SparkleShare - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: The GNOME Project
ca: El projecte GNOME

en: Welcome to SparkleShare!
ca: Benvinguts a SparkleShare

en: Up to date
ca: Al dia

en: Syncing…
ca: Sincronitzant ...

en: Not everything is synced
ca: No està tot sincronitzat

en: Copy Web Link
ca: Copiar adreça web

en: Copy the web address of this file to the clipboard
ca: Copia l'adreça web d'aquest fitxer al portapapers

en: Get Earlier Version
ca: Obtenir versió anterior

en: Make a copy of an earlier version in this folder
ca: Fer una còpia d'una versió anterior d'aquesta carpeta

en: Select to get a copy of this version
ca: Selecciona per obtenir una còpia d'aquesta versió

en: Print version information
ca: Imprimir la informació de versió

en: Show this help text
ca: Mostra aquest text d'ajuda

en: SparkleShare, a collaboration and sharing tool.
ca: una eina d'intercanvi i col·laboració

en: Copyright (C) 2010 Hylke Bons
ca: Copyright (C) 2010  Hylke Bons

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
ca: Aquest programa ve sense, absolutament, cap garantia.

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it
ca: Aquest és programari lliure, i estas convidat a redistribuir-lo

en: under certain conditions. Please read the GNU GPLv3 for details.
ca: sota certes condicions. Si us plau, llegeix la GNU GPLv3 per obtenir més detalls.

en: SparkleShare automatically syncs Git repositories in
ca: SparkleShare sincronitza automàticament repositoris Git a

en: the ~/SparkleShare folder with their remote origins.
ca: carpeta ~ / SparkleShare amb els seus orígens remots.

en: Usage: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...
ca: Ús: sparkleshare [start|stop|restart] [OPCIÓ] ...

en: Sync SparkleShare folder with remote repositories.
ca: Sincronitza carpeta SparkleShare amb repositoris remots.

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
ca: Sobre SparkleShare

en: A newer version ({0}) is available!
ca: Hi ha una nova versió ({0}) disponible!

en: You are running the latest version.
ca: Estas utilitzant la darrera versió

en: Checking for updates...
ca: Comprovant actualitzacions...

en: Recent Events
ca: Accions recents

en: All Folders
ca: Totes les carpetes

en: Before we can create a SparkleShare folder on this computer, we need a few bits of information from you.
ca: Abans de crear una carpeta de SparkleShare en aquest ordinador, necessitem algunes informacions sobre tu

en: Full Name:
ca: Nom sencer:

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Next
ca: Següent

note: Cancel button
en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This may take a while.
ca: Això pot trigar una estona.

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
ca: Segur que no és l'hora del cafè?

en: Finish
ca: Finalitzar

en: Something went wrong
ca: Quelcom ha fallat.

en: ‘{0}’ has been successfully added
ca: ‘{0}’ ha estat afegit satisfactoriament

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
ca: Obrir Carpeta

en: SparkleShare Setup
ca: Instal·lació SparkleShare

en: Turn Notifications Off
ca: Desactiva les Notificacions

en: Turn Notifications On
ca: Activa les Notificacions

note: A menu item that quits the application
en: Quit
ca: Sortir
