SparkleShare - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: The GNOME Project
sl: Projekt GNOME

en: Welcome to SparkleShare!
sl: Dobrodošli v SparkleShare!

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Syncing…
sl: Sinhroniziram...

en: Not everything is synced
sl: Sinhronizacija še ni dokončana

en: Copy Web Link
sl: Kopiraj spletno povezavo

en: Copy the web address of this file to the clipboard
sl: Kopiraj spletno povezavo do te datoteke v odložišče

en: Get Earlier Version
sl: Pridobi starejšo različico

en: Make a copy of an earlier version in this folder
sl: Ustvari kopijo prejšnje različice v tej mapi

en: Select to get a copy of this version
sl: Izberite za pridobitev kopije te različice

en: Print version information
sl: Izpiši informacije o različici

en: Show this help text
sl: Prikaži to besedilo za pomoč

en: SparkleShare, a collaboration and sharing tool.
sl: SparkleShare, orodje za deljenje in sodelovanje.

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
sl: Ta programska oprema je na voljo BREZ GARANCIJE.

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it
sl: To je prosta programska oprema in jo lahko redistribuirate

en: under certain conditions. Please read the GNU GPLv3 for details.
sl: pod določenimi pogoji. Prosimo preberite licenco GNU GPLv3 za podrobnosti.

en: SparkleShare automatically syncs Git repositories in
sl: SparkleShare avtomatsko sinhronizira Git repozitorije

en: the ~/SparkleShare folder with their remote origins.
sl: ~/SparkleShare mapi z njihovimi oddaljenimi izvori.

en: Usage: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...
sl: Uporaba: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...

en: Sync SparkleShare folder with remote repositories.
sl: Sinhroniziraj SparkleShare mapo z oddaljenimi repozitoriji.

en: Arguments:
sl: Argumenti:

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
sl: O SparkleShare

en: A newer version ({0}) is available!
sl: Novejša različica ({0}) je na voljo!

en: You are running the latest version.
sl: Uporabljate najnovejšo različico.

en: Checking for updates...
sl: Preverjam za posodobitve...

en: Recent Events
sl: Nedavni dogodki

en: All Folders
sl: Vse mape

en: Before we can create a SparkleShare folder on this computer, we need a few bits of information from you.
sl: Preden lahko ustvarimo SparkleShare mape na tem računalniku potrebujemo od vas nekaj informacij.

en: Full Name:
sl: Polno ime:

en: Next
sl: Naprej

note: Cancel button
en: Cancel
sl: Prekliči

en: This may take a while.
sl: To lahko nekaj časa traja.

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
sl: A ste prepričani da ni čas za kavo?

en: Finish
sl: Dokončaj

en: Something went wrong
sl: Nekaj je šlo narobe

en: ‘{0}’ has been successfully added
sl: '{0}' uspešno dodano

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
sl: Odpri mapo

en: SparkleShare Setup
sl: SparkleShare Nastavitev

en: Turn Notifications Off
sl: Izključi obvestila

en: Turn Notifications On
sl: Vključi obvestila

note: A menu item that quits the application
en: Quit
sl: Izhod
