spacefm - en to fa translation catalogue (33 entries)

note: pack timeout button first
en: Pause
fa: توقف

en: Usage:
fa: طریقه استفاده:

en: Example:
fa: به عنوان مثال:

en: Examples
fa: به عنوان مثال

en: Error
fa: خطا

note: get url
en: Enter Plugin URL
fa: آدرس پلاگین را وارد کنید

en: Overwrite Plugin ?
fa: بازنویسی پلاگین؟

en: Error Creating Temp Directory
fa: خطا در ایجاد دایرکتوری موقت

en: Unable to create temporary directory
fa: امکان ایجاد دایرکتوری موقت نیست

en: Save Session Error
fa: ذخیره کردن خطای جلسه

note: root task
en: Open Root Window
fa: باز کردن پنجره ریشه

en: Terminal Not Available
fa: ترمینال در دسترس نیست

en: Open Terminal
fa: باز کردن ترمینال

en: New _Command
fa: دستور_ جدید

en: _File
fa: _فایل

en: _View
fa: _نمایش

en: _Bookmarks
fa: _نشانک ها

en: _Plugins
fa: _افزونه

en: _Tools
fa: _تنظیمات

note: Help
en: _Help
fa: _کمک

en: SpaceFM Error
fa: خطا در spacefm

en: hidden | hidden
fa[0]: پنهان

note: If you change "Status", also change it in on_task_button_press_event
en: Status
fa: وضعیت

en: Folder
fa: فولدر

en: Reorder Columns Help
fa: دوباره مرتب ستون راهنما

en: paused
fa: متوقف شد

en: queued
fa: در صف

en: Name
fa: نام

en: Size
fa: اندازه

en: Type
fa: نوع

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
fa: فولدر

en: Select a folder
fa: پوشه را انتخاب کنید

en: Browse...
fa: جستجو ...
