SparkleShare - en to nl translation catalogue (77 entries)

en: /username/project
nl: /gebruikersnaam/project

en: Free code hosting for Git and Mercurial
nl: Gratis hosting voor Git en Mercurial

en: Free public Git repositories with collaborator management
nl: Gratis publieke repositories met teambeheer.

en: Open source infrastructure for hosting open source projects
nl: Opensource infrastructuur voor het hosten van opensource projecten.

en: A free and easy interface for your computer
nl: Een gratis en gemakkelijke interface voor uw computer

en: The GNOME Project
nl: Het GNOME Project

en: /path/to/project
nl: /pad/naar/project

en: Everything under my control
nl: Alles onder mijn controle

en: On my own server
nl: Op mijn eigen server

en: Welcome to SparkleShare!
nl: Welkom bij SparkleShare!

en: Up to date
nl: Up-to-date

en: Syncing…
nl: Synchroniseren…

en: Not everything is synced
nl: Niet alles is gesynchroniseerd

en: Copy Web Link
nl: Kopiëer weblink

en: Copy the web address of this file to the clipboard
nl: Kopiëer het web-adres van dit bestand naar het plakbord

en: Get Earlier Version
nl: Verkrijg eerdere versie

en: Make a copy of an earlier version in this folder
nl: Maak een kopie van een oudere versie naar deze map

en: Select to get a copy of this version
nl: Selecteer voor een kopie van deze versie

en: Print version information
nl: Druk versie-informatie af

en: Show this help text
nl: Toon deze helptekst

en: SparkleShare, a collaboration and sharing tool.
nl: SparkleShare, een programma om samen te werken en te delen.

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
nl: Er zit ABSOLUUT GEEN GARANTIE op dit programma.

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it
nl: Dit is vrije software en je bent van harte uitgenodigd om het te herdistribueren

en: under certain conditions. Please read the GNU GPLv3 for details.
nl:  onder bepaalde voorwaarden. Zie de GNU GPLv3 voor meer informatie.

en: SparkleShare automatically syncs Git repositories in
nl: SparkleShare synchroniseert automatisch Git repositories in

en: the ~/SparkleShare folder with their remote origins.
nl: de ~/SparkleShare map met de externe bron.

en: Usage: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...
nl: Gebruik: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...

en: Sync SparkleShare folder with remote repositories.
nl: Synchroniseer de SparkleShare map met externe repositories

en: Arguments:
nl: Argumenten:

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
nl: Over SparkleShare

en: A newer version ({0}) is available!
nl: Een nieuwe versie ({0}) is beschikbaar!

en: You are running the latest version.
nl: U werkt met de nieuwste versie.

en: Checking for updates...
nl: Controleren op updates ...

en: added ‘{0}’
nl: toegevoegd: ‘{0}’

en: moved ‘{0}’
nl: verplaatst: ‘{0}’

en: edited ‘{0}’
nl: bewerkt: ‘{0}’

en: deleted ‘{0}’
nl: verwijderd: ‘{0}’

en: and {0} more | and {0} more
nl[0]: en nog {0}
nl[1]: en nog {0}

en: did something magical
nl: deed iets magisch

en: Recent Events
nl: Recente gebeurtenissen

en: All Folders
nl: Alle mappen

en: Before we can create a SparkleShare folder on this computer, we need a few bits of information from you.
nl: Voordat we een SparkleShare map op deze computer kunnen aanmaken, hebben we eerst wat informatie van je nodig.

en: Full Name:
nl: Volledige naam:

en: Email:
nl: E-mailadres

en: Next
nl: Volgende

en: Where's your project hosted?
nl: Waar word het project gehost?

en: Address
nl: Adres

en: Remote Path
nl: Extern pad

note: Cancel button
en: Cancel
nl: Annuleren

note: Sync button
en: Add
nl: Toevoegen

en: Adding project ‘{0}’…
nl: Project '{0}' toevoegen...

en: This may take a while.
nl: Dit kan even duren.

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
nl: Tijd voor een Cup-a-Soup?

en: Finish
nl: Voltooien

en: Something went wrong
nl: Er ging iets mis

en: Try Again…
nl: Opnieuw proberen...

en: ‘{0}’ has been successfully added
nl: '{0}' is met succes toegevoegd

en: Project successfully added!
nl: Project succesvol toegevoegd!

en: Access the files from your SparkleShare folder.
nl: Benader de gesynchroniseerde bestanden in je SparkleShare-map.

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
nl: Map openen

en: What's happening next?
nl: What gebeurt er nu?

en: SparkleShare creates a special folder in your personal folder that will keep track of your projects.
nl: SparkleShare maakt een speciale map in je persoonlijke map die je projecten in de gaten houdt.

en: Skip Tutorial
nl: Tutorial overslaan

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Sharing files with others
nl: Bestanden delen met anderen

en: All files added to your project folders are synced with the host automatically, as well as with your collaborators.
nl: Alle bestanden die je aan je projectmappen toevoegt worden automatisch gesynchroniseerd met de host en je team.

en: The status icon is here to help
nl: Het statusicoon bied hulp

en: It shows the syncing process status, and contains links to your projects and the event log.
nl: Het toont de voortgang van het synchroniseerproces en bevat links naar je projecten en het logboek.

en: Adding projects to SparkleShare
nl: Projecten toevoegen aan SparkleShare

en: Just click this button when you see it on the web, and the project will be automatically added:
nl: Klik op deze knop wanneer je deze tegenkomt op het web, en het project wordt automatisch toegevoegd.

en: …or select <b>‘Add Hosted Project…’</b> from the status icon menu to add one by hand.
nl: …of selecteer <b>‘Gehost project toevoegen…’</b> in het menu van het statusicoon om een project met de hand toe te voegen.

note: Opens the wizard to add a new remote folder
en: Add Hosted Project…
nl: Gehost project toevoegen…

en: No projects yet
nl: Nog geen projecten

en: Open Recent Events
nl: Logboek openen

en: Turn Notifications Off
nl: Zet mededelingen uit

en: Turn Notifications On
nl: Zet mededelingen aan

note: A menu item that quits the application
en: Quit
nl: Afsluiten
