SparkleShare - en to sr_RS translation catalogue (49 entries)

en: Gitorious
sr_RS: Гиториус

en: The GNOME Project
sr_RS: Пројекат ГНОМ

en: Welcome to SparkleShare!
sr_RS: Добродошли у СпарклШер!

en: Up to date
sr_RS: Све је синхронизовано

en: Syncing…
sr_RS: Синхронизација...

en: Not everything is synced
sr_RS: Није све синхронизовано

en: Copy Web Link
sr_RS: Копирај веб линк

en: Copy the web address of this file to the clipboard
sr_RS: Копирај веб адресу ове датотеке

en: Get Earlier Version
sr_RS: Добави ранију верзију

en: Make a copy of an earlier version in this folder
sr_RS: Направи копију раније верзије у овом директоријуму

en: Select to get a copy of this version
sr_RS: Изабери да добавиш копију ове верзије

en: Print version information
sr_RS: Исписује информацију о верзији

en: Show this help text
sr_RS: Приказује овај текст помоћи

en: SparkleShare, a collaboration and sharing tool.
sr_RS: СпарклШер, алатка за сарадњу и дељење.

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
sr_RS: Овај програм долази БЕЗ ИКАКВЕ ГАРАНЦИЈЕ.

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it
sr_RS: Ово је слободан софтвер, и можете га редистрибуирати

en: under certain conditions. Please read the GNU GPLv3 for details.
sr_RS: под одређеним условима. Молимо прочитајте ГНУ ОЈЛв3 за више детаља.

en: SparkleShare automatically syncs Git repositories in
sr_RS: СпарклШер аутоматски синхронизује Гит ризнице у

en: the ~/SparkleShare folder with their remote origins.
sr_RS: директоријуму ~/SparkleShare са њиховим удаљеним изворима.

en: Usage: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...
sr_RS: Употреба: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...

en: Sync SparkleShare folder with remote repositories.
sr_RS: Синхронизуј СпарклШер директоријум са удаљеним ризницама.

en: Arguments:
sr_RS: Аргументи:

en: SparkleShare
sr_RS: СпарклШер

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
sr_RS: О СпарклШеру

en: A newer version ({0}) is available!
sr_RS: Новија верзија ({0}) је доступна!

en: You are running the latest version.
sr_RS: Кориситите последњу верзију.

en: Checking for updates...
sr_RS: Проверавам освежења...

en: Recent Events
sr_RS: Скорашњи догађаји

en: All Folders
sr_RS: Сви директоријуми

en: Full Name:
sr_RS: Пуно име:

en: Email:
sr_RS: Е-пошта:

en: Next
sr_RS: Даље

note: Cancel button
en: Cancel
sr_RS: Одустани

note: Sync button
en: Add
sr_RS: Додајте

en: Adding project ‘{0}’…
sr_RS: Додавање пројекта ‘{0}’…

en: This may take a while.
sr_RS: Ово може да потраје.

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
sr_RS: Да ли сте сигурни да није време за кафу?

en: Finish
sr_RS: Заврши

en: Something went wrong
sr_RS: Нешто је пошло наопако

en: Try Again…
sr_RS: Покушајте поново...

en: ‘{0}’ has been successfully added
sr_RS: ‘{0}’ успешно додато

en: Project successfully added!
sr_RS: Пројекат је успешно додат!

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
sr_RS: Отвори директоријум

en: Skip Tutorial
sr_RS: Прескочи туторијал

en: Continue
sr_RS: Настави

en: SparkleShare Setup
sr_RS: СпарклШер подешавања

en: Turn Notifications Off
sr_RS: Угаси обавештења

en: Turn Notifications On
sr_RS: Укључи обавештења

note: A menu item that quits the application
en: Quit
sr_RS: Крај рада
