spacefm - en to lt translation catalogue (451 entries)

en: SpaceFM Open Folder
lt: SpaceFM Atverti Aplanką

en: Open folder
lt: Atverti aplanką

en: SpaceFM File Search
lt: SpaceFM Failų Paieška

en: Search for files and folders
lt: Ieškoti failų ir aplankų

en: File Manager
lt: Failų Tvarkytuvė

en: Browse the file system
lt: Naršyti failų sistemą

en: by IgnorantGuru
lt: pagal IgnorantGuru

en: Copyright (C) 2015    GPL3+
lt: Autorinės Teisės (C) 2015    GPL3+

en: IgnorantGuru <ignorantguru@gmx.com>
    
    Contributors:
        BwackNinja <BwackNinja@gmail.com>
        OmegaPhil <OmegaPhil@startmail.com>
    
    Artwork:
        SpaceFM icons and logo by Goran Simovic
    
    Thanks to SpaceFM users for valuable feedback and to SpaceFM translators and
    packagers!
    
    Special thanks to:
        Jean-Philippe Fleury
        Vladimir Kudrya
        VastOne
        Hasufell
    
    SpaceFM is developed on geany, gcc, and git, with a little help from gdb.
    
    Source code taken from other projects:
     * pcmanfm-mod: IgnorantGuru
     * pcmanfm v0.5.2: Hon Jen Yee (PCMan)
     * libmd5-rfc: Aladdin Enterprises
     * Working area detection: Gary Kramlich
     * ExoIconView: os-cillation e.K, Anders Carlsson, Benedikt Meurer
     * Text and icon renderer uses code from Jonathan Blandford
     * Desktop icons use code from Brian Tarricone
     * HAL support (deprecated): gnome-vfs, thunar-vfs, libexo, gnome-mount
lt: IgnorantGuru <ignorantguru@gmx.com>
    
    Talkininkai:
        BwackNinja <BwackNinja@gmail.com>
        OmegaPhil <OmegaPhil@startmail.com>
    
    Iliustracijos:
        SpaceFM piktogramos ir logotipas pagal Goran Simovic
    
    Dėkojame SpaceFM naudotojams už vertingus atsiliepimus ir SpaceFM vertėjams bei
    pakuotojams!
    
    Ypatingos padėkos:
        Jean-Philippe Fleury
        Vladimir Kudrya
        VastOne
        Hasufell
    
    SpaceFM yra sukurtas su geany, gcc, ir git, su trupučiu pagalbos iš gdb.
    
    Iš kitų projektų paimtas pirminis kodas:
     * pcmanfm-mod: IgnorantGuru
     * pcmanfm v0.5.2: Hon Jen Yee (PCMan)
     * libmd5-rfc: Aladdin Enterprises
     * Darbinės srities aptikimas: Gary Kramlich
     * ExoIconView: os-cillation e.K, Anders Carlsson, Benedikt Meurer
     * Teksto ir piktogramų atvaizdavimas naudoja kodą iš Jonathan Blandford
     * Darbalaukio piktogramos naudoja kodą iš Brian Tarricone
     * HAL palaikymas (pasenęs) gnome-vfs, thunar-vfs, libexo, gnome-mount

en: SpaceFM icons and logo by Goran Simovic
    
    Additional icons were taken from the Tango Desktop Project icon set
lt: SpaceFM piktogramos ir logotipas pagal Goran Simovic
    
    Papildomos piktogramos buvo panaudotos iš Tango Darabalaukio Projekto piktogramų rinkinio

en: Please choose an application or enter a command:
lt: Prašome pasirinkti programą arba įvesti komandą:

en: File Type:
lt: Failo Tipas:

en: _Associated Apps
lt: _Susietos Programos

en: A_ll Apps
lt: _Visos Programos

en: _Command:
lt: _Komanda:

en: _Browse
lt: _Naršyti

en: Opened in Terminal
lt: Atverti terminale

en: _Set as default application for this file type
lt: Nu_statyti kaip numatytąją programą šiam failų tipui

en: File Properties
lt: Failo savybės

en: <b>File _Name:</b>
lt: <b>Failo Pavadi_nimas:</b>

en: <b>_Location:</b>
lt: <b>_Vieta:</b>

en: <b>Type:</b>
lt: <b>Tipas:</b>

en: <b>Opens _With:</b>
lt: <b>Atveriamas, na_udojant:</b>

en: <b>Total Size:</b>
lt: <b>Viso Dydis:</b>

en: <b>Size On Disk:</b>
lt: <b>Dydis Diske:</b>

en: <b>Count:</b>
lt: <b>Skaitiklis:</b>

en: <b>_Modified:</b>
lt: <b>_Keista:</b>

en: <b>_Accessed:</b>
lt: <b>Prieig_a:</b>

en: _Info
lt: _Informacija

en: <b>_Owner:</b>
lt: <b>_Savininkas:</b>

en: <b>_Group:</b>
lt: <b>_Grupė:</b>

en: <b>Owner:</b>
lt: <b>Savininkas:</b>

en: <b>Group:</b>
lt: <b>Grupė:</b>

en: <b>Other:</b>
lt: <b>Kita:</b>

en: Read
lt: Skaityti

en: Write
lt: Rašyti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Set UID
lt: Nustatyti UID

en: Set GID
lt: Nustatyti GID

en: Sticky
lt: Lipni

en: Recursive (apply changes to folders and their contents)
lt: Rekursinis (taikyti pakeitimus aplankams ir jų turiniui)

en: _Permissions
lt: _Leidimai

en: Any
lt: Bet kada

en: Find Files
lt: Rasti failus

en: <b>Filename:</b>
lt: <b>Failo pavadinimas:</b>

en: Case Sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Video Files (avi, mpg,...)
lt: Video failai (avi, mpg, ...)

en: Audio Files (mp3, ogg,...)
lt: Audio failai (mp3, ogg, ...)

en: Image Files (jpg, png,...)
lt: Paveikslėliai (jpg, png, ...)

en: Plain Text Files
lt: Paprasti teksto failai

en: All Files and Folders
lt: Visi failai ir aplankai

en: <b>File Types to Search</b>
lt: <b>Ieškoti failų tipų</b>

en: Search in subfolders
lt: Ieškoti poaplankiuose

en: Search hidden files
lt: Ieškoti tarp paslėptų failų

en: <b>Places to Search</b>
lt: <b>Kur ieškoti</b>

en: General
lt: Bendri

en: File Contains:
lt: Faile yra:

en: Use Regular Expression
lt: Naudoti reguliariąją išraišką

en: <b>File Content</b>
lt: <b>Failo turinys</b>

en: Content
lt: Turinys

en: Greater Than:
lt: Daugiau už:

en: Smaller Than:
lt: Mažiau nei:

en: <b>File Size</b>
lt: <b>Failo dydis:</b>

en: <b>Last Modified</b>
lt: <b>Paskutinis pakeitimas</b>

en: Size & Date
lt: Dydis ir data

en: <b>Search Result:</b>
lt: <b>Paieškos rezultatai:</b>

en: Search Again
lt: Ieškoti dar kartą

en: Go to folder
lt: Eiti į aplanką

en: Open In Current Tab
lt: Atverti Esamoje Kortelėje

en: Open In New Tab
lt: Atverti Naujoje Kortelėje

en: Stretch
lt: Ištempti

en: Fit
lt: Talpinti

en: Center
lt: Centre

en: Tile
lt: Iškloti

en: Zoom
lt: Didinti

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Copy (Ctrl+Drag)
lt: Kopijuoti (Ctrl+Tempti)

en: Move (Shift+Drag)
lt: Perkelti (Shift+Tempti)

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Small Icons:
lt: Mažos Piktogramos:

en: Large Icons:
lt: Didelės Piktogramos:

en: Toolbar Icons:
lt: Įrankių Juostos Piktogramos:

en: <b>Icons</b>
lt: <b>Piktogramos</b>

en: Single click opens files
lt: Vienas spustelėjimas atveria failus

en: Hover selects
lt: Užvedus pelę, pasirenkama

en: Bookmarks:
lt: Žymelės:

en: Show Thumbnails
lt: Rodyti Miniatiūras

en: <b>File List</b>
lt: <b>Failų Sąrašas</b>

en: _General
lt: _Bendri

en: Always show the tab bar
lt: Visada rodyti korteles

en: Hide 'Close Tab' buttons
lt: Slėpti mygtukus "Užverti Kortelę"

en: SI File Sizes (1K = 1000) (requires restart)
lt: SI Failų Dydžiai (1K = 1000) (reikalauja paleidimo iš naujo)

en: I_nterface
lt: Sąsa_ja

en: Wallpaper:
lt: Darbastalio fonas:

en: Please select an image file
lt: Pasirinkite paveikslėlį

en: Mode:
lt: Režimas:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Text:
lt: Tekstas:

en: Shadow:
lt: Šešėlis:

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Top:
lt: Viršus:

en: Left:
lt: Kairė:

en: Right:
lt: Dešinė:

en: Bottom:
lt: Apačia:

en: <b>Margins</b>
lt: <b>Paraštės</b>

en: Open folders using associated MIME application
lt: Atverti aplankus, naudojant susietą MIME programą

en: _Desktop
lt: _Darbastalis

en: _Volume Management
lt: _Tomų valdymas

en: Terminal:
lt: Terminalo programa:

en: Terminal SU:
lt: Terminalo SU:

en: Graphical SU:
lt: Grafinis SU:

en: Editor:
lt: Redaktorius:

en: Run editor in terminal
lt: Vykdyti redaktorių terminale

en: Date Format:
lt: Datos Formatas:

en: (requires reload)
lt: (reikalauja paleidimo iš naujo)

en: _Advanced
lt: _Sudėtingesni

en: error reading file %s: %s
lt: klaida, skaitant failą %s: %s

en: Cannot set missing element '%s'
lt: Nepavyko nustatyti trūkstamo elemento '%s'

en: file '%s' is not a regular file
lt: failas '%s' nėra normalus failas

en: internal command %s requires an argument
lt: vidinė komanda %s reikalauja argumento

en: element '%s' does not exist
lt: elemento '%s' nėra

en: '%s' is not an internal command
lt: '%s' nėra vidinė komanda

en: error creating file %s: %s
lt: klaida, kuriant failą %s: %s

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: Add a text entry
lt: Pridėti teksto įrašą

en: Add a large text entry
lt: Pridėti didelį teksto įrašą

en: Add a password entry
lt: Pridėti slaptažodžio įrašą

en: Add an icon
lt: Pridėti piktogramą

en: Add an image
lt: Pridėti paveikslą

en: Add a progress bar
lt: Pridėti eigos juostą

en: Open folders in new window
lt: Atverti aplankus naujame lange

en: Open folders in panel 'P' (1-4)
lt: Atverti aplankus skydelyje 'P' (1-4)

en: Launch desktop manager daemon
lt: Paleisti darbalaukio tvarkytuvės tarnybą

en: Show desktop settings
lt: Rodyti darbalaukio nustatymus

en: Run as a daemon
lt: Vykdyti kaip tarnybą

en: Show File Search
lt: Rodyti Failų Paiešką

en: Show version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: METHODS
    -------
lt: METODAI
    -------

en: Sets a property
lt: Nustato savybę

en: Gets a property
lt: Gauna savybę

en: Sets a task property
lt: Nustato užduoties savybę

en: Gets a task property
lt: Gauna užduoties savybę

en: Starts a new task
lt: Pradeda naują užduotį

en: OPTIONS
    -------
lt: PARINKTYS
    -------

en: Add options after METHOD to specify a specific window, panel, and/or tab.
lt: Pridėkite parinktis po METODO, kad nurodytumėte konkretų langą, skydelį ir/ar kortelę.

en: PROPERTIES
    ----------
lt: SAVYBĖS
    ----------

en: TASK PROPERTIES
    ---------------
lt: UŽDUOTIES SAVYBĖS
    ---------------

en: TASK TYPES
    ----------
lt: UŽDUOTIES TIPAI
    ----------

en: Open URL in user's web browser
lt: Atverti URL naudotojo saityno naršyklėje

en: Mount DEVICE or URL
lt: Prijungti ĮRENGINĮ ar URL

en: Unmount DEVICE or mount point DIR
lt: Atjungti ĮRENGINĮ ar prijungimo taško KATALOGĄ

en: EVENTS
    ------
lt: ĮVYKIAI
    ------

en: window ID
lt: lango ID

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: These files have been copied to the clipboard
lt: Šie failai buvo nukopijuoti į iškarpinę

en: File doesn't exist
lt: Failas neegzistuoja

en: Error
lt: Klaida

en: Error: Unable to establish connection with FAM.
    
    Do you have "FAM" or "Gamin" installed and running?
lt: Klaida: nepavyko prisijungti prie FAM.
    
    Ar turite įdiegtą ir veikiantį „FAM“ arba „Gamin“ ?

en: Don't know how to open the file
lt: Nežinoma kaip atverti failą

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
lt: Nepavyko atverti failo:
    „%s“
    %s

en: Terminal Not Available
lt: Terminalas Neprieinamas

en: Open Terminal
lt: Atverti Terminalą

en: Show Panel %d
lt: Rodyti Skydelį %d

en: _File
lt: _Failas

en: _View
lt: R_odymas

note: Help
en: _Help
lt: _Pagalba

en: SpaceFM Error
lt: SpaceFM Klaida

en: Stop all tasks running in this window?
lt: Stabdyti visas šiame lange vykdomas užduotis?

en: Aborting tasks...
lt: Nutraukiamos užduotys...

en:  %s free / %s
lt:  %s laisva / %s

en: hidden | hidden
lt[0]: paslėptas
lt[1]: paslėpti
lt[2]: paslėptų

en: %s%d visible (%s)   %s | %s%d visible (%s)   %s
lt[0]: %s%d matomas (%s)   %s
lt[1]: %s%d matomi (%s)   %s
lt[2]: %s%d matomų (%s)   %s

en: Folder
lt: Aplankas

en: Progress
lt: Eiga

en: Total
lt: Viso

en: %d error %s
lt: %d klaida %s

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: Type
lt: Tipas

en: Permission
lt: Leidimas

en: spacefm: invalid task type '%s'
lt: spacefm: neteisingas užduoties tipas '%s'

en: Transparency Requirements
lt: Permatomumo Reikalavimai

en: Show Devices
lt: Rodyti Įrenginius

en: Show Tree
lt: Rodyti Medį

en: Up
lt: Aukštyn

en: Back
lt: Atgal

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: New Tab Here
lt: Nauja Kortelė Čia

en: _FAQ
lt: _DUK

en: _Stop
lt: _Stabdyti

en: Err_ors
lt: Klaid_os

en: _Folder
lt: _aplanką

en: Remo_ve / Eject
lt: Šal_inti / Išstumti

en: _Task Manager
lt: Užduočių _tvarkytuvė

note: for rename dialog
en: F_ilename
lt: Fa_ilo pavadinimas

note: Change Save Session to Open URL - remove custom label/icon was previously used for 'Save Session' < 0.9.4 as XSET_MENU_NORMAL
en: Open _URL
lt: Atverti _URL

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Are you sure?
lt: Ar tikrai?

note: Cut EDIT
en: Cu_t
lt: Iškirp_ti

note: New > Bookmark
en: _Bookmark
lt: Ž_ymelės

note: New > Application
en: _Application
lt: Progr_ama

note: New > Command
en: _Command
lt: _Komanda

note: Properties
en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Unmount
lt: Atj_ungti

en: Re_load
lt: Įke_lti iš naujo

note: Bookmark list Removed items config version 30 set = xset_get( "sep_bk1" ); set->menu_style = XSET_MENU_SEP; set = xset_get( "sep_bk2" ); set = xset_set( "book_new", "lbl", _("_New") ); xset_set_set( set, "icn", "gtk-new" ); set = xset_set( "book_rename", "lbl", _("_Rename") ); xset_set_set( set, "ic
en: _Open
lt: _Atverti

[ctx: Devices|Open|]
en: Open In _Tab
lt: Atverti Kor_telėje

en: _Restore
lt: Atku_rti

en: Setti_ngs
lt: _Nustatymai

en: Show/Hide Volumes
lt: Rodyti/Slėpti Tomus

en: Open _Tab
lt: Atverti Kor_telę

en: _Icon
lt: P_iktograma

en: _Settings
lt: Nu_statymai

en: P_ath
lt: Keli_as

en: _Font
lt: Šri_ftas

en: New _Window
lt: Naujas _langas

en: _File Search
lt: _Failų Paieška

en: _Terminal
lt: _Terminalas

note: discovery notification
en: _Root Terminal
lt: Ša_knies Terminalas

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Panel _1
lt: Skydelis _1

en: Panel _2
lt: Skydelis _2

en: Panel _3
lt: Skydelis _3

en: Panel _4
lt: Skydelis _4

en: Panel _Bar
lt: Skydelių _Juosta

en: _Exit
lt: Iš_eiti

[ctx: View|Events|]
en: _Tab
lt: Kor_telė

en: Set Window Title Format
lt: Lango Pavadinimo Nustatymo Formatas

en: Set window title format:
    
    Use:
    	%%n	current folder name (eg bin)
    	%%d	current folder path (eg /usr/bin)
    	%%p	current panel number (1-4)
    	%%t	current tab number
    	%%P	total number of panels visible
    	%%T	total number of tabs in current panel
    	*	asterisk shown if tasks running in window
lt: Lango pavadinimo nustatymo formatas:
    
    Naudojimas:
    	%%n	dabartinio aplanko pavadinimas (pvz., bin)
    	%%d	dabartinio aplanko kelias (pvz., /usr/bin)
    	%%p	dabartinio skydelio numeris (1-4)
    	%%t	dabartinės kortelės numeris
    	%%P	bendras matomų skydelių skaičius
    	%%T	bendras kortelių skaičius esamame skydelyje
    	*	žvaigždutė rodoma, jei lange yra vykdomos užduotys

en: _Tool
lt: _Įrankiai

en: _User's Manual
lt: Na_udotojo vadovas

en: _Homepage
lt: _Internetinė svetainė

en: SpaceFM _News
lt: SpaceFM _Naujienos

en: _Get Plugins
lt: _Gauti papildinių

en: Choose HTML Browser
lt: Pasirinkite HTML Naršyklę

en: _About
lt: _Apie

en: _Show Devices
lt: _Rodyti Įrenginius

en: _Status
lt: Bū_sena

en: By _Type
lt: Pagal _Tipą

en: By _Date
lt: Pagal _Datą

en: Desktop _Settings
lt: Darbalaukio Nu_statymai

en: _Desktop Folder
lt: _Darbalaukio Aplankas

en: E_xecute
lt: Vy_kdyti

en: _Choose...
lt: _Pasirinkti...

note: virtual
en: In _Tab
lt: Kor_telėje

en: Tab _1
lt: Kortelė _1

en: Tab _2
lt: Kortelė _2

en: Tab _3
lt: Kortelė _3

en: Tab _4
lt: Kortelė _4

en: Tab _5
lt: Kortelė _5

en: Tab _6
lt: Kortelė _6

en: Tab _7
lt: Kortelė _7

en: Tab _8
lt: Kortelė _8

en: Tab _9
lt: Kortelė _9

en: Tab 1_0
lt: Kortelė 1_0

en: Extract _To
lt: Išpakuo_ti į

[ctx: New|]
en: _Bookmark
lt: Ž_ymelės

en: _Desktop Application
lt: _Darbalaukio Programa

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Up
lt: A_ukštyn

note: visible position
en: _Size
lt: Dydi_s

en: _Type
lt: _Tipas

en: _Rename
lt: P_ervadinti

en: _Delete
lt: Iš_trinti

[ctx: Edit|CopyTo|]
en: _Tab
lt: Kor_telė

en: _Invert Selection
lt: Žymėti pr_iešingai

en: _Icons
lt: Rikiuoti p_iktogramas...

en: $ cat /home/user/example
lt: $ cat /home/user/pavyzdys

en: Directory doesn't exist
    
    %s
lt: Katalogo nėra
    
    %s

en: Invalid Destination
lt: Neteisinga Paskirtis

en: Destination same as source
lt: Paskirtis tokia pati kaip šaltinis

en: Invalid destination
lt: Neteisinga paskirtis

en: Hide File
lt: Slėpti Failą

en: Error hiding files
lt: Klaida, slepiant failus

en: Unable to mount device
lt: Nepavyko prijungti įrenginio

en: Unable to unmount device
lt: Nepavyko atjungti įrenginio

en: Unable to eject device
lt: Nepavyko išimti įrenginio

en: Invalid URL
lt: Neteisingas URL

en: The entered URL is not valid.
lt: Įvestas URL yra neteisingas.

en: Open URL %s
lt: Atverti URL %s

en: mount
lt: prijungti

en: unmount
lt: atjungti

note: task
en: Mount %s
lt: Prijungti %s

en: %s is currently mounted.  You must unmount it before you can check it.
lt: %s šiuo metu yra prijungtas.  Prieš jį tikrindami, privalote jį atjungti.

en: Device Is Mounted
lt: Įrenginys Yra Prijungtas

en: Unmount %s
lt: Atjungti %s

en: Remove %s
lt: Šalinti %s

note: task
en: Remount %s
lt: Iš naujo prijungti %s

en: Reload %s
lt: Iš naujo įkelti %s

en: %s is currently mounted.  You must unmount it before you can format it.
lt: %s šiuo metu yra prijungtas.  Prieš jį formatuodami, privalote jį atjungti.

en: DATA LOSS WARNING
lt: DUOMENŲ PRARADIMO ĮSPĖJIMAS

en: Restore MBR
lt: Atkurti MBR

en: Unknown Type
lt: Nežinomas Tipas

en: Restore
lt: Atkurti

en: Directory Missing
lt: Trūksta Katalogo

en: Properties %s
lt: Savybės %s

en: %sCurrently Selected Device: %s
    Volume Label: %s
    Device ID: %s
lt: %sŠiuo metu pasirinktas įrenginys: %s
    Tomo etiketė: %s
    Įrenginio ID: %s

en: _Eject
lt: _Išimti

en: Move:
lt: Perkelti:

en: Copy:
lt: Kopijuoti:

en: Delete:
lt: Ištrinti:

en: Link:
lt: Nuoroda:

en: Moving...
lt: Perkeliama...

en: Copying...
lt: Kopijuojama...

en: Deleting...
lt: Trinama...

en: Linking...
lt: Siejama...

en: To:
lt: Į:

en: Progress:
lt: Eiga:

en: Status:
lt: Būsena:

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Ask
lt: Klausti

en: Overwrite All
lt: Pakeisti visus

en: Skip All
lt: Praleisti visus

en: Continue
lt: Tęsti

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Errors
lt: Klaidos

en: Done
lt: Atlikta

en: Finished with %d error | Finished with %d errors
lt[0]: Užbaigta su %d klaida
lt[1]: Užbaigta su %d klaidom
lt[2]: Užbaigta su %d klaidų

en: Finished with error  ( exit status %d )
lt: Užbaigta su klaida  ( išėjimo būsena %d )

en: Finished with error
lt: Užbaigta su klaida

note: Ask the user whether to overwrite dir content or not
en: Folder Exists
lt: Aplankas Yra

en: <b>Folder already exists.</b>  Please rename or select an action.
lt: <b>Aplankas jau yra.</b>  Prašome pervadinti arba pasirinkti veiksmą.

en: <b>Folder Name:</b>
lt: <b>Aplanko Pavadinimas:</b>

note: extra buttons
en:  _Rename
lt: Pe _rvadinti

en:  A_uto Rename
lt:  A_utomatiškai Pervadinti

en: Conf_igure
lt: Konf_igūruoti

en: 
    Complete!
lt: 
    Baigta!

en: Command:
lt: Komanda:

en: File System
lt: Failų sistema

en: Delete %d selected item ? | Delete %d selected items ?
lt[0]: Ištrinti %d pasirinktą elementą ?
lt[1]: Ištrinti %d pasirinktus elementus ?
lt[2]: Ištrinti %d pasirinktų elementų ?

note: action create folder does not work properly so not used: it creates a folder by default with no way to stop it it gives 'folder already exists' error popup
en: Browse
lt: Naršyti

en: C_reate
lt: Suku_rti

[ctx: Title|]
en: Create New
lt: Sukurti Naują

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
lt: Aplankas

en: Move
lt: Perkelti

note: Buttons
en: Opt_ions
lt: Par_inktys

en: Empty File
lt: Tuščias Failas

en: Empty Folder
lt: Tuščias Aplankas

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: New File
lt: Naujas failas

en: ( multiple files )
lt: ( keli failai )

en: ( multiple types )
lt: ( keli tipai )

en: <b>Folder _Name:</b>
lt: <b>Aplanko Pavadi_nimas:</b>

en: 1 file
lt: 1 failas

note: The total file size displayed in "File Properties" is not completely calculated yet. So "Calculating..." is displayed.
en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: Invalid User
lt: Neteisingas vartotojas

en: Invalid Group
lt: Neteisinga grupė

en: Error reading file
lt: Klaida, skaitant failą

en: Error writing to file
lt: Klaida, įrašant į failą

en: Device
lt: Įrenginys

en: Apply Changes ?
lt: Taikyti Pakeitimus ?

en: A_dd
lt: Pri_dėti

en: Appl_y
lt: Taik_yti

en: MIM_E Type:
lt: MIM_E Tipas:

en: _Icon:
lt: P_iktograma:

en: Run In Terminal
lt: Vykdyti Terminale

en: Run As Task
lt: Vykdyti Kaip Užduotį

en: Please choose an application:
lt: Prašome pasirinkti programą:

en: Command not found
lt: Komanda nerasta

en: Destination directory "%1$s" is contained in source "%2$s"
lt: Paskirties aplankas „%1$s“ jau yra pirminiame aplanke „%2$s“

en: Terminal SU Not Available
lt: Terminalo SU Neprieinamas

en: Graphical SU Not Available
lt: Grafinis SU Neprieinamas

en: 
    %s %s
    Error: %s
lt: 
    %s %s
    Klaida: %s

en: %s Volume
lt: %s tomas

en: %s/%s Drive
lt: %s/%s įrenginys

en: %s Drive
lt: %s įrenginys

en: Floppy Drive
lt: Diskelių įrenginys

en: Compact Flash Drive
lt: Compact Flash įrenginys

en: Memory Stick Drive
lt: Memory Stick įrenginys

en: Smart Media Drive
lt: Smart Media įrenginys

en: SD/MMC Drive
lt: SD/MMC įrenginys

en: Zip Drive
lt: Zip įrenginys

en: Jaz Drive
lt: Jaz įrenginys

en: Pen Drive
lt: Atmintukas

en: %s %s Music Player
lt: %s %s muzikos grotuvas

en: %s %s Digital Camera
lt: %s %s fotoaparatas

en: Drive
lt: Įrenginys

en: External %s
lt: Išorinis %s

en: CD-ROM Disc
lt: CD-ROM diskas

en: Blank CD-R Disc
lt: Tuščias CD-R diskas

en: CD-R Disc
lt: CD-R diskas

en: Blank CD-RW Disc
lt: Tuščias CD-RW diskas

en: CD-RW Disc
lt: CD-RW diskas

en: DVD-ROM Disc
lt: DVD-ROM diskas

en: Blank DVD-RAM Disc
lt: Tuščias DVD-RAM diskas

en: DVD-RAM Disc
lt: DVD-RAM diskas

en: Blank DVD-R Disc
lt: Tuščias DVD-R diskas

en: DVD-R Disc
lt: DVD-R diskas

en: Blank DVD-RW Disc
lt: Tuščias DVD-RW diskas

en: DVD-RW Disc
lt: DVD-RW diskas

en: Blank DVD+R Disc
lt: Tuščias DVD+R diskas

en: DVD+R Disc
lt: DVD+R diskas

en: Blank DVD+RW Disc
lt: Tuščias DVD+RW diskas

en: DVD+RW Disc
lt: DVD+RW diskas

en: Audio Disc
lt: Audio diskas

en: %s Removable Volume
lt: %s keičiamasis tomas

en: Volume
lt: Tomas

en: Failed to connect to the HAL daemon: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie HAL tarnybos: %s

note: definitely not a device that we're able to mount, eject or unmount
en: Given device "%s" is not a volume or drive
lt: Įrenginys „%s“ nėra nei tomas, nei diskas

note: tell the caller that no matching device was found
en: Device "%s" not found in file system device table
lt: Įrenginys „%s“ nerastas failų sistemos įrenginių lentelėje

en: You are not privileged to mount the volume "%s"
lt: Jūs neturite leidimo prijungti tomą „%s“

en: You are not privileged to unmount the volume "%s"
lt: Jūs neturite leidimo atjungti tomą  „%s“

en: You are not privileged to eject the volume "%s"
lt: Jūs neturite leidimo išimti tomo  „%s“

note: TODO: slim down mount options to what is allowed, cf. volume.mount.valid_options
en: Invalid mount option when attempting to mount the volume "%s"
lt: Neteisingas prijungimo parametras bandant prijungti tomą „%s“

en: The volume "%s" uses the <i>%s</i> file system which is not supported by your system
lt: Sistema nepalaiko tomo „%s“ naudojamos <i>%s</i> failų sistemos

en: An application is preventing the volume "%s" from being unmounted
lt: Programa trukdo atjungti tomą „%s“

en: The volume "%s" is not mounted
lt: Tomas „%s“ neprijungtas

en: Error <i>%s</i>
lt: Klaida <i>%s</i>

note: TRANSLATORS: HAL can only unmount volumes that were mounted via HAL.
en: The volume "%s" was probably mounted manually on the command line
lt: Tomas „%s“ greičiausiai buvo prijungtas rankiniu būdu iš komandinės eilutės

en: Blank discs cannot be mounted, use a CD recording application to record audio or data on the disc
lt: Negalima prijungti tuščių diskų. Norėdami įrašyti duomenis į diską, naudokite diskų įrašymo programą

en: Audio CDs cannot be mounted, use music players to play the audio tracks
lt: Negalima prijungti Audio CD diskų. Jų klausymui naudokite muzikos grotuvo programą

en: Open Containing _Folder
lt: Atverti aplan_ką

en: Select a folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Local Volumes
lt: Vietiniai Tomai

en: Last Modified
lt: Paskutinis pakeitimas

en: MIME Type
lt: MIME Tipas

en: Device Mount Point
lt: Įrenginio Prijungimo Taškas

en: Device Properties
lt: Įrenginio Savybės

en: Menu Item Properties
lt: Meniu Elemento Savybės

en: _Menu Item
lt: _Meniu Elementas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Key:
lt: Raktas:

en: Icon:
lt: Piktograma:

en: Show
lt: Rodyti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Comm_and
lt: Kom_anda

en: Command _Line
lt: Komandų Ei_lutė

en: _Script
lt: _Scenarijus

en: Open In _Editor
lt: Atverti R_edaktoriuje

en: Optio_ns
lt: Pari_nktys

en: Open In Browser:
lt: Atverti Naršyklėje

en: Submenu
lt: Submeniu

en: Icon
lt: Piktograma

en: size
lt: dydis

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_ACTIONS
en: Action Icons
lt: Veiksmo Piktogramos

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_ANIMATIONS
en: Animations
lt: Animacijos

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_APPLICATIONS
en: Application Icons
lt: Programų Piktogramos

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_CATEGORIES
en: Menu Icons
lt: Meniu Piktogramos

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_DEVICES
en: Device Icons
lt: Įrenginio Piktogramos

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_EMBLEMS
en: Emblems
lt: Emblemos

note: EXO_ICON_CHOOSER_CONTEXT_EMOTES
en: Emoticons
lt: Jaustukai
