SparkleShare - en to nn_NO translation catalogue (31 entries)

en: The GNOME Project
nn_NO: GNOME-prosjektet

en: Welcome to SparkleShare!
nn_NO: Velkommen åt SparkleShare!

en: Syncing…
nn_NO: Synkroniserer...

en: Not everything is synced
nn_NO: Ikkje alt er synkronisert

en: Copy Web Link
nn_NO: Kopier web-lenke

en: Get Earlier Version
nn_NO: Skaff ein tidlegare versjon

en: Make a copy of an earlier version in this folder
nn_NO: Lag ein kopi av ein tidlegare versjon i denne mappa

en: Select to get a copy of this version
nn_NO: Vel for å få ein kopi av tidlegare versjon

en: Print version information
nn_NO: Skriv ut versjonsinformasjon

en: Show this help text
nn_NO: Vis denne hjølpsomme teksten

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
nn_NO: Dette programmet kjem heilt uten garantiar.

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it
nn_NO: Dette er fri programvare, og du står fritt til å spre det

en: under certain conditions. Please read the GNU GPLv3 for details.
nn_NO: under nokre få vilkår. Les GNU GPLv3 for fleire detaljar

en: SparkleShare automatically syncs Git repositories in
nn_NO: SparkleShare synkroniserer automatisk Git-strukturar i

en: the ~/SparkleShare folder with their remote origins.
nn_NO: ~/SparkleShare-mappa med fjernfilane

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
nn_NO: Om SparkleShare

en: You are running the latest version.
nn_NO: Du køyrer den nyaste versjonen.

en: Checking for updates...
nn_NO: Ser etter oppdateringar...

en: Recent Events
nn_NO: Siste hendingar

en: All Folders
nn_NO: Alle mapper

en: Before we can create a SparkleShare folder on this computer, we need a few bits of information from you.
nn_NO: Før me kan lage ei SparkleShare-mappe på denne datamaskina, må me ha litt meir informasjon frå deg.

en: Full Name:
nn_NO: Fullt namn:

en: Email:
nn_NO: E-post:

en: Next
nn_NO: Neste

note: Cancel button
en: Cancel
nn_NO: Avbryt

en: This may take a while.
nn_NO: Dette kan ta ei tid

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
nn_NO: Ta deg ei kaffitår

en: Finish
nn_NO: Ferdig

en: Something went wrong
nn_NO: Noko gjekk gale

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
nn_NO: Opne mappe

note: A menu item that quits the application
en: Quit
nn_NO: Avslutt
