: Invalid User
et: Sobimatu kasutaja

en: Invalid Group
et: Sobimatu grupp

en: Command not found
et: Käsku ei leitud

en: Destination directory "%1$s" is contained in source "%2$s"
et: Sihkaust "%1$s" on lähtekataloogi "%2$s" sees

en: %s Volume
et: %s andmekandja

en: %s/%s Drive
et: %s/%s ketas

en: %s Drive
et: %s ketas

en: Floppy Drive
et: Flopilugeja

en: Compact Flash Drive
et: Compact Flash ajam

en: Memory Stick Drive
et: Mälupulga ajam

en: Smart Media Drive
et: Smart Media kaart

en: SD/MMC Drive
et: SD/MMC-kaart

en: Zip Drive
et: Zip-ketas

en: Jaz Drive
et: Jaz-ketas

en: Pen Drive
et: Mälupulk

en: %s %s Music Player
et: %s %s pleier

en: %s %s Digital Camera
et: %s %s digikaamera

en: Drive
et: Ajam

en: External %s
et: Väline %s

en: CD-ROM Disc
et: CD-plaat

en: Blank CD-R Disc
et: Tühi CD-R-plaat

en: CD-R Disc
et: CD-R-plaat

en: Blank CD-RW Disc
et: Tühi CD-RW-plaat

en: CD-RW Disc
et: CD-RW-plaat

en: DVD-ROM Disc
et: DVD-plaat

en: Blank DVD-RAM Disc
et: Tühi DVD-RAM-plaat

en: DVD-RAM Disc
et: DVD-RAM-plaat

en: Blank DVD-R Disc
et: Tühi DVD-R-plaat

en: DVD-R Disc
et: DVD-R-plaat

en: Blank DVD-RW Disc
et: Tühi DVD-RW-plaat

en: DVD-RW Disc
et: DVD-RW-plaat

en: Blank DVD+R Disc
et: Tühi DVD+R-plaat

en: DVD+R Disc
et: DVD+R-plaat

en: Blank DVD+RW Disc
et: Tühi DVD+RW-plaat

en: DVD+RW Disc
et: DVD+RW-plaat

en: Audio Disc
et: Audioplaat

en: %s Removable Volume
et: %s eemaldatav andmekandja

en: Volume
et: Andmekandja

en: Failed to connect to the HAL daemon: %s
et: HAL deemoniga ühendumine nurjus: %s

note: definitely not a device that we're able to mount, eject or unmount
en: Given device "%s" is not a volume or drive
et: Seade "%s" pole andmekandja ega ketas

note: tell the caller that no matching device was found
en: Device "%s" not found in file system device table
et: Seadet "%s" ei leitud failisüsteemide tabelist

en: You are not privileged to mount the volume "%s"
et: Sul puuduvad õigused andmeruumi "%s" haakimiseks

en: You are not privileged to unmount the volume "%s"
et: Sul puuduvad õigused andmeruumi "%s" lahtihaakimiseks

en: You are not privileged to eject the volume "%s"
et: Sul puuduvad õigused andmeruumi "%s" väljastamiseks

note: TODO: slim down mount options to what is allowed, cf. volume.mount.valid_options
en: Invalid mount option when attempting to mount the volume "%s"
et: Sobimatu haakimisvalik andmeruumi "%s" haakimise katsel

en: The volume "%s" uses the <i>%s</i> file system which is not supported by your system
et: Andmeruum "%s" kasutab <i>%s</i> failisüsteemi, mida sinu süsteem ei toeta

en: An application is preventing the volume "%s" from being unmounted
et: Rakendus takistab andmeruumi "%s" lahtihaakimist

en: The volume "%s" is not mounted
et: Andmeruum "%s" pole haagitud

en: Error <i>%s</i>
et: Viga <i>%s</i>

note: TRANSLATORS: HAL can only unmount volumes that were mounted via HAL.
en: The volume "%s" was probably mounted manually on the command line
et: Andmeruum "%s" võis olla haagitud käsurealt

en: Blank discs cannot be mounted, use a CD recording application to record audio or data on the disc
et: Tühju plaate ei saa külge haakida, audio- või andmeplaatide kirjutamiseks kasuta CD kirjutamise rakendust

en: Audio CDs cannot be mounted, use music players to play the audio tracks
et: Audioplaate ei saa haakida, audioradade kuulamiseks kasuta muusikapleierit

en: Open Containing _Folder
et: Ava _kataloog

en: Select a folder
et: Vali kataloog

en: Browse...
et: Lehitse...

en: Last Modified
et: Viimati muudetud
