spacefm - en to he translation catalogue (161 entries)

en: _Browse
he: _עיון

en: Opened in Terminal
he: פתיחה במסוף

en: File Properties
he: מאפייני קובץ

en: <b>_Owner:</b>
he: <b>_בעלים:</b>

en: <b>_Group:</b>
he: <b>_קבוצה:</b>

en: <b>Owner:</b>
he: <b>בעלים:</b>

en: <b>Group:</b>
he: <b>קבוצה:</b>

en: Read
he: קריאה

en: Write
he: כתיבה

en: Execute
he: הרצה

en: Set UID
he: הגדרת מזהה המשתמש (UID)

en: Set GID
he: הגדרת מזהה הקבוצה (GID)

en: Sticky
he: דביק

en: _Permissions
he: ה_רשאות

en: Find Files
he: חיפוש קבצים

en: Case Sensitive
he: תלוי רישיות

en: Video Files (avi, mpg,...)
he: קובצי וידאו (avi, mpg,...)

en: Audio Files (mp3, ogg,...)
he: קובצי שמע (mp3, ogg,...)

en: Image Files (jpg, png,...)
he: קובצי תמונה (jpg, png,...)

en: Plain Text Files
he: קובצי _טקסט פשוטים

en: All Files and Folders
he: כל הקבצים והתיקיות

en: <b>File Types to Search</b>
he: <b>סוגי הקבצים לחיפוש</b>

en: <b>Places to Search</b>
he: <b>מיקומים לחיפוש</b>

en: General
he: כללי

en: File Contains:
he: הקובץ מכיל:

en: Use Regular Expression
he: שימוש בביטוי רגולארי

en: <b>File Content</b>
he: <b>תוכן הקובץ</b>

en: Content
he: תוכן

en: Greater Than:
he: גדולים מ־:

en: Smaller Than:
he: קטנים מ־:

en: <b>File Size</b>
he: <b>גודל הקובץ</b>

en: <b>Last Modified</b>
he: <b>שינוי אחרון</b>

en: Size & Date
he: גודל ותאריך

en: <b>Search Result:</b>
he: <b>תוצאות החיפוש:</b>

en: Search Again
he: חיפוש חוזר

en: Go to folder
he: מעבר לתיקייה

en: Preferences
he: העדפות

en: Bookmarks:
he: סימניות:

en: _General
he: _כללי

en: Always show the tab bar
he: תמיד להציג את סרגל הלשוניות

en: I_nterface
he: מ_נשק

en: Wallpaper:
he: רקע שולחן העבודה:

en: Please select an image file
he: נא לבחור בקובץ תמונה

en: Mode:
he: מצב:

en: Background:
he: רקע:

en: Text:
he: טקסט:

en: Shadow:
he: צללית:

en: _Desktop
he: _שולחן עבודה

en: _Volume Management
he: _ניהול התקני אחסון

en: Terminal:
he: מסוף:

en: _Advanced
he: מ_תקדם

en: File doesn't exist
he: הקובץ אינו קיים

en: Error
he: שגיאה

en: Error: Unable to establish connection with FAM.
    
    Do you have "FAM" or "Gamin" installed and running?
he: שגיאה: לא ניתן לקיים את החיבור אל FAM.
    
    האם יש ברשותך "FAM" או "Gamin" מותקן ופעיל?

en: Don't know how to open the file
he: המידע הדרוש לפתיחת הקובץ חסר או לקוי

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ:
    "%s"
    %s

en: _File
he: _קובץ

en: _View
he: _תצוגה

note: Help
en: _Help
he: _עזרה

en: Folder
he: תיקייה

en: Name
he: שם

en: Size
he: גודל

en: Type
he: סוג

en: Permission
he: הרשאות

en: Back
he: אחורה

en: Forward
he: קדימה

en: Refresh
he: רענון

en: New Tab
he: לשונית חדשה

en: _Folder
he: _תיקייה

note: New > Bookmark
en: _Bookmark
he: _סימניות

note: Properties
en: _Properties
he: _מאפיינים

en: _Edit
he: _עריכה

note: Bookmark list Removed items config version 30 set = xset_get( "sep_bk1" ); set->menu_style = XSET_MENU_SEP; set = xset_get( "sep_bk2" ); set = xset_set( "book_new", "lbl", _("_New") ); xset_set_set( set, "icn", "gtk-new" ); set = xset_set( "book_rename", "lbl", _("_Rename") ); xset_set_set( set, "ic
en: _Open
he: _פתיחה

en: New _Window
he: _חלון חדש

en: _Tool
he: _כלים

en: E_xecute
he: הר_צה

en: Extract _To
he: חילוץ _אל

[ctx: New|]
en: _Bookmark
he: _סימניות

en: _Go
he: _מעבר

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: _Delete
he: _מחיקה

en: _Invert Selection
he: _ביטול הבחירה

en: _Icons
he: _סמלים

en: Unable to mount device
he: לא ניתן לעגן את ההתקן

en: Unable to unmount device
he: לא ניתן לנתק את ההתקן

en: Unable to eject device
he: לא ניתן לשלוף את ההתקן

en: _Eject
he: _שליפה

en: Move:
he: העברה:

en: Copy:
he: העתקה:

en: Delete:
he: מחיקה:

en: Link:
he: קישור:

en: Moving...
he: בהליכי העברה...

en: Copying...
he: בהליכי העתקה...

en: Deleting...
he: בהליכי מחיקה...

en: Linking...
he: בהליכי קישור...

en: To:
he: אל:

en: Overwrite All
he: שכתוב הכול

en: Skip All
he: דילוג על הכול

en: 
    Complete!
he: 
    הושלם!

en: Command:
he: פקודה:

en: File System
he: מערכת קבצים

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
he: תיקייה

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: New File
he: קובץ חדש

note: The total file size displayed in "File Properties" is not completely calculated yet. So "Calculating..." is displayed.
en: Calculating...
he: בהליכי חישוב...

en: Invalid User
he: משתמש לא תקין

en: Invalid Group
he: קבוצה לא תקינה

en: Command not found
he: הפקודה לא נמצאה

en: Destination directory "%1$s" is contained in source "%2$s"
he: תיקיית היעד "%1$s" מוכלת תחת המקור "%2$s"

en: %s Volume
he: כרך %s

en: %s/%s Drive
he: %s/כונן %s

en: %s Drive
he: כונן %s

en: Floppy Drive
he: כונן דיסקטים

en: Compact Flash Drive
he: כונן Compact Flash

en: Memory Stick Drive
he: כונן Memory Stick

en: Smart Media Drive
he: כונן Smart Media

en: SD/MMC Drive
he: כונן SD/MMC

en: Zip Drive
he: כונן Zip

en: Jaz Drive
he: כונן Jaz

en: Pen Drive
he: דיסק־און־קי

en: %s %s Music Player
he: נגן מוזיקה ‏‎%s %s

en: %s %s Digital Camera
he: מצלמה דיגיטלית ‎%s %s

en: Drive
he: כונן

en: External %s
he: %s חיצוני

en: CD-ROM Disc
he: דיסק CD-ROM

en: Blank CD-R Disc
he: דיסק CD-R ריק

en: CD-R Disc
he: דיסק CD-R

en: Blank CD-RW Disc
he: דיסק CD-RW ריק

en: CD-RW Disc
he: דיסק CD-RW

en: DVD-ROM Disc
he: דיסק DVD-ROM

en: Blank DVD-RAM Disc
he: דיסק DVD-RAM ריק

en: DVD-RAM Disc
he: דיסק DVD-RAM

en: Blank DVD-R Disc
he: דיסק DVD-R ריק

en: DVD-R Disc
he: דיסק DVD-R

en: Blank DVD-RW Disc
he: דיסק DVD-RW ריק

en: DVD-RW Disc
he: דיסק DVD-RW

en: Blank DVD+R Disc
he: דיסק DVD+R ריק

en: DVD+R Disc
he: דיסק DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
he: דיסק DVD+RW ריק

en: DVD+RW Disc
he: דיסק DVD+RW

en: Audio Disc
he: דיסק שמע

en: %s Removable Volume
he: כרך %s נתיק

en: Volume
he: כרך

en: Failed to connect to the HAL daemon: %s
he: ארע כשל בהתחברות אל מנגנון ה־HAL‏: %s

note: definitely not a device that we're able to mount, eject or unmount
en: Given device "%s" is not a volume or drive
he: ההתקן הנתון "%s" איננו כרך או כונן

note: tell the caller that no matching device was found
en: Device "%s" not found in file system device table
he: ההתקן "%s" לא נמצא בטבלת התקני מערכות קבצים

en: You are not privileged to mount the volume "%s"
he: אינך מורשה לחבר את הכרך "%s"

en: You are not privileged to unmount the volume "%s"
he: אינך מורשה לנתק את הכרך "%s"

en: You are not privileged to eject the volume "%s"
he: אינך מורשה לשלוף את הכרך "%s"

note: TODO: slim down mount options to what is allowed, cf. volume.mount.valid_options
en: Invalid mount option when attempting to mount the volume "%s"
he: אפשרות העגינה לא היתה תקנית בעת הנסיון לעגינת הכרך "%s"

en: The volume "%s" uses the <i>%s</i> file system which is not supported by your system
he: הכרך "%s" משתמש במערכת הקבצים <i>%s</i> שאינה נתמכת על ידי המערכת שלך

en: An application is preventing the volume "%s" from being unmounted
he: ישנו יישום המונע את ניתוק הכרך "%s"

en: The volume "%s" is not mounted
he: הכרך "%s" אינו מעוגן

en: Error <i>%s</i>
he: שגיאה <i>%s</i>

note: TRANSLATORS: HAL can only unmount volumes that were mounted via HAL.
en: The volume "%s" was probably mounted manually on the command line
he: קרוב לוודאי שהכרך "%s" עוגן אוטומטית באמצעות שורת הפקודה

en: Blank discs cannot be mounted, use a CD recording application to record audio or data on the disc
he: לא ניתן לעגן דיסקים ריקים, יש להשתמש בתוכנת צריבה כדי לצרוב רצועות שמע או נתונים על הדיסק

en: Audio CDs cannot be mounted, use music players to play the audio tracks
he: לא ניתן לעגן תקליטורי שמע, יש להשתמש בנגני מוזיקה כדי לנגן את רצועות השמע

en: Open Containing _Folder
he: פתיחת התיקייה ה_מכילה

en: Select a folder
he: בחירת תיקייה

en: Browse...
he: עיון...

en: Last Modified
he: שינוי אחרון
