spacefm - en to sl translation catalogue (160 entries)

en: _Browse
sl: _Brskaj

en: Opened in Terminal
sl: Odprto v konzoli

en: File Properties
sl: Lastnosti datoteke

en: <b>_Owner:</b>
sl: <b>_Lastnik</b>

en: <b>_Group:</b>
sl: <b>_Skupina:</b>

en: <b>Owner:</b>
sl: <b>Lastnik</b>

en: <b>Group:</b>
sl: <b>Skupina:</b>

en: Read
sl: Branje

en: Write
sl: Pisanje

en: Execute
sl: Izvedljivo

en: Set UID
sl: Nastavi UID

en: Set GID
sl: Nastavi GID

en: Sticky
sl: Lepljiv

en: _Permissions
sl: _Dovoljenja

en: Find Files
sl: Najdi datoteke

en: Case Sensitive
sl: Loči velike/male črke

en: Video Files (avi, mpg,...)
sl: Video datoteke (avi, mpg, ...)

en: Audio Files (mp3, ogg,...)
sl: Vse zvočne datoteke (mp3, ogg, ...)

en: Image Files (jpg, png,...)
sl: Slikovne datoteke (jpg, png, ...)

en: Plain Text Files
sl: Datoteka z golim besedilom

en: All Files and Folders
sl: Vse datoteke in mape

en: <b>File Types to Search</b>
sl: <b>Išči po tipu datoteke

en: <b>Places to Search</b>
sl: <b>Išči v:</b>

en: General
sl: Splošno

en: File Contains:
sl: Datoteka vsebuje:

en: Use Regular Expression
sl: Uporabi regularne izraze

en: <b>File Content</b>
sl: <b>Vsebina datoteke</b>

en: Content
sl: Vsebina

en: Greater Than:
sl: Večja od:

en: Smaller Than:
sl: Manjša od:

en: <b>File Size</b>
sl: <b>Velikost datoteke</b>

en: <b>Last Modified</b>
sl: <b>Spremenjeno</b>

en: Size & Date
sl: Velikost in datum

en: <b>Search Result:</b>
sl: <b>Rezultati iskanja:</b>

en: Search Again
sl: Išči ponovno

en: Preferences
sl: Lastnosti

en: Bookmarks:
sl: Zaznamki:

en: _General
sl: _Splošno

en: Always show the tab bar
sl: Vedno prikaži vrstico zavihkov

en: I_nterface
sl: _Vmesnik

en: Wallpaper:
sl: Ozadje:

en: Please select an image file
sl: Izberite slikovno datoteko

en: Mode:
sl: Način:

en: Background:
sl: Ozadje:

en: Text:
sl: Tekst:

en: Shadow:
sl: Senca:

en: _Desktop
sl: _Namizje

en: _Volume Management
sl: Upravitelj nosilcev

en: Terminal:
sl: Ukaz za zagon konzole:

en: _Advanced
sl: N_apredno

en: File doesn't exist
sl: Datoteka ne obstaja

en: Error
sl: Napaka

en: Error: Unable to establish connection with FAM.
    
    Do you have "FAM" or "Gamin" installed and running?
sl: Napaka: Povezava s FAM neuspešna.
    
    Je "FAM" ali "Gamin" nameščen in zagnan?

en: Don't know how to open the file
sl: Datoteke ni bilo mogoče odpreti

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
sl: Datoteke ni bilo mogoče odpreti:
    "%s"
    %s

en: _File
sl: _Datoteka

en: _View
sl: Po_gled

note: Help
en: _Help
sl: Po_moč

en: Folder
sl: Mapa

en: Name
sl: Ime

en: Size
sl: Velikost

en: Type
sl: Tip

en: Permission
sl: Dovoljenja

en: Back
sl: Nazaj

en: Forward
sl: Naprej

en: Refresh
sl: Osveži

en: New Tab
sl: Odpri nov zavihek

en: _Folder
sl: _Mapo

note: New > Bookmark
en: _Bookmark
sl: _Zaznamki

note: Properties
en: _Properties
sl: _Lastnosti

en: _Edit
sl: _Uredi

note: Bookmark list Removed items config version 30 set = xset_get( "sep_bk1" ); set->menu_style = XSET_MENU_SEP; set = xset_get( "sep_bk2" ); set = xset_set( "book_new", "lbl", _("_New") ); xset_set_set( set, "icn", "gtk-new" ); set = xset_set( "book_rename", "lbl", _("_Rename") ); xset_set_set( set, "ic
en: _Open
sl: _Odpri

en: New _Window
sl: Novo _okno

en: _Tool
sl: _Orodja

en: E_xecute
sl: Iz_vedi

en: Extract _To
sl: Izvleci _v

[ctx: New|]
en: _Bookmark
sl: _Zaznamki

en: _Go
sl: _Pojdi

en: _Rename
sl: _Preimenuj

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: _Invert Selection
sl: _Obrni izbor

en: _Icons
sl: _Ikone

en: Unable to mount device
sl: Naprave ni bilo moč priklopiti

en: Unable to unmount device
sl: Naprave ni bilo moč odklopiti

en: Unable to eject device
sl: Naprave ni bilo moč izvreči

en: _Eject
sl: _Izvrzi

en: Move:
sl: Premakni:

en: Copy:
sl: Kopiraj:

en: Delete:
sl: Izbriši:

en: Link:
sl: Povezava:

en: Moving...
sl: Premikam...

en: Copying...
sl: Kopiram...

en: Deleting...
sl: Brišem...

en: Linking...
sl: Povezujem...

en: To:
sl: V:

en: Overwrite All
sl: Prepiši vse

en: Skip All
sl: Preskoči vse

en: 
    Complete!
sl: 
    Končano!

en: Command:
sl: Ukaz:

en: File System
sl: Datotečni sistem

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
sl: Mapa

en: New Folder
sl: Nova mapa

en: New File
sl: Nova datoteka

note: The total file size displayed in "File Properties" is not completely calculated yet. So "Calculating..." is displayed.
en: Calculating...
sl: Izračunavam...

en: Invalid User
sl: Nepravilen uporabnik

en: Invalid Group
sl: Nepravilna skupina

en: Command not found
sl: Ukaz ni bil najden

en: Destination directory "%1$s" is contained in source "%2$s"
sl: Ciljna mapa "%1$s" je že vsebovana v izvorni mapi "%2$s"

en: %s Volume
sl: Nosilec %s

en: %s/%s Drive
sl: %s/%s pogon

en: %s Drive
sl: %s pogon

en: Floppy Drive
sl: Disketna enota

en: Compact Flash Drive
sl: Compact Flash enota

en: Memory Stick Drive
sl: Memory-Stick enota

en: Smart Media Drive
sl: Smart Media enota

en: SD/MMC Drive
sl: SD/MMC enota

en: Zip Drive
sl: Zip pogon

en: Jaz Drive
sl: Jaz pogon

en: Pen Drive
sl: USB ključ

en: %s %s Music Player
sl: %s %s MP3 predvajalnik

en: %s %s Digital Camera
sl: %s %s fotoaparat

en: Drive
sl: Pogon

en: External %s
sl: Zunanji %s

en: CD-ROM Disc
sl: CD-ROM

en: Blank CD-R Disc
sl: Prazen CD-R

en: CD-R Disc
sl: CD-R

en: Blank CD-RW Disc
sl: Prazen CD-RW

en: CD-RW Disc
sl: CD-RW

en: DVD-ROM Disc
sl: DVD-ROM

en: Blank DVD-RAM Disc
sl: Prazen DVD-RAM

en: DVD-RAM Disc
sl: DVD-RAM

en: Blank DVD-R Disc
sl: Prazen DVD-R

en: DVD-R Disc
sl: DVD-R

en: Blank DVD-RW Disc
sl: Prazen DVD-RW

en: DVD-RW Disc
sl: DVD-RW

en: Blank DVD+R Disc
sl: Prazen DVD+R

en: DVD+R Disc
sl: DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
sl: Prazen DVD+RW

en: DVD+RW Disc
sl: DVD+RW

en: Audio Disc
sl: Audio-CD

en: %s Removable Volume
sl: Izmenljiv nosilec %s

en: Volume
sl: Nosilec

en: Failed to connect to the HAL daemon: %s
sl: Napaka pri povezavi z HAL procesom: %s

note: definitely not a device that we're able to mount, eject or unmount
en: Given device "%s" is not a volume or drive
sl: Izbrana naprava "%s" ni nosilec ali pogon

note: tell the caller that no matching device was found
en: Device "%s" not found in file system device table
sl: Naprave "%s" ni bilo mogoče najti v tabeli sistemskih naprav

en: You are not privileged to mount the volume "%s"
sl: Nimate privilegijev za priklop nosilca "%s"

en: You are not privileged to unmount the volume "%s"
sl: Nimate privilegijev za odklop nosilca "%s"

en: You are not privileged to eject the volume "%s"
sl: Nimate privilegijev za izmet nosilca "%s"

note: TODO: slim down mount options to what is allowed, cf. volume.mount.valid_options
en: Invalid mount option when attempting to mount the volume "%s"
sl: Nepravilna možnost za priklop nosilca "%s"

en: The volume "%s" uses the <i>%s</i> file system which is not supported by your system
sl: Nosilec "%s" uporablja <i>%s</i> datotečni sistem, ki ni podprt na vašem sistemu

en: An application is preventing the volume "%s" from being unmounted
sl: Zagnan je program, ki preprečuje odklop nosilca "%s"

en: The volume "%s" is not mounted
sl: Nosilec "%s" ni priklopljen

en: Error <i>%s</i>
sl: Napaka <i>%s</i>

note: TRANSLATORS: HAL can only unmount volumes that were mounted via HAL.
en: The volume "%s" was probably mounted manually on the command line
sl: Nosilec "%s" je bil verjetno priklopljen v ukazni vrstici

en: Blank discs cannot be mounted, use a CD recording application to record audio or data on the disc
sl: Praznih nosilci ni mogoče priklopiti. Za zapis podatkov, zvoka in slike uporabite program za zapisovanje.

en: Audio CDs cannot be mounted, use music players to play the audio tracks
sl: Avdio CDji ne morejo biti priklopljeni; za predvajanje skladb uporabite avdio predvajalnik

en: Open Containing _Folder
sl: Odpri vsebujočo _mapo

en: Select a folder
sl: Izberi mapo

en: Browse...
sl: Brskaj...

en: Last Modified
sl: Po času spremembe
