Spek - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Spectrum Analyser
ca: Analitzador d’espectre

en: View spectrograms of your audio files
ca: Visualitzeu espectrogrames dels vostres fitxers d’àudio

en: %d kbps
ca: %d kb/s

en: Cannot open input file
ca: No s’ha pogut obrir el fitxer d’àudio

en: Cannot find stream info
ca: No s’ha pogut trobar informació del flux

en: The file contains no audio streams
ca: El fitxer no conté fluxos d’àudio

en: Cannot find decoder
ca: No s’ha pogut trobar el còdec

en: Unknown duration
ca: Durada desconeguda

en: No audio channels
ca: No hi ha canals d’àudio

en: Cannot open decoder
ca: No s’ha pogut obrir el còdec

en: Unsupported sample format
ca: El format de mostra no és compatible

en: Preferences
ca: Preferències

en: (system default)
ca: (predet. del sistema)

en: Language:
ca: Idioma:

en: Check for &updates
ca: Comprova act&ualitzacions

note: TRANSLATORS: keep "-00" unchanged, it's used to calc the text width
en: -00 dB
ca: −00 dB

en: Spek - Acoustic Spectrum Analyser
ca: Spek – Analitzador d’espectres acústics

en: &File
ca: &Fitxer

en: &Edit
ca: &Edita

en: &Help
ca: &Ajuda

en: Help
ca: Ajuda

en: A new version of Spek is available, click to download.
ca: Hi ha una versió més recent del Spek disponible, feu clic per baixar-la.

note: TRANSLATORS: window title, %s is replaced with the file name
en: Spek - %s
ca: Spek – %s

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: Audio files
ca: Fitxers d’àudio

en: Open File
ca: Obre un fitxer

en: PNG images
ca: Imatges PNG

en: Save Spectrogram
ca: Desa l’espectrograma

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
ca: Sense títol

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
ca: Copyright © 2010–2013 Alexander Kojevnikov i col·laboradors

en: Spek Website
ca: Lloc web del Spek

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
ca: Spek versió %s
