spacefm - en to eu translation catalogue (68 entries)

en: _Browse
eu: _Arakatu

en: Opened in Terminal
eu: Terminalean Irekia

en: File Properties
eu: Fitxategiaren Propietateak

en: Read
eu: Irakurri

en: Write
eu: Idatzi

en: Execute
eu: Exekutatu

en: Set UID
eu: UID ezarri

en: Set GID
eu: GID ezarri

en: _Permissions
eu: _Baimenak

en: Bookmarks:
eu: Laster-markak:

en: _General
eu: _Orokorra

en: Wallpaper:
eu: Atzeko Irudia:

en: Please select an image file
eu: Mesedez, aukeratu irudi baten izena

en: _Desktop
eu: _Mahaigaina

en: Terminal:
eu: Terminala:

en: File doesn't exist
eu: Fitxategia ez da existitzen

en: Don't know how to open the file
eu: Ez da fitxategia irekitzeko modurik ezagutzen

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
eu: Ezinezkoa fitxategia irekitzea:
    "%s"
    %s

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _View
eu: _Ikusi

note: Help
en: _Help
eu: _Laguntza

en: Name
eu: Izena

en: Size
eu: Tamaina

en: Type
eu: Mota

en: Permission
eu: Baimena

en: Back
eu: Atzera

en: Forward
eu: Aurrera

en: Refresh
eu: Eguneratu

en: New Tab
eu: Fitxa Berria

en: _Folder
eu: _Karpeta

note: New > Bookmark
en: _Bookmark
eu: Laster-_Markak

note: Properties
en: _Properties
eu: _Propietateak

en: _Edit
eu: _Editatu

note: Bookmark list Removed items config version 30 set = xset_get( "sep_bk1" ); set->menu_style = XSET_MENU_SEP; set = xset_get( "sep_bk2" ); set = xset_set( "book_new", "lbl", _("_New") ); xset_set_set( set, "icn", "gtk-new" ); set = xset_set( "book_rename", "lbl", _("_Rename") ); xset_set_set( set, "ic
en: _Open
eu: _Ireki

en: New _Window
eu: _Leiho Berria

en: _Tool
eu: _Tresnak

en: E_xecute
eu: E_xekutatu

en: Extract _To
eu: Erauzi _Hona...

[ctx: New|]
en: _Bookmark
eu: Laster-_Markak

en: _Go
eu: _Joan

en: _Rename
eu: Berr_izendatu

en: _Delete
eu: _Ezabatu

en: _Invert Selection
eu: Hautapena _Alderantzikatu

en: Unable to mount device
eu: Ezin izan da gailua muntatu

en: Unable to unmount device
eu: Ezin izan da gailua desmuntatu

en: Unable to eject device
eu: Ezin izan da gailua atera

en: _Eject
eu: _Atera

en: Move:
eu: Mugitu:

en: Copy:
eu: Kopiatu:

en: Delete:
eu: Ezabatu:

en: Link:
eu: Esteka:

en: Moving...
eu: Mugitzen...

en: Copying...
eu: Kopiatzen...

en: Deleting...
eu: Ezabatzen...

en: Linking...
eu: Estekatzen...

en: To:
eu: Nora:

en: Overwrite All
eu: Gain-idatzi Dena

en: Skip All
eu: Saltatu Dena

en: 
    Complete!
eu: 
    Burututa!

en: Command:
eu: Komandoa:

en: File System
eu: Fitxategi Sistema

en: New Folder
eu: Karpeta Berria

en: New File
eu: Fitxategi Berria

note: The total file size displayed in "File Properties" is not completely calculated yet. So "Calculating..." is displayed.
en: Calculating...
eu: Kalkulatzen...

en: Invalid User
eu: Erabiltzaile Okerra

en: Invalid Group
eu: Talde Okerra

en: Command not found
eu: Komandoa ez da aurkitu

en: Destination directory "%1$s" is contained in source "%2$s"
eu: "%1$s" helburu direktorioa "%2$s" jatorrian dago
