SpeedCrunch - en to lt translation catalogue (9 entries)

note: TRANSLATORS: Short one-line description.
en: A high-precision scientific calculator
lt: Labai tikslus mokslinis skaičiuotuvas

en: SpeedCrunch is a fast, high-precision scientific calculator. It features a syntax-highlighted scrollable display and is designed to be fully used via keyboard.
lt: SpeedCrunch yra greitas, labai tikslus mokslinis skaičiuotuvas. Jis pasižymi sintaksę paryškinančiu slenkančiu ekranu ir yra sukurtas, kad būtų pilnai naudojamas su klaviatūra.

en: It includes many built-in maths functions and supports advanced features like user-defined functions, complex numbers, and unit conversions. This is combined with a simple yet powerful user interface featuring on-the-fly results preview, syntax highlighting, and autocompletion.
lt: Jame yra įtaisytos daugelis matematinių funkcijų ir jis palaiko tokias išplėstines funkcijas kaip naudotojo apibrėžtos funkcijos, kompleksiniai skaičiai ir vienetų konvertavimai. Tai yra sujungta su paprasta, tačiau galinga naudotojo sąsaja, kuri pasižymi žaibiškai greita rezultatų peržiūra, sintaksės paryškinimu ir automatiniu užbaigimu.

en: SpeedCrunch is available for several platforms in a number of languages.
lt: SpeedCrunch skaičiuotuvas yra prieinamas kelioms platformoms daugeliu kalbų.

en: Main window with optional keypad
lt: Pagrindinis langas su pasirinktine klaviatūra

en: The constants list and formula book
lt: Konstantų sąrašas bei formulių knyga

en: Customizable user interface
lt: Tinkinama naudotojo sąsaja

en: The built-in user manual
lt: Įtaisytas naudotojo vadovas

note: TRANSLATORS: Extra keywords for finding the application in the desktop environment. The trailing ';' is important!
en: arithmetic;calculation;math;scientific;
lt: aritmetika;skaičiavimas;matematika;mokslinis;
