spacefm - en to sk translation catalogue (160 entries)

en: _Browse
sk: _Prehliadať

en: Opened in Terminal
sk: Otvára sa v termináli

en: File Properties
sk: Vlastnosti súboru

en: <b>_Owner:</b>
sk: <b>_Vlastník:</b>

en: <b>_Group:</b>
sk: <b>_Skupina:</b>

en: <b>Owner:</b>
sk: <b>Vlastník:</b>

en: <b>Group:</b>
sk: <b>Skupina:</b>

en: Read
sk: čítanie

en: Write
sk: zápis

en: Execute
sk: Spustiť

en: Set UID
sk: SETUID

en: Set GID
sk: SETGID

en: Sticky
sk: lepkavý

en: _Permissions
sk: O_právnenia

en: Find Files
sk: Nájsť súbory

en: Case Sensitive
sk: Rozlišuje sa veľkosť písmen

en: Video Files (avi, mpg,...)
sk: Video súbory (avi, mpg,...)

en: Audio Files (mp3, ogg,...)
sk: Zvukové súbory (mp3, ogg,...)

en: Image Files (jpg, png,...)
sk: Súbory obrázkov (jpg, png,...)

en: Plain Text Files
sk: Textové súbory

en: All Files and Folders
sk: Všetky súbory a adresáre

en: <b>File Types to Search</b>
sk: <b>Hľadať typy súborov</b>

en: <b>Places to Search</b>
sk: <b>Kde hľadať</b>

en: General
sk: Všeobecné

en: File Contains:
sk: Súbor obsahuje:

en: Use Regular Expression
sk: Použiť regulárny výraz

en: <b>File Content</b>
sk: <b>Obsah súboru</b>

en: Content
sk: Obsah

en: Greater Than:
sk: Väčší ako:

en: Smaller Than:
sk: Menší ako:

en: <b>File Size</b>
sk: <b>Veľkosť súboru</b>

en: <b>Last Modified</b>
sk: <b>Posledná zmena</b>

en: Size & Date
sk: Veľkosť a dátum

en: <b>Search Result:</b>
sk: <b>Výsledok vyhľadávania:</b>

en: Search Again
sk: Hľadať znova

en: Go to folder
sk: Prejsť do priečinka

en: Preferences
sk: Nastavenie

en: Bookmarks:
sk: Záložky:

en: _General
sk: _Všeobecné

en: Always show the tab bar
sk: Vždy zobrazovať tento panel s kartami

en: I_nterface
sk: Rozhra_nie

en: Wallpaper:
sk: Tapeta:

en: Please select an image file
sk: Prosím, vyberte súbor obrázka

en: Mode:
sk: Režim:

en: Background:
sk: Pozadie:

en: Shadow:
sk: Tieň:

en: _Desktop
sk: _Plocha

en: _Volume Management
sk: _Správa zväzkov

en: Terminal:
sk: Terminál:

en: _Advanced
sk: _Rozšírené

en: File doesn't exist
sk: Súbor neexistuje

en: Error
sk: Chyba

en: Error: Unable to establish connection with FAM.
    
    Do you have "FAM" or "Gamin" installed and running?
sk: Chyba: Nepodarilo sa nadviazať spojenie s FAM.
    
    Máte nainštalovaný a spustený „FAM“ alebo „Gamin“?

en: Don't know how to open the file
sk: Nie je známe ako otvoriť súbor

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
sk: Nedá sa otvoriť súbor:
    „%s“
    %s

en: _File
sk: _Súbor

en: _View
sk: _Zobraziť

note: Help
en: _Help
sk: _Pomocník

en: Folder
sk: Priečinok

en: Name
sk: Názov

en: Size
sk: Veľkosť

en: Type
sk: Typ

en: Permission
sk: Oprávnenia

en: Back
sk: Späť

en: Forward
sk: Dopredu

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: New Tab
sk: Nová karta

en: _Folder
sk: _Priečinok

note: New > Bookmark
en: _Bookmark
sk: _Záložka

note: Properties
en: _Properties
sk: _Vlastnosti

en: _Edit
sk: Úpr_avy

note: Bookmark list Removed items config version 30 set = xset_get( "sep_bk1" ); set->menu_style = XSET_MENU_SEP; set = xset_get( "sep_bk2" ); set = xset_set( "book_new", "lbl", _("_New") ); xset_set_set( set, "icn", "gtk-new" ); set = xset_set( "book_rename", "lbl", _("_Rename") ); xset_set_set( set, "ic
en: _Open
sk: _Otvoriť

en: New _Window
sk: Nové _okno

en: _Tool
sk: _Nástroj

en: E_xecute
sk: _Spustiť

en: Extract _To
sk: Rozbaliť _do

[ctx: New|]
en: _Bookmark
sk: _Záložka

en: _Go
sk: _Prejsť

en: _Rename
sk: P_remenovať

en: _Delete
sk: _Zmazať

en: _Invert Selection
sk: _Invertovať výber

en: _Icons
sk: _Ikony

en: Unable to mount device
sk: Nepodarilo sa pripojiť zariadenie

en: Unable to unmount device
sk: Nepodarilo sa odpojiť zariadenie

en: Unable to eject device
sk: Nepodarilo sa vysunúť zariadenie

en: _Eject
sk: _Vysunúť

en: Move:
sk: Presunúť:

en: Copy:
sk: Skopírovať:

en: Delete:
sk: Zmazať:

en: Link:
sk: Odkaz:

en: Moving...
sk: Presúva sa...

en: Copying...
sk: Kopíruje sa...

en: Deleting...
sk: Maže sa...

en: Linking...
sk: Vytvára sa odkaz...

en: To:
sk: Kam:

en: Overwrite All
sk: Prepísať všetky

en: Skip All
sk: Preskočiť všetky

en: 
    Complete!
sk: 
    Dokončené!

en: Command:
sk: Príkaz:

en: File System
sk: Súborový systém

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
sk: Priečinok

en: New Folder
sk: Nový priečinok

en: New File
sk: Nový súbor

note: The total file size displayed in "File Properties" is not completely calculated yet. So "Calculating..." is displayed.
en: Calculating...
sk: Počíta sa...

en: Invalid User
sk: Neplatný používateľ

en: Invalid Group
sk: Neplatná skupina

en: Command not found
sk: Príkaz nenájdený

en: Destination directory "%1$s" is contained in source "%2$s"
sk: Cieľový adresár „%1$s“ je podadresárom zdrojového „%2$s“

en: %s Volume
sk: %s zväzok

en: %s/%s Drive
sk: %s/%s jednotka

en: %s Drive
sk: %s jednotka

en: Floppy Drive
sk: Disketová jednotka

en: Compact Flash Drive
sk: Jednotka Compact Flash

en: Memory Stick Drive
sk: Jednotka Memory Stick

en: Smart Media Drive
sk: Jednotka Smart Media

en: SD/MMC Drive
sk: Jednotka SD/MMC

en: Zip Drive
sk: Jednotka Zip

en: Jaz Drive
sk: Jednotka Jaz

en: Pen Drive
sk: Jednotka Pen

en: %s %s Music Player
sk: Hudobný prehrávač %s %s

en: %s %s Digital Camera
sk: Digitálny fotoaparát %s %s

en: Drive
sk: Jednotka

en: External %s
sk: Externá %s

en: CD-ROM Disc
sk: Disk CD-ROM

en: Blank CD-R Disc
sk: Prázdny disk CD-R

en: CD-R Disc
sk: Disk CD-R

en: Blank CD-RW Disc
sk: Prázdny disk CD-RW

en: CD-RW Disc
sk: Disk CD-RW

en: DVD-ROM Disc
sk: Disk DVD-ROM

en: Blank DVD-RAM Disc
sk: Prázdny disk DVD-ROM

en: DVD-RAM Disc
sk: Disk DVD-ROM

en: Blank DVD-R Disc
sk: Prázdny disk DVD-R

en: DVD-R Disc
sk: Disk DVD-R

en: Blank DVD-RW Disc
sk: Prázdny disk DVD-RW

en: DVD-RW Disc
sk: Disk DVD-RW

en: Blank DVD+R Disc
sk: Prázdny disk DVD+R

en: DVD+R Disc
sk: Disk DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
sk: Prázdny disk DVD-RW

en: DVD+RW Disc
sk: Disk DVD-RW

en: Audio Disc
sk: Zvukový disk

en: %s Removable Volume
sk: Prenosný disk %s

en: Volume
sk: Zväzok

en: Failed to connect to the HAL daemon: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k HAL démonu: %s

note: definitely not a device that we're able to mount, eject or unmount
en: Given device "%s" is not a volume or drive
sk: Zadané zariadenie „%s“ nie je zväzok ani jednotka

note: tell the caller that no matching device was found
en: Device "%s" not found in file system device table
sk: Zariadenie „%s“ nebolo nájdené v tabuľke súborových systémov

en: You are not privileged to mount the volume "%s"
sk: Nemáte oprávnenie pripojiť zväzok „%s“

en: You are not privileged to unmount the volume "%s"
sk: Nemáte oprávnenie odpojiť zväzok „%s“

en: You are not privileged to eject the volume "%s"
sk: Nemáte oprávnenie vysunúť zväzok „%s“

note: TODO: slim down mount options to what is allowed, cf. volume.mount.valid_options
en: Invalid mount option when attempting to mount the volume "%s"
sk: Zadaná neplatná voľba počas pokusu pripojiť zväzok „%s“

en: The volume "%s" uses the <i>%s</i> file system which is not supported by your system
sk: Zväzok „%s“ používa súborový systém <i>%s</i>, ktorý váš systém nepodporuje

en: An application is preventing the volume "%s" from being unmounted
sk: Aplikácia bráni odpojeniu zväzku „%s“

en: The volume "%s" is not mounted
sk: Zväzok „%s“ nie je pripojený

en: Error <i>%s</i>
sk: Chyba <i>%s</i>

note: TRANSLATORS: HAL can only unmount volumes that were mounted via HAL.
en: The volume "%s" was probably mounted manually on the command line
sk: Zväzok „%s“ bol pravdepodobne pripojený ručne z príkazového riadka

en: Blank discs cannot be mounted, use a CD recording application to record audio or data on the disc
sk: Prázdne disky nemožno pripojiť. Na nahranie údajov na disk použite aplikáciu na napaľovanie diskov.

en: Audio CDs cannot be mounted, use music players to play the audio tracks
sk: Zvukové disky nemožno pripojiť. Na prehranie zvukových stôp použite prehrávač hudby.

en: Open Containing _Folder
sk: Otvoriť nadradený _priečinok

en: Select a folder
sk: Vyberte priečinok

en: Browse...
sk: Prechádzať...

en: Last Modified
sk: Posledná zmena
