SparkleShare - en to pl translation catalogue (80 entries)

en: /username/project
pl: /nazwa uzytkownika/projekt

en: Free code hosting for Git and Mercurial
pl: Darmowe utrzymywanie kodu dla projektów zarządzanych przez git oraz Mercurial

en: Free public Git repositories with collaborator management
pl: Darmowe publiczne repozytoria git z obsługą współpracowników

en: /project/repository
pl: /projekt/repozytorium

en: Open source infrastructure for hosting open source projects
pl: Infrastruktura o otwartym kodzie źródłowym dla projektów o otwartym kodzie źródłowym

en: A free and easy interface for your computer
pl: Wolny i prosty interfejs dla komputerów

en: The GNOME Project
pl: Projekt GNOME

en: /path/to/project
pl: /ścieżka/do/projektu

en: Everything under my control
pl: Wszystko pod własną kontrolą

en: On my own server
pl: Na własnym serwerze

en: Welcome to SparkleShare!
pl: Witamy w programie SparkleShare!

en: Up to date
pl: Wszystko jest aktualne

en: Syncing…
pl: Synchronizowanie…

en: Not everything is synced
pl: Nie wszystko zostało zsynchronizowane

en: Copy Web Link
pl: Skopiuj odnośnik

en: Copy the web address of this file to the clipboard
pl: Kopiuje adres URL tego pliku do schowka

en: Get Earlier Version
pl: Pobierz wcześniejszą wersję

en: Make a copy of an earlier version in this folder
pl: Tworzy kopię wcześniejszej wersji w tym katalogu

en: Select to get a copy of this version
pl: Zaznacz, aby pobrać kopię tej wersji

en: Print version information
pl: Wyświetla informacje o wersji

en: Show this help text
pl: Wyświetla opcje pomocy

en: SparkleShare, a collaboration and sharing tool.
pl: SparkleShare ‒ narzędzie wspomagające współpracę.

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
pl: Niniejszy program dostarczany jest BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI.

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it
pl: Niniejszy program jest wolnym oprogramowaniem, można go rozprowadzać dalej pod pewnymi warunkami.

en: under certain conditions. Please read the GNU GPLv3 for details.
pl: Aby uzyskać więcej informacji, proszę zapoznać się z tekstem licencji GNU GPLv3.

en: SparkleShare automatically syncs Git repositories in
pl: Program SparkleShare automatycznie synchronizuje repozytoria Git znajdujące się

en: the ~/SparkleShare folder with their remote origins.
pl: w katalogu ~/SparkleShare z ich zdalnymi gałęziami.

en: Usage: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...
pl: Użycie: sparkleshare [start|stop|restart] [OPCJA]...

en: Sync SparkleShare folder with remote repositories.
pl: Synchronizuj zawartość katalogu SparkleShare ze zdalnymi repozytoriami.

en: Arguments:
pl: Parametry:

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
pl: Informacje o

en: A newer version ({0}) is available!
pl: Dostępna jest nowa wersja: {0}

en: You are running the latest version.
pl: Korzystasz z najnowszej wersji.

en: Checking for updates...
pl: Wyszukiwanie aktualizacji

en: dddd, MMMM d, yyyy
pl: dddd, d MMMM yyyy

en: dddd, MMMM d
pl: dddd, d MMMM

en: added ‘{0}’
pl: dodano "{0}"

en: moved ‘{0}’
pl: przesunięto "{0}"

en: edited ‘{0}’
pl: edytowano "{0}"

en: deleted ‘{0}’
pl: usunięto "{0}"

en: and {0} more | and {0} more
pl[0]: oraz {0} więcej
pl[1]: oraz {0} więcej
pl[2]: oraz {0} więcej

en: did something magical
pl: stało się coś magicznego

en: Recent Events
pl: Ostatnie zdarzenia

en: All Folders
pl: Wszystkie katalogi

en: Before we can create a SparkleShare folder on this computer, we need a few bits of information from you.
pl: Program SparkleShare wymaga podania kilku informacji, nim możliwe będzie utworzenie katalogu na tym komputerze.

en: Full Name:
pl: Imię i nazwisko:

en: Next
pl: Następny

en: Where's your project hosted?
pl: Gdzie jest utrzymywany projekt?

en: Address
pl: Adres

en: Remote Path
pl: Zdalna ścieżka

note: Cancel button
en: Cancel
pl: Anuluj

note: Sync button
en: Add
pl: Dodaj

en: Adding project ‘{0}’…
pl: Dodawanie projektu "{0}"…

en: This may take a while.
pl: Może to chwilę zająć.

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
pl: Czy to nie jest czasem przerwa na kawę?

en: Finish
pl: Zakończ

en: Something went wrong
pl: Coś się nie udało

en: Try Again…
pl: Proszę spróbować ponownie

en: ‘{0}’ has been successfully added
pl: „{0}” został poprawnie dodany

en: Project successfully added!
pl: Projekt został dodany pomyślnie.

en: Access the files from your SparkleShare folder.
pl: Dostęp do plików możliwy jest z katalogu SparkleShare.

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
pl: Otwórz katalog

en: What's happening next?
pl: Co wydarzy się za chwilę?

en: SparkleShare creates a special folder in your personal folder that will keep track of your projects.
pl: Program SparkleShare utworzy specjalny katalog w katalogu domowym, który będzie zajmował się projektami.

en: Skip Tutorial
pl: Pomiń samouczek

en: Continue
pl: Dalej

en: Sharing files with others
pl: Współdzielenie plików z innymi

en: All files added to your project folders are synced with the host automatically, as well as with your collaborators.
pl: Wszystkie pliki dodane do katalogów projektów są automatycznie synchronizowane zarówno serwerem jak i ze współpracownikami.

en: The status icon is here to help
pl: Ikona powiadamiania jest po to, by pomagać

en: It shows the syncing process status, and contains links to your projects and the event log.
pl: Wyświetla stan synchronizacji, jak i zawiera odnośniki do projektów oraz dziennika zdarzeń.

en: Adding projects to SparkleShare
pl: Dodawanie projektu do programu SparkleShare

en: Just click this button when you see it on the web, and the project will be automatically added:
pl: Kliknięcie tego przycisku na stronie internetowej spowoduje automatyczne dodanie projektu:

en: …or select <b>‘Add Hosted Project…’</b> from the status icon menu to add one by hand.
pl: …lub można wybrać opcję <b>"Dodaj utrzymywany projekt…"</b> z menu powiadamiania, aby dodać projekt ręcznie.

note: Opens the wizard to add a new remote folder
en: Add Hosted Project…
pl: Dodaj utrzymywany projekt…

en: SparkleShare Setup
pl: Ustawienia programu SparkleShare

en: No projects yet
pl: Nie dodano projektów

en: Open Recent Events
pl: Otwórz ostatnie zdarzenia

en: Turn Notifications Off
pl: Wyłącz powiadomienia

en: Turn Notifications On
pl: Włącz powiadomienia

note: A menu item that quits the application
en: Quit
pl: Zakończ
