spacefm - en to km translation catalogue (163 entries)

en: _Browse
km: រុករក

en: Opened in Terminal
km: បាន​បើក​ក្នុង​ស្ថានីយ

en: File Properties
km: លក្ខណៈសម្បត្តិ​​ឯកសារ

en: <b>_Owner:</b>
km: <b>ម្ចាស់</b> ៖

en: <b>_Group:</b>
km: ដាក់​ជា​ក្រុម

en: <b>Owner:</b>
km: <b>ម្ចាស់ ៖</b>

en: <b>Group:</b>
km: <b>ក្រុម ៖</b>

en: Read
km: អាន

en: Write
km: សរសេរ

en: Execute
km: ប្រតិបត្តិ

en: Set UID
km: កំណត់ UID

en: Set GID
km: កំណត់ GID

en: Sticky
km: ស្អិត

en: _Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Find Files
km: រក​ឯកសារ

en: Video Files (avi, mpg,...)
km: កម្មវិធី​ចាក់​វីដេអូ (avi, mpg,...)

en: Audio Files (mp3, ogg,...)
km: ឯកសារ​សំឡេង​ (mp3, ogg,...)

en: Image Files (jpg, png,...)
km: ឯកសារ​រូបភាព (jpg, png,...)

en: Plain Text Files
km: ឯកសារ​អត្ថបទ

en: All Files and Folders
km: ឯកសារ និង​ថត​ទាំងអស់

en: <b>File Types to Search</b>
km: <b>នាំ​ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​រក</b>

en: <b>Places to Search</b>
km: <b>ផ្លូវដែលត្រូវ​ស្វែង​រក</b>

en: General
km: ​ទូទៅ

en: File Contains:
km: មាតិកា​ឯកសារ ៖

en: Use Regular Expression
km: ប្រើ​កន្សោម​ផ្គូផ្គង

en: <b>File Content</b>
km: <b>មាតិកា​ឯកសារ</b>

en: Content
km: មាតិកា

en: Greater Than:
km: ធំ​ជាង ៖

en: Smaller Than:
km: តូច​ជាង ៖

en: <b>File Size</b>
km: <b>ទំហំ​ឯកសារ</b>

en: <b>Last Modified</b>
km: <b>បាន​កែប្រែ​ចុង​ក្រោយ</b>

en: Size & Date
km: កាលបរិច្ឆេទ & ទំហំ

en: <b>Search Result:</b>
km: <b>លទ្ធផល​ស្វែងរក ៖ </b>

en: Search Again
km: ពិនិត្យ​ម្ដង​ទៀត​

en: Preferences
km: ចំណូល​ចិត្ត

en: Bookmarks:
km: ចំណាំ ៖

en: _General
km: ​ទូទៅ

en: Wallpaper:
km: ផ្ទាំងរូបភាព ៖

en: Please select an image file
km: ជ្រើស​ឯកសារ​រូបភាព​

en: Mode:
km: របៀប ៖

en: Background:
km: ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ ៖

en: Text:
km: អត្ថបទ ៖

en: Shadow:
km: ស្រមោល ៖

en: _Desktop
km: ផ្ទៃតុ

en: _Volume Management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​ភាគ​ថាស

en: Terminal:
km: ស្ថានីយ ៖

en: _Advanced
km: កម្រិតខ្ពស់

en: File doesn't exist
km: មិនមាន​ឯកសារឡើយ

en: Error
km: កំហុស

en: Error: Unable to establish connection with FAM.
    
    Do you have "FAM" or "Gamin" installed and running?
km: កំហុស ៖ មិន​អាច​បង្កើត​ការ​តភ្ជាប់​ជាមួយ FAM បាន​ទេ ។
    
    តើ​អ្នក​មានដំឡើង "FAM"ឬ "Gamin" ហើយ​កំពុង​រត់​វា ឬនៅ ?

en: Don't know how to open the file
km: មិន​ដឹង​ពី​របៀប​បើក​ឯកសារ

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
km: មិន​អាច​បើក​ឯកសារ ៖
    "%s"
    %s

en: _File
km: ឯកសារ

en: _View
km: មើល

note: Help
en: _Help
km: ជំនួយ

en: Folder
km: ថត

en: Name
km: ​ឈ្មោះ

en: Size
km: ទំហំ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Back
km: ថយក្រោយ

en: Forward
km: ​ទៅ​មុខ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: New Tab
km: ផ្ទាំង​ថ្មី

en: _Folder
km: ថត

note: New > Bookmark
en: _Bookmark
km: ចំណាំ

note: Properties
en: _Properties
km: លក្ខណៈ​សម្បត្តិ

en: _Edit
km: ​កែសម្រួល

note: Bookmark list Removed items config version 30 set = xset_get( "sep_bk1" ); set->menu_style = XSET_MENU_SEP; set = xset_get( "sep_bk2" ); set = xset_set( "book_new", "lbl", _("_New") ); xset_set_set( set, "icn", "gtk-new" ); set = xset_set( "book_rename", "lbl", _("_Rename") ); xset_set_set( set, "ic
en: _Open
km: បើក

en: New _Window
km: បង្អួច​ថ្មី

en: _Tool
km: ឧបករណ៍

en: E_xecute
km: ប្រតិបត្តិ

en: Extract _To
km: ស្រង់ចេញ​ទៅ

[ctx: New|]
en: _Bookmark
km: ចំណាំ

en: _Go
km: ទៅ

en: _Rename
km: ​ប្តូរឈ្មោះ

en: _Delete
km: លុប

en: _Invert Selection
km: បញ្ច្រាស​ជម្រើស

en: _Icons
km: រូប​តំណាង

en: Unable to mount device
km: មិន​អាច​ម៉ោន​ឧបករណ៍​បាន​ឡើយ

en: Unable to unmount device
km: មិន​អាច​អាន់ម៉ោន​ឧបករណ៍​បាន​ឡើយ

en: Unable to eject device
km: មិន​អាច​ច្រាន​ឧបករណ៍​បាន​ឡើយ

en: _Eject
km: ច្រានចេញ​

en: Move:
km: ផ្លាស់​ទី ៖

en: Copy:
km: ចម្លង ៖

en: Delete:
km: លុប ៖

en: Link:
km: តំណ ៖

en: Moving...
km: កំពុង​ផ្លាស់ទី...

en: Copying...
km: កំពុង​ចម្លង...

en: Deleting...
km: (កំពុង​លុប...

en: Linking...
km: កំពុង​ធ្វើ​តំណ...

en: To:
km: ទៅ ៖

en: Overwrite All
km: សរសេរជាន់​លើ​ទាំងអស់

en: Skip All
km: រំលង​ទាំងអស់

en: 
    Complete!
km: 
    ជោគជ័យ!

en: Command:
km: ពាក្យបញ្ជា ៖

en: File System
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
km: ថត

en: New Folder
km: ថត​ថ្មី

en: New File
km: ឯកសារ​ថ្មី

note: The total file size displayed in "File Properties" is not completely calculated yet. So "Calculating..." is displayed.
en: Calculating...
km: កំពុង​គណនា...

en: Invalid User
km: អ្នក​​ប្រើ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Invalid Group
km: ក្រុម​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Command not found
km: រក​មិន​ឃើញ​ពាក្យ​បញ្ជា

en: Destination directory "%1$s" is contained in source "%2$s"
km: ទិស​ដៅ​ថត "%1$s" គឺ​ត្រូវ​បាន​ផ្ទុក​ក្នុង​ប្រភព "%2$s"

en: %s Volume
km: ភាគថាស %s

en: CD-ROM
km: ស៊ីឌី​រ៉ូម

en: CD-R
km: ស៊ីឌី-អាន

en: CD-RW
km: ស៊ីឌី-អានសរសេរ

en: DVD-ROM
km: ឌីវីឌី​រ៉ូម

en: DVD+R
km: ឌីវីឌី+អាន

en: DVD+RW
km: ឌីវីឌី+អានសរសេរ

en: DVD-R
km: ឌីវីឌី-អាន

en: DVD-RW
km: ឌីវីឌី-អានសរសេរ

en: DVD-RAM
km: ឌីវីឌី-រ៉េម

en: %s/%s Drive
km: ដ្រាយ %s/%s

en: %s Drive
km: ដ្រាយ %s

en: Floppy Drive
km: ដ្រាយ​ថាសទន់

en: Memory Stick Drive
km: ដ្រាយ Memory Stick

en: Smart Media Drive
km: ដ្រាយ Smart Media

en: SD/MMC Drive
km: ដ្រាយ SD/MMC

en: Zip Drive
km: ដ្រាយ​ហ្ស៊ីប្ស៊ីប

en: Jaz Drive
km: ដ្រាយ Jaz

en: Pen Drive
km: ដ្រាយ Pen

en: %s %s Music Player
km: កម្មវិធី​ចាក់​តន្ត្រី %s %s

en: %s %s Digital Camera
km: ម៉ាស៊ីន​ថតរូប​ឌីជីថល %s %s

en: Drive
km: ដ្រាយ

en: External %s
km: ឧបករណ៍​ខាង​ក្រៅ %s

en: CD-ROM Disc
km: ឌីស​​ស៊ីឌីរ៉ូម

en: Blank CD-R Disc
km: ស៊ីឌី​ទទេ

en: CD-R Disc
km: ឌីស​ស៊ីឌី-អាន

en: Blank CD-RW Disc
km: ​ស៊ីឌី-អានសរសេរ​ទទេ

en: CD-RW Disc
km: ឌីស​​ស៊ីឌី-​អានសរសេរ

en: DVD-ROM Disc
km: ឌីស​ឌីវីឌី​រ៉ូម​

en: Blank DVD-RAM Disc
km: ឌីស​ឌីវីឌី-រ៉េម​ទទេ

en: DVD-RAM Disc
km: ឌីស​ឌីវីឌី-រ៉េម

en: Blank DVD-R Disc
km: ឌីវីឌី​ទទេ

en: DVD-R Disc
km: ឌីសឌីវីឌី

en: Blank DVD-RW Disc
km: ឌីវីឌី-អាន​សរសេរ​ទទេ

en: DVD-RW Disc
km: ឌីស​ឌីវីឌី+អានសរសេរ

en: Blank DVD+R Disc
km: ឌីសឌីវីឌី+អាន

en: DVD+R Disc
km: ឌីសឌីវីឌី+អាន

en: Blank DVD+RW Disc
km: ឌីស​ឌីវីឌី​​​+អាន​សរសរ

en: DVD+RW Disc
km: ឌីស​ឌីវីឌី+អានសរសេរ

en: Audio Disc
km: ឌីស​អូឌីយ៉ូ

en: %s Removable Volume
km: ភាគ​ថាស​ចល័ត %s

en: Volume
km: ភាគថាស

en: Failed to connect to the HAL daemon: %s
km: មិន​អាច​តភ្ជាប់​ទៅ​ដេមិន HAL ៖ %s

note: definitely not a device that we're able to mount, eject or unmount
en: Given device "%s" is not a volume or drive
km: ចំពោះ​ឧបករណ៍ "%s" គឺ​មិនមែន​ជា​ភាគថាស ឬ​ដ្រាយ​ទេ

note: tell the caller that no matching device was found
en: Device "%s" not found in file system device table
km: មិន​អាច​រក​ឃើញ "%s" ក្នុង​តារាង​ឧបករណ៍​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​ទេ

en: You are not privileged to mount the volume "%s"
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ម៉ោន​ភាគថាស "%s" ទេ

en: You are not privileged to unmount the volume "%s"
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​អាន់ម៉ោន​ភាគថាស "%s" ទេ

en: You are not privileged to eject the volume "%s"
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ច្រាន​ភាគថាស "%s" ចេញ​ទេ

note: TODO: slim down mount options to what is allowed, cf. volume.mount.valid_options
en: Invalid mount option when attempting to mount the volume "%s"
km: ជម្រើស​ម៉ោន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ពេល​ព្យាយាម​ម៉ោន​ភាគថាស "%s"

en: The volume "%s" uses the <i>%s</i> file system which is not supported by your system
km: ភាគថាស "%s" ប្រើ​ឯកសារ​ប្រព័ន្ធ <i>%s</i> ដែល​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ

en: The volume "%s" is not mounted
km: ភាគថាស "%s" គឺ​មិន​ត្រូវ​បាន​ម៉ោន

en: Error <i>%s</i>
km: កំហុស <i>%s</i>

en: Blank discs cannot be mounted, use a CD recording application to record audio or data on the disc
km: ឌីស​ទទេ​មិន​ម៉ោន​បាន​ទេ, ប្រើ​កម្មវិធី​ចម្លង​ស៊ីឌី​ដើម្បី​ចម្លង​អូឌីយ៉ូ ឬ​ទិន្ន័យ​ទៅ​លើ​ឌីស

en: Audio CDs cannot be mounted, use music players to play the audio tracks
km: អូឌីយ៉ូ​ស៊ីឌី​មិន​អាច​ម៉ោន​បាន​ទេ, ប្រើ​កម្មវិធី​ចាក់តន្ត្រី​ដើម្បី​ចាក់

en: Open Containing _Folder
km: បើក​ថត​ដែល​ផ្ទុក

en: Select a folder
km: ជ្រើស​ថត

en: Browse...
km: រុករក...

en: Last Modified
km: បាន​កែប្រែ​ចុង​ក្រោយ
